Cyklistické rukavice pre deti Chiba COOL KIDS

Cyklistické rukavice pre deti Chiba COOL KIDS patria do produktovej línie Kids & Youth Line nemeckého výrobcu Chiba, ktorá zastrešuje produkty určené pre deti a mládež.

Sú navrhnuté pre maximálny komfort. Rukavice radu Kids & Youth Line, ktoré sú dostupné vo viacerých variantoch si vás podmania svojím sviežim a vtipným dizajnom. Osvedčený ergonomický tvar rukavíc sa postará o optimálnu ochranu a pohodlie detských cyklistov.
Cyklistické rukavice pre deti Chiba COOL KIDS

Hlavné výhody týchto rukavíc:

• Horná strana vyrobená z elastických, priedušných materiálov pre dokonalé sadnutie na detskú ruku a správne vetranie.
  • Dlaň s lemom z protišmykového Griptecu.
  • Možno prať do 30° C.
Kde kúpim cyklistické rukavice pre deti Chiba COOL KIDS?

Hodnotenia a skúsenosti s cyklistickými rukavicami pre deti ChibaCOOL KIDS

Máš skúsenosť s cyklistickými rukavicami pre deti ChibaCOOL KIDS?
karotkajarna  26. jún 2023 Overená recenzia

Detské protišmykové cyklistické rukavice ochránia aj pri páde

Rukavice Chiba Cool Kids sú z hornej časti vyrobené z tenučkého elastického materiálu a zo spodnej majú výrazne polstrovanú protišmykovú úpravu v oblasti dlane. Dcérke som vybrala veľkosť S na ruku 14 cm - sama má ruku presne 14 cm a sú jej akurát len na túto sezónu.
Oblieka si ich ľahko, jednoducho si vie pripnúť aj sťahovací suchý zips.
Protišmyková úprava skutočne nešmýka. Hrúbkou poslúžia aj ako ochrana dlaní pri páde.
Končeky prstov sú len odstrihnuté, čo je na jednej strane komfortné pri nosení (netlačí prešívanie), no na druhej sa môžu začať skoro párať. V tomto prípade má však pre mňa komfort prednosť.
Na bicykli s nimi dcérka jazdila bez problémov, pri ovládaní bicykla jej neprekážali. V horúčave neboli po jazde ruky spotené viac ako inokedy.
Z dizajnového hľadiska je výber dosť obmedzený, resp. nie podľa môjho vkusu.
Ale pre dieťa je mať rukavice celkovo cool, takže Chiba COOL KIDS ružové s motýľom si doma našli svojho fanúšika.
  • polstrovanie
  • vysoko elastické
  • vysoko protišmykové
  • dizajn
adambilisic  26. jún 2023 Overená recenzia

Rukavice veľkosť S

Rukavice vo veľkosti S synovi sadli perfektne, má 4 roky a trochu som sa obával, či to bude jeho správna veľkosť. Obliekali sa celkom dobre a na ruke držali presne tak ako mali. Sú pohodlné a ich farebné prevedenie sa malému cyklistovi pozdávalo.
  • pekné a výrazné farebné prevedenie
  • pohodlné
  • fajn jednoduché zapínanie
  • výber sedel veľkostne podla popisu
  • potreboval pomoc s obliekaním
isabellaa  24. jún 2023 Overená recenzia

Mäkkučké nebíčko

Syn je nadšený z rukavíc, veď nie nadarmo majú meno cool kids. Perfektne sadnú na malú rúčku, sú ako uliate.
Dieťa(nemá ešte 3) si ich vie samo nasadiť, bez pomoci rodiča a bez toho, aby muselo hľadať otvory na prsty. Odporúčam.
  • Praktickosť
  • Pohodlnosť
  • Dizajn
minolu65  22. jún 2023 Overená recenzia

Ruky v bezpečí

Rukavice sme skúšali zatiaľ ako doplnok. Keďže sme len na začiatku a syn nestrávi na bicykli dlhé hodiny, ich funkciu a vlastnosti neviem objektívne posúdiť. V každom prípade sedia dobre aj na malinkú rúčku (2,5-3 roky), sú protišmykové, priedušné a s milým vzorom lamy. Ľahko sa zapínajú a chránia dlane dieťatka. Verím tomu, že ich intenzívnejšie využijeme neskôr na dlhšie jazdy.
  • Funkčnosť
  • Veľkosť
  • Dizajn - okrem lamy sa mi žiaden iný vzor pre chlapcov nepáčil
sabusik321  21. jún 2023 Overená recenzia

Super cena, pekný dizajn a pohodlnosť

Nasadiť deťom rukavice na bicykel je za mňa skúška trpezlivosti a teraz to samozrejme nebolo inak :D. Pekný motív motýľa dcérku na chvíľu obalamutil, ale nie na dlho.
Čo sa týka samotných rukavíc, ako plus hodnotím polstrovanie, ktoré je hrubšie v porovnaní s inými rukavicami, ktoré vlastníme. Takže pri páde to určite bude lepšie tlmiť a ochráni rúčku. Rukavice sú protišmykové, čo určite deti ocenia v horšom teréne.
  • Priedušnosť
  • Dizajn
  • Postrovanie dlane

Pohodlné, fuknčné a štýlové

Rukavice pre deti Chiba COOL KIDS sú pohodlné a ich nosenie je príjemné. Malého cyklistu vďaka nim nebolia dlane pri dlhej jazde na bicykli. Sú priedušné a dostatočne elastické a detské ručičky chránia pred slnkom aj úrazom dlaní pri páde.
  • Protišmykový grip
  • Priedušný materiál
  • Krásne dizajny, vyberie si naozaj každý