Dojčenská antikoliková sklenená fľaša Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck 270 ml

Táto sklenená dojčenská antikoliková fľaša Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck, navrhnutá lekárom, prináša unikátny patentovaný systém optimálneho prisávania vzduchu, ktorý výrazne znižuje výskyt bolesti brucha, zvracania, odgrgávania a nafukovania. Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín v materskom mlieku alebo v inej tekutine. Nedochádza k tvorbe vákua, čo napomáha eliminovať nepríjemný vnútroušný tlak. Svojím tvarom veľmi dobre imituje dojčenie a je ideálny na podávanie materského mlieka alebo inej tekutiny.

Video: Dr. Brown's - produkty vytvorené rodičmi

Balenie obsahuje:

• 1× sklenená dojčenská fľaša,
  • 1× silikónový cumeľ level-1,
  • dvojdielny patentovaný vnútorný ventil,
  • kefka na čistenie,
  • návod na použitie.

Dojčenská antikoliková sklenená fľaša Dr. Brown’s  Options+ Wide-Neck 270 ml

Kde kúpim dojčenskú antikolikovú sklenenú fľašu Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck 270 ml?

Hodnotenia a skúsenosti s dojčenskou antikolikovou sklenenou fľašou Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck 270 ml

Máš skúsenosť s dojčenskou antikolikovou sklenenou fľašou Dr. Brown’s Options+ Wide-Neck 270 ml?
janulik2008  16. jún 2023 Overená recenzia

TOP fľaška

S malou dušičkou sme malej dávali už asi "10ty" typ fľašky ktorá sa líšila tým že v strede fľašky bol "filter" ... Dieťa, ktoré bez kvapiek plakalo. Dali sme prvú dávku s polovičnou dávkou kvapiek z tejto fľašky a dieťa spalo pol hodinu, hodinu zrazu sa z toho stali 2 hodiny, čo sme boli skontrolovať čo sa deje. 🫣 Nakoniec malá nepotrebovala kvapky vôbec, a každý sa čudoval čo to je za fľaška keďže toto všetko sa stalo skoro pred ôsmimi rokmi a slečna bude mať už 8 rokov, takže sme mali fľašky ešte s modrým filtrom ale neľutujeme 😉
ivetta28  31. máj 2023 Overená recenzia

Nadmieru spokojná

Dostali sme možnosť vyskúšať antikolikové fľaše od Dr.Browns. Nakoľko má ergonomický tvar, malý sa ju naučil pekne držať a dizajn je tiež pekný.Keďže je antikoliková, pomohla nám pri kolikách, grckaní. Cumlík si drží tvar, čo malému vyhovovalo pri papaní. Za mňa môžem povedať, že najlepšie fľašky🤗
  • antikoliková
  • ergonomický tvar
  • dizajn
  • s náustkom
Dobrý deň Ivetka :) ďakujeme veľmi pekne za to, že ste sa podelili o Vašu skúsenosť :) Teší nás Vaša spokojnosť, rovnako ako aj spokojnosť Vášho synčeka :) eríme, že budete spokojná aj s ďalšími našimi produktami rovnako ako s fľašou:) S pozdravom Tím Brown´s
jessica45  30. máj 2023 Overená recenzia

Flaška Dr. Browns

Mali sme moznosť otestovať sklenenú flašku Dr. Browns. Predtým som o tejto značke nepočula, čo bola chyba, pretože už dávno by som ich pre svoje deti kúpila. Keď sme ju začali používať, tak nás prestalo bolieť bruško. Konkrétne túto sme používali na mliečko. Odporúčam túto flašku všetkými desiatimi. Skvelé pitie, rozmiešavanie mliečka, žiadne vcucovanie cumlíka dnu ako sa mi to robilo pri iných flaškách. Takže za nás obrovská spokojnosť.
  • Veľkosť
  • Žiadna bolesť bruška vďaka ventil
  • Keď nám spadla nerozbila sa
Jessica dobrý deň :) ďakujeme za Váš čas a recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť a hlavne spokojnosť Vášho bábätka. Veríme, že budete spokojná aj s ďalšími našimi produktami rovnako ako s fľašou :) S pozdravom Tím Brown´s
katymt  30. máj 2023 Overená recenzia

Sklenená pritikoliková fľaša

Sklenená fľaša od Dr Browns nás potešila, keďže je protikoliková a zo skla. Pri oboch deťoch uprednostňujem sklo, aj keď verím, že aj plast je bezpečný.
Dcérka vedela z fľaše pekne sama piť vďaka ergonomickému tvaru. Po vypití mlieka negrckala, takže protikolikovosť môžem potvrdiť.
Jediné, čo mi trochu prekáža je náročnejšie čistenie, keďže fľaša sa skladá z viacerých častí.
  • Sklo
  • Protikoliková
  • Super tvar, staršie bábätko ju udrží samé
  • Náročnejšie čistenie
Katy Zdravíme :) a ďakujeme za Vašu recenziu :) Samozrejme, že naše fľaše sú trošku náročnejšie na čistenie, no na druhej strane, pokiaľ to má dieťatku naozaj pomôcť, my rodičia budeme čistiť dokiaľ to bude nutné ♥ . Tešíme sa, že Vám fľaška pomáha :) je to na nezaplatenie. S pozdravom Tím Brown´s
paralela  30. máj 2023 Overená recenzia

Zbohom koliky

Detské koliky trápia moju malú od narodenia. A tak som bola veľmi zvedavá, či pomôžu špeciálne fľaše. Na moje prekvapenie to naozaj funguje. Sklená fľaša sa dobre drží, dobre čistí. Je síce ťažšia, ale mne to nevadí. Ventilačný systém pomáha a dieťatko je omnoho spokojnejšie a intenzita a trvanie kolík sa znížili na minimum.
Som veľmi milo prekvapená.
  • sklenená
  • skutočne pomáha s kolikami
  • dudlík má tvar bradavky a tak nekazí dojčenie
Dobrý deň Paralela :) Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a naozaj nás obrovsky teší, že fľaša od nás splnila Vaše očakávania :) Veríme, že budete rovnako spokojná aj s ďalšími našimi produktami :) S pozdravom Tím Brown´s
evanka_j  29. máj 2023 Overená recenzia

Antikolikový systém, který funguje

I když jsme měli osvědčenou jinou značku lahviček, Dr.Brown's ji hravě trumfnul díky fungujícímu antikolikovému systému. Dcera při krmení už nehltá a nemá prdíky. Ve skleněné lahvičce se rychleji ohřeje voda a lépe se umývá.
  • Antikolikový systém
  • Lépe se umývá
  • Rychleji se ohřeje voda
  • Těžká do dětské ruky
Zdravíme Evanka :) ďakujeme Vám krásne za Vašu recenziu :) tešíme sa, že Vám naša fľaša pomohla. Áno je pravda, že je ťažšia, no keď ju držíme my rodičia, je to fajn :) S pozdravom Tím Brown´s
ketrin  29. máj 2023 Overená recenzia

Sklenená je dobrá…

Sklenené fľaše uprednostňujeme aj z hľadiska vhodnosti pre bábätko a aj kvôli ľahšiemu čisteniu. Za mňa je fľaša veľmi šikovná. Malej sa dobre drží a cumlík mi prijala, čo je u nás výhra. Mohla by byť aj v menšom prevedení. Oceňujem tiež uzáver, ktorý bráni mlieku vstup do cumľa pri pretrepávaní. Nemám rada fľaše, kde to chýba a musím sa chytať cumlíka rukami.

Bolesti bruška mierne ustúpili.
  • Príjemný cumlík
  • Sklo je naj materiál
  • Tvar prispôsobený na držanie bábätkom
  • Uzáver na premiešanie mlieka
Ketrin dobrý deň :) Ďakujeme za to, že ste sa podelili o Vašu skúsenosť :) teší nás, že bolesti bruška sa zlepšili :) Veríme, že tak, ako ste spokojná s našou fľašou, budete spokojná aj s ďalšími našimi produktami :) S pozdravom Tím Brown´s
mriamqa  27. máj 2023 Overená recenzia

Sklenená fľaša

S fľaškou sme veľmi spokojní. Závit fľaše super drží, dobre sa zakrúca, nepreteká (oproti fľaške, ktorú sme používali predtým). Má super mäkký cumeľ, malá si naň zvykla hneď, nevtláča sa do fľaše. Kým sme robili menej mlieka, bola nám zbytočne veľká, škoda že nie je aj menšia verzia. Sklenená fľaša drží super teplé mliecko, rýchlo sa v nej zohreje voda v ohrievačke. Fľaša je dosť ťažká. Škoda, že nemá aj sklenená fľaša dievčenskú verziu dizajnu.
  • Super tvar
  • Možnosť používať aj bez ventilu
  • Antikoliková
  • Je ťažká
  • Nemá verziu s menším objemom
  • Dievčenský dizajn
Mrimqa ďakujeme za Vašu spätnú väzbu :) áno je pravda, že naše sklenené fľaše nemajú dievčenský dizajn - je skôr taký neutrálny :) Veríme, že aj nové dizajny budú v skorej dobe :) Čo sa týka objemu, tak menší objem k dispozícii je :) v tejto širokej sklenenej verzii je ešte objem 150 ml :) cumlíky sedia rovno na väčšiu aj menšiu fľašku :) S pozdravom Tím Brown´s
andreadame  27. máj 2023 Overená recenzia

Už nikdy za nič nevymením

Malý má ešte len 7 týždňov, ale z toho 5 týždňov bolo bolestivé obdobie. Koliky, nadúvanie, po každom kŕmeni dlhé štikútky z toho ako hltal a hlavne vzduch. Nevedel sať, pretože predtým fľašky mali systém samoteč tlakom vytvoreným vo fľaške.

2 týždne testovania fľašky Dr. Browns a ja som úplne s malým inde. Koliky sa zlepšili o 95% vďaka antikolikovému systému (mliečko sme nemenili), odgrgne si krásne a nevracia. Štikútky nemáme po papaní, iba ak mu ostane zima. Tvar fľaše padne skvele do ruky a nie len mne, ale aj manželovi. Tým, že je sklenená, mliečko ostane teplejšie, a je krásne vidieť, koľko je ešte zostatok. Obrovské plus je aj tvar dudlíka, ktorý nejde hlboko do úst malého a preto ho nenadúvalo. Pri tejto fľaške sme sa naučili sať a nečakať, či potečie samé, dokonca občas aj pri kŕmení zaspíme. Jediné mínus je, že som o tejto fľaške nevedela skôr. Odporučila by som každému, kto sa trápil ako aj my.
  • + znižuje výskyt bolesti brucha, zvracania, štikútky a nafukovania
  • + tvar cumlíka, ktorý imituje bradavku z jemného silikónu, ktorý sa krásne prispôsobí bábätku
  • + vyrobená zo skla
  • + ergonomický tvar - dobre sa drží
  • + ľahké čistenie
  • + možnosť používať aj bez ventilu
  • + k dispozícii rôzne varianty veľkostí
  • + fľaška s veľkým obsahom, čo môže dlhodobo slúžit bez výmeny za väčšiu
  • + rozoberanie ventilového systému
2 ľudia považujú za užitočné
Dobrý deň Andrejka :) Neuveriteľne nás teší, že Vám naša fľaša pomohla. Veríme, že tak ako ste spokojná s fľašou, budete aj s ďalšími produktami o nás :) S pozdravom Tím Brown´s

Sklenená fľaša

Sklenená fľaška od dr. Brown's je super. Určite je hygienickejsia ako plastová. Ale sklenená je dosť ťažká. Pre malé detičky je super, pretože ich kŕmime my mamičky, ale ked začnú mať záujem kŕmiť sa samé, s touto fľaškou nemajú šancu. Je aj pre mňa dosť ťažká a ja som zvyknutá na plastové fľašky.
  • Ťažká
Nikolka zdravím Vás :) ďakujeme, že ste sa zapojili do testovania :) V prípade, že Vám je fľaša obom ťažká, odporúčame poobzerať sa po fľaši s menším objemom :) Dr.Brown´s má k dispozícii sklenené fľaše v širokej verzii 150/270 ml a v úzkej verzii 120/250ml :) takisto potom aj náhradné cumlíky, ktoré používate vzhľadom na potreby dieťatka :) S pozdravom Tím Brown´s
katjas8  27. máj 2023 Overená recenzia

Dobrá veľká fľaša

S touto fľašou sme boli v celku spokojní. Sklo je hrubé, avšak robí fľašu ťažkou. Fľaša je skôr pre veľké dieťa, ktoré vypije naraz veľkú dávku mlieka.
Nepochopila som, ako funguje ten antikolikový systém. Moje dieťa koliky nemá, tak jeho účinnosť neviem posúdiť, ale prehĺtaniu vzduchu pri pití nezabránil.
  • Cumlík bol výborný, mäkký silikón sa ľahko prispôsobil detským ústam a má dobrý prietok.
  • Do fľaše vojde veľký objem mlieka.
  • Negatívne hodnotím závit na fľaši, ktorý je až otravné dlhý.
  • Je veľmi ťažká.
Zdravíme Katja :) ďakujeme za Vašu reakciu. Pokiaľ máte ešte malé mimi, určite sa poobzerajte po fľaši s menším objemom :) Dr.Brown´s má k dispozícii sklenené fľaše v širokej verzii 150/270 ml a v úzkej verzii 120/250ml :) takisto potom aj náhradné cumlíky, ktoré používate vzhľadom na potreby dieťatka :) S pozdravom Tím Brown´s
michaachim  26. máj 2023 Overená recenzia

Sklenená fľaša

Rovnako ako plastová aj táto fľaša nám sadla. Tvar cumlika nám vyhovuje, rovnako ako tvar fľaše. Keďže je fľaša sklenená, je ťažšia, ale nám to nevadí Drobec si ešte nevie držať fľašu sám. Čistenie fľaše je dosť nepraktické. Pozostatky mlieka sa dostanú všade, takže čistíme kefkami. Fľaša aj mierne zmiernila bolesti brucha.
  • Že je sklenená
  • Mierne odstránila bolesti brucha
  • Cumlík
  • Nepraktické čistenie
  • Váha fľaše
Zdravíme Michaachim :) ďakujeme Vám za Vašu recenziu :) Z našich skúseností odporúčame vyskúšať konkrétne Kefu na čistenie fliaš priamo od Dr.Brown´s so silikónovými štetinami, ktorá sa dostane všade :) Fľašu dokonale umyje a pripraví na ďalšie použitie. S pozdravom Tím Brown´s

Príjemne prekvapila

Náš malý mával často koliky, mám pocit ,že sa to trochu upravilo. Menej grgal a pri jedení sa pekne ukľudnil a rýchlejšie zaspal.
  • Dobrý tvar fľaše
  • Antikoliková
  • Je ťažká
  • Zle sa čistí
  • Pre menšie dieťa moc veľká
Dobrý deň Vlasti :) ďakujeme za Vašu recenziu :) Pokiaľ Vám je fľaša veľká, je k dispozícii fľaša v menšom objeme :) , a to 150 ml :) Sklenená fľaša je takisto aj v úzkom modeli v objeme 120/250ml :) S pozdravom Tím Brown´s
barborkabibi  24. máj 2023 Overená recenzia

Sklenená antikoliková fľaša Dr. Brown’s

Mám 6 mesačného syna, ktorý je popri dojčení aj dokrmovaný. Skúšali sme mnoho flašiek iných značiek, žiaľ ani jedna mu nesadla. Od narodenia trpí veľkými bolesťami bruška. Zo začiatku som sa obávala a čakala som, že po dopití mliečka príde zase veľký plač, no na moje milé prekvapenie žiaden plač nebol. Tvar cumlíka pripomína bradavku, takže s cumlíkom problém nemal, dokonca popri pití som nepočula, že by prehĺtal vzduch a to vďaka antikolikovému prietokovému systému. Je síce ťažšia lebo je zo skla, ale mliečko udržala dlhšie teplé. Budeme používať aj naďalej a ostávame pri značke Dr. Brown ´s 👏.
  • Antikolikový systém, ktorý zabraňuje prehĺtaniu a následne bolesti bruška 👌🏼
  • Sklo udržuje mliečko dlhšie teplé
  • Príjemný tvar
  • Cumlík v tvare bradavky
  • Flaška je ťažšia
  • Na dokrmovanie veľký objem
ZDravíme Barborka :) ďakujeme Vám krásne za zdieľanie Vašej skúsenosti :) Pokiaľ by ste uvítali menší objem, v predaji máme k dispozícii aj sklenenú fľašu s objemom 150 ml :) S pozdravom Tím Brown´s

Zmiernila koliky o 95%

Vraví sa, že na koliky trpia predovšetkým chlapci. Mojim dvom dcérkam to asi niekto zabudol povedať. Prvá už chodí do školy a o antikolikových fľašiach som vtedy nepočula, prežili sme si s ňou doslova peklo. Kto to pozná, určite vie, o čom hovorím. Po narodení druhej dcérky som dúfala, že nás tieto problémy obídu. Moje prosby neboli vyslyšané. A tak sme sa trápili. Vyskúšali sme masáž bruška, špeciálne olejčeky, gély, suché teplo, nosenie, časté odgrgávanie. No po čase mi došlo, že pomôže len jedno, vydržať, kým z toho malá vyrastie. Do rúk sa mi však dostala antikoliková fľaša Dr. Brown’s. Spočiatku som bola skeptická, no naozaj fungovala! Patentovaný anitkolikový systém zabraňuje vzniku vzduchových bublín v mlieku a tak si moja dcérka nepotrebovala po pití tak často odgrgnúť. Skutočne ju prestalo toľko bolieť bruško a príznaky koliky sa zmiernili o 95%. Cumlík pripomína tvarom bradavku a tak verím, že sa nám podarí kombinovať dojčenie a prikrmovanie naďalej. Zatiaľ som nepostrehla, že by dcérka pri dojčení „zlenivela“ a odmietala sať.

Vyhovuje mi aj ergonomický tvar. Sklenená fľaša je prirodzene ťažšej váhy, no preferujem sklo pred plastami. Ideálne je pre mňa striedať s plastovou, tú beriem na cesty.

Fľaša sa napriek mojim počiatočným obavám veľmi dobre čistí. Na antikolikový ventil stačí použiť priloženú kefku a je to bez námahy. Dokonca vďaka „prstencu“ pod cumlíkom, ktorý je súčasťou antikolikového ventilu, sa jednoduchšie rozrába mliečko. Rozbije všetky hrudky v mliečku ako shaker. Oceňujem, že po odznení príznakov kolík budeme môcť fľašu používať aj bez ventilu.
  • znižuje výskyt bolesti brucha, zvracania, odgrgávania a nafukovania
  • tvar cumlíka, ktorý imituje bradavku
  • imituje dojčenie
  • vyrobená zo skla
  • ergonomický tvar - dobre sa drží
  • ľahké čistenie
  • možnosť používať aj bez ventilu
  • k dispozícii rôzne varianty veľkostí
Ďakujeme Vám krásne ♥ veľmi nás teší, že sa dcérke polepšilo :) S pozdravom Tím Brown´s
linaa  24. máj 2023 Overená recenzia

Antikoliková fľaška 270ml

Keďže môj malý je veľký jedák a jeho papanie je hltavé, je veľký problém napapať sa bez toho, aby nám mliečko nešlo hore a aby sa nenahltal vzduchu. Táto fľaška nám veľmi pomohla. Už nepapá rýchlo a hltavo ale pomaly. Je spokojnejší a netrpí tak na vetry ako predtým. Som veľmi spokojná.
  • Antikolikový systém
  • Veľmi jemný silikónový cumlík, ktorý je veľmi dobre tvarovaný a ozaj imituje matkinu bradavku.
  • Trošku ťažšia
Lina zdravíme Vás :) ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a veľmi nás teší, že sa synčekovi polepšilo :) S pozdravom Tím Brown´s
tats32  23. máj 2023 Overená recenzia

Super flaša

Sklenená antikoliková fľaška nesklamala, naopak, milo prekvapila. Má ergonomický tvar a veľmi dobre sa drží. Vďaka zúženiu sa drží pohodlne nielen rodičom, ale tiež deťom. Cumlík, ktorý je navrhnutý tak, aby dieťatko muselo vynaložiť úsilie, aby malo mliečko potrebný prietok, je výborný a dcérka si naň zvykla bleskovo. Oproti iným značkám sa javí ako ideálna voľba pre bábätká. Antikolikový systém je naozaj inovatívny. Zároveň dcérku bruško neboli, takže zrejme aj funguje.
  • antikolikový systém
  • vyrobená zo skla
  • možnosť meniť dudlíky aj za variant pre väčšie deti
  • pekný dizajn
  • ergonomický tvar
2 ľudia považujú za užitočné
Tats Ďakujeme :) Sme radi, že ste s našimi fľaškami spokojná :) Hlavne Dcérka :) Veríme, že aj ostatné produkty od značky Dr.Brown´s Vám budú vyhovovať :) S pozdravom Tím Brown´s
nikita151  23. máj 2023 Overená recenzia

Antikoliková fľaška 270ml

Moja skúsenosť je dobrá. Najskôr som tomu veľmi neverila, ale po vyskúšaní som bola milo prekvapená. Dcérka má síce už 7 mes., ale fľaška je pre ňu aj tak dosť ťažká. Ale určite budeme verné značke Dr. BROWN'S!
  • Dizajn
  • Kvalita
  • Ťažká fľaška
  • Chýba alernatíva menšieho obsahu fľašky
Nikita ďakujeme za Vašu recenziu :) Alternatíva fľaše v menšom objeme je :) Je možnosť aj zakúpiť si fľašku v menšej veľkosti, a to 150 ml :) Sklenená fľaša je takisto aj v úzkom modeli v objeme 120/250ml :) S pozdravom Tím Brown´s
mims_28  23. máj 2023 Overená recenzia

:-)

Malinká má ešte len 2 mesiace a fľašku nedrží sama, ale je to celkom OK. Je tam veľmi dobre vymyslený systém na prebytočný vzduch. Akurát tá váha fľašky. Keď si malá už bude chcieť držať fľašku sama, zišla by sa menšia. inak jej nemám čo vytknúť.
  • + Super systém na vzduch
  • + Ľahké čistenie kefkou
  • + Super dizajn
  • - je ťažšia
Mims ďakujeme za Vaše postrehy :) áno je pravda, že sklenená fľaša je ťažšia, no keďže je to kvalitné borosilikátové sklo ktoré je pevné aby sa ľahko nerozbilo a takisto aj dlhšie udrží teplé mliečko, je nutné aby fľaša takto vyzerala :) Zároveň je možnosť aj zakúpiť si fľašku v menšej veľkosti, a to 150 ml :) Sklenená fľaša je takisto aj v úzkom modeli v objeme 120/250ml :) S pozdravom Tím Brown´s
monicatko20  23. máj 2023 Overená recenzia

Sklenená fľaška skúsenosť

Fľaške ako takej nemáme čo vytknúť, ale tým, že malý chce piť už sám, je problém veľkosť a hlavne veľká váha tejto fľašky. Bála by som sa mu ju nechať, aby sa napapal sám. Určite však ocením v decembri, keď budeme kŕmiť druhé bábätko a pevne verím, že vďaka tejto fľaške predídeme trápeniu, akým sme si prešli pri malom. Pre malé bábätka určite fľašku odporúčam, avšak treba brať ohľad na váhu, mne bola ťažká aj do ruky.
  • Ventilácia
  • Čistiaca kefka a ľahké čistenie
  • Pekný dizajn
  • Určite úžasný pomocník pri kolikách a plynatosti
  • Veľkosť a váha fľašky
Monika dobrý deň :) ďakujeme Vám za krásnu spätnú väzbu :) Monika v prípade, že by ste potrebovali menšiu sklenenú fľašu :) v predaji máme aj v objeme 150 ml v tomto širokom modeli :) takisto aj v úzkom modeli je sklenená fľaška v objeme 120/250ml :) S pozdravom Tím Brown´s
nikol1316  23. máj 2023 Overená recenzia

Super produkt za dobrú cenu

Po vyskúšaní by som už nemenila. Sú to tie najlepšie antikolikové fľašky, aké poznám. Syn mával často problémy s kolikami, no po vyskúšaní tejto fľašky sa mu príznaky zmiernili.
  • ľahké používanie
  • čistenie
  • tvar cumlíka
Nikol Dobrý deň, Veľmi radi počujeme, že fľaška Vášmu synovi pomohla. Ďakujeme :) S pozdravom Tím Brown´s
juliafillova  23. máj 2023 Overená recenzia

Veľmi pozitívna skúsenosť

S produktami od značky Dr.Brown's som sa doteraz nestretla. Naša malá Emma je veľká hladoška. Nepapá, ale doslova hlce, čím sa u nej potom prejavujú bolesti bruška. Potrebuje si veľa odgrgnúť, po čom následne čtikúta. Pri testovaní týchto fľašiek som si všimla, že z týchto našich problémov značne ubudlo, čo hodnotím veľmi pozitívne. Čo sa týka tejto sklenenej fľašky, používali sme na nej cumlík typu 2. Fľaška sadne pekne do ruky, cumlík bábätku akurát do ústočiek. Ľahko sa čistí, pomáha aj pribalená malá kefka na vnútorné súčasti fľašky akými sú vnútorné ventily, ktoré sme používali. Ďalšou výhodou je objem. My sme zatiaľ robili iba 135 ml mliečka, ale keďže je až 270 ml, môžeme ju využívať aj v nasledujúcich mesiacoch, keď bude Emmka vyžadovať viac mliečka. Keďže je sklenená, je trochu ťažšia do ruky oproti jej plastovej verzii. Ae žiadne iné negatívum sme si u nej nevšimli. Za nás veľká spokojnosť.
  • Štýlový dizajn
  • Priliehavý tvar cumlíka
  • Zníženie grgania a bolesti bruška
  • Veľký objem
  • Trochu ťažšia do ruky
Julka zdravíme Vás :) ďakujeme krásne za krásnu recenziu :) áno, sklenená verzia je ťažšia, ale pokiaľ chceme mať kvalitné sklo, ktoré veľa vydrží/znesie a aj mliečko dlhšie udrží teplejšie, tak je to tá správna voľba :) Verím, že tak, ako Vám vyhovuje fľaša, budú Vám vyhovovať aj ďalšie naše produkty :) S pozdravom Tím Brown´s
dominikash  23. máj 2023 Overená recenzia

Začali sme testovať

Maličký mal trošku problém, keďže sme mali inú fľašku s iným cumlíkom. Ale podarilo sa nám z tejto fľašky vypiť dávku, akú pije. Fľaška vyzerá super, len je strašne veľká. Myslím, že pre predčasniatka a malé bábätká do 3 mesiacov by stačila aj menšia fľaša 150ml. Je obrovská aj mne do ruky. Ale dôležité je, že bude plniť funkciu a malého už nebude trápiť boľavé bruško. Verím že fľaša nesklame.
  • Tvar cumlika
  • Veľkosť flaše a jej hmotnosť
Dominika dobrý deň :) ďakujeme za zdieľanie Vašej skúsenosti. V rámci testovania sme poskytli fľašu s objemom vyšším hlavne kvôli tomu, že v testovaní boli aj väčšie detičky :) Ak Vám fľaša a hlavne ventilový systém + cumlíky sedia a vyhovujú :) dostupná je aj v objeme 150 ml ako spomínate :) S pozdravom Tím Brown´s
biankaaa2292  23. máj 2023 Overená recenzia

Antikoliková dojčenská fľaška 😊

Môjmu synovi táto fľaška nadmieru pomohla, keďže je z neho veľký papkáč a rýchlo hltá. Stále mu zabehlo, zvrackal a bolelo ho bruško. Odkedy používam tieto fľašky, žiadna bolesť, žiadne kašlanie. Sme veľmi spokojní a odporúčame všetkými desiatimi.
  • Ľahkē satie
  • Pekný dizajn
  • Filter veľa pomôže
Bianka dobrý deň :) Veľmi nás teší, že fľaša splnila svoj účel a Vášmu synčekovi sa uľavilo :) S pozdravom Tím Brown´s
gabccia  22. máj 2023 Overená recenzia

Antikolikova fľaša

Výrobky od tejto firmy som teda nepoznala vôbec. Prvýkrát som sa o nich dozvedela až tu. Hoci je maličká kojená, už sú teplé dni a tak jej ponúkam aj čajík a vodičku. Nechcela mi prijať žiadnu fľašu a cumle, ktoré som kúpila. Ale túto fľašu prijala hneď. Je to podla mňa aj tým, že ten ventilový systém jej brzdí ten tok tekutiny tak ako potrebuje. Oceňujem, že je sklenená, keďže plastové fľašky po čase zatuchnú a lepšie sa umýva. Hoci je fľaša veľká, drží sa veľmi dobre, pretože je tvarovaná. Oceňujem aj cumle, sú mäkké.
  • - sklo
  • -ventilový systém
  • - super sa umýva
  • - tvar cumlíkov
  • -kefka na umývanie
  • -rozoberanie ventilovéhp systému, super sa umýva
Gabccia ďakujeme za Vašu recenziu a veľmi nás teší, že ste s Fľašou spokojná :) Veríme, že budete spokojná aj s ďalšími produktami, ktoré máme v portfóliu :) S pozdravom Tím Brown´s
kika1181  22. máj 2023 Overená recenzia

Top dojčenská antikoliková fľaša

Popravde, nevedela som, čo mám od tejto fľašky očakávať, keďže môj syn má reflux. Vďaka tejto úžasnej fľaške sa jeho reflux znížil na občasné grckanie. Za mňa 100 bodov z 10 bodov 😁👍 Vyzerá fantasticky a dokonca aj je fantastická. Masívna fľaša, ktorá sa výborne drží. Cumlíky bábätku sadnú hneď, aspoň nášmu. Jednoducho sa umýva. Sprevádza nás na všetkých výletoch, prechádzkach, ale aj doma.
  • -Tvar dudla
  • - Veľkosť fľaše
  • - Dizajn fľašky
  • - zníženie nadúvania
  • - zníženie vracania
  • - zníženie kolík
  • - nasáva minimálne množstvo vzduchu
  • - vnútorný prietokový ventil (top nápad 👍)
Dobrý deň Kika :) ďakujeme za spätnú väzbu a veľmi nás teší, že Vám Fľaša vyhovuje :) Tím Brown´s
weronitae  21. máj 2023 Overená recenzia

Výborná dojčenská fľaša

Vyskúšali sme túto sklenenú flašku (270ml) a musím povedať, že som absolútne spokojná. Fľaša v tejto veľkosti je masívna, ale výborne sa drží. Cumlíky sú také akurát, ani mäkké, ani tvrdé, tvar sadol bábätku hneď. Cumlik sme používali pre 6m+ , bábätko má 7m. Tu musím akurát povedať, že sme si na tento prietok museli zvyknúť, pre malú to bolo ešte veľa. Zvykla si behom 2 dní. Oceňujem široké hrdlo, fľaška sa super umýva. Ventil proti kolikám sme vyskúšali len raz, kedže tento problém malá nemá. Myslím si ale, že je to velmi nápomocné, nevytvára sa podtlak. Tento typ v menšej veľkosti si v najbližšej dobe zaobstarám tiež.
  • Masívna fľaša
  • Masívna a pritom sa zmestí do klasického ohrievača a termoobalu
  • Široké hrdlo
  • Perfektné cumlíky - tvar aj mäkkosť
  • Sklenené prevedenie - lepšie sa umýva
Ďakujeme Weronitae za zdieľanie Vašej osobnej skúsenosti s našou fľašou :) V prípade, že Vás zaujímajú objemovo menšie fľaše, k dispozícii máme takúto sklenenú so širokým hrdlom v objeme 150ml :) S pozdravom Tím Brown´s
ivetta28  9. máj 2023 Overená recenzia

Antikoliková fľaška

Moja skúsenosť s fľaškami Dr.Brown's je, že iné by sme už ani nechceli, sú to najlepšie antikolikové fľašky.
Ďakujeme Ivetka, že ste sa podelili so svojou skúsenosťou s našimi fľaškami. Veríme, že budete rovnako spokojná aj s ďalšími našimi produktami pre Vášho chlapčeka :) . S pozdravom Tím Brown´s
simona99687  25. apr 2023

Fľašky

Moja skúsenosť je viac ako dobrá. Keď som porodila prvú dceru mala neustále koliky neznesiteľné bolesti brucha niekoľko hodin.... Až keď mala 3 mesiace a my obehaných všetkých doktorov tak my znama odporučila Dr. Brown's fľašku... Najskôr som tomu moc neverila ale po prvom papani bol kľud myslela som že je to nahoda ale odvtedy dcera mala pokoj... Ked som sa v apríli milého roka dozvedela že som opäť tehotná hneď ako prva voľba boli fľašky cumlíky a všetko príslušnosť o iba od značky Dr. Brown's... Už by som nikdy nemenila... Dnes ma dcera rok aj pol a fľašky používame dodnes na čajík a nočné papanie mlieka... Kupili sme už aj hrnčeky na pitie a tiež su neskutočne...
  • Neda sa kúpiť samostatné príslušenstvo napríklad na zelenu slamku ten filter vždy musím kupovať celu slamku a zbytočne ich už mam kopu 🙈
Simonka ďakujeme veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu :) Sme veľmi radi, že Vám naše produkty vyhovujú a ste s nimi spokojná. Bohožial náhradnú slamku je možné kúpiť len komplet. Nie je možné do predaja dať slamku "po častiach" :) . S pozdravom Tím Brown´s