Fisher-Price Hudobná vkladačka slimák

Vkladačka slimák značky Fisher Price obsahuje 10 jasne farebných kociek rôznych tvarov, ktoré sa môžu vkladať do otvorov v závitovkovej ulite. Keď kocka spadne do ulity, slimák zahrá melódiu.

Pre deti od 6 mesiacov

Foto-zdroj: mall.sk

Hodnotenia a skúsenosti s hudobnou vkladačkou slimák

Máš skúsenosť s hudobnou vkladačkou slimák?
renca1992  18. dec 2022

Parádna hračka

Dcérke sa páčil a je super že z kocok ide stavať vež
  • Viac účelová hračka
sendyle  31. okt 2022

Milí, zábavný, poučný slimáčik

Mal to môj brat co ma už 13 rokov, ma to aj moja dcera co už bude mať 4 roky. Super je to milí slimáčik, a ta decka radosť keď sa trafí do správnej dierky so správnym tvarom a začala hrať veselá melódia to bolo radosti. Naučila sa tak aj stymto spôsobom tvary. Tak to je super. Odporúčame.
bibi252  20. okt 2022

Super hračka

Úžasná vkladacka farebná :D
nanuska123  20. okt 2022

Veľmi dobrá motorická hračka

Túto hračku máme už takmer 9 rokov, stále je v rovnakom stave ako keď sme ju kúpili. Druhá dcéra ho podedila po staršom synovi a obaja sa s ním veľmi radi hrali. Teraz ho zdedí ich bratranec.
  • Veľmi pekné farby
  • Dieťa sa naučí farby aj tvary
  • Dieťa sa teší aj zvukovému efektu hračky
  • Zvuk sa spustí aj pri najmenšom dotyku, dieťa sa teší, nám ako rodičom to išlo už niekedy na nervy, ale postupom času sme si zvykli a nemuseli sme vyberať ani baterky svietidlá
mimanaty  19. okt 2022

Slimák vkladacka

Super hračka mali sme pre dcéru , ktorá ma uz 18 rokov a teraz sa s ňou hra 3 ročná dcéra za mna top hracka
  • super hračka
sanen  30. júl 2022

Farebný slimáčik

Slimáčika sme kupovali bratovej malej dcérke. Doteraz ho všade nosí.
  • Dá sa dať dole ulita.
  • Je pekný farebný.
lusindachloe  27. júl 2022

Úplná spokojnosť

Super na rozvíjanie motoriky dieťaťa,
jane1987  27. júl 2022

Kvaitná hračka

Prežila búchanie o zem a syn si k nej našiel cestu
  • Farebné kocky ideálne na prvé ,,vežičky"
  • Pekný a kvalitný dizajn
  • Výborná na rozoznávanie tvarov a zlepšovanie kotorických zručností
ninka1234  27. júl 2022

Super slimáčik

Skvelá hračka na rozvoj motoriky, dcérka sa sním rada hrala
  • krásny dizajn
  • nenašla som
renca1992  26. júl 2022

Super hračka

Už máme dvoch jednoho u babky (žltý) a druhého doma ( novší zelený model) . Dcéra sa s nimi veľmi vyhraje a z kociek tiež ide stavať komín. Určite odporúčam aj vďaka kvalitnému materiálu.
  • Kvalita zpracovania a materiálu
  • Melódia by mohla byť u novšieho (zeleného modelu) lepšia, inak nie je čo vytknúť
mmama  26. júl 2022

Slimáčik

Super hračka,ktorú mal môj prvý syn 😍spomienka
mamelka  26. júl 2022

Slimacik

Je úžasný na motoriku. Co mne sa paci na fisher pfice je to,ze su to nesmrteľné hračky, nerozbiju sa rýchlo,čiže sa nemusím obávať,že dieťa odbije kúsok plastu a zje
zuziiiii  26. júl 2022

Super vkladacka

Úžasná vkladacka farebná, dcérka má radost
budembabka  26. júl 2022

Vkladačka slimák

Vydáva zvuky a preto dieťa zaujme a rado sa k nej vracia. Vnučka sa vďaka nej naučila rozoznávať tvary. Hračka je trvácna.
  • trvácnosť
  • zvuky
  • farebnosť
  • Nenašla som, hračka vyhovuje aj kvalitou aj vyhotovením.
renata0101  26. máj 2022

Hračka na viac rokov

Slimáčik je úžasný, dcéra ho dostala keď mala asi rok a doteraz ho vyťahuje a to už má skoro štyri a hraje sa s ním aj synček ktorý má teraz rok 👍😊
  • Zaujímavé pre deti rôzneho veku
  • Deti objavujú stále nové možnosti hrania sa so slomacikom
bona69  25. máj 2022

Slimák Šlimy

Úžasná hračka, sun sa s ňou hral skoro od roka, teraz má viac ako 3 a stále ju vyťahuje, vkladať už vie tak stavia veže, určite odporúčam ako dlhodobú hračku
  • Hra má viac spôsobov hrania
sisska  25. máj 2022

Slímák od Fisher Price - u nás top :)

Dcérka sa veľmi rada hrávala so slimáčikom od FP - je to poučná hračka, vďaka ktorej si precvičovala motoriku (pri manipulácii s vkladačkami), aj logiku a zrakové vnímanie (musela premýšľať, tvary správne otáčať...). Využili sme ho aj na precvičovanie farieb a počítania. No áno, keďže som profesijne učiteľka v MŠ, tak to asi bude taká diagnóza - snažím sa, aby hračky mali aj vzdelávací rozmer :D
sofinka1301  25. máj 2022

Slimák

Slimáka mame doma, deti ľúbia vyhadzovať vkladacky a stále dokolecka. U nás súper hračka
  • Zábavi deti.
  • Nenasla som
martaniana  25. máj 2022

Slimáčik

Veľmi obľúbený, malý sa sním vyhral na 100%, určite odporúčam.
  • farebný, pútavý, interaktívny
sili82  25. máj 2022

Úžasná hračka

Túto kultovú hračku vyskúšali v našej rodine všetky deti. Ide z rodiny do rodiny, vyhrali sa s ňou moje deti, moje krsniatka a teraz je u babky, kde sa s ňou hrajú všetky deti, ktoré prídu na návštevu. Vydáva príjemné zvuky. Vôbec nie je zničená. Môj syn sa vďaka nej naučil tvary. Za mňa veľká spokojnosť. Ako so všetkými hračkami od Fisher-Price. Ja oceňujem hlavne to, že veľa vydržia a nezničia sa tak rýchlo ako iné plastové hračky.
  • Dobrá výdrž.
  • Farebná a pútavá.
  • Pekné zvuky.
  • Žiadne.
sim_icek  22. apr 2022

Hračka na dlhé roky

Túto hračku vystriedali v rodine 3 deti odkedy vyšla na trh. Po toľkom použití, hraní, búchaní na nej bádať minimálne zničenie takmer žiadne. Od Fisher Price sme mali možnosť či už vyskúšať alebo aj vlastniť množstvo hračiek a ako vždy aj táto je veľmi kvalitná
  • Výdrž
  • Veľmi pekná a náučná hračka
  • Farebnosť