Detská celotvárová maska na šnorchlovanie easybreath xs (6-10 r)

3 skúsenosti

Detská celotvárová maska na šnorchlovanie easybreath xs (6-10 r) je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort a jednoduché použitie. Umožňuje prirodzené dýchanie nosom aj ústami a vďaka intuitívnemu dizajnu si masku nasadíte a zafixujete za pár sekúnd.

Detská celotvárová maska na šnorchlovanie easybreath xs (6-10 r)

Ochrana pred zahmlievaním

Výnimočný systém cirkulácie vzduchu zabraňuje zahmlievaniu masky, čo zaručuje jasný výhľad počas celého šnorchlovania.

Panoramatické zorné pole

S panoramatickým zorným poľom s rozsahom 180° majú deti neobmedzený výhľad. Žiadne obmedzenia vo výhľade, iba čistá radosť z objavovania.

Vodotesnosť a systém Dry-Top

Inovatívny šnorchel so systémom „dry-top-release“ zabraňuje vnikaniu vody do masky aj pri ponorení alebo vyšplechnutí vĺn. Tento systém zaisťuje, že šnorchlovanie bude vždy pohodlné a bezpečné.

Komfort a prispôsobivosť

Je dostupná v jednotnej veľkosti XS, ktorá je ideálna pre deti vo veku od 6 do 10 rokov. Ergonomický dizajn a nastaviteľné popruhy zaručujú maximálny komfort a bezpečné upevnenie masky.

Servis a náhradné diely

V prípade potreby je možné masku opraviť v ktorejkoľvek predajni Decathlon. Náhradné diely sú dostupné online aj v predajniach, čo zaručuje dlhú životnosť.

Kde kúpim Detskú celotvárovú masku na šnorchlovanie easybreath xs (6-10 r)?

#test_decathlon

Hodnotenia a skúsenosti s Detskou celotvárovou maskou na šnorchlovanie easybreath xs (6-10 r)

Máš skúsenosť s Detskou celotvárovou maskou na šnorchlovanie easybreath xs (6-10 r)?
nataliahamarova  31. máj 2024

Hodnotenie masky

Túto masku sme mali a dcérka bola veľmi spokojná. Celú dobu ako sme boli pri mori sme ju videli len ako pláva pod vodou a skúma čo sa tam dole nachádza. Za nás veľká spokojnosť
  • Super pomôcka
  • Gumička na hlave jej sem tam ťahala vlasky
tinushka13  28. máj 2024

Perfektna vecicka

Masku sme vyuzili na 100% . Dokonale sedi aj rodicom 😂 vrelo odporucam
  • lahka manipulacia
  • super tesni
  • gumickove pasy neťahá ju a hlavne nemotaju vlasy u dievcat, co je uplne super
pusinka_1  27. máj 2024

Super maska

Veľmi super maska, páči sa mi, že sa dá dýchať nosom, je to veľká výhoda. Tiež sa mi páči že po ponorení sa trubica "zapchá" teda voda dnu nenatecie ani po ponorení trubice.
  • Ľahké dýchanie nosom
  • Pevné uťahovanie pásy