Fisher-Price Nový Hovoriaci hrniec SK

Detský hrací hrniec s blikajúcim nosom plný podnetov a prekvapení, hovorí po slovensky. Deti sa učia základné tvary a základné čísla. Slúži tiež ako hovoriace prestrkávadlo. Po vložení správnej kocky do správneho tvaru hrniec povie názov tvaru.
Hovoriaci hrniec obsahuje mnoho podnetov a zábavných prvkov, precvičuje rozpoznávanie a triedenie tvarov a čísel, hrá a spieva pesničky.

Keď sa do hrnca siahne pre kocku, hrá hudba, keď sa ruka vytiahne, hudba zmĺkne.
Je vybavený ovládačom hlasitosti a hovorí po slovensky.

Ponúka 5 tvarov a čísel, 2 veselé pesničky, veselé zvuky, krátke slovné spojenia, svietiace nos, hudobné prekvapenie.
Vhodné pre deti od 6 do 36 mesiacov.

Hodnotenia a skúsenosti s Fisher-Price Novým Hovoriacim hrncom SK

Máš skúsenosť s Fisher-Price Novým Hovoriacim hrncom SK?
betka81  19. dec 2022

Fisher price hracky

Fisher price hracky tvoria súčasť našej rodiny od narodenia našej prvej dcery a hračky su takpovediac nezničitelne,mame telefon s riekankami a roznymi pesnickami,mame korytnacku na vkladanie tvarov,taktiez hrajuci hrniec, senzoricke kocky a to nehovorim ako nas zachranilo kresielko fisherprice. Niektore hračky sme s deťmi darovali školke abysa tam mali s čím hrat a niektore sme odlozili a dobre ze sme tak spravili teraz slúžia aj nasim rocnym dvojcatam a to ani nevravim ze niektore mame aj 11 rokov hrane a stale funkcne a mozu rozvíjat myslenie,starat sa o zabavu aj nasim drobcom. S hrackami sme velmi spokojny a urcite odporucame😊👏👍
  • Nestarnúce a slúžia dlhodobo aj pri viacerich deťoch
  • Rozvijaju zabavnou formou myslenie
  • Krasny dizajn
  • Cenovo pristupne
hermionia  18. dec 2022

Hrniec

Veľmi pekný hrniec s ktorým je spokojné aj moje druhé dieťa, vkladanie dielikov je super.
  • Väčšie dieliky
  • Menší počet, nestratia sa
  • Odolnosť
  • Možnosť učiť sa farby, čísla, tvary.
zuzsiv  18. dec 2022

Jedna z obľúbených hračiek mojich detí

Táto hračka mám pocit že je nezničiteľna.
Kúpila som ju najstaršej dcére. A vychovala a vyhralo sa s hrncom mojich ďalších 5 deti. Mojimi deťmi mám na mysli, okrem tých mnou porodenych aj neter, synovca, krsňa. A stále funguje, hraje a nestratila sa ani jedna kocka.
ursulienka1  19. okt 2022

Veľmi zaujímavá hračka, farebná, Melodicka
  • Farba
  • Melódie
kikusu48  19. okt 2022

Super hračka

Veľmi milá a náučná hračka pre deti, máme veľa hraciek od tejto značky a sme spokojni.
zuziiiii  19. okt 2022

Super tvorivé zaujímavé

Veľmi obľúbená hračka, tvorivé vkladacka, farebné hovoriace naša naj.
lijama  8. sep 2022

Hrniec

Prvá dcérka sa s ním hrala stále a druhá ho má medzi hračkami najradšej...dá sa s ním skvele zahrať a vymyslieť mnoho variácií hier popri daných...super, odporúčam určite. Aj materiál je kvalitný...
lijama  8. sep 2022

Skvelý

Obe dcérky sa s ním veľmi rady hrajú, kvalitný, multifunkčný a zábavný...spievame si pri ňom vždy aj Pesničku "varím polievočku...."
barbara24  7. sep 2022

Milá a fajn hračka

Učili sme sa tvary a čísla, zabavila, tvrdý plast, zvládla aj pády
  • Odolná
  • Náučná
  • Motivujúca
saska.j  15. aug 2022

Obľúbený hrniec

Obľúbená hračka u mojej staršej dcery, po nej to zdedil môj krstný syn a teraz to zdedí môj synček. Hračka je stále ako nová. U nás veľmi obľúbená
  • Ani rokmi sa neznicila
  • Neviem o žiadnych
danuska120  28. júl 2022

Hrniec

Tento hrniec dedia po sebe deti..je úžasný stále pekný a všetky funkcie idú tak ako majú.
  • Krásna žiarivá farba
duchon  28. júl 2022

Skvelý hrniec

Perfektná hračka pre deti, učia sa motoriku aj čísla a tvary. Moje deti aj netere si ho veľmi obľúbili, dokázali sa s ním dlho zabaviť. Určite odporúčam, pekný a užitočný darček, cena je tiež prijateľná.
  • deti sa naučia uchopiť rôzne tvary a priradiť ich do správneho otvoru
  • napočúvajú si názov tvaru, ktorý vložili a takisto číslice
  • mohli by pridať aj farby
lulala  26. júl 2022

Zaujímavá zvuková hračka

Super hračka, kde sa môže dieťa naučiť počítať, farby, tvary.... hrniec je z pevného plastu, zvuk sa dá nastaviť v dvoch úrovniach. 5 tvarov sú v dobrej veľkostí aj do malých rúčiek, aj do väčších.
  • Zvuková hračka
  • Nenašla som
salka99  26. júl 2022

Veľmi dobrá hračka

Veľmi dobrá a pre deti zaujímavá a náučná hračka. Bliká, vydáva zvuky, takže deti upúta aj na dlhšiu dobu 😃
  • Vydáva zvuky
  • Bliká
  • Učí farby a tvary
barborkab  26. júl 2022

Rokmi overená klasika

Hračku som mala pri oboch deťoch a kúpime aj teraz pri treťom. učí tvary, farby, zvuk a melódie sú príjemné. odporúčam
petulda333  26. júl 2022

Zabavka

Hrniec mame u babky a dcerka sa s nim pekne vyhrala. Chvilu jej trvalo kym prisla nato co kde patri. 😀 hrniec ma dobru vydrz,prezil nalet 4 deri
renata_b  16. jún 2022

Úžasná hračka

Náučný, hravý, veselý a veľmi zaujímavý. Zabaví a navyše rozvíja tvorivosť - ako docieliť, aby hrniec hral, aj keď dieťa nevie vložiť dielik do otvoru :)
  • náučný
  • zábavný
  • podporuje motoriku
katuska1985  26. máj 2022

Hrniec

Tak toto je super hračka ktorá ich baví stále dokonca aj staršieho za mňa top
ssiinnkkaa  26. máj 2022

Perfektný

Hovoriaci hrniec od Fisher price je úžasná interaktívna hračka ktorá učí deti tvary ,čísla a aj trpezlivosti u nás bol velmi obľúbený dokonca ešte aj teraz ho občas už skoro 6 r vyberie
  • Je náučný
biba12  26. máj 2022

Nezničiteľný

Tento hrniec bol asi najlepšia hračka akú decká mali. Bol nezničiteľný. Aj keď spadol na zem , hodili ho o zem, všetko prežil. Vkladanie kociek ich bavilo, pesničky tiež. Mali veľa hračiek z tejto značky (napr. pes, korytnačka....) a so všetkými sme boli veľmi spokojní. Radi si spievali pesničky spolu s hračkami. :slight_smile:
  • materiál pevný, nezničiteľný
  • veľa farieb
  • pekné piesne a riekanky
  • nenašli sme žiadne
gamura  26. máj 2022

Multifunkčná hračka

Veľmi zaujímavá hračka dizajnom, farbami, tvarom, motívom. Hrniec hrá melódiu a spieva veselé pesničky. Určený na rozoznávanie rôznych tvarov a farieb. Dajú sa s ním naučiť čísla. Vhodná hračka na motoriku a vizualizáciu a pamäť. Super, že sa otvára pokrievka a časti hračky možno vhodiť do hrnca zhora aj vkladať zboku. Synovi sa páčilo, keď hrncom mohol potriasť.
brigelka  26. máj 2022

Hrniec

Túto hračku zdedili deti po svojej sesternici a bola natolko zachovala, ze sme ju posunuli dalsiemu dietatu. Deti sa s nou vyhrali, vydrzala aj pady.
  • pevny material
  • nema
pattinka  26. máj 2022

Hovoriaci hrniec je naša najlepšia hračka

Skvelý pomocník na zábave nie dieťatka, keď mám ja potrebuje niečo urobiť 🙂 ma krásne farby, zaujme aj zvukom a zaujímavým tvarom. Väčšie deti si s ním rady zaspievajú, naučili sme sa s ním pomenovať nielen farby a tvary, ale i čísla. ❤️
Ďakujem Fisher - Price 🌼
  • Krásne farby
  • Pomocník pri učení tvarov
  • Pomocník pri učení počítania 🙂
  • Zvukovo veľmi zaujímavý
  • Žiaden
hopeja  26. máj 2022

Super hudo vkladacka

S fisher-price hovoriacim hrncom sa hrali obe moje deti, oceňujem kvalitu, farebne prevedenie aj funkcie. Hračka je zaujímavá pre detičky, rady sa s nou hrajú, pesničky ich zaujmú.
  • Kvalita
  • Farebne prevedenie
  • Hračka na precvičovanie jemnej motoriky
  • Veselé pesničky
  • Nie su
llnnaa123  26. máj 2022

Skvela hracka

Je to super hracka za lacny peniaz, obe deti sa s nou vazne vyhrali, aj ovela skor nez bola pre nich vhodna. Je fajn ze sa da aj len hodit do hrnca zhora, nielen vkladat podla tvaru
  • Variabilita, farebnost, piesne
  • Pokazil sa nam skor nez sa narodilo tretie, viditelne poskodeny nie je ale uz nehra. Ale tak odhral si svoje...
luchab  25. máj 2022

Najoblubenejsia detska hracka

Vyborna hracka na jemnu motoriku,spoznavanie tvarov,farieb s peknymi pesnickami.
  • farebnost
  • pocitanie
  • neexistuju
darling82  25. máj 2022

Skvelý hrniec 👌

Pre nás to bol top hrniec 😀...toľko zábavy...aj ja som sa zabavila. Určite odporúčam...👍
  • Náučné ....
  • Žiadné...
sebinko23  25. máj 2022

Odporúčam :)

Túto hračku mal už syn pred 8mimi rokmi a dodnes funguje a využíva ju dcéra :) pesničky síce poznáme uz celá rodina ale to vobec nevadi :)
  • Životnosť
  • Náučná
  • Farebná
slavkadi  25. máj 2022

Skvelá edukačna hracka

Veľmi obľúbená hračka, prežila veľa pádov, a stále vyhrávala 🤣 Deti naučila rozlišovať tvary, farby, a radi v hrnci aj varili svoje "kašičky" v kuchynke. Vrchnák sa pekne točí, skúšali ste? 😁
  • Variabilná hračka
  • Vydrží aj pády
  • Zabaví na dlho
sofinka1301  25. máj 2022

Hovoriaci hrniec

Deťom sa hovoriaci hrniec paci, zaujíma ich dlho a radi vkladajú hračky
  • Vydrží aj pády
  • Farebnosť
  • Interaktívna hracka
nikelca  25. máj 2022

Hrnček čo prelomí ľady

Striedajú sa u nás deti: naše, návštevy alebo aj z DD. Tento hrniec toho už prežil ozaj veľa a nikdy nesklamal. Očaril menších aj väčších. Záhadne sa z neho tvary nestrácajú po celom dome ale deti ich s radostou hodia do hrnčeka. Je pravda že najmenšie vrchom-akoby varili polievku ale časom prišli aj na to, ktorý kam patrí :) Za mňa výborná hračka s dosť veľkou výdržou :)
  • Veľa vydrží
  • Krásne farby
  • Pesničky sa dajú vypnúť :D
  • Zaujme na dlhú dobu aj malé aj väčšie deti :)
kyria001  25. máj 2022

Hrnček var!

Krásna milá hračka s veselými pesničkami dcérka si ju rýchlo obľúbila ale aj prechytračila 😁Otvorila vrchnák a všetky kocky jednoducho nahádzala dnu keď jej to nešlo cez otvory 😁 Ale ☝️ aj napriek tomu ostal hrnček v obľube aj naďalej. Veď kto by mu odolal 🙂
terka1607  25. máj 2022

Skvelá hračka

Jedna z najobľúbenejších hračiek oboch deti
  • Veľmi pekný vzhľad
  • Kvalitne prevedenie, odolalo aj pádom
monk7  25. máj 2022

Užitočná hračka

Máme staršiu verziu, ale malý sa s tým veľmi dlho vyhral. Aj pesničkám sa veľmi tešil.
  • trvácny materiál
  • zvuky
  • farby
  • nemáme
katkaklan  22. apr 2022

Najkrajšia hračka

Na tuto hračku nezabudneme, krásne zvuky, milá, nežná
baska163  22. apr 2022

Interaktívna zábava

Deti veľmi baví a zároveň sa učia niečomu novému, určite odporúčam 🙂
  • Pôsobí na viacero zmyslov dieťaťa naraz.
  • Učenie hrou.
  • Vhodný od maličkých po väčšie deti.
erikavasilova  22. apr 2022

Odporúčam, synčekovi sa veľmi páčil , a doteraz sa s tým zahraje bude mať 3roky
lucinka0607  22. apr 2022

Odporucam

S tymto hrncim sa mi dcerka zahrala velmi dlhu dobu,trenovali sme motoriku,ucila sa tvary,farby....
hermionia  22. apr 2022

Multifunkčný hrniec

S hrncom sa hrá zatiaľ druhé dieťa, učíme sa držať, vkladať jednotlivé časti, farby, čísla. Varíme si. Kreativite sa medze nekladú. Ďakujeme zaň.
prdolatanacestach  21. apr 2022

Obľúbená hracka vsrtkyxh detí

Tento hrniec dostala najstaršia dcera, je skvely, blika, spieva, dieta sa učí vkladať rôzne tvary. S oblubou sa s nim hra uz tretie dieta a zaujal vzdy aj všetky návštevy s malými detmi. Da sa vyuzit aj na ine varenie ;-) Určite odporúčam vsetkymi 10mi!
betamaca  21. apr 2022

Najlepšia hračka

Najlepšia hračka na učenie tvarov,čísel a super na detskú motoriku .Maximálna spokojnosť
  • Motorika 👍
  • Učenie tvarov 👍
  • Učenie čísiel 👍
  • Deti ho milujú ❤️
  • U nás sme nedostatky nenašli 👌
tericen  21. apr 2022

Odporúčam

Dieťa sa učí a skúša tvary 😊
  • Odporúčame, náučná hračka

• Pestrofarebný
  • Trochu ťažký
princess59  21. apr 2022

Perfektný

Super hračka, dcéra sa s ním dokáže dlho prehrať a má aj príjemné pesničky takže ten zvuk mi nevytahuje mozog z hlavy. Oceňujem aj dve úrovne hlasitosti.
nellysu  20. apr 2022

Hovoriaci hrniec

Hrniec je multifunkčný, dieťa zabaví chytľavými pesničkami, pri stlačení nosa, či vhodení správneho tvaru do otvoru. Dieťa si precvičuje motoriku, farby, tvary.
  • Multifunkčný
  • Motivujúci
  • Ťažký
martinagorcova  20. apr 2022

Super

Zábavný hrniec dcérka sa s ním dlho prehrá 😊
zuziiiii  20. apr 2022

Najobľúbenejšia hračka

Topka nerozbitny spievajúci hrniec 🤩 zábava zaručená. Dcérka ho zbožňuje. 👍
missells  20. apr 2022

Vynikajúca hračka

Krásne melódie a zvuky, hračka je z pevného materiálu - dá sa povedať že je nerozbitná. Dieťa určite poteší.
sendyle  20. apr 2022

Supeer

Tento hrncek je super, zlepšuje motoriku plus učí deti co je super dcérka ju má od pol roka až do teraz a stále sa snim hra a ma už 3 roky. Všetkými 10timi odporúčam!
sili82  31. mar 2022

Výborná kúpa

Darovali sme krstnej dcére, keď mala jeden rok a hrá sa s tým už dva roky. Dokonca sa s tým vyhrala aj staršia. Rodičia boli veľmi spokojný, že sa im takto deti zabavia. Trochu ťažšia, ale účel plní dokonale.
mariabol  31. mar 2022

Vynikajúca hracka

Jedna z najlepších hračiek aké sme mali. Syn sa s ním hrával aj ako trojročný každý deň a dcéra tiez
alja20  25. mar 2022

Napaditost ktorá zabavi na dlhsie

Hrniec mame uz druhu genereciu syn sa snim hral rad aj dlho a hrniec prezil rozne zaobchadzanie aj od detskych kamosov syna.Dcera zatial objavuje jeho caro
  • *chytlave melodicke pesnicky
  • *Odolny plast pravdepodobne abs
  • *Uci farby,cisla do 5 aj tvary pri spravnom vhodeni do otvoru povzbudivy vyrok pre dieta
  • *Geometricke tvary su vyrobene vo vhodnej velkosti do detskych ruciciek lahko sa uchopuju
  • Vyssia vaha pre mensie deti
  • Tazsie sa pokrievka otvara malym detom do 1roka
misinka0611  15. mar 2022

Hrniec, ktorý vydrží aj hrubé zaobchádzanie dieťaťa.

Tento hrniec je určený pre deti už od 6m., no súdiac podľa mojich detí myslím, že by zniesol aj vyššie označenie veku. Hračka je vyrobená z hrubého plastu ktorý je kvalitný takže sa nemusíte báť, že ho dieťa zničí, keďže patrí k tým drahším. Hrniec je multifunkčný, učí deti pesničky, čísla, tvary, farby, ale precvičuje aj motorické zručnosti dieťaťa. Po správnom vložení tvaru do hrnca dieťatko vždy odmení slovom a tak ho motivuje. Jediný mínus ktorý som našla je, že je celkovo hrniec pre malé deti ťažší tak ak ho hodia, môžu ním ublížiť.
  • - bitelná hračka
  • - multifunkčná, takže sa rýchlo nezunuje
  • - hrá a odmeňuje dieťa
  • - ťažká a trošku nebezpečná ak ním dieťa hodí, preto pri hre by som robila dozor :)