Fisher-Price Emoji chytrý telefón SK

Emoji chytrý telefón je ako naozajstný! Mobil je vybavený štyrmi interaktívnymi „aplikáciami“, ôsmimi humornými smajlíkmi, farebnými svetielkami a zvukmi. Táto interaktívna hračka je plná zábavných aktivít.

Hračka rozpráva po slovensky. Realistický vzhľad telefónu a zábavné zvuky podnecujú detskú predstavivosť, keď deti predstierajú rozhovor po telefóne a ďalšie aktivity.
Pri skúmaní farebných svetielok a viac než 75 zvukov, vetičiek a melódií v telefóne si deti užijú nielen skvelú zábavu, ale tiež sa naučia počítať, zoznámia sa s dňami v týždni, s rôznymi druhmi pocitov, pozdravy a základy rozhovoru.
Vďaka pesničkám a hovoreným frázam, zvukom a melódiám sa batoľatá učia, ako funguje rozhovor po telefóne.
Deti môžu zavolať svojmu kamarátovi Psíkovi, klikať na „ikony“ aplikácií, pustiť si jednu zo 6 pesničiek a tancovať alebo nahrať špeciálnu hlasovú správu a prehrávať si ju znova a znova.

Vhodné pre deti 6 do 36 mesiacov.

Kde kúpim Chytrý telefón od Fisher-Price?

Hodnotenia a skúsenosti s Fisher-Price Emoji chytrým telefónom

Máš skúsenosť s Fisher-Price Emoji chytrým telefónom?
dooodka  18. dec 2022

Vždy a stále s nami

Tento telefón dostal prvý syn od Mikuláša ako pól ročný a odvtedyje s nami, denno denne využilvaná hráčska, ako jedna z mála zvukových hračiek, ktoré zaujali. Jej čaro objavil už aj mladší syn a tak isto denne hraná hračka.
miette  18. dec 2022

Najobľúbenejšia

Toto je naozaj jedna z najoblubenejsich hraciek nasich deti, zaujme rocne, stvorrocne a este aj sedemrocne dieta.
Najmladsiu zaujali najma vyrazy tvare, starsieho uz aj cisla, ale co vedie najviac aj u najstarsieho je nahravanie a opakovanie zvuku, to je velka zabava a budeme musiet asi dokupit dalsi, lebo sa on biju :D
  • nahravanie zvuku
  • gombiky sa lahko stlacaju
  • prijemne a pekne svieti
  • slovencina
  • je odolny
  • vyssia cena
  • chyba regulacia hlasitosti
janezz  8. sep 2022

Veľmi tichý

Telefónik sme dostali ako darček. Má veľký úspech, ale hra veľmi veľmi ticho. Pri bežnom chode domácnosti ho nie je počuť. Inak je veľmi obľúbený a radi sa s ním hrajú.
  • Nahrávanie zvukov
  • Svieti
  • Veľa slov a pesničiek
  • Veľmi slabá hlasitosť
domi_ch  7. sep 2022

Skvelá hračka

My sme ho síce dostali od rodiny z Čiech , tak ho máme po český , ale inak super hračka. Deťom sa najviac páči , že si tam môžu nahrávať odkazy a následne ich počúvať , baví to aj 7 ročného a hra sa s ním aj ročná dcérka ☺️
  • Nahrávanie odkazov
dada252  7. sep 2022

Výborná zábavka

Syn ho mal rád, vydáva rôzne zvuky, podporuje číselné vnímanie, odporúčam
  • číselné a zvukové vnímanie
  • jemná motorika
  • žiadne
janulienka1103  6. sep 2022

Skvelý telefón

Tento telefón sme kúpili dcére keď mala niečo málo po polroku, avšak baviť ju začal až po roku. Teraz s ním stále telefonuje, a vo svojej hračkárskej kuchynke s ním vybavuje objednávky.
  • Jednoduché ovládanie
  • Má mnoho zvukov
  • Dá sa nahrať vlastný krátky odkaz
januliksk  26. júl 2022

Tento telefonik je skvely

My sme ho dostali na 1.rok a je to skvely darcek pre drobca,je fakt zaujimavy,ma vela tlacidiel a krasne zvoni a nahrava zvuk ktory si potom pustame a dcerku to strasne bavi,vsetky deti z rodiny nam ho chcu uchmatnut
  • akuratna velkost
  • neviem o nej
miruska123456789  26. júl 2022

Perfektný telefónik

Tento telefónik sme dostali od kamarátov pre nášho syna, môžem iba odporúčať je to vecička ktorá ho zabaví na dlhé minúty a miluje nahrávať hlasové správy 🙂
  • Veľkosť, jednoduchosť ovládania
lucka2019  26. júl 2022

Jednoducho uzasny 😊

Dcerkina oblubena hracka uz vyse dvoch rokov, vdaka tomuto telefonu sa naucila citat cislice celkom sama, najviac ju bavi prehravat si nahrate zvuky ci slova. Monentalne sa hra na to, ze jej neustale niekto telefonuje a ona musi riesit vsetky problemy jej detskeho sveta. Je to velmu vsestranna hracka, ktora zabavi na velmi dlho. Bateria dlho vydrzi, menili sme ich iba nedavno.
  • bateria dlho vydrzi
  • vsestrannost
  • prijemne melodie
  • krasny dizajn
  • hlas, ktory ani po case nevadi
  • vydrzal uz vela roznych narazov a stale funguje
  • ziadne som nenasla
simon7  26. máj 2022

Výborná hračka

Náš obľúbený telefón. Naši dvaja chlapci sa s ním bavia už od jedného roka (starší cca 3 roky, mladší rok a pol). Táto hračka ich stále neomrzela, najviac ich baví nahrávať sa a následne prehrávať zvuk.
  • Dlhá výdrž batérie
  • Slovenský jazyk
  • Veľa funkcií
  • Nahrávanie sa
  • Svieti
minnonnka  25. máj 2022

Skvely prvy mobil pre deti

Detsky mobil ma u nas velky uspech, najoblubenejsou funkciou je nahravanie odkazov. Okrem ineho sa vdaka nemu dcerka naucila aj dni v tyzdni. Skvela kupa!
  • Nahravanie zvuku
  • Naucnost
  • Hudba
  • Vysvetlenie emocii
  • Trochu vacsi rozmer
asia83  25. máj 2022

Spokojnosť

Mali sme aj starší typ mobilného telefónu, aj tento novší model. Boli sme spokojní, deti sa s ním hrali stále, zvuky pekné, ľahké ovládanie.
  • kvalita
jossey321  22. apr 2022

Telefon

Nas syn ho dostal ako par emsacny ked suahal po nasich mobilnych telefonoch.....rad sa s nim hraval .
  • Ticho hra
matuskka222  21. apr 2022

Super telefón

Naša dcérka ho dostala ako malička a dnes ma 4 roky a stále sa s ním hra 😊
  • Dá sa nahrať zvuk
  • Baterky sa nám vybili a už nejdu vymeniť keďže sa nedá rozmontovat
natala23  20. apr 2022

Super hračka 👍

Od kedy sme kúpili tento telefón tak dcérku už nezaujímajú naše mobily 🙏🙂
veronikalubko  20. apr 2022

101 % minimálne spokojnosť 👍🏻

Som nadšená hlavne preto, že maličký je z neho úplne unesený, všade si ho berieme.
Rad spoznáva zvuky, slová a toto je ta najlepšia kúpa a voľba pre dieťatko! ☘️♥️
  • Rôzne zvuky
  • Príjemný hlas
  • Krásne pesničky
  • Úžasné melódie
  • Nahrávanie zvuku
tosomja  20. apr 2022

Telefonujeme každý deň

Berieme všade, pekné melódie, zaujímavé zvuky, pekné podsvietenie
daniela8989  15. mar 2022

Mobil pre deti

Tento telefón je najlepšia hračka od 1roka
Využijú aj staršie deti
Veľa fráz, pesničiek, a funkcia nahrávania je top
U nás využívaný každý deň a niekedy je aj bitka on, keďže ho chce aj ročné aj 5 ročné dieťa 🙈
  • Veľa fráz, pesničiek
  • Funkcia nahrávania
  • 1 úroveň hlasitosti
chcemradu  15. mar 2022

Veľmi radi telefonujeme

Milý telefón pre mobil maniakov
  • Pekne zvuky
  • Podsvietenie
  • Ťažšie sa stlacaju gombíky
anna284  13. mar 2022

Mobil

Mobil je veľmi pestrý a zaujímavý
Dokonca aj 4 ročná ho zbožňuje
S nákupom od Fisher price sme určite neskončili
adriana2503  28. feb 2022

Spokojnost

Telefon vyuzitelny od 1r do minimalne 4,5r (starsie deti nemam :D ), aj napriek tomu ze starsi ma uz svoj realny telefon, stale sa rad vracia aj k tomuto...hlavne kvoli nahravaniu zvuku a naucil sa na nom cisla.
  • tichy co je super pre mensie deticky
  • edukacny
  • pesnicky
  • nahravanie
  • za 2 roky sme nemenili baterie ani raz
  • pri 2 hlucnych detoch ho obcas nepocut, uvitala by som 2 urovne hlasitosti
dzulila  3. feb 2022

Väčší ale pútavý

Prvá hrajúca hračka od starých rodičov a že hneď v takom veku mobil??!!!

Ani sme netušili, aký to bude mat úspech, prestala brať tie naše :D stačí povedať “volá psíček” 😄

Je trosku väčší do malej detskej ruky, ale aspoň sa jej dobre stláčajú tlačidlá a sú tam skvele hlášky, melódie - celkom veľa, preto neomrzia hneď A nestriedajú sa v rovnakom poradí 👍🏻
  • Milý hlas
  • Viacero hlášok a melódií
  • Príjemná hlasitosť
  • Dá sa nahrať vlastný odkaz
  • Edukačný charakter
  • Neotravuje
  • Väčší rozmer ale nie je to až taká nevyhoda