Balea Pleťové sérum Beauty Hyaluron Power Booster, 10 ml

Balea BEAUTY HYALURON pleťové sérum (10 ml) je účinný, vysoko dávkovaný, trojito zahustený koncentrát pre rýchlu extra dávku hydratácie. Sérum s príjemnou konzistenciou sa rýchlo vstrebáva a poskytuje pokožke intenzívnu vlhkosť. Vysoko dávkovaný, trojito zahustený koncentrát s obsahom duálnej kyseliny hyalurónovej a extraktom z alpínie galangovej sa uloží na pokožke ako krycí film a vrásky sa opticky zmenšia. Duálna kyselina hyalurónová zásobuje pleť vlhkosťou. Extrakt z alpínie galangovej stimuluje tvorbu novej, pokožke prirodzenej kyseliny hyalurónovej.

Kde kúpim Balea Pleťové sérum Beauty Hyaluron Power Booster, 10 ml?

Hodnotenia a skúsenosti s Balea Pleťovým sérom Beauty Hyaluron Power Booster, 10 ml

Máš skúsenosť s Balea Pleťovým sérom Beauty Hyaluron Power Booster, 10 ml?
rybkaa  15. apr 2024 Overená recenzia

Power Booster

Ďalší produkt s výborným spôsobom aplikácie. Bez dotyku rúk ho ľahko nanesiete na okolie očí, jedno stlačenie úplne postačí pod obe oči. Bez vône, priesvitné sérum, ľahko sa roztiera, ale trocha horšie vstrebáva, na pokožke ostáva pocit napnutia a po zaschnutí sa mierne šúpe, chce to vychytať použité množstvo. Aj keď je bez parfumácie, mne mierne po aplikácii slzili oči.
  • Ľahká aplikácia
  • Bez dotyku rúk
  • Pomalšie vstrebávanie
  • Lepivý pocit po uschnutí
penelope10  12. apr 2024 Overená recenzia

Omladzujúce pleťové sérum

Sérum má krásny aplikátor, príjemnú konzistenciu. Rýchlo vstrebáva. Malé praktické balenie je vhodné aj na cesty. Zahustený koncentrát s obsahom duálnej kyseliny hyalurónovej sa uloží na pokožke a vrásky sa o čosi opticky zmenšia. Takže sa človek cíti mladší a krajší. 😇🥳
  • Aplikátor
  • Malé praktické balenie
  • Príjemná konzistencia
  • Dokonalé
katkapetko  10. apr 2024 Overená recenzia

Nevhodné pre ekzematickú pleť

Žiaľ, moja citlivá pleť na sérum zareagovala ekzémom, preto jej účinok neviem posúdiť, odporúčam však vyskúšať ho na malej ploche v prípade, že máte sklony k ekzému. Zaujal ma však praktický aplikátor.
asshanti  7. apr 2024 Overená recenzia

Zázračné sérum

Balea BEAUTY HYALURON pleťové sérum je účinný, vysoko dávkovaný, trojito zahustený koncentrát pre rýchlu extra dávku hydratácie. Sérum má príjemnú konzistenciu, rýchlo sa vstrebáva a poskytuje pokožke intenzívnu vlhkosť. Mám 41 rokov a presne toto moja pleť potrebuje, odporúčam používať každé ráno a večer na vyčistenú pleť 😊
  • Chladivý efekt
  • Zjemnenie vrások
matka1984  6. apr 2024 Overená recenzia

Hyaluron power booster funguje

Sérum má praktický obal s aplikátorom, ktorým ho ľahko nanesiete a ak máte viac času, dokonca aj rozotriete po celej tvári, prípadne vmasírujete.
Má jemnú hladkú konzistenciu, príjemnú vôňu. Stači ho naozaj málo, jemne vmasírovať na vyčistenú pleť a o chvíľu môžete aplikovať makeup. Vytvorí akoby jemnú vrstvu, film a vyplní vrásky. Ja mám 39 rokov a na jemných vráskach som po pár dňoch videla rozdiel. Samozrejme, buďme realisti, úplne vrásky nevymiznú, ale zjemnia sa určite. Nenanášajte ho však priveľa, pretože keď uschne a chcete ho použiť ako podklad pod makeup, pri nanášaní makeupu sa mi tvorili šupiny, akoby žmolky zo séra. Ja som si myslela, že väčšie množstvo = lepšie výsledky, ale nie je to tak, stačí jemná vrstva.
Produkt odporúčam, za málo peňazí veľa muziky.
  • Jemná vôňa aj konzistencia
  • Výborný a praktický aplikátor, ktorým si môžete aj pomasírovať tvár
  • Aj po pár dňoch používania vidieť jemné výsledky = redukcia vrások
  • Stačí malé množstvo
  • Nízka cena
  • Pri nanesení hrubšej vrstvy po zaschnutí a následnom nanesení makeupu sa tvoria zo séra "žmolky", stačí jemná vrstva séra

Pleťové sérum

Toto sérum som mala v pláne už dlhšie vyskúšať a tak som sa tešila na jeho testovanie. Pleť je po nanesení pevnejšia, zatiaľ som si nevšimla, že by boli vrásky menej viditeľné, ale používam ho len týždeň. Má peknú vôňu, rýchlo sa vstrebáva a príjemne chladí.
  • Pevnejšia pleť
  • Pekná vôňa
  • Príjemne chladí
  • Dobre sa vstrebáva
maggie20  5. apr 2024 Overená recenzia

Jemné vrásky vyhladil

Sérum nanášam na drobné vrásky okolo úst, očí a na čele, dva krát denne. Už po prvom použití som cítila pnutie na pokožke a po týždni sú vrásky naozaj trochu menej viditeľné. Jedno balenie používam už vyše týždňa.
Alergická reakcia sa u mňa neobjavila žiadna.
Odporúčam.
  • Vyhladzuje drobné vrásky
  • Spevňuje pokožku
  • Rýchlo sa vstrebáva
  • Jednoduché nanášanie

Pleťové sérum

Ťažko sa hodnotí výsledok po pár dňoch používania. Sérum príjemne chladí. Vôňa je jemná a nevtieravá.
  • Chladivý efekt
carmen238  2. apr 2024 Overená recenzia

Skvelé pleťové sérum

Prvý pocit bol, že mi tŕpne tvár, pretože sérum veľmi príjemne chladí, ale rozdiel bolo vidieť už po pár použitiach a teda moja mimické vrásky sa zmenšili :)
  • ľahká aplikácia
  • príjemne chladí
melani19  2. apr 2024 Overená recenzia

Super

Najprv som sa zľakla, aké to je lepkavé. Ale nakoniec som bola maximálne spokojná. Síce ešte extrémne viditeľné vrásky nemám, ale pokožku mám pevnejšiu.Odporúčam.
  • Super krytie
  • Pevnejšia pokožka