Fisher-Price Little People® Sit with Me School Bus

Nadchnite batoľatá pre ich budúce cesty do školy s postrkovacím vozidlom s motívom školského autobusu Little People® Sit with Me School Bus od spoločnosti Fisher-Price®! Začnite zábavu stlačením tlačidla Discovery na objavovanie a získate vzrušujúce svetla, zvuky a pesničky.

Hodnotenia a skúsenosti so školským autobusom Little People® Sit with Me School Bus

Máš skúsenosť so školským autobusom Little People® Sit with Me School Bus?
dadka_bb  18. dec 2022

Bus

Pre vsetkych milovnikov wheels on the bus na hudobnom kanali. Zlty autobus je topka . Super
  • Odolny aj voci hadzaniu a padom
  • Zaujimavy vzhlad
  • Velkost
  • Hudba + hlasky
  • Mohli byt aspon 4 ks postaviciek
  • Málo pesniciek a fráz
ja_bb  17. dec 2022

Zaujimave aj pre vacsich

Syn ma 6,5 roka a tuto hracku ma u babky. Uz viac rokov sa s nou hra, vzdy ked pride, otvara dvere, chodi s nim ako v autoskole pomedzi znacky, parkuje alebo naplni autobus loptickami, ci triafa s nimi ako do kosa :D Hracky, na ktorych sa da nieco otvarat, menit, su vzdy zaujimave. Zvuk uz davnejsie nejde, ale to nam rodicom nevadi :)
  • Velkost
  • Nie je to len jeden kus plastu, ale daju sa na nom otvarat rozne casti
  • Otvorena strecha mi prisla, ze chyba, ale dava hracke nove moznosti vyuzitia -vid recenzia
  • Typ vozidla, auto je kazde druhe, ale autobus veru nie
  • Velmi jednoduchy dizajn, ktory by ma odradil, ze nebude pre deti zaujimavy, ale opak je pravdou, hracka je zaujimava aj niekolko rokov
dada252  7. sep 2022

Super zábavná hračka

Syn sa s ňou hrával často, páčilo sa mu prevážanie cestujúcich aj zvuky, ktoré vydáva autobus.
  • pohybová aktivita
  • žiadne
smiling89  26. júl 2022

Obľúbená hracka

Bus dostal syn k 1 narodeninám a rád sa s ním hra..stlačením červeného tlačidla alebo miesta vodiča sa spustia rôzne melódie alebo rozhovory a aj majáky začnú svietit, možno prepnúť aj jazyk (angličtina, slovenčina,maďarčina..je ich tam viac). Dajú sa otvárať dvere na autobuse a figúrky možno usadzat na 4 rôzne miesta v autobuse. Na našom kuse sa o niečo ťažšie stláča červené tlačidlo na streche autobusu. Je to super hračka pre deti okolo 1r, ale zahrá sa aj náš 2,5 ročný. Odporúčam
vargatomas1  26. máj 2022

Určite odporučam aj inak obdareným detom

S autobusom mame velmi dobru skusenost aj pri ZTP synovy ktorý trpi aj autizmom, pri autizme je typicke že týmto inak obdareným detom vadia aj zvuky, takze u nas ziadne zvukove hračky neprichadzali do uvahy, az syn uvidel autobus ktory sa mu velmi pačil tak ho dostal na vianoce a ma tak prijemnu melodiu ze to synovi vôbec nevadi.
  • velmi prijemne zvuky, otvaranie dveri
  • nenašli sme
katushkas  25. máj 2022

Nadherný autobus

Krasna hracka. Synceka zaujala na prvy pohlad. Miluje zlte autobusy. Dookola u nas doma hra pesnicka Wheels on the bus. A tato hracka ju dokonale vystihuje. Krasne a kvalitne prevedenie, nadherne farby. Akurat do ruciciek, prehra sa cely den.
  • Krasne prevedenie
  • Kvalitny material
  • Nadherne farby
mapa  21. mar 2022

Nezničiteľná hračka s milými hláškami

Pre nášho najmladšieho zháňame pevné dopravné prostriedky s otváracími dverami. Fascinujú ho funkčné dvere na autách, autobusoch, električkách no v zápale hry väčšinu dverí vylomil. Tento autobus máme rok, hrá sa s ním takmer denne a je ako nový. Baterky sme tiež ešte nemenili. Zohnali sme ďalšie figúrky zo série Little people, aby boli obsadené všetky miesta v autobuse a všetci mohli poctivo nastupovať dverami.
Autobus svieti a vydáva po stlačení tlačítka na streche zaujímavé a veselé zvuky, pesničky, tiež stlačenie figúrky na mieste vodiča učí zdvorilé hlášky, pozdravy, ktoré si syn rýchlo preniesol do bežnej komunikácie a hier. Prepínanie medzi rôznymi jazykmi je výhodou v prípade, že sa rozhodneme rozšíriť slovnú zásobu o rovnaké frázy v angličtine, češtine, poľštine či maďarčine. Osobne sa mi zdajú frázy v iných jazykoch nahovorené príjemnejšiea prirodzenejšie.
Celkovo sme s autobusom veľmi spokojní, kvalita je bezchybná, vydrží naozaj divoké zaobchádzanie ale to už človek pri hračkách tejto značky akosi očakáva.
  • Naozaj pevný a kvalitný materiál
  • Funkčné dvere a vyklápacia značka STOP
  • Zdvorilé frázy a pesničky, ktoré si dieťa rýchlo osvojí
  • Možnosť výberu z 5 jazykov, vrátane anglického
  • Nesmrteľné batérie :)
  • V iných jazykoch sa zdajú piesne a frázy prirodzenejšie