Alverde NATURKOSMETIK rúž na pery Elegant Style

Alverde NATURKOSMETIK rúž na pery perfektne zvýrazní pery a zároveň ich ošetrí. Vďaka obsahu cenných olejov a voskov pery aj vyživí. Úžasne krémová textúra krásne splynie s perami, dodá im jemný lesk a zanechá ich viditeľne hladké.

Kde kúpim alverde NATURKOSMETIK rúž na pery Elegant Style

Hodnotenia a skúsenosti s alverde NATURKOSMETIK rúžom na pery Elegant Style

Máš skúsenosť s alverde NATURKOSMETIK rúžom na pery Elegant Style?
jordynka  28. máj 2023 Overená recenzia

Rúž na pery Elegant Style

Veľmi sa mi páčia rúže v takejto výraznej farbe. Lenže mne vôbec nesedia. Vždy, keď vidím ženu s červeným rúžom na perách, pomyslím si, ako je jej dobre, že jej taká krásna farba sedí. Mne vôbec! Mladšia dcéra sa rada skrášli takýmito výraznými rúžmi, má ich niekoľko, keďže som občas zariskovala a kúpila som si ho, a taktiež staršia dcéra jej podarovala. Samozrejme, mimo domu ho nepoužíva a skrášľuje sa len doma - že vraj pre dobrý pocit (tiež sa jej páčia rúže v tejto farbe). Ani sa jej nečudujem, ja po takom pocite tiež túžim! Na rozdiel odo mňa, mojej dcére výrazné rúže náramne pasujú. Som jediná, kto vyzerá smiešne s červeným rúžom?!
Aj napriek tomu som ho vyskúšala :-)
  • - krásne vonia
  • - pekná farba
  • - pekne priľne
  • - vláčny
  • - nemala som pocit, že mám ťažké pery- necítila som ho
  • - taký minirúž, čo ale môže byť aj výhoda do minikabelky
lenka095  28. máj 2023 Overená recenzia

Ruz na pery alverade

Tento rúž má nádhernú výraznú farbu, vďaka tvaru sa veľmi dobre aplikuje na pery. Na perách vytvorí ako keby taký film, že ich napne, napriek tomu mi pery nevysušoval. Akurát škoda, že nie je dlhotrvajúci a rozmaznáva sa.
  • Krásna sýta farba
  • Dobrá aplikácia
  • Nie je dlhotrvajúci
sandra811  26. máj 2023 Overená recenzia

Rúž

Rúž má krásnu farbu a pekne vonia, ale to je žiaľ všetko.
  • Pekná farba
  • Lesk
  • Slabá výdrž
  • Nehydratuje
lllinda  25. máj 2023 Overená recenzia

Priemerný produkt

Rúž príjemne vôní, má krásnu sýtu farbu. Bohužiaľ sa po určitom čase vpil po okrajoch do pokožky okolo úst a to pokazilo celý efekt. S kontúrovacou ceruzkou by to možno nebol problém. Taktiež som mala pocit, že mi to vysušuje pery aj keď sú v zložení obsiahnuté vosky a oleje.
  • Sýta farba
  • Rozpíjateľná
  • Pocit suchých pier
whitebubble  24. máj 2023 Overená recenzia

Jemný balzam na pery

Tento jemný rúž ma zaujal svojou veľmi príjemnou vôňou pri aplikácii. Podľa mňa ide o slabšie pigmentovaný balzam na pery. Na rúž má slabú výdrž. Odtieň sa mi na mne páči. Akurát, že mávam často suché pery a zdalo sa mi, že tento rúž mi s tým veľmi nepomohol. Necítila som tam takú hydrataciu . Nie je odolný voči oteru.
  • Farba sa hodí k mojej pleti
  • Jednoduchosť aplikovania
  • Málo hydratačný (mám suché pery väčšinu času )
  • Slabšia vydrž na perách
zajinkakoni  24. máj 2023 Overená recenzia

Rúž na pery

Z tohto výrobku nie som vôbec nadšená. Pery som mala po ňom dosť vysušené a bolestivé. Taktiež sa otláča, nemá žiadnu výdrž a farba sa mi tiež zrovna nehodí. Akurát cena je fajn. Rúž oslovil dospievajúcu dcéru, hodi sa jej tento odtieň, takže napokon si našiel u nás využitie.
  • Slabá výdrž
  • Otláčanie sa
  • Vysušuje pery
teyus_ka  23. máj 2023 Overená recenzia

Rúž na pery

Rúž bol príjemný na perách, skôr je ako farebný balzam (kvôli hydratácii pier). Skoro nič nevydrží, otláča sa. Pekne vonia, pekne pery zafarbí.
  • Farba (ale nemusí sa hodiť každej)
  • Hydratácia pier
  • Slabá vydrž
  • Otláča sa
puskaruka  23. máj 2023 Overená recenzia

Rúž na každý den

Rúž príjemne vonia. Pery ošetrí, keďže obsahuje oleje a vosky. Farba sa mi zdá viac malinová ako červená. Dlho na perách nevydrží.
  • Lesk
  • S výživnými olejmi
  • Pery ošetrí
  • Nevydrží dlho
bambucad  21. máj 2023 Overená recenzia

Elegant style rúž na pery Alverde

Jemná, vyživujuca textúra, ktorá však nevydrží dlho na perách, rýchlo sa vstrebe. Hodnotím ho skôr ako tónovací balzam, než ako rúž. A červená farba tiež nemusí každému sedieť.
  • Hydratácia
  • Jemné vyživujuce zloženie
  • Nevydrží dlho na perách
danielaj  14. máj 2023 Overená recenzia

Rúž na pery Alverde

Rúž pôsobí na perách prijemne, pery sú vyživené, ale ak hľadáte trvácny rúž, tak vás sklame. Nevydrží na perách dlho. Táto výrazná červená farba mi tiež nevyhovuje.
  • Príjemný na perách
  • Nie je trvácny
  • Výrazná červená farba

Zvodná farba s príjemnou vôňou

Ak hľadáte růž, ktorý vám vydrží na perách celý deň, tak obráťte list a hľadajte inde. Tento krvavočervený rúž Alverde vás zrejme nenadchne. Ak vša dávate prednosť pre pery ošetrujúcemu zloženiu, jemnej textúre a ľahkému lesku, ste tu správne. Očaril ma sýtou farbou a zjemňujúcim efektom. Na perách je príjemný, nelepivý, ale zároveň vláčny. Pery pôsobia vyživene a zdravo.
  • príjemná konzistencia
  • sýta farba