Elektronika

Dnes patrí elektronika k neodmysliteľnej súčasti našich domácností. Kúpa elektrických spotrebičov či multimediálnych zariadení sa nezaobíde bez dôsledného naštudovania funkcií, parametrov a odporúčaní. Presvedčte sa predtým, ako sa rozhodnete investovať do nového užitočného pomocníka alebo do elektroniky určenej pre zábavu, či váš výber zodpovedá vašim požiadavkám. Vďaka našim dôveryhodným recenziám sa nemusíte báť, že kúpite mačku vo vreci.

Najnovšie články

Hodnotenia a skúsenosti s elektronikou

Máš skúsenosť s elektronikou?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia

Tyčový vysávač Sencor 4 v 1 SVC 0725BK

elistek13  13. okt 2022

Darcek

Tento vysavac sme kupili mamine ako darcek na narodeniny. Ja mam tiez tycovy vysavac od tejto znacky a vyhovuje mi, zato som sa rozhodla, ze aj pre maminu vyberiem od tejto znacky. Pochvaluje si ho. Dobre sa s nim vysava, lahko sa s nim manipuluje, maju vo vnutri psika, Miu, takze u nasich je vysavanie sedacky na dennom poriadku a vdaka tomuto vysavacu to je jedna radost. Aj po nas, po malom ked namrvi tak rychlo vsetko povysavane. Za mna super tycak. A cena tiez velmi prijemna.

Smart hodinky Amazfit Stratos 2

nera738  3. máj 2022

Dobré hodinky za málo peňazí

Smart watch od Amazfit sú vo všeobecnosti dobré. Sú použité kvalitné materiály a balenia sú ECO FRIENDLY. Pri Stratos 2+ alebo S ako sa označujú sú použité tie najlepšie materiály vôbec. Zafírové sklíčko s keramickou korunkou dopĺňa karbónová fólia chrániaca celé telo hodiniek. GPS v hodinkách je celkom presná a samotné hodinky rýchlo chytia signál. 19 športov je dostačujúcich. Ten dvaciaty cvik by mohol byť gym cvicenie v interiéri. Inak plná spokojnosť. Aplikácia Zepp ktorá spravuje hodinky je komplet v slovenskom jazyku. Nastavenie a sledovanie metrík je super. Aplikácia spolupracuje aj s app tretích strán. Takže zdieľanie napríklad do stravy robí aplikácia sama na pozadí. Vodotesnosť 5atm stačí. Plával som v nich aj v mori a nič sa nestalo. Odporúčam ich však potom umyť v čistej vode.
Ponuku s kupónom, čo zaručí tú najlepšiu cenu, nájdeš na stránke https://www.kuptozciny.sk/amazfit-stratos-2s/

Canon PowerShot PX

konik_testuje  11. apr 2022

Prenosný fotograf

Drobný, spratný, podozrivo jednoduchý. Fotoaparát je prispôsobený situáciám, kedy by sme potrebovali ruku navyše, alebo osobného fotografa. Okrem toho, že je schopný sám automaticky fotiť a nakrúcať videá, pričom si sám vyhladáva ideálnu kompozíciu, či objekt, je možné ovládať ho jednoduchými hlasovými pokynmi.
Náročnejšie, než samotné fotenie, ktoré naozaj nevyžaduje žiadnu asistenciu, bolo spárovanie s mobilnou aplikáciou, ktoré ani cez Wi-Fi, ani cez Bluetooth nevyšlo na prvýkrát.
Fotoaparát prostredníctvom aplikácie používateľom ponúkne výber tých najlepších fotografií zo série, ale je možné si ich prehliadať aj všetky usporiadané od tých najlepších. Môže byť šikovným pomocníkom pri vytváraní fotografií pre sociálne siete či blogy.
Balenie obsahuje všetko potrebné, vrátane pamäťovej karty, nabíjačky a statívu.

Tyčový vysávač Sencor 4 v 1 SVC 0725BK

konik_testuje  25. nov 2021

Najlepší priateľ každej ženy

Tyčový vysávač Sencor 4v1 s mopom si naozaj poradil s každým povrchom v našej redakcii, od podlahy až po strop. Povysávali sme, ako podlahy, tak dlažbu (aj umyli), čalúnený nábytok, žalúzie, prach z nedostupných poličiek, či dlhšie nedotknutých kníh v knižnici. Posvietili sme si aj na pavučiny v rohoch miestností, či na svietidlách. Pri prevádzke v režime predĺženého času vysávania sme to zvládli na 2 úplné nabitia.

Povedzme si pravdu, upratovať s deťmi v dome je ako umývať si zuby a jesť pri tom makové buchty. Keď tie vaše zase niečo rozsypú, zašpinia, či natrúsia, je fajn mať v zálohe takéhoto parťáka. Na každý povrch, priestor, akokoľvek nedostupnú škáročku má vhodné príslušenstvo. Je to skutočne veľmi dobrý pomocník pre každodenné upratovanie v domácnosti, ktorý vám ušetrí kopu času aj nervov. Za redakciu Modrého koníka ho rozhodne odporúčame.

Samsung práčka WW90T554DAE

konik_testuje  4. máj 2021

Úsporné, efektívne a inovatívne pranie!

Vybrať si práčku môže byť niekedy naozaj ťažký oriešok. Čím viac si začnete o dostupných možnostiach študovať, tým máte na nového člena domácnosti väčšie nároky. My sme sa prepracovali až k 9 kg parnej práčke Samsung, ktorá spĺňala všetky naše požiadavky od ekonomickej úspornosti, cez inovatívne technológie, až po efektívnosť prania.

Robotický UVC vysávač Concept VR3210

konik_testuje  9. apr 2021

Plnohodnotná pomoc v domácnosti

Dobre sa orientuje v priestore, hovorí po slovensky, perfektne povysáva zem aj koberce. Umýva pohybom imitujúcim ručné umývanie. Podlahy zbaví baktérií a vírusov vďaka UV svetlu. Upratovanie si môžete naplánovať, či spustiť aj keď nie ste doma a sledovať ho v reálnom čase pomocou aplikácie. Nevráža do prekážok, ale ich obíde, čím neničí nábytok, ani seba. Vďaka vysokokapacitnej batérii dokáže upratovať 4 hodiny v kuse. Vďaka trojstupňovej filtrácii je vhodný aj pre alergikov. V neposlednom rade je to naozaj naleštený elegán, ktorý sa stane štýlovým doplnkom domácnosti.