Babylove Premium 1

1 skúsenosť

Plienky Premium od značky babylove poskytujú vášmu dieťaťu spoľahlivú ochranu pred vlhkosťou počas dňa aj noci. Vďaka technológii absorpčných kanálikov zabezpečia rýchle absorbovanie tekutiny a postarajú sa o jej rovnomerné rozdelenie v celom jadre plienok. DreamSkin technológia chráni citlivú detskú pokožku, podporuje reguláciu telesnej teploty a prirodzenú vlhkosť pokožky. Zároveň pomocou indikátoru vlhkosti zistíte, kedy je potrebné plienku vymeniť. Plienky babylove Premium s pružnými zapínacími pásikmi sú hebké ako pierko a umožnia väčšiu voľnosť pohybu. Pre príjemný spánok detí i rodičov.

• detské plienky babylove Premium vo veľkosti 1 Newborn (2-5 kg)
  • poskytujú až 12 hodín spoľahlivej ochrany a pocit sucha
  • DreamSkin technológia – chráni citlivú detskú pokožku
  • s indikátorom vlhkosti
  • 0 % pleťového mlieka, parfumov a prírodného latexu

Hodnotenia a skúsenosti s plienkami Babylove Premium 1

Máš skúsenosť s plienkami Babylove Premium 1?
riana54  15. nov 2021

Skvelé

Pri obidvoch deťoch, boli plienky babylove tá najlepšia voľba. Vyskúšala som viaceré značky plienok, ale Babylove nám najviac vyhovovalo. Pomer a kvalita a cena je veľmi výhodný, navyše ak máte dm kartu a zbierate body, body za plienky si raz za čas uplatníte a odchádzate z predajne s plienkami úplne zadarmo. Plienky sú dobrého strihu, nie sú robustné, teda medzi nožkami nevytvoria takú hrubú vrstvu, ktorá najmä neskôr pri štvornožkovaní „zavadzia”. Majú veľmi dobré absorpčné vlastnosti, zachytia všetko, nestávali sa nám nehody. A sú aj priedušné. U iných značiek, aj veľmi populárnych „Pam…”, sa nám stávalo, že deti mali z plienok kožné dermatitídy, vyhádzali sa okolo gumičky a zapínania na páse. Pri značke babylove sa nám to nestávalo a to zapínanie je aj dostatočne pevné a zároveň jemné. Gumička vzadu na chrbte je skvelá, prispôsobuje sa narastajúcim kilogramom. 🙂 Gumičky okolo stehien netlačia, nerobia zárezy a zároveň plnia svoju funkciu ochrany pred pretečením. Keďže máme dve malé deti po sebe, oceňujem rozdielne kreslené motívy zvieratiek prislúchajúce jednotlivým veľkostiam, a tak nemusím hľadať na plienke číslo, ale viem, že tigrík je pre naše malé dievčatko, no leňochod pre staršieho chlapčeka. Navyše, babylove plienky sú aj v Nature prevedení, a tie sú úplne naj. Šetrné k prírode, i k vášmu dieťatku. Nevýhodou babylove Nature je len o trochu vyššia cena.
  • Kvalita
  • Výhodná cena