BEBA SUPREMEpro 2, 6 HMO, 800 g

Mliečna výživa BEBA SUPREMEpro 2 je najdokonalejšou receptúrou od značky BEBA, ktorá obsahuje 6 oligosacharidov podľa vzoru materského mlieka, bifidobaktérie B. lactis a B. infantis, čiže baktérie mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene nachádzajú v črevnej mikroflóre dojčených detí, a 100 % čiastočne štiepenú bielkovinu získanú špeciálnym procesom GENTLE OPTIPRO®.

VIDEO: Novinka od Nestlé: BEBA SUPREMEpro 2, 6 HMO 😍

Vďaka pôsobeniu týchto zložiek prináša BEBA SUPREMEpro 2, 6 HMO šesť benefitov v 1 výrobku pre správny vývoj bábätka*:

• KOGNITÍVNY VÝVOJŽelezo¹ prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.
  • METABOLIZMUSVitamín B1¹ prispieva k získavaniu a využívaniu energie.
  • PODPORA IMUNITYVitamíny (A, C, D)¹ + železo¹ a zinok¹ sa podieľajú na normálnom fungovaní imunitného systému.
  • RASTVápnik¹ je potrebný na normálny rast a vývoj kostí u detí.
  • VÝVOJ KOSTÍVápnik¹ je potrebný na normálny rast a vývoj kostí u detí.
  • VÝVOJ ZRAKU - Kyselina dokozahexaénová (DHA)¹ prispieva k normálnemu vývoju zraku dojčiat do 12 mesiacov veku.²

BEBA SUPREMEpro 2, 6 HMO, 800 g

Okrem benefitov, ktoré prináša v každej fľaštičke, skvele vyhovuje požiadavkám detského bruška, neobsahuje palmový ani rybí olej, a na poli HMO (čiže oligosacharidov podľa vzoru materského mlieka) by ste na našom trhu len ťažko hľadali pokročilejšiu receptúru.

Vedeli ste, že Nestlé je prvým výrobcom dojčenskej výživy na svete? 150 rokov skúseností ich radí k expertom vo svojom odbore a je zárukou prémiovej starostlivosti. Inšpiráciu našli v prírode, dojčenské mlieka vyrábajú podľa vzoru materského mlieka na základe moderných vedeckých poznatkov a postupov.

BEBA SUPREMEpro 2, 6 HMO, 800 g

V Nestlé nemyslia iba na zdokonaľovanie svojich receptúr, veľký dôraz kladú aj na starostlivosť o našu planétu. Preto sú ich obaly plne recyklovateľné, viečko a odmerka sú z bioplastu z obnoviteľných zdrojov, mlieko odoberajú od farmárov, ktorí sa zaviazali znižovať uhlíkovú stopu a ich výrobné závody používajú plne obnoviteľnú energiu.

¹ Obsah v zhode s požiadavkami príslušnej legislatívy.

² Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 100 mg DHA denne.

* Vápnik je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí. Obsah v zhode s požiadavkami príslušnej legislatívy).

Dôležité upozornenie: Dojčenie je pre vaše bábätko to najlepšie. Ak už nemôžete dojčiť, vyberajte náhradnú dojčenskú výživu po dohode so svojím pediatrom

#test_bebasupreme2

Hodnotenia a skúsenosti s BEBA SUPREMEpro 2, 6 HMO, 800 g

Máš skúsenosť s BEBA SUPREMEpro 2, 6 HMO, 800 g?

Beba Supremepro 2

❤️ To mliečko je proste dokonalé! 🍼
Keďže synček je viac mliečkový a nám sa dojčiť nepodarilo, tak je na umelom mliečku od narodenia. Skúšali sme aj iné mliečko, no mali sme bolesti bruška. Nakoniec sme prešli na Beba Comfort a bolesti prešli.
Teraz sme testovali mliečko Beba Supremepro 2 a taktiež sme nemali žiaden problém. Dokonca synčekovi veľmi chutilo, pekne sa rozpustilo a neostali tam žiadne hrudky. Hodnotíme ho veľmi pozitívne a keby bolo v cenovej kategórii ako Beba Comfort, tak by sme kupovali už len to. ❤️🍼 Balenie je recyklovateľné, odmerku si viem dať pekne hore, čiže moje ruky nie sú od mliečka. Ale samozrejme tú možnosť má aj Beba Comfort. 😊
Ak by som mala ďalšie dieťatko a nemala by som materské mliečko, tak by som určite siahla zasa po Bebe.
  • Ľahko rozpustné
  • Chutné
  • Vôňa je tiež super a nesmrdí
  • Balenie v plechovke (odmerka sa dá dať pekne navrch)
  • Ekologické
tami333  9. apr 2024 Overená recenzia

Beba Supreme pro2

Beba Supremepro som počas testovania chcela postupne zameniť za pôvodné mlieko, aby náhodou nevznikli problémy z náhlej zmeny mlieka. Manžel to vyriešil rázne, použil prvé mlieko ktoré našiel 🤦😂. Malý s tým nemal žiadne problémy, žiadne bolesti bruška. Konzistencia je super a oproti iným mliekam má Beba výhodu, že netreba naberačku hľadať v prášku 😂. Za mňa určite super, malý nemal problémy, pekne spal aj kakal. Nemal žiaden problém.
  • Konzistencia
petrauj  8. apr 2024 Overená recenzia

Beba Supremepro 2

Mliečko dcére chutilo, po vypití zaspala a nemala problém s kolikami.
  • Stráviteľnosť
  • Dostupnosť

Mňamka nad mňamky

Čo mamičky očakávajú od mliečka pre ich deti? Aby ho deti vypili, aby ich po ňom nebolelo bruško, aby bolo nutrične výživné, aby mali dobré "kako". Potom sú tu už len také mini detaily ako: aby sa ľahko zarobilo, praktický dizajn balenia, vôňa, dokonca, či chutí aj dospelým (na koštovku samozrejme) :)
Všetky tieto veci toto mliečko splnilo, až prekvapivo veľmi dobre a teda mi pokračujeme v začatých koľajách. Tá krémovosť a konzistencia. Ja sa nečudujem, že sa mi môj Vladko nevedel odtrhnúť od flašky (a nie, nebol vyhladovaný :))
Čo sa týka zloženia, tak to je výborné, aj v porovnaní s konkurenciou. Bielkoviny, kvalitné tuky, vláknina!, vitamíny, železo, vápnik, DHA, žiadny palmový olej...topka, môj Vladko bude chlapisko ako lusk!
Predošlé mliečka sme miešali lyžičkou, keďže nám od tej 2ky UM hrudkovali, ale teda nabrala som odvahu a vyskúšala som zatrepať. Div sa svetu, žiadna hrudka!

Samozrejme kvalita sa odráža na cene. Toto mliečko stojí cca 24 eur ale tak to už proste býva - za kvalitu sa platí. Ale tá cena je adekvátna. Takže pre niekoho cena je mínus, pre niekoho to nie je problém. Toto je subjektívne hodnotiť, preto to z hodnotenia vynechávam. Ale aby som ešte tú vyššiu cenu obhájila, balenie je recyklovateľné, farmári sa snažia snižovať uhlíkovú stopu a ich výroba využíva plne obnoviteľnú energiu. WOW.

Jediná výčitka je, že pri takej cene by som očakávala, že bude poriešené úložné miesto na odmerku pri používaní produktu, tj. aby nebola odmerka alebo moje ruky v kontakte s práškom. Niečo, kde to zavesím (som rozmaznaná konkurentom :)). Keď je balenie plné, to nikomu nevadí, ale keď už je toho prášku v balení pomenej, nebaví ma v noci, so zalepenými očami a v polospánku loviť polepenú odmerku v prášku. Ale ako som už spomínala, moja rozmaznanosť a niekomu druhému to nepríde dôležité.
  • Nutrične výživné
  • Ľahko rozpustné
  • Plne recyklovateľný obal
  • Beba myslí ekologicky
  • Úložné miesto pre odmerku
markortis  6. apr 2024 Overená recenzia

Skúsenosť s náhradným mliečkom BEBA

Dokonalosť!
Neviem inak popísať toto mlieko. Perfektne sadlo, chutí, ľahko sa zarába.
Dcérka bola donedávna na materskom mlieku, no s príchodom príkrmov sa ho tvorí stále menej aj napriek snahe o jeho podporu. Preto som musela siahnuť po náhradnom mlieku a toto testovanie prišlo v ideálnom načasovaní.
Keďže mliečko zapasovalo, ostávame pri ňom.
  • Jednoduchosť prípravy a rozpustnosť
  • Balenie
sunnydays  6. apr 2024 Overená recenzia

Konečne sme vyskúšali BEBA SUPREME

Mlieko ako každé iné? Určite nie. Máme vyskúšaných viac značiek. Malá je jedák a tak mi dala voľnosť v skúšaní. Možem povedať, že BEBA Supreme patrí do prvej dvojky. Je chutné, hutné a má výborné zloženie. Žalúdočné problémy absolútne žiadne. Malá ho vyjedá aj na pršteku ako prášok. Mimo iného má praktické balenie a odmerku. Neviem sa dočkať, kým nevymyslia nejaké malé cestovné balenie v plechovke.
  • Praktické balenie v plechovke
0xenia0  6. apr 2024 Overená recenzia

BEBA SUPREMEpro 2 testovanie

BEBU Supremepro môžem len pochváliť. Túto značku používame už pri druhom dieťati. Skúšali sme rôzne značky, malej sadla len BEBA (doteraz sme mali BEBA Comfort). Prvú fľašku nového mliečka dcérka vypila s chuťou a po pár dňoch si na mlieko tak zvykla, že sa teší na každú jednu fľašku. Po vypití spinká celú noc a nebudí ju ani hlad, ani tráviace ťažkosti.
Svojím zložením sa BEBA Supremepro najviac podobá materskému mlieku a poskytuje dieťatku všetky potrebné živiny pre vývoj.
Mliečko má krémovú farbu, dobre sa rozmieša, netvorí hrudky. Príprava mlieka je rýchla a jednoduchá. Oceňujem aj skvelé praktické balenie s priehľadným viečkom. Kovové dózy od BEBY používame na potraviny a hračky. Potraviny (napríklad ryža, hrach, kaša alebo cestoviny) nám v nich vydržia rovnako dlho ako v iných dózach. Dajú sa z nich spraviť aj domčeky pre bábiky. 😁
Prechod z BEBY Comfort na Supremepro prebehol bez problémov, mliečko zachutilo. Za nás je to vynikajúce umelé mlieko, odporúčam ho všetkým mamičkám, už sme si objednali ďalšie balenia.
❤️ Rodičia spokojní aj detičky spokojné ❤️
  • nezapeká
  • značka BEBA 🙂
alexaa3  6. apr 2024 Overená recenzia

Testovanie BEBA Supremepro 2, 6 HMO

Trošku som sa bála toho, ako nové mlieko dcérke sadne. Našťastie mliečko pila s chuťou a zrejme ju aj viac zasýtilo. Nezaznamenali sme žiadne problémy s trávením či náladou, žiadny upchatý cumlík alebo zvyšky nerozpusteného mlieka na fľaši.
Veľkým plusom je pohodlná a rýchla príprava mlieka vďaka priloženej naberačke a praktickému baleniu. Maličkou nevýhodou je to, že dóza neobsahuje držiak na naberačku. Naberačku máme položenú na vnútornej fólií ale občas nám spadne do mlieka.
Veľmi príjemne ma prekvapila vôňa a smotanová farba mliečka. UM sa ľahko zamieša, dobre sa rozpustí, netvorí hrudky ani nepení.
Oceňujem aj zloženie mliečka, obsah probiotík a prebiotík pre malé bruško.
Beba Supremepro 2 sa nám veľmi dobre osvedčila, toto umelé mlieko môžem len odporučiť, je super! S týmto mliečkom určite pokračujeme aj naďalej.
  • Balenie
  • Spokojný spánok
  • Neobsahuje palmový olej
lililov  6. apr 2024 Overená recenzia

Naša skúsenosť s UM BEBA

Už v pôrodnici sme dokrmovali UM BEBA, nakoľko som mala málo materského mliečka a drobec bol papkáč. UM mu chutilo a tak sme aj doma pokračovali s touto značkou umelého mlieka. S radou BEBA SUPREMEpro 2 sme obaja spokojní, synčekovi mliečko chutí a ja som spokojná, že pekne priberá, rastie a má spokojné bruško, bez kolík a zvracania.
  • Farba
  • Nehrudkovatie
  • Mali by byť všetky UM na predpis, ak žena nemá dostatok MM
mou14  6. apr 2024 Overená recenzia

Beba supreme pro, 6 HMO

Ako prvé ma na mlieku zaujalo praktické balenie. Naberačka je navrchu, netreba ju loviť v prášku a puzdro je kovové, čiže nehrozí napríklad zmáčanie papierového obalu. Ďalej to bolo zloženie mlieka, ktoré sa z mliek na trhu zatiaľ najviac podobá materskému mlieku a teda viem, že svojej dcérke dávam to najlepšie. Čo sa týka samotného testovania, dcérke mliečko chutilo, či už samotné alebo v kaši, tráviace ťažkosti sa po ňom nedostavili a moja malá stravníčka bola spokojná cez deň aj v noci, za čo sme veľmi vďační. Mliečko by som teda mamičkám, ktoré nevedia s ktorým mliekom začať pokiaľ im nebolo dopriate kojenie, určite doporučila.

Beba Supreme pro 2

S Bebou už má dcérka skúsenosť, keďže ju už mala v nemocnici.
Tam dávali Supreme pro 1, tak sme v nej pokračovali do 6. mesiaca.
Potom sme kúpili Beba supreme 2, no tým, že je väčšia, vypije viac a cena za Supreme je vyššia. Prešli sme teda na Comfort s tým, že papá dané vitamíny už aj v jedle.
Prášok Beba supremepro sa dobre rozpúšťa, nerobi hrudky, nepení. Za nás je to super mlieko a aj pomocník na cestách. Nachystáme prevarenú teplú vodu do termosky, prášok do malej nádobky a môžeme ísť von na celý deň 🍼☺️🤱🏼.
Jedno 800g balenie je cca na týždeň, podľa toho koľko dieťa pije, akú dávku. ( Nám ešte po testovaní kúsok ostalo, mali sme otvorenú Comfort, takže sa dopila najprv tá, teraz máme Supreme a budeme pokračovať...)
  • Skvle sa rozpúšťa
  • Nerobí hrudky
  • Nepení
  • Výborná chuť
  • Dobrá hustota
  • Mliečko podľa dávkovania dieťaťu stačí a zasýti ho na 3h cez deň( keďže sa viac hýbe a viac spáli) a na celú noc
  • Vyššia cena ako klasická Beba ,ale keď chcete pre dieťa to najlepšie, priplatíte.
fbibi  4. apr 2024 Overená recenzia

Beba supreme pro 2, 6 HMO 800g

Malému sme skúšali viacero UM. V nemocnici sme dostali nutrilon, ten nám nevyhovoval, tak sme skúsili Bebu a malý bol spokojný. Mliečko veľmi chutilo, bruško ho vôbec nebolelo. Prespinkal celú noc, takže ho aj dobre zasýtilo. Máme 11 mesiacov a papá 3x za deň mliečko a 2x už jedlo (kašu, výživu, príkrm).
Dve nádobky nám vydržali približne vyše 2 týždňov. Malý vypije 210ml a to 3x za deň.
Mlieko sa nám veľmi dobre osvedčilo. Ľahko sa zamieša, nerobia sa hrudky a tá vôňa je 🔝.
My pokračujeme s týmto UM aj naďalej. 😊
  • Ľahko sa zamieša
  • Nerobia sa hrudky
  • Zloženie bez palmového oleja
  • Zloženie a kvalita mlieka
  • Nezapeká
  • Cena (ale za kvalitu sa platí a pre spokojne bruško sa oplatí)
david294  3. apr 2024 Overená recenzia

Testovanie Beba supreme pro2

Pri narodení nám pediater odporučil vyskúšať Bebu supreme pro. Plynule sme prešli z 1 na 2, bez žiadnej zmeny. Mlieko sa jednoducho zarába, nerobia sa žiadne hrudky a ani z neho nebolí bruško. Bábätko má pokojnejší spánok. Celkovom som s mliekom maximálne spokojná.
  • Lepší spánok
  • Zlepšené trávenie
  • Probiotika
  • Bez palmoveho oleja
  • Chuť a vôňa mlieka
pemihi  2. apr 2024 Overená recenzia

Testovanie Beba supremepro 2

Keď som sa rozhodovala, ktorý výživový produkt je pre moju malú princeznú ten najvhodnejší, náš pediater odporučil vyskúšať Beba SupremePro 2.6 HMO 800 g. Jeho špeciálna formula obsahujúca HMO (oligosacharidy podobné ľudskému mlieku) ma zaujala, pretože som počula o ich pozitívnych vplyvoch na tráviaci systém a imunitnú odpoveď u bábätiek.

Po niekoľkých týždňoch používania som si všimla výrazné zlepšenie v správaní mojej dcérky. Menej sa trápila s nadúvaním a kolikou, čo sa prejavilo aj vo väčšom pohodlí počas kŕmenia a pokojnejšom spánku. Toto zlepšenie jej celkovej pohody ma naozaj potešilo a uistilo ma, že som spravila dobré rozhodnutie pri voľbe výživy pre svoje dieťa.

Okrem účinnosti samotného produktu som si všimla aj jeho praktický obal. Ľahko sa otvára a uzatvára, čo je veľká výhoda pre každú mamu, ktorá sa stará o bábätko. Obzvlášť pri cestovaní alebo vonkajších aktivitách je dôležité mať jednoduchý a spoľahlivý spôsob, ako uschovávať mliečko pre dieťa.

Celkovo som veľmi spokojná s Beba SupremePro 2.6 HMO 800 g a cítim sa istá, že poskytujem svojej dcérke to najlepšie. Odporúčam ho každej mame, ktorá hľadá výživový produkt s vysokou kvalitou a pozitívnymi účinkami pre zdravie svojho bábätka.
  • Zlepšenie trávenia
  • Pohodlie
  • Lepší spánok
  • Prakticky obal
sara9000  2. apr 2024 Overená recenzia

BEBA SupremePro 2 6HMO , alebo ako Karinke zachutilo mliečko a pýtala si ho aj cez deň 🙂

Keďže sme s dcérkou museli prejsť na UM od cca jej 2. mesiaca, nakoľko som mala silné zápaly prsníkov, hľadala som prirodzene to najlepšie UM, aké by som jej mohla len dať. Aj keď mi laktačná poradkyňa odporúčala kojiť aj tak, dcérku z môjho materského mlieka veľmi bolelo bruško, vracala, mala koliky a celé dni plakala. Tak sme prešli na UM, pretože pre mňa je dôležitejšie to, aby som mala doma spokojné bábätko a aby ono malo spokojnú mamičku a nie dojčiace nevyspaté klbko nervov.
Na začiatku sme si prešli rôznymi značkami, kým nám sadlo a tak som bola zvedavá, ako nám sadne toto, keďže sme naň počuli v našom okolí samé chvály. Síce už nemá také citlivé bruško ako mala, keď bola malinká, no nejaké obavy tam predsa len boli.

Keďže dcérka mi vypije mliečko už len pred spaním a v noci, museli sme čakať aj tak do večera. Ale moja zvedavosť mi nedala, a tak sme skúsili dať aj namiesto desiaty a na moje obrovské počudovanie ho vypila, aj keď predtým mi cez deň už mlieko nechcela ani len vidieť 😀.
Po otvorení balenia ma veľmi príjemne prekvapila vôňa mliečka. Super je aj to, že som nemusela loviť odmerku a hľadať ju v prášku, mala svoje miesto, keďže výrobcovia tohto UM mysleli aj na toto. Praktické bolo za mňa aj to, ze viečko je priehľadné a vy tak vidíte, koľko ešte zostáva v dóze bez toho, aby ste ho zbytočne otvárali. Mliečko sa krásne rozpustilo vo fľaške, nepenilo, neurobila sa ani jedna hrudka a musím sa priznať, skúsila som aj chuť, bolo príjemne sladké, no nie moc. Také by som si veru aj ja dala 🙂. Toto je asi najchutnejšie mlieko, aké sme mali. Takže niet divu, že moja malá ho vypila vždy ako sa hovorí "na ex" 😃😃 Mliečko sme pridávali aj do nemliečnych kaší, skúsili sme z neho aj palacinky, mliečnu ryžu a zemiakové pyré. Malinkej chutilo všetko. Nemala žiadne bolesti bruška a ani iné tráviace problémy. S mliečkom bola veľmi spokojná a tým pádom aj ja 🙂. Spokojná mamička, spokojné bábätko 🥰.

Mínus je azda len vyššia cena, ale za kvalitu sa platí. Myslím, ze u tohto mliečka aj zostaneme.
  • zloženie bez palmovéjo oleja
  • obsahuje komplex 6 HMO - oligosacharidov podľa vzoru materského mlieka
  • probiotiká
  • vyvážený pomer tukov, sacharidov aj bielkovín
  • kvalitné zastúpenie všetkých potrebných vitamínov aj minerálov
  • kvalita mliečka
  • chuť a vôňa mliečka
  • recyklovateľný alebo znovuvyužiteľný obal
  • odmerka mimo obsahu UM
  • je vhodný aj pre citlivé brušká a pre bábätká s alergiami (100% čiastočne naštiepená bielkovina).
  • Asi len vyššia cena, ale za kvalitu sa platí

Beba SUPREMEpro 2, 6HMO

Malému mliečko veľmi chutilo, bruško ho vôbec nebolelo. Prespinkal celú, celučičkú noc, takže ho aj dobre zasýtilo.
Dve nádobky nám vydržali približne 10 dní.
  • Prespal noc
  • Vitamíny
  • Sýte

Beba Supreme pro 2 6HMO

Keďže som nemala dostatok materského mliečka, tak sme dokŕmovali Bebou Supreme pro. Už v pôrodnici sme ho mali, tak sme pri ňom aj ostali. Teraz už papáme vylepšené mliečko Supreme Pro 2 6HMO a nemôžme si ho vynachváliť. Malinkému chutí, nezapeká ho, poriadne ho zasýti, nevracia po ňom a pekne po ňom spinká a dokonca sa dobre vo vode rozpúšťa, neostávajú žiadné hrudky. Je kvalitné, obsahuje všetky potrebné výživné látky, ktoré dieťatko od narodenia potrebuje a určite by som ho odporučila všetkým mamičkám.
  • -vôňa
  • -chuť
  • -zloženie
  • -rozpustnosť
  • -žiadne zvracanie
  • - žiadne zapekanie
  • -žiadne prebdené noci

BEBA SUPREMEpro 2 6HMO

Keď sa malý narodil, mamička mala problém s mliekom. Nie a nie začať kojiť. Na chvíľku to pár dní šlo, ale to bola asi len nejaká svetlá chvíľka, pretože mliečko sa v zápätí stratilo. 😕
Takže už od narodenia sme používali mliečko Beba, pretože to mu robilo najlepšie aj na bruško a dokázalo ho zasýtiť najviac.
Synčeka ale začalo z neho strašne napínať až sa pozvracial, takže som mliečko musela zmeniť. Vyskúšali sme xy mliek, až kým sme našli to správne.
Otestovala som znovu mliečko Beba, ale už v “novšej” podobe.
Mlieko Beba má pekný, uzatvárateľný box, v ktorom vydrží dosť dlho čerstvé. Vonkajší vzhľad nás potešil, navyše sa dosť ťažko otvára, takže sa nemusím báť, že by ho malý otvoril - priznávam sa, moje dieťa je extrémne vynaliezavé a už sa stihol ponatierať aj úplne novým Sudokrémom 😀.
Večer sme spravili prvú várku mlieka, nech nestrácame čas.
Bála som sa začať testovanie na noc, ale boli to len moje obavy z mliek predtým, ktoré nám nesadli. Malý po mliečku krásne spal celú noc, žiadne bruchabolenie a nočné plače.
Mlieko sa ihneď po pridaní do vody rozpustilo a malo krásnu bielu farbu. Vôňa mlieka mi pripomenula vôňu z môjho detstva, keď teta robievala mlieko môjmu vtedy malému bratrancovi. 😃

Mliečko nám natoľko chutilo, že každý večer a aj na obed vypil minimálne 380 ml. Niekedy si ešte aj pýtal. 😅
Takže prvá krabica mlieka sa minula za pár dní. 😂

Môžem povedať, že malý je po mliečku Beba dosť sýty na to, aby pekne spinkal celú noc (aj keď na večeru niekedy nič nezje), nebolí ho bruško a ráno spí dlhšie. Navyše mlieko Beba nie je až také drahé (porovnávam cenu s tým, ktoré sme mali doteraz).
Nemusím už kupovať drahé mlieko, ale budem kupovať len BEBU SUPREMEpro 2 6HMO.
  • Farba
  • Prespal celú noc
  • Ráno vstával až po 8:00
nikol1316  18. mar 2024 Overená recenzia

Testovanie produktov beba supreme pro 2, 6HMO

Mliecko malo krasny obal, farbu, uzastne zlozenie, po pridani do vody nehrudkovatelo, malemu mliecko velmi chutilo, urcite kupime aj nadalej
  • obal
  • chut