Čistič kúpeľní FeelEco

Čistič kúpeľní FeelEco nie je agresívny k vašej pokožke a pritom oceníte jeho vysokú účinnosť. Pri jeho použití v kúpeľni nevdychujete výpary ako pri chemických čističoch.

Umenie výnimočnosti

Čistič kúpeľní FeelEco

Vlastnosti:

• nie je agresívny k vašej pokožke,
  • dermatologicky testovaný,
  • výborne odstraňuje vodný kameň a mydlové usadeniny,
  • skvele čistí nielen škáry v kúpeľni, sprchové kúty, vane, sklá a zrkadlá, ale aj kuchynské drezy a batérie z nehrdzavejúcej ocele,
  • účinný vďaka obsahu kyseliny citrónovej, ďalej je vyvinutý na báze prírodných olejov a zložiek z cukrov,
  • dostupný v dvoch veľkostiach balenia: 450 ml a 5 l.

Za kvalitou Feel Eco produktov stojí silný príbeh

Pri zrode značky FeelEco stál milujúci otec, zakladateľ značky FeelEco, ktorý chcel to najlepšie pre svoju dcéru, ktorá mala citlivú pokožku a klasické produkty na trhu jej nevyhovovali. Hľadal produkty, ktoré by boli šetrné k zdraviu a prírode, súčasne účinné a zároveň finančne dostupné. Pretože také prípravky nenašiel, rozhodol sa ich vyrobiť. Nielen pre svoju dcéru, ale pre kohokoľvek. Zadanie bolo s cieľom vyrobiť najlepší produkt na trhu.

Kde kúpim čistič kúpelní FeelEco?

Hodnotenia a skúsenosti s čističom kúpeľní FeelEco

Máš skúsenosť s čističom kúpeľní FeelEco?
konik_testuje  1. dec 2022

Čistota bez vodného kameňa

V praktickom rozprašovači sme našli skvelého pomocníka, ktorý účinne odstráni vodný kameň a hygienicky vyčistí kúpeľňu. Vodný kameň po aplikácii a ponechaní cca 10 minút pekne zišiel. Rozprašovací systém na fľaši v porovnaní niektorými inými produktami rozprašuje rovnomerne a tak je možné pokryť celú vaňu v prípade, že ho chcete nechať nachvíľu pôsobiť. Vôňa nie je agresívna, preto nemusíte „vybiehať z kúpeľne“, keď ho nastriekate.
  • účinný na vodný kameň,
  • rovnomerná aplikácia,
  • neagresívna vôňa,
  • ekologický.
luma1  30. nov 2022

Čistič kúpeľní

Ďaľší super produkt, ktorý si pridávam do nákupného zoznamu 👌. Nevedela som natrafiť na čistiaci prostriedok, ktorým umyjem celú kúpeľňu od zrkadla, skla na sprchovacom kúte po umývadlá a batérie. Mala som smolu na silné a agresívne prostriedky, ktoré mi batérie skôr doničili, doškriabali a ani poriadne nevyčistili 😏. V tom ma tento profukt nesmierne prekvapil, sklo na sprchovacom kúte vyčistil a aj po ďaľšom sprchovaní sa kvapky vodného kameňa neudržiavali 👌. Zrkadlo a batérie sú čisté, za mňa super. Vôňa tiež super, žiadny silný pach po chémii. Jednoducho pre mňa top ❤️.
pepa1995  29. nov 2022

Užitočný pomocník

Čistič kúpeľni ma veľmi milo prekvapil. Vždy pri umývaní kupeľne si dávam rukavice, kvôli ekzémom. Kedže je tento prostriedok bez chémie, riskla som to a nepoužila ich. A naozaj mojím rukám vôbec neuškodil. Krásne vyčistí. Oceňujem balenie a sprejovú formu. Vyhovovalo mi, že skoro vôbec nepenil a pri ľahkom zotretí vyčistil všetko.
Použila som aj na kachličky a krásne sa leskli. Taktiež som s týmto prípravkom vyčistila dokonca aj sporák. Aj s tým si poradil. Za mňa veľká spokojnosť. Tento prípravok si získal miesto u nás doma.
  • Balenie - sprejová forma
  • Príliš nepení (rýchlo sa zmyje)
  • Vyleští
  • Jemná ale príjemná vôňa
  • Odstráni usadeniny
anna98  28. nov 2022

Skúsenosť s FeelEco čističom kúpeľní

Ďakujem za možnosť testovať produkty FeelEco, konkrétne čistič kúpeľne.
Očakávala som, že produkt bude viac peniť, na čo som zvyknutá pri iných produktoch.
Ale v konečnom dôsledku som to brala ako výhodu, takže za mňa spokojnosť. Čo sa týka vône, nevýrazná, no príjemná. Skúsila som použiť prostriedok FeelEco aj na čistenie zrkadla a som príjemné prekvapená. Určite tento produkt bude na zozname /vlastne už je/ mojich čistiacich prípravkov do kúpeľne.
  • Vyhovuje mi vôňa, nie je výrazná, zotrvať v kúpeľni po použití nebol problém
liviak33  27. nov 2022

Čistič kúpeľní 🙂

Na čistotu kúpeľne si potrpím a teda som bola veľmi zvedavá, ako tento pomocník obstojí.
A som spokojná 🙂.
Vcelku príjemná vôňa, na čo pri iných prostriedkoch na kúpeľne nie som zvyknutá.
Dostatočný čistiaci efekt, povrchy sa pekne leskli a odstránil aj vodný kameň z batérií.
To, že ide o ekologický prostriedok, ktorý nezaťažuje životné prostredie je veľké pozitívum.
Naopak ako negatívum trošku vnímam, že nie je vhodný na citlivé povrchy ako mramor a akrylat.
  • Pekná a príjemná vôňa
  • Praktické balenie
  • Dostatočný čistiaci efekt
  • Eko produkt
  • Šetrný k pokožke
  • Nevhodný na citlivé povrchy
8domcatko888  27. nov 2022

Čistič kúpeľni

Aj keď umývanie kúpeľní väčšinou nechávam u nás doma na manžela, tento krát som sa na umývanie tešila, pretože som chcela vyskúšať tento čistič a dať objektívnu recenziu 😉. Priznám sa, že som bola najskôr veľmi skepická, lebo som nečakala, že by prípravok s takýmto ekologickejším zložením vedel dobre očistiť kúpeľňu. Ale bola som veľmi milo prekvapená. Je naozaj super, očistí veľmi dobre a určite ho budeme kupovať.
  • Veľmi dobre čistí
  • Praktické balenie
  • Dobré zloženie
ladystibs  26. nov 2022

Eko čistič kúpeľní

Tento čistič postačuje na umytie vodného kameňa a slabšieho znečistenia kúpeľne. Keď som chcela poriadne vypulírovať kúpeľňu, musela som ešte na záver použiť silnejší čistič. Hlavne v škárach, kde boli náznaky “rias, plesní”.
  • Bez silnej chémie
  • Slabšie čistiace účinky
miriammiroslava  24. nov 2022

Úplna spokojnosť

Priznám sa, že som bola skeptická voči účinnosti ekologických čističov, ale tento ma príjemne prekvapil. Odstraňuje aj hrubšiu vrstvu vodného kameňa, ktorá sa mi vytvára na držiaku hlavice sprchy. Vôňa je tiež znesiteľná.
  • Účinnosť na vodný kameň perfektná
  • Nezanecháva škvrny
  • Nedráždivá vôňa
skarleta_kaizerova  1. nov 2022

Dokonaly

Používam už asi rok a je úžasný bez chemie a žiadny vodný kameň. 😍
nelka09  31. okt 2022

Nepostačujúci

Bohužiaľ, moja skúsenosť nie je moc pozitívna. Ak niekto potrebuje očistiť kúpeľňu od prachu tento čistiaci prostriedok je postačujúci, ale určite nie na dôkladné vyčistenie.