Dojčenská antikoliková fľaša Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck 270 ml 2v1 s náustkom

Klinicky dokázané, že dojčenská antikoliková fľaša Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck 270 ml 2v1 s náustkom redukuje výskyt koliky, grganie, zvracanie a nadúvanie. Navrhnutá, aby rástla s dieťaťom. Vybrať si je možné z ružového a modrého variantu. Fľaša pracuje s unikátnym systémom ventilácie:

• Klinicky dokázané, že redukuje výskyt koliky.
  • Pomáha zachovávať vitamíny.
  • Prispieva k lepšiemu tráveniu a tým ku kvalitnejšiemu spánku.
  • Rýchlosť toku podporuje dojčenie.

Video: Dr. Brown's - produkty vytvorené rodičmi

Keď sa dieťa stane skúsenejším, stačí odstrániť vnútorný ventil – dieťa môže naďalej piť zo svojej známej fľašky a kŕmenie imituje pitie z bežných fliaš bez ventilu.

S touto fľašou uľahčíte dieťaťu prechod pitia z fľašky na pohárik. Iba vezmete dieťatku jeho obľúbenú fľašu a jednoducho v nej vymeňte cumeľ za mäkký náustok a vyberte vnútorný ventil. Je to prvý krok k pitiu z pohárika s náustkom.

Dojčenská antikoliková fľaša Dr. Brown’s  Options+ Wide-Neck 270 ml 2v1 s náustkom

Kde kúpim dojčenskú antikolikovú sklenenú fľašu Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck 270 ml ružovú?
Kde kúpim dojčenskú antikolikovú sklenenú fľašu Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck 270 ml modrú?

Hodnotenia a skúsenosti s dojčenskou antikolikovou fľašou Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck 270 ml 2v1 s náustkom

Máš skúsenosť s dojčenskou antikolikovou fľašou Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck 270 ml 2v1 s náustkom?
jessica45  30. máj 2023 Overená recenzia

Dojčenská flaška

Za mňa veľká spokojnosť, prestalo nás bolieť bruško pri používaní týchto flašiek. Sklenenú sme používali na mliečko a túto na striedačku na mliečko ale aj na vodičku. Takí sme boli spokojní, že používame teraz hlavne tieto, pretože je tam antikolikový systém. Určite odporúčam 😊😊.
  • Rôzne náustky
  • Veľkosť
  • Antikolikový systém
paralela  30. máj 2023 Overená recenzia

Ľahká alternatíva

Táto fľaša má všetky benefity klasickej antikolikovej fľaše Dr. Browns. A teda rovnako dobre robí môjmu synovi. Je oveľa ľahšia a je fajn aj na cesty. Páči sa mi možnosť dať preč dudlík a nahradiť ho sosáčikom. Takto sa dcérka učí piť aj inak ako len cez dudlík.
  • ľahká
  • pekná
  • skutočne pomáha pri kolikách
  • možnosť vymeniť cumlik za náustok
evanka_j  29. máj 2023 Overená recenzia

Flaštička Dr.Brown' s vyřadila konkurenci

Ačkoliv jsme měli již osvědčenou značku lahviček, vyzkoušeli jsme Dr.Brown's lahvičky. Mají pěkný design, dobře se drží a naše princezna si na ně tak zvykla, že už nechce pít z jiných 😅. Všimla jsem si, že z lahvičky Dr.Brown's dcerka nehltá a už nemá prdíky, takže Dr.Brown' s vyřadil konkurenci a už děláme mlíčko jen do lahviček od něj.
  • Tvar
  • Design
  • Antikolikový systém
  • Zbytečně velký objem, který nevyužijeme
ketrin  29. máj 2023 Overená recenzia

Praktické prevedenie

Fľašku odporúčam. Malá sa mi na ňu hneď chytila, aj keď iné fľašky nejako nechcela. Veľmi oceňujem priložený náustok v cene a taktiež tvar fľašky, vďaka ktorému sa bábätku dobre drží. Bruško nebolí👌 Myslím, že je to individuálne, ale túto fľašu treba určite vyskúšať.
  • Dieťatku sa dobre drží
  • Cumeľ má dobrý tvar
  • Balenie obsahuje náustok
  • Koliky sa zmiernili
  • Zložitejšie umývanie
biankaaa2292  28. máj 2023 Overená recenzia

Super dojčenská fľaška

Môj synček je síce iba dvojmesačný, ale oveľa lepšie a bezproblémovo papá obľúbené mliečko, žiadne zlé skúsenosti.Bruško ho nebolieva, nezdúva. S náustkom budeme môcť aj dlhšie využívať. Inú značku už ani nepoužívame, nevyhovovali nám. Sme veľmi spokojní.
  • Kvalitný výrobok
  • Spĺňa svoj účel
  • Ľahko cez cumlik ťahá mliečko
  • Možnosť použiť náustok do budúcna
  • Dlhšie trvá umytie ventilu
mriamqa  27. máj 2023 Overená recenzia

Super fľaška 2v1

S fľaškou sme veľmi spokojní, je ľahká, super sa drží. Má krásny dizajn. Malej sa z nej super pije pretože nemusí vypúšťať vzduch ako z flase čo mala predtým. Cumlík je mäkký a má super tvar, malá z neho pila hneď bez problémov. Jediná chyba je tá, že v nej dlhšie trvá kým sa zohreje voda na mlieko oproti jej sklenenej verzii.
  • Super tvar
  • Výmena cumľa za náustok
  • Dlho trvá, kým sa v nej zohreje voda
weronitae  27. máj 2023 Overená recenzia

Dojčenská fľaška so skvelým benefitom

Vyskúšali sme túto flašku s obrovskými očakávaniami, pretože balenie obsahuje nielen cumlík, ale aj náustok. Po vyskušaní tejto fľašky s náustkom už inú značku flašiek ani nepotrebujem skúšať. Fľaška je plastová, na prvý pohľad veľká, ale výborne sa drží. Momentálne preferujem sklenenú verziu, ale táto plastová bude perfekt, keď si bude naša malá už držať flašku sama. Tvar cumlíka perfektne sedí bábätku, nie je ani tvrdý ani mäkký. Ventil proti kolikám je len plus. Po vyskušaní náustku som sa ja aj malá do tejto fľašky zamilovala. Sedí nám to.
  • Náustok v balení
  • Plastové prevedenie je ľahšie, takže dobré pre bábätko, ktoré si uz fľašku drží samo.
  • Cumlík má super tvar aj tuhosť
  • V balení priložená kefka na čistenie ventilu
  • Viac umývania keď sa používa ventil, dá sa ale používať aj bez ventilu.
katjas8  27. máj 2023 Overená recenzia

Fajn fľaša

Fľaša je dobrá, veľká a zároveň ľahká. Má veľký objem a dieťaťu sa z nej dobre pije.
Celkovo som spokojná.
  • Ľahkosť
  • Pekný dizajn pre dievčatko
  • Objem
  • Cumlík je mäkký a dieťa ho rýchlo prijalo. Má dobrý prietok.
  • Závit je veľmi dlhý
  • Raz som ho zle zavrela a všetko mlieko sa počas kŕmenia nenápadne vylialo.
  • Nepomáha proti hltaniu vzduchu.
katymt  26. máj 2023 Overená recenzia

Antikoliková fľaša 2v1

Fľaša ma milo prekvapila, lebo aj keď používame inú značku, dcérka si na ňu bez problémov zvykla. Má super tvar, takže si ju dieťatko môže samo držať. Dcéra z nej pila mlieko aj vodu a nestalo sa, že by sa veľa napila a začala sa dusiť alebo bola mokrá.
Trochu náročnejšie je čistenie, keďže fľaša sa skladá z viacerých dielov.
  • Ergonomický tvar
  • Pitie mlieka aj vody
  • Veľký objem aj pre staršie bábätko
  • Náročnejšie čistenie

Potešila mňa aj malého

S touto fľašou som velmi spokojná, je ľahká a malý si ju drží sám, omnoho menej grgá, ukľudní sa pri jedení.
  • Dobrý tvar
  • Antikoliková
  • Zle sa čistí
barborkabibi  24. máj 2023 Overená recenzia

Dojčenská fľaša s náustkom

Môj 6 mesačný syn odmietal piť vodu z akejkoľvek fľašky. Skúsili sme antikolikovú fľašu s náustkom a mala úspech. Veľmi pekný dizajn, príjemný tvar na držanie aj pre detičky. Za nás by mohol byť menší objem.
  • Pekný dizajn
  • Príjemný tvar vhodný aj do detských ručičiek
  • Náustok je vhodný aj pre dojčené deti, ktore nepijú, alebo odmietajú piť z fľašky

Pri kolikách nenahraditeľný pomocník

Vraví sa, že na koliky trpia predovšetkým chlapci. Mojim dvom dcérkam to asi niekto zabudol povedať. Kým prvá už chodí do školy a o antikolikových fľašiach som vtedy nepočula, prežili sme si, doslova, peklo. Kto to pozná, určite vie, o čom hovorím. Po narodení druhej dcérky som dúfala, že nás tieto problémy obídu. Moje prosby neboli vyslyšané. A tak sme sa trápili. Vyskúšali sme masáž bruška, špeciálne olejčeky, gély, suché teplo, nosenie, časté odgrgávanie. No po čase mi došlo, že pomôže len jedno, vydržať, kým z toho malá vyrastie. Do rúk sa mi však dostala antikoliková fľaša Dr. Brown’s. Spočiatku som bola skeptická, no naozaj fungovala! Patentovaný anitkolikový systém zabraňuje vzniku vzduchových bublín v mlieku a tak si moja dcérka nepotrebovala po pití tak často odgrgnúť a skutočne ju prestalo toľko bolieť bruško a príznaky koliky sa zmiernili o 95%. Cumlík pripomína tvarom bradavku a tak verím, že sa nám podarí kombinovať dojčenie a prikrmovanie naďalej. Zatiaľ som nepostrehla, že by dcérka pri dojčení „zlenivela“ a odmietala sať. Vyhovuje mi aj ergonomický tvar.

Fľaša sa napriek mojim počiatočným obavám veľmi dobre čistí. Na antikolikový ventil stačí použiť priloženú kefku a je to bez námahy. Dokonca vďaka „prstencu“ pod cumlíkom, ktorý je súčasťou antikolikového ventilu, sa jednoduchšie rozrába mliečko. Rozbije všetky hrudky v mliečku ako shaker. Oceňujem, že po odznení príznakov kolík budeme môcť fľašu používať aj bez ventilu.

Plastová verzia tejto antikolikovej fľašky je ľahká, z kvalitného plastu a využívam ju predovšetkým na cesty. Dcérka sa niekedy snaží papať sama a s touto plastovou verziou jej to ide veľmi dobre. Je ľahká a dobre sa jej drží. Páči sa mi aj možnosť možnosť vymeniť cumlík za sosáčik. Malej sa pitie vody týmto spôsobom veľmi páči. Spočiatku nevedela ako na to. A viac vody bolo na tričku ako v brušku, no veľmi rýchlo pochopila systém. Takáto forma pitia je hravá a baví ju.

Páči sa mi aj dizajn, ktorý je decentný a hravý.
  • znižuje výskyt bolesti brucha, zvracania, odgrgávania a nafukovania
  • tvar cumlíka, ktorý imituje bradavku
  • imituje dojčenie
  • vyrobená zo skla
  • ergonomický tvar - dobre sa drží
  • ľahké čistenie
  • možnosť používať aj bez ventilu
  • možnosť vymeniť cumlík za sosáčik
  • pekný dizaj fľašky

Veľmi praktická fľaška

S touto značkou sme veru skúsenosť predtým nemali a škoda, že sme o nej nevedeli skôr, keď bol maličký menší a dosť trpel kolikami. Je to úplne super vymyslené. Keďže plánujeme aj druhé bábo, som veľmi rada, že tieto fľašky mám. Na fľaške je super to, že malého môžem učiť samého piť aj mliečko a aj vodičku, pretože je k nej aj náustok. Našla som iba jeden problém a to, že cumlíky ku fľaške som nemohla zohnať nikde v lekárni ani drogérii. Musela som objednať cez internet. Potrebovali sme väčšiu dierku. Predtým sme mali menšiu a je fajn, že je aj väčšia a malému sa dobre drží. Ja som veľmi spokojná a malý určite tiež.
  • Veľkosť fľaše
  • Dobre sa drží
  • Žiadne kolíky
  • Dá sa piť aj mliečko aj vodička
linaa  24. máj 2023 Overená recenzia

Lahučká fľaška 2v1

Keďže môj malý je veľký jedák a jeho papanie je hltavé, je veľký problém napapať sa bez toho, aby nám mliečko nešlo hore a taktiež, aby sa nenahltal veľa vzduchu. Máme tiež problém s tým, že nie vždy si odgrgne a potom veľmi trpí. Ale musím povedať, že táto fľaška nám veľmi pomohla. Už nepapá rýchlo a hltavo, ale pomaly a dokonca mi niekedy pri papaní aj zaspí, čo sa mi predtým nikdy nestalo🙂. Je spokojnejší a netrpí tak na vetry ako predtým. Fľaška rastie spolu s dieťaťom, čo je veľké plus. Od klasického cumlíka môžete prejsť k náustku pre väčšie detičky, kedy môžu piť čajík. Je veľmi ľahká, dobre sa umýva a keďže malý je špekulant a rád skúša všetko nové, tak v jeho 3 mesiacoch si ju vie pekne pridržať aj sám. Som veľmi spokojná.
  • Ľahučká
  • Ľahko sa čistí
2 ľudia považujú za užitočné
tats32  23. máj 2023 Overená recenzia

Super ľahká flaša

Plastová fľaška Dr. Brown's je ľahká a dobre tvarovaná. Antikolikový systém zrejme funguje, keďže dcérku bruško nebolí. Oceňujem dobre viditeľnú odmerku a možnosť meniť dudlíky. Nemám voči nej výhrady. Rovnako ako všetky produkty tejto značky je vysoko kvalitná, avšak uprednostňujem sklený variant pred plastom.
  • antikolikový systém
  • možnosť meniť dudlíky aj za variant pre väčšie deti
  • pekný dizajn
  • ergonomický tvar
  • plast
michaachim  23. máj 2023 Overená recenzia

Antikoliková fľaša

Fľaša nás milo prekvapila. Pred touto značkou sme vyskúšali ďalšie dve značky fliaš a táto nám sadla najlepšie. Hneď sme si zvykli na iný tvar cumlíka. Znížil sa aj výskyt bolesti bruška. Akurát trocha nepraktické a zdĺhavé čistenie. Ešte dobre, že je k tomu pribalená aj kefka. Fľaša nám vyhovuje.
  • Zníženie výskytu bolesti bruška
  • Nepraktické umývanie
nikita151  23. máj 2023 Overená recenzia

Fľaška 270ml 2v1

Po testovaní tejto fľašky sme sa rozhodli už iba pre túto. A to preto, že sa na nej dá meniť náustok z klasického cumľa. Nemáme čo vytknúť. Čajík jej vôbec nezabieha, čo sa pri iných fľaškách dialo. Máme konečne značku fliaš s ktorou sme veľmi spokojní.
  • Náustok na pitie tekutín
  • Dizajn
  • Neprenikne vzduch
  • Ťažká fľaška
mims_28  23. máj 2023 Overená recenzia

Super skúsenosť

Fľaška má pekný dizajn. Je perfektná na vodičku. Keďže malá trpí kolikami, za mňa je topka, že aj táto fľaška má systém na prebytočný vzduch. Neskôr určite využijeme aj náustok. Fľaške nemám čo vytknúť.
  • +ľahká
  • +Pekný dizajn
  • +Farebné varianty pre 💙 aj pre 💜
  • +Kefka na čistenie
monicatko20  23. máj 2023 Overená recenzia

Úžasná skúsenosť pre nás zatiaľ nepoznanej značky

Testovaním tejto fľašky sme sa rozlúčili s ostatnými. Ľutujem len to, že v čase, keď malý trpel najhoršími kolikami, nikto nám o tomto produkte nepovedal. U nás tým, že dieťa je už väčšie, má veľký úspech náustok na pitie. Nemáme čo vytknúť, s výrobkom sme nadmieru spokojní. Malý fľašu dokáže krásne sám držať, nedrhne sa mi čajom. Určite využijeme fľašku aj v decembri, keď k nám privíta nový člen. My sme konečne našli značku fliaš, s ktorou sme nadmieru spokojní 😍.
  • Pekný dizajn, dieťatko zaujala
  • Príjemné cumlíky ktoré super sadnú do pusinky
  • Ventilačný systém
  • Náustok pre staršie deti - u nás úplný úžas
  • Kefka na čistenie
nikol1316  23. máj 2023 Overená recenzia

Super produkt za super cenu

Pri používaní sa nám zmiernili príznaky koliky. Bonus je ešte aj ten náustok, odporúčam.
  • podporuje dojčenie
  • kefka na čistenie
  • náustok
  • plast
juliafillova  23. máj 2023 Overená recenzia

Veľmi pozitívna skúsenosť

Naša malá Emma je veľká hladoška, nepapá, ale doslova hlce. Prejavujú sa u nej potom bolesti bruška, potrebuje si veľa odgrgnúť, po čom následne čtikúta. Pri testovaní týchto fľašiek som si všimla, že z týchto našich problémov ubudlo, čo hodnotím veľmi pozitívne. Čo sa týka tejto plastovej fľašky, používali sme na nej cumlík typu 1. Fľaška sadne pekne do ruky, cumlík bábätku akurát do ústočiek.
Ľahko sa čistí, pomáha aj pribalená malá kefka na vnútorné súčasti fľašky, akými sú vnútorné ventily. Ďalšou výhodou je objem. My sme zatiaľ robili iba 135 ml mliečka, ale keďže je až 270 ml, môžeme ju využívať aj v nasledujúcich mesiacoch, keď bude Emmka väčšia.
Je ľahká do ruky. Čo sa týka tohto typu cumlíka, tak ho odporúčam hlavne maminám, ktoré porodili a ešte sa im len rozbieha laktácia. V porovnaní s inými fľaškami, ktoré sme mali predtým s cumlíkom 0+ mesiaca, je táto naozaj s pomalým prietokom. Dieťatku to ide ťažko ako pri kojení a nezvykne si tak rýchlo na fľašku. Oceňujem aj pekný dizajn podľa pohlavia bábätka, u nás ružová s farebnými srdiečkami a ešte náustok, ktorý budeme môcť využiť neskôr. Za nás veľká spokojnosť.
  • Krásny tvarovaný dizajn
  • Farebné prevedenie podľa pohlavia
  • Cumlík, ktorý dobre sadne do ústočiek
  • Náustok pre staršie dieťatko
  • Ľahká do ruky
  • Veľký objem
  • Cumlík 0+ s veľmi nízkym prietokom
gabccia  23. máj 2023 Overená recenzia

Fľaša aj s náustkom

Super fľaška, Tu oceňujem ešte to, že má náustok pre staršie dieťatko. Pre mňa je len nevýhoda, že je plastová. Mne viac vyhovuje sklenená, hoci je ťažšia, ale je ľahšia na údržbu. Ten, kto zvažuje, či kúpiť tieto fľašky, tak jednoznačne odporúčam a neváhala by som.
  • - náustok
  • - kefka na čistenie
  • - je ľahšia ako sklenená
  • - ventilačný systém
  • - mäkké cumle
  • - plast
kika1181  22. máj 2023 Overená recenzia

Top fľaša aj s náustkom 👍👍

Úžasná fľaša, sklenená, aj plastová. Od Dr. Brown's sú všetky úžasné. Doposiaľ nám žiadna fľaša nesadla tak, ako fľaše tejto značky. Ak rozmýšľate nad jej kúpou, neváhajte a ponáhľajte sa si obe objednať. Sú naozaj D.O.K.O.N.A.L.É.
Ak vaše dieťa trpí kolikami, či refluxom, vďaka týmto fľašiam akoby zázrakom reflux a koliky zmiznú. Znie to neuveriteľne, ale je to skutočnosť.
  • -Tvar cumlikov
  • - veľkou výhodou je náustok
  • - fľaša, ktorá rastie spolu s vašim dieťaťom
  • - veľkosť fľaše
  • - systém ventilácie
  • - redukuje koliky, vracanie, nadúvanie, grckanie
  • - prispieva k lepšiemu spánku
  • - podporuje dojčenie
ivetta28  10. máj 2023 Overená recenzia

Úžasná fľaška aj s náustkom

Túto fľašu máme možnosť vyskúšať prvýkrát, no zatiaľ najlepšia fľaša akú sme mali, nakoľko je antikoliková, Nám veľmi pomohla🤗
  • antikoliková