Fisher-Price Krúžky na tyči

Rozvíjajte zvedavosť vášho drobčeka s touto balančnou pyramídou. Krúžky na tyči môže dieťa stavať v ľubovoľnom poradí, najmenší kruh má navyše priehľadnú polovicu, v ktorej sú hrkajúce guľôčky.

• Rozvíjajú hrubú motoriku a predstavivosť detí.
  • Krúžky dokonale padnú do detských rúk.
  • Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Hodnotenia a skúsenosti s Krúžkami na tyči Fisher-Price

Máš skúsenosť s Krúžkami na tyči Fisher-Price?
vera1223  18. dec 2022

Super hra pre najmenších

Úplná topka u nás bola táto hračka pre najmenších. Deti pri nej vysedeli a dookola skladali. Odporúčam ♥️😊
  • Odporúčame
renata_b  18. dec 2022

Výborná hračka

Vydržala moje 2 deti a ich nekonečné hranie. Chytať krúžky do malých rúčiek a snažiť sa dať na stojan bola veľmi dobrá zábava. A keď boli trochu väčší, snažili sa ich usporiadať podľa veľkosti, aby sa všetky zmestili.
  • jednoduchá hračka
  • cvičenie motoriky
  • farby
salsa82  20. okt 2022

Vydržala všetky naše tri deti aj synovcov

Parádna hračka, s ktorou sa postupne vyhralo veľa detí a stále vyzerá ako nová 👍. Výborná na rozvíjanie motoriky.
mon2020  27. júl 2022

Super nesmrtelna hracka

Dcera sa zahrala ako pol rocna a aj ako 2 rocna stale u nas hracka IN :) odporucam
mamelka  26. júl 2022

Vezicka

Super na motoriku, krasne farebne prevedenie
kamowa  25. máj 2022

Zabavili vsetky moje 4 deti

Neznicitelna hracka, ktora zaujala ako chlapcov, tak aj dievcata. Urcite odporucam
  • pestre farby
  • hrkajuce vrchne koliesko
lulupulu  25. máj 2022

Fisher price

Myslím ze všetko od fisher price je jednoducho super, mame toho už veľa ale toto je top
xxmariankaxx1  25. máj 2022

Jednoducha ale super hracka

Dcera ma 3r a dodnes sa s tym zahra.. dokonca niekedy aj ja s nou a vymyslame rozne cinnosti s kruzkami 😊
  • - skvele na ucenie farieb
  • - skvele naucit sa zoradit veci od najvacsieho po najmensi
  • Neevidujem ziadne, tejto hracke sa neda nic vytknut
nelaaa17  25. máj 2022

Super hračka

Už naše druhé dieťa sa hrá s krúžkami a baví ich to. Sú plastové, farebné a ľahké. Odporúčam.
  • Farba
  • Materiál
tesari  25. máj 2022

Mila hracka

Hracka je pekna, farebna a mame ju doteraz. Farebne kruzky naucia dieta farby, velkost rozvija rozlisovaciu schopnost a presnost pri nasadzovani. Toto by som odporucila pre kazde dietatko
  • Farebnost
  • Ziadne
kkaciatko  25. máj 2022

Zábava na celý deň

Môj najmladší syn sa s tým veľmi rád hra. Či už skladá krúžky na kužel alebo len tak. Je to super.
  • Pestrofarebnosť
  • Ľahko skladateľné
  • Ľahky materiál
  • Žiadné
katka1408  30. apr 2022

Veľmi obľúbená hračka mojich detí

Teraz mám maličkého synčeka a verím, že aj on sa bude rád s krúžkami hrať
  • Pekné farebné prevedenie
  • Krúžky ľahko zapadajú na tyč
  • Na hračke nie sú žiadne ostre hrany
  • Nič
shisha211  23. apr 2022

Odporucam

Náučná hračka pre najmenších, môj 7mesacny synček sa s kruhmi rad hra
  • Žiadne ostré hrany
  • Nezávadný materiál
  • Ľahké aj pre najmenších
  • Krúžky sa na tyčke ľahko prevážia a spadnú
ol1234  22. apr 2022

Najobľúbenejšia zábavka

Drobec má 10 mesiacov a tuto hračku zbožňuje. Veľmi oceňujem aká je farebná a preto ho to láka viac ako "moderné" menej farebné hračky. Deti majú mať svoj farebný svet. Krásne si vďaka krúžkom rozvíja motoriku.
  • Krásne farby
  • Oblé hrany
  • Stabilita
sim_icek  22. apr 2022

Parádna hračka

Všestranná hračka, ktorá poslúžila na kotúľanie krúžkov, ako náramky :D , nastokávanie na tyčku ale aj na "jedenie" :)
  • Farby
  • Veľkosť
  • Široká škála využitia
katika9145  22. apr 2022

Overena klasika

Tieto kruzky su super a myslim,ze nechybaju v ziadnej domacnosti s malymi detmi😊
mackapacka89  22. apr 2022

Vynikajuca hracka aj pre vacsich

Dcerka dostala tieto kruzky este ako babatko, rada ich chytala do rucky (su lahucke,co je velka vyhoda) ale aj ustami skusala 🙂. Neskor uz skusala vkladat pekne na seba a teraz ked ma takmer 2 roky, sa ucime pekne na nej farby a velkosti.za mna super hracka, ktora ma vela vyuziti, lahko sa s nou manipuluje a taktiez salahko cisti,
lucinka0607  22. apr 2022

Super

Veeeelmi dobra hracka,deti sa s nou vedia zahrat aj dlhsiu dobu,co ocenujem ked mi treba nieco porobit :)
goldmolly  22. apr 2022

Výborný produkt

Dcérka dostala túto hračku od krstnej a hneď vo sa jej zapáčila kvôli farbám a hrkajúcemu vrchnému krúžku. Veľmi ju to motivovalo k lozeniu. Teraz krúžky čakajú na jej bračeka. Síce cena je vyššia, ale hračka sa vôbec nezničila, stále je ako nová.
  • Pevný materiál
  • Pekné pestré farby
  • Dieťatko upúta
  • Vyššia cena
poleva  21. apr 2022

Fisher price krúžky na tyči

Veľmi obľubene krúžky, vyhrala sa s niminmoje dvojičky a teraz synovček
  • Super na rozvijanie motoriky
  • Zabavné
  • Nie sú
aurorastone  20. apr 2022

Zabaví na dlhú chvilku

Dostali sme ako darček od prababky, a ma všestranné využitie, okrem naliekania si krúžky, kotulame, hádžeme, najviac nás baví búchanie o zem (našťastie nie sú veľmi hlučné 😁) a v neposlednom rade sú skvelé aj ako hryzatko, spokojni sme s veľkosťou, farebnosťou a využiteľnostou. Ale podstata trénovania motoriky je zachovaná a doslova každým dňom je vidno ako sa drobec zlepšuje. Tešíme sa z nich všetci.
  • Veľkosť
  • Vaha
  • Farebnost
  • Mnohorake vyuzitie
  • Odolnost
  • Rozvoj motoriky
  • Najvrchnejsie koliesko slúži aj ako hrkálka
  • Možno kúsok nižšia cena by potesila
vero_29  20. apr 2022

Pekná hracka

U nás doma sa 4 deti odohrali na tejto hračke, čiže odolná je 👍👍 ako prvý ju dostal mij už teraz 9 ročný synovec a postupne sa dedilo jeho sestra a potom moje deti. Pekne sa s tým prehrali všetci.. robili s tým všetko možné, myslím, že do toho aj písali, keď im išli zuby..ale hráčka v pohode držala a bola som schopná tu hračku posunut ešte ďalej keď môjho mladšieho už omrzela..
  • Odolná
  • Pekne farby
  • Vrchný krúžok má guličky, či podporuje a zvukové vnemy
  • Žiadna vážna, len, že sa dá využiť krátko.
  • Možno by som tam pridala napr. Na každý krúžok guličky nech sa dajú využiť aj neskôr a decká sa môžu učiť aj počítať, že na spodnej 5, potom 4, a tak ďalej..
gabikabar_bar  20. apr 2022

Hračka na dlhé obdobie

Syn sa s nou hra odkedy sa začal plaziť až doteraz, bude mať 2 roky.
Najprv len hádzal tie krúžky, potom dával na seba, teraz s nimi beha a ma ich navlecene na rukách ako náramky.
Takže naozaj dlhodobo sa s nimi hráva.
  • Ľahké
  • Zaujímavé
  • Farebné
  • Široká možnosť vyuzitia
nelaaa17  20. apr 2022

Super hračka

Dcéra 1,5 sa s tými krúžkami každý deň hraje a zaujíma ju to. Je to super vec hlavne na jemnú motoriku.
  • Farebné, plastové, odolné.
andrea2022  20. apr 2022

Super

Nadčasová klasika 👍
  • Farebné
  • Zábavné
  • Ľahká údržba
alexandra_pavlova  20. apr 2022

Hra sa s nimi uz tretia dcera

Polrocna bucha kruzky o seba, dvojrocna ma kuzel ako zmrzlinu/mikrofon/telefon a trojrocna sa s kruzkami hra na donuty. Fantazii sa medze nekladu:)
  • Klasika s roznymi moznostami manipulacie
  • Vrchny kruzok s gulickami robi hracku zaujimavejsou
  • Kruzky aj kuzel maju male dierky do ktorych sa dostavaju sliny a tazko sa to potom umyva a este tazsie schne
mipu  20. apr 2022

Supeer

Super farebná hračka, dobrá na motoriku
  • Umývateľnosť
riskoh  20. apr 2022

Oblubena hracka

Velmi oblubena hracka u oboch mojich deti
  • Farebnost - pestre farby zaujmu, zaroven spoznaba farb
  • Rozna velkost kruzkov a tvary ktore deti spoznavaju a usporaduvaju
  • Spratnost hracky
budembabka  20. apr 2022

Spokojnosť

Jedna z prvých hračiek detí, najprv krúžky obhryzávali, neskôr ich navliekali a trénovali motoriku a naučili sa podľa nich farby. Hračka deti baví veľmi dlho.
  • Hračka je umývateľná a nezaberá veľa miesta.
  • Nevidím nedostatky na tomto výrobku.
lenik888  20. apr 2022

Poď sa zahrať!

Mám syna ktorý má momentálne 19mesiacov.
Túto hračku sme mu kúpili asi pred pol rokom a odvtedy sa s ňou hravá velmi ntenzívne. Poskladať ju vie rýchlosťou blesku :) malý si veľmi rád cibril motoriku i trpezlivosť
Veeeeelmi obľúbenà, máme rovnakú dokonca aj u babky:)
  • Krásne farebné prevedenie
  • Ľahkosť krúžkov
  • Hrkálka ktorá zbystrí pozornosť dieťaťa
  • Vynikajúce na jemnú motoriku
tosomja  20. apr 2022

Zabavilo

Kúpili sme synčekovi, teraz využíva dcérka, starší jej ukazuje ako skladať, sem tam poslúži ako hryzatko 🙂
  • Pekné farby
  • Ziadne
alja20  25. mar 2022

Perfektna multifunkcna edukacna hracka

Mame sice z fisherpricu inu podobnu verziu -z farebnych kruzkov trcia inak farebne kusky latky a spagatikov.Na podstavci je gombik kt.pri zapnuti umoznil hracke spätnu väzbu s drobcom.Hra je edukativna uci farby aj velkost tvarov.Uci hrubu aj jemnu motoriku teda ta nasa verzia s trciacimi kuskami z plastovych kruhov.Syn sa s nou velmi dlho vedel hrat a dcera zacina tiez takze hra patri k oblubenym generacnym hram ktore vydrzia.
  • edukativna
  • Napadita
  • Odolny plast pravdepodobne abs
  • Sikovna na uchop do detskych ruk
majkamh  24. mar 2022

Super zabava pre najmensich

Mali sme tuto vezu a je to uzasna hracka na sustredenie a uchop kruhov pre najmensie deti od 6m. Synovia to milovali, urcite odporucame 🙂
  • Poznavanie farieb
  • Zoradenie podla velkosti
  • Sustredenie
  • Nic
7kristina  24. mar 2022

Super využiteľná hračka

Krúžky od FP dostala dcéra, keď mala 6 mesiacov. Už vtedy ju zaujali farebnosťou jednotlivých krúžkov a bonus, hrkajúci červený krúžok 🙂. Neskôr trénovala motoriku, navliekala, zoraďovala krúžky. Teraz sa pekne naučila farby podľa nich 🙂.
  • Super Využiteľnosť
  • Vývoj motoriky
  • Edukativna hračka
maruska2269  21. mar 2022

Všestranne využitie

Naozaj vynikajúca hracka pre rozovoj. Aj vďaka svoje farebnosti možu rozlišovať farby, rozne ukladať, može poslužiť alo hrkalka aj ako kusátko :)
chcemradu  15. mar 2022

Obľúbená hračka

Bola to jedna z rvych hraciek, poslúžila aj ako kusatko, neskôr nimi buchali o seba, potom zistili, že sa to dá poskladať na tyčku. Vrchný kruh poslúžil aj ako hrkálka
zuzana194  13. mar 2022

Vyborna hracka

Vyborna hracka pre deti, ktora ich nauci aj farby. u nas velmi oblubena.
  • farebne kruzky
  • ziadne
janduska  12. mar 2022

Spokojnosť

Hračka, ktorá si určite nájde svoje miesto u každého dieťatka. Moja dcérka sa s ňou hrala naozaj dlho, detičky takýto typ hračiek veľmi baví. Hračka je určená na trénovanie jemnej motoriky, ale zároveň neskôr sa dá použiť na učenie farieb, najmenšie koliesko hrká, čiže je vhodné už pre bábätko ako hrkálka.
  • Farby
  • Kvalita
slniecko66  10. mar 2022

Krúžky

Výborná hračka pre detičky. Veľmi dlho bola u nás najoblúbenejšia.
  • Hrkálka
  • Výborná hračka na jemnú motoriku
demografka  10. mar 2022

Obľúbená hračka

Jednoduchá, ale veľmi obľúbená skladačka, ktorá zabaví deti na dlho, môj syn sa s tým ako malý vyhral neskutočne, hrkálka na vrchu ako bonus ;-)
  • farebnosť
  • jednoduchosť
  • cibrí motoriku
janba  2. feb 2022

Na dlhý čas

Možno si poviete, že obyčajná hračka. Môj malý ju dostal keď mal pol roka, dnes má vyše 3 rokov a doteraz sa s ňou hrá. Naučil sa podľa nej farby, veľkosti, trénoval motoriku. Neskôr keď už mal toto zmáknuté, skúšal, čo sa s nimi dá ďalej robiť. Krútiť na zemi, vešat na ruky a nohy ako náramky, skladať naopak..
  • Výrazné farby
  • Najmenší krúžok hrká - ideálne pre menšie deti