DmBio Chrumkavé müsli s bobuľovým ovocím, 500 g

Začnite svoj deň s chrumkavým müsli! Kvalitné müsli so 66 % podielom ovsených vločiek a ovocnými zložkami sú vyrobené z vysokokvalitných surovín. Sú ideálne na raňajky s mliekom, jogurtom či ako sladká desiata alebo olovrant.

Kde kúpim DmBio Chrumkavé müsli s bobuľovým ovocím, 500 g

Hodnotenia a skúsenosti s dmBio chrumkavým müsli s bobuľovým ovocím, 500 g

Máš skúsenosť s dmBio chrumkavým müsli s bobuľovým ovocím, 500 g?
blondik85  14. feb 2023

Chutné müsli

Moja rodinka má radšej iné príchute, ale aj na tomto sme si pochutili. Najčastejšie s mliečkom ako rýchly olovrant, občas aj do jogurtu, prípadne na overnight kašu do práce.
  • Chutné a chrumkavé
  • Málo ovocia
tratatundra  13. feb 2023

Müsli ako z lesa

Veľmi chválim. Nakyslastá chuť lesného ovocia ozvláštňuje celú chuť müsli. U nás doma sa papá s kravským mliekom alebo rastlinným mliekom a s oboma je mňam. Chutilo všetkým.
  • Chutné.
  • Rýchle raňajky či snack.
  • Chutí všetkým.
nikelca  13. feb 2023

Rýchle raňajky

Veľmi chutné ovocné müsli ideálne s mliekom do jogurtu alebo len tak chrumkať. U nás doma nesmú chýbať 💙💙💙
  • Skvelá chuť
  • Balenie vyhovuje - nestihne zmäknúť
  • Ovocia tak akurát
5esicko  12. feb 2023

Müsli, ktoré je u nás ako doma

Vločky/kaše, či müsli sú u nás pravidelne na raňajky, deti ich majú veľmi radi. Taktiež si robíme domácu granolu, pričom musím podotknúť, že toto müsli je pre naše deti dostatočne sladké, porovnateľne ako to domáce. Pre mňa by mohla byť sladká chuť menej výrazná a rozhodne všetci by sme uvítali vyšší obsah ovocia ☺️🙂. Müsli si nosí dcérka aj do školy, počas testovania ho testovala prevažne ona, v podobe "overnight" raňajok: večer nachystáme do skleného pohárika domáci biely jogurt, müsli,chia semiačka a čerstvé ovocie 🙂. Toto müsli rozhodne má u nás svoje miesto a ostaneme mu verní 👌.
  • Chrumkavosť
  • Dostupnosť
  • Málo ovocia 🤷‍♀️🤭
  • Pre dospelákov príliš veľa cukru
  • Malé balenie pre 5 člennú rodinu 😁
tetaandulkova  12. feb 2023

Müsli

Naša najčastejšia voľba na raňajky, výborná chuť ...najviac nám chutí s mandľovým mliekom 🙂.
8domcatko888  11. feb 2023

Chrumkavé müsli

U nás doma sa müsli pravidelne raňajkuje. Môžem povedať, že veľmi chutilo mne aj deťom. Dávali sme si ho do bieleho gréckeho jogurtu alebo s mliekom. Chuť je výborná, avšak musím napísať, že pre mňa troška sladšia. Deťom to samozrejme neprekážalo.
  • Balenie
  • Zloženie by mohlo byť troška zdravšie
hajanka  10. feb 2023

Mňamka

Kupujem už nejaký čas, vždy sa k nemu vraciam. Používam do obľúbenej pšenovej kaše, ktorú si robím skoro každý deň, ako prvé jedlo dňa. Chuti neskutočne, aj deťom. Ja ovsené kaše moc nemusím a kto je na tom podobne, nech vyskúša túto:

Na kokosovol oleji si cca 3min opražím premyté pšeno, zalejem mliekom a varím do zmäknutia. Osladím medom, zasypem chrumkavým müsli, horúcim ovocím (povarené akékoľvek mrazené ovocie) a u mňa nesmie pre chuť chýbať banán.
  • Neskutočná chuť
  • Chutí aj deťom
tweetinka.co  8. feb 2023

Chrumkavé voňavé

Tieto müsli sú chuťovo výborné. Zloženie by mohlo byť ešte "vyšperkované" aby boli zdravšie, ale je fajn, že sú z bio surovín. Ešte by som prijala viac lyofilizovaného ovocia. Mojím babám chutia aj ako snack v surovom stave. Ale aj na raňajky s mandľovým mliekom.
  • Chrumkavosť
  • Málo lyo ovocia
viki75  31. jan 2023

Testujem DM müsli bobuľové ovocie

Müsli z DM veľmi dobre poznám, ja však preferujem orechové a viac obilninové alternatívy.

Tieto müsli obsahujú iba ovsené vločky, sú poliate ryžovým sirupom a presladené repným cukrom. Na môj vkus veľmi presladené. (ja si radšej dochutím medom, alebo ovocím)
Ovocia je tam dosť málo.
  • Zapečené (túto formu obľubujem)
  • *Primálo obilovín (müsli obsahujú iba ovsené vločky)
  • *Priveľa cukru
  • *Repný cukor
  • *Primálo ovocia
arvajova1  27. jan 2023

Müsli

Výborne chrumkavé müsli. Skvelá chuť ovocia. Určite odporúčam.
  • Málo cukru
  • Nemá
evi5888  10. jan 2023

Müsli naše pravidelné

Každé ráno u nás ide buď müsli alebo kaša a tieto sú naše najobľúbenejšie, kým sme ich neobjavili tak deti müsli vôbec nechceli 🥰
Za nás sú lahodné 💖
  • Konzistencia