DmBio Vegetariánska nátierka so záhradnými bylinkami, 180 g

Ochutnajte skvelú vegetariánsku nátierku so záhradnými bylinkami! Nátierka z byliniek ako cibuľa, petržlen či bazalka sa vynikajúco hodí k čerstvému chrumkavému chlebíku alebo vylepší chuť dresingov a omáčok.

Kde kúpim DmBio Vegetariánsku nátierku so záhradnými bylinkami, 180 g

Hodnotenia a skúsenosti s dmBio Vegetariánskou nátierkou so záhradnými bylinkami, 180 g

Máš skúsenosť s dmBio Vegetariánskou nátierkou so záhradnými bylinkami, 180 g?
marshmallow  20. feb 2023

Bio nátierka

Skvelá chuť byliniek, mňam
  • Top
tratatundra  13. feb 2023

Mňamka na chlebík

Táto nátierka dokonale prekvapila. Chutí vynikajúco a fakt jej nie je čo vytknúť. Osobne ma vzhľadom celkom odrádzala, avšak byllinková chuť a konzistencia sú 🔝.
  • Skvelá chuť.
  • Konzistencia.
  • Zloženie.
  • Cena.
tetaandulkova  12. feb 2023

Nátierka

Na pohľad nezaujímavá, ale po ochutnaní za mňa spokojnosť, lahodná chuť :)
  • Lahodná chuť
ajush5  12. feb 2023

Bylinková nátierka

Farbou na prvý pohľad nezaujme a aj keď rada skúšam z dm nové chute, toto je nátierka, ktorú som úspešne obchádzala. Každopádne chuť prekvapí a som rada, že som ju vyskúšala. Je výrazne bylinková, ľahko prebije inú chuť, preto je skvelá na knäckenbrote, touste či chlebíku. Ma veľmi príjemnú konzistenciu.
  • Výrazná chuť, takže skvelá na rýchle raňajky
  • Krémová konzistencia
8domcatko888  11. feb 2023

Nátierka

Výborná chuť, za mňa dosť cítiť bilinky, ale neprekážalo nám. Výborná na špaldový chlebík a k tomu zelenina.
  • Výborná chuť
  • Dobré zloženie
  • Netreba urýchlene spotrebovať
tweetinka.co  10. feb 2023

Výrazne bylinková

Chutná, ale výrazne cítiť bylinky, čo nie každému sadne. Akurát slaná. Použili sme na chlebík a do dresingu. Konzistencia je lahodná, krémová
  • Krémová konzistencia
arvajova1  7. feb 2023