Detská kozmetika babylove sensitive

Detská kozmetika babylove sensitive je vhodná aj pre deti s citlivou pokožkou.

babylove jednorazové utierky - poskytujú šetrnú starostlivosť o pokožku vášho dieťaťa. Utierky sú vyrobené z extra mäkkého, jemného materiálu, sú obzvlášť odolné proti roztrhnutiu a mimoriadne dobre sajú. Papierové utierky sú ideálne na každodenné jemné čistenie detskej pokožky od hlavy po päty, sú tiež vhodné aj na každodennú jemnú starostlivosť o pokožku dospelých.

babylove papierové utierky - sú ideálnym spoločníkom v každej detskej izbe. Sú mimoriadne mäkké, 3-vrstvové a poskytujú obzvlášť šetrnú starostlivosť o pokožku vášho dieťaťa. Zároveň sú extra veľké, jemné, pevné a dobre sajú, vďaka čomu sú ideálne na doma i na cesty.

babylove sensitive vlhčené utierky v boxe - jemne čistia a ošetrujú citlivú pokožku vášho dieťaťa už od narodenia. Vďaka zloženiu s čistými rastlinnými zložkami sú obzvlášť mäkké a dobre sajú. Jemný krém s mandľovým extraktom zvlhčuje, zlepšuje stav pokožky a môže zabrániť podráždeniu pokožky v namáhanej plienkovej oblasti. Sú vhodné aj na šetrné čistenie rúk, tváre a tela citlivej pokožky detí i dospelých.

babylove sensitive umývací gél - šetrná a obzvlášť jemná starostlivosť o citlivú pokožku vášho dieťaťa. Umývací gél je ideálny na čistenie od hlavy po päty. Jemné zloženie s obsahom extraktu z rumančeka, pantenolom a biolipidmi čistí a ošetruje pleť, vlasy a pokožku vášho dieťaťa bez toho, aby ich vysušoval alebo dráždil oči. Je ideálny pre každodennú jemnú starostlivosť o pokožku a pleť detí i dospelých.

babylove sensitive púder - sa dokonale postará o pokožku vášho bábätka. Zásyp s extraktom z nechtíka, jojobovým olejom chráni citlivé oblasti pokožky a absorbuje nadmernú vlhkosť. Jemná receptúra chráni pokožku vášho dieťaťa a zaisťuje jemný a príjemný pocit na pokožke.

babylove krém do nepriaznivého počasia chráni pokožku pred chladom, vetrom a vlhkosťou. Výživné zloženie s extraktom z rumančeka, pantenolom a slnečnicovým olejom chráni pleť pred vysúšaním a udržuje ju v prirodzenej rovnováhe. Na pokožke zároveň zanecháva príjemný olejový film, pokožku zjemňuje a robí ju vláčnou na dotyk.

babylove sensitive mydlo s výťažkami z bio harmančeka a jojobového oleja upokojuje detskú pokožku a chráni ju pred vysušovaním. Vďaka vysokohodnotnému prírodnému zloženiu je vhodné na šetrné čistenie detskej citlivej pokožky.

babylove bezpečnostné vatové tyčinky do uší sú vyrobené zo 100 % bavlny. Vďaka ochrannej zóne vyčistia uši vášho dieťaťa obzvlášť jemne a maximálne bezpečne.

babylove symetrický silikónový cumeľ na noc, 2 ks - upokojí vaše bábätko kedykoľvek počas dňa aj noci. Veľkosť 3 je vhodná pre deti od 16. mesiacov. Vďaka mäkkej sacej časti podporuje správny vývoj chrupu vášho dieťaťa a symetrický tvar cumlíka zabezpečí správnu polohu v ústach aj vtedy, keď sa cumlík otočí.

babylove čistiace vatové tampóny - sú ideálne na šetrné čistenie pokožky vášho dieťaťa od hlavy až po päty. Sú vyrobené zo 100 % čistej bavlny, vďaka čomu sú vhodné pre každodennú jemnú starostlivosť o pokožku detí i dospelých.

babylove hubka na umývanie – hubka s motívom zvieratka podporuje motoriku a vnímanie. Vhodná pre deti od 2. mesiaca veku.

Detská kozmetika babylove sensitive

babylove jemný šampón – šetrne čistí jemné detské vlásky a dodáva im zdravý a lesklý vzhľad. Výživné zloženie s panthenolom a extraktom z rumančeka jemne čistí bez toho, aby vysušoval pokožku hlavy.

babylove ultra sensitive ošetrujúci a masážny olej – s obsahom mandľového oleja. Vhodný k jemnej starostlivosti o detskú pokožku aj na masáž. Koncept starostlivosti 3 v 1 s prírodnými olejmi kombinuje jemné čistenie, intenzívnu starostlivosť a jemnú masáž. Podporuje ochrannú funkciu pokožky, regeneruje ju a zanechá ju jemnú a vláčnu.

babylove vlhčené utierky s 99 % vody – utierky s obsahom 99 % vody, bez obsahu alkoholu, farbív, silikónov a parfumov sú vhodné pre dieťatko už od narodenia. Jemne čistia plienkovú oblasť a sú tiež vhodné na ruky, tvár a telo. Vlhčené utierky s neutrálnym pH majú veľmi dobrú znášanlivosť s pokožkou, sú vhodné aj pre citlivú a na alergie náchylnú detskú pokožku. Vyrobené z biologicky odbúrateľného materiálu.

babylove ultra sensitive výživný krém proti zapareninám – s obsahom mandľového oleja a oxidu zinočnatého. Vhodný na suchú citlivú pokožku, aj pre pokožku náchylnú na alergiu.

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

Najnovšie články