Hodnotenia a skúsenosti s detskými plienkami

Máš skúsenosť s detskými plienkami?

LUPILU 1

Sklamanie

Plienky som používala pri dcérke pred 2 rokmi a boli dobré. Nie také dobré ako Pampers alebo Huggies, ale bola som spokojná. Teraz som ich kúpila synovi a ľutujem. Prebaľujem každé 2 hodiny a plienka je mokrá aj zvonka. Sú omnoho tenšie ako kedysi. Vyhodené peniaze.

Huggies Elite Soft 1

lenkadenisa  6. feb 2023

Skvelé plienky

Plienky ma zaujali dizajnom obalu, kúpila som ich zo zvedavosti. Synovi boli prvé 3 týždne veľké, používala som teda iné, ale hneď keď podrástol som sa vrátila k týmto. Sú skvelé - mäkké, nepretečú. Určite ich budem kupovať aj naďalej.

BabyBaby Soft Ultra Dry Mini

lenkadenisa  17. okt 2022

Fajn plienky za fajn cenu

Plienky som kúpila zo zvedavosti v Bille, veľký balík za 10 eur. Pás je pružný, savosť je prekvapivo dobrá. Sú také tenšie, ale ešte ich malá neprecikala. Používam ich len cez deň.

protivka  22. júl 2022

Velka spokojnost

Predtym sme mali Bella happy ale nieco zmenili a uz nam nevyhovuju. Vyskusali sme potom toho viac (babylove z DM, Pampers), ale tieto sadli najlepsie. Nesmrdia, nepretecu, netvoria taky gelovy povrch ked su precikane. Pre nas top.

LUPILU 1

atomic3004  16. mar 2022

Plienky lupilu 1

Spokojnosť

Detské plavky Happy Nappy

misinka0611  26. jan 2022

TOP neoprénové plavky pre deti

Plavky mám otestované pri dvoch deťoch a môžem ich s pokojným svedomím odoručiť. Za mňa sú tieto plavky lepším a tiež ekonomickejším riešením ako jednorázové plienky do vody.

romco11  11. jan 2022

Majú veľký úspech

U nás sme prešli na nové Fred&Flo. Lepšie sajú a tým pádom vydržia dlhšie. Hlavne v noci sa dieťa nebudí na to, že mu vadí plienka.

mamicka2001  7. jan 2022

My ich používame a som spokojná s nimi

Spokojná veľmi s plienkami.

Pampers Premium Care 1

nusikka  6. jan 2022

Top

Za mňa najlepšie plienky zo všetkých. A to som vyskúšala veľa.. Existujú, ktoré vyzerajú rovnako, ale nie sú také kvalitné, mäkké a savé. Nemenila by som. Matka 2 detí

Huggies Elite Soft 1

natalka81  28. dec 2021

Naozaj elitné plienočky

Začala som s týmito plienkami vo veľkosti 4 pre moju 1 ročnú dcéru, našla som ich v Tescu a zaujali ma "elite" verziou. Používala som Pampers premium care a Babylove, takže som vedela porovnať.
Huggies ma skutočne veľmi príjemne prekvapili. Sú jemné, majú hodvábny povrch, sú tenučké, najviac mi vyhovovalo že majú gumičku na chrbátiku. To ich robí veľmi pružné. Je to oveľa lepšie, ako pri plienkach kde sú pružné len lepiace pásiky.
Sú naozaj savé, okolo nožičiek ideálne fixujú, ale netlačia. Spoľahlivé na noc, aj na dlhšie prechádzky či na návštevu.
Indikačný pásik je bonus navyše.
Cenovo sú z kategórie drahších, kde pri veľkosti 4 stojí jedna plienka od 0,28 do 0,50 eur za kus. Často majú v akcii v Tesco, alebo na Mall vo veľkom balení, kde vedia byť aj za 0,18 eur za kus, čo už je porovnateľná cena s Babylove.
Zaparenie zadočka neviem porovnať, pretože dcéra má červenú pokožku často a je úplne jedno aká drahá a kvalitná je plienka.
Ak máte radi Pampers premium care, tieto Huggies sú rovnako dobré, ak nie lepšie :)

tinibini  14. dec 2021

Tesco vyšperkoval plienky

Priznám sa, že som mala pochybnosti o kvalite a funkčnosti týchto plienok, keďže som počula už všeličo o plienkách z Tesca, ale musím povedať ,že sú úžasné.
Keďže mám 4 mesačného chlapčeka, ktorý sa neustále hýbe, tak je pre nás veľmi dôležité,aby plienky poriadne držali na mieste. Pri iných značkách sa nám stávalo,že pri intenzívnom 'tréningu nôh' si malý športovec skopol plienku, ale Fred&Flo plienky prešli týmto testom na jednotku s hviezdičkou.
Ďalšia obrovská výhoda je, že fakt vydržia celú noc, nie je to len reklamný ťah, ako väčšina sľubov ohľadom výdrže. Ani raz sa nestalo, že by plienky boli precikané, alebo prekakané, všetko ostalo kde má.
Pri iných značkách sa nám stalo, že sa dieťa síce ešte zmestilo do váhovej kategórie danej veľkosti, ale už plienky boli naňho malé, naopak pri nových Fred& Flo plienkách sadla veľkosť dokonale.
Maximálne odporúčam vyskúšať všetkým mamičkám, nebudete sklamané.

lualjosa  10. dec 2021

Velka spokojnost

Po Bella Happy, Bambo a Kolorkach sme zakotvili pri Violete, su skvele, makke, nezaparuju, nepretekaju. Aj vo vel.6 a maximalnom pohybe drzia. Cena uzasna.

konik_testuje  9. dec 2021

Nové Fred & Flo Premium udržia spokojné dieťa, aj vás

Fred & Flo Pemium výborne sedia a pohyb dieťaťa nijak neobmedzujú. Pri zmene plienok sme nepostrehli žiadne nežiaduce zmeny na pokožke v podobe vyrážok, zaparenín či začervenania. Dieťatko je v suchu aj viac ako 12 hodín a vďaka tomu si môže dieťa, ale hlavne aj vy, dopriať dlhý spánok. Plienku dieťa nepreciká, čo znamená menej starostí s prezliekaním či praním detského oblečania. Fred & Flo Premium s novou technológiou nás presvedčili o svojej kvalite.

mam4  17. nov 2021

Dávam im 10 ⭐

Prvý balík sme dostali ako darček, a keďže deti sa zvykli z niektorých plienok vyhádzať, mala som obavu skúšať nové, ale nedalo mi to. 😬 A bola som hneď po otvorení milo prekvapená, na dotyk sú jemné, vovnútri majú taký 3D povrch, sú kúsok hrubšie ako napr. Babylove, Pampers, Tesco, ale nie sú tvrdé.
Používame odvtedy už 2 roky, pri 2 deťoch, keď začali pretekať, tak sme prešli na väčšiu veľkosť, vydržia celú noc aj 2-ročnému synovi.
V každom balíku sú vnútri pribalené vlhké utierky, čo tiež poteší. 😊
A cena je tiež super.

BabyBaby Soft Ultra Dry Mini

de_zi  17. nov 2021

Nesplnili očakávanie

Nemôžem povedať, že by boli vyslovene zlé, skrátka nám len nesadli. Zdali sa mi také menšie, otláčali, aj keď malá bola ešte ďaleko od horného váhového limitu.

Na dotyk by som ich opísala ako "papierové", čo vnímam ako pozitívum. Prirovnala by som ich možno k Dada plienkam.

Celkom mi vadilo ťažšie odlepovanie pásky.

KOLORKY Day S

de_zi  17. nov 2021

Skvelé plienky

Kolorky by som určite zaradila k mojim favoritom. Ich tvar malej neskutočne sadol, zatiaľ som podobný u iných plienok nenašla. Tie boky sú také fajn široké a tenučké, nikde neotláčajú. Vďaka gumičke na zadku sa dobre prispôsobujú telu.
Dizajn je skrátka nádherný. Keby niet tej vysokej ceny, zrejme by som zostala len pri týchto. :)

Babylove Premium 1

riana54  15. nov 2021

Skvelé

Pri obidvoch deťoch, boli plienky babylove tá najlepšia voľba. Vyskúšala som viaceré značky plienok, ale Babylove nám najviac vyhovovalo. Pomer a kvalita a cena je veľmi výhodný, navyše ak máte dm kartu a zbierate body, body za plienky si raz za čas uplatníte a odchádzate z predajne s plienkami úplne zadarmo. Plienky sú dobrého strihu, nie sú robustné, teda medzi nožkami nevytvoria takú hrubú vrstvu, ktorá najmä neskôr pri štvornožkovaní „zavadzia”. Majú veľmi dobré absorpčné vlastnosti, zachytia všetko, nestávali sa nám nehody. A sú aj priedušné. U iných značiek, aj veľmi populárnych „Pam…”, sa nám stávalo, že deti mali z plienok kožné dermatitídy, vyhádzali sa okolo gumičky a zapínania na páse. Pri značke babylove sa nám to nestávalo a to zapínanie je aj dostatočne pevné a zároveň jemné. Gumička vzadu na chrbte je skvelá, prispôsobuje sa narastajúcim kilogramom. 🙂 Gumičky okolo stehien netlačia, nerobia zárezy a zároveň plnia svoju funkciu ochrany pred pretečením. Keďže máme dve malé deti po sebe, oceňujem rozdielne kreslené motívy zvieratiek prislúchajúce jednotlivým veľkostiam, a tak nemusím hľadať na plienke číslo, ale viem, že tigrík je pre naše malé dievčatko, no leňochod pre staršieho chlapčeka. Navyše, babylove plienky sú aj v Nature prevedení, a tie sú úplne naj. Šetrné k prírode, i k vášmu dieťatku. Nevýhodou babylove Nature je len o trochu vyššia cena.

Dada Extra Care 1

niccuschca  5. sep 2021

Kvalitné plienky za super cenu

Dcérka má ekzém a tieto plienky boli aj k jej pokožke jemné, extra savé, bez prehnanej parfumácie. Pomer cena-kvalita je veľmi priaznivý. Odporúčam aj vlhčené vreckovky.

KOLORKY Day S

miruna11  30. aug 2021

Nesklamali, milo prekvapili

Ja Kolorky môžem len odporučiť. Spoľahlivé plienočky, navyše ekologické, šetrné k pokožke i prírode. Ani raz sa mi nestalo, že by ma Kolorky sklamali - čo sa týka pretečenia, o kožných problémoch nehovoriac. Ja by som po nich pokojne siahla aj v budúcnosti. Mám vyskúšanú aj verziu nočných plienok a bola som rovnako spokojná. Jediným mínusom bola pre mňa cena, ale keďže som Kolorky kombinovala s látkovkami, dalo sa to zvládnuť.