Fisher-Price Prvá vkladačka

Otvorte s vaším dieťatkom vedierko plné zábavy – jeho prvé stavebné kocky. Tieto robustné farebné kocky pomáhajú deťom zoznámiť sa s druhmi farieb a tvarov. Každá presne pasuje do jedného konkrétneho otvoru na veku vedierka.

Foto-zdroj: www.mall.sk

Hodnotenia a skúsenosti s prvou vkladačkou

Máš skúsenosť s prvou vkladačkou?
talianocka11  27. okt 2022

Obľúbená hračka

Vedierko sa ľahko otváva a dieliky sa ľahko vkladajú. Toto vedierko je u nás veľmi obľúbené. Dcérka (3roky) sa s ním hrá už viac ako dva roky. Najskôr len skúmala jednotlivé dieliky. Potom ich začala vkladať, brať so sebou do vane, obkresľuje si ich a využíva ich aj vo svojej kuchynke.Vedierko používa na uskladnenie a prenášanie kadečoho 😀 Naozaj máloktorej hračke našla toľko využití.
  • Ľahké
  • Pekné prevedenie
  • Dá sa využiť aj v staršom veku
  • Viac možností využitia
dominika0503  20. okt 2022

Spokojná

Ľahučké, pekne farebne prevedenie, tvary sa vkladajú dobre.
miiichala  19. sep 2022

Vkladacky

Vkladacky su dobre navrhnute, velkostne su super do malej rucky. Farebne prevedenie laka detske ocka. A motorika sa moze zdokonalovat aspon.A tym ze ma usko na uchopenie sa velmi lahko detom prenasa.
  • Farebnost
  • Lahkost
cmucik35  6. sep 2022

Hračka na rozvoj motoriky

Hračka na rozvoj motoriky ,u nás bola táto hračka najobľúbenejšia. Vkladanie ,vyberanie a najlepšie, že je to podobné vedierku , má to uško na uchopenie, dcérka s ním chodila po celom byte🤗
dominika0503  7. aug 2022

Pestra

Pekná zaujíma hračka, ktorá rozvoja motoriku u malých detičiek.
misurka7  26. júl 2022

Praktická

Super hračka na rozvoj motoriky 🙂
martinusik91  26. júl 2022

Odporúčam

Super na učenie farieb, tvarov a rozvoj jemnej motoriky
dada641996  26. júl 2022

Praktická vkladačka pre detičky

Vkladačka je veľmi praktická pre detičky, tvary sú akurát veľkosti pre malé rúčky, bezproblemov si teda vedia tvar uchytiť, hračka je krásna, farebná, takže dieťa nielen že spoznáva tvary, ale aj farby 🙂
jojka92  16. jún 2022

Rodinná hračka

Veľmi naucna hra moja dcérka sa s ňou vyhrala dlho a teraz sa začína hrať s ňou aj môj synček no a určite naučila sa tak aj obkreslovat tvary určite poputuje ďalej 🙂
bramble  16. jún 2022

Obľúbená vkladačka

Veľmi pekná a kvalitná vkladačka, vhodná pre malé rúčky-ideálna na rozvoj motoriky, logického myslenia, učenie tvarov a farieb. Syn si ju spomedzi viacerých vkladačiek najviac obľúbil, často využíval aj samotné vedierko 🙂
edien  26. máj 2022

Spokojnosť

Darovala som ju neterke a hra sa aj niekoľkokrát do dňa. Po každom správnom vložení si aj spokojné zatlieska.
dominika0503  26. máj 2022

Super

Môj synček dostal tuto vkladacku ako darček, aj napriek tomu že už mal viacero podobnych, veľmi ho zaujala a hoci má dnes dva roky, veľmi často sa s ňou hráva. Za mna naozaj super farebná hračka a plus super možnosť aj samostatnej hry s tým kosikom 🙂
tatiana56  26. máj 2022

Skvelá hračka

Skvelá hračka, ktorá zabaví aj na dlhší čas. Je krásne farebná, čo je zaujímavé pre najmenších.
dominikakkk  26. máj 2022

Prvá vkladačka- vedierko

Veľmi dobra hračka na rozvoj jemnej motoriky, učenie sa farieb a tvarov. Práve na tejto hračke sme sa do všetko s deťmi učili. Bola som s ňou veľmi spokojná.
  • farebná
  • dostatočne veľká
  • skladná
cicuca  25. máj 2022

Veľmi vďačná hračka

Dcérka má túto vkladačku už 1,5 roka a stále si ju sem tam zoberie a hra sa s ňou. Výborné na jemnú motoriku a aj spoznávanie farieb a tvarov.
  • Tréning jemnej motoriky
  • Výborné na učenie farieb
  • Spoznávanie tvarov a ich pomenovanie
katkami2  25. máj 2022

Dobra skusenost

Super hracka, motorika jemna pre ich rucky.
katka1389  25. máj 2022

Zaujimava vkladacka

Moja dcerka sa velmi rada hrala vkladala ,je farebny a ma ma super drziak na nosenie dokonca uz aj syncek sa snu velmi rad zahra je to vdacna hracka .....
  • Farebný
  • Ľahučký
  • Ľahko sa prenáša na výlety
bolcari  25. máj 2022

Super vkladačka

Táto vkladačka je najlepšia zo všetkých, aké moja dcéra mala. Je z kvalitného materiálu, bez ostrých hrán, vkladačky sa ľahko chytajú do rúčky, vyhrala sa či s vedierkom alebo s jednotlivými "kockami" ako ich dcéra volala. Posunuli sme neterke, ktorej sa tiež veľmi páči 😊
  • Kvalitný materiál
iniska  25. máj 2022

Skladačka

Táto skladačka sa mi osvedčila pri prvej aj druhej dcére rozvíja motoriku, logické myslenie za mňa najlepšia prvá hračka.
laurika173  25. máj 2022

Vkladačka super vec

Podľa mňa by vkladačka nemala chýbať v žiadnej detskej izbe...
  • Žiadne ostré hrany
  • Skladačky pasujú iba tam, kam majú
  • Farebnosť
ivec16  25. máj 2022

Naj vkladacka

Vkladacka by nemala chybat v ziadnej domacnosti s malymi detmi. Tato od fisher-price je jednoducha, kocky dostatocne velke a teda bezpecne aj pre najmensie deti, maju zaoblene hrany, pekne farby vyrobene z kvalitneho plastu. U nas sa tato vkladacka dedi, momentalne ju ma tretie dieta… v neskorsom veku mozu deti vedierko vyuzit na ine hracky a hry, syn si don schovaval auticka a nosil.
  • farebnost
  • bezpecnost
  • jednoduchost
  • vedierko mozno pouzit neskor na iny ucel
  • pacilo by sa mi keby sa otocenim rucky dal zablokovat vrchnat, aby sa nedal otvorit
kaca88  25. máj 2022

Odporúčam

Obe moje deti sa s vkladackami veľmi hrali. Najskôr iba "hádzali" do košíka potom ked som ja nastavila ktoré treba zatlacali ich tam a nakoniec už samé vedeli dávať ktoré ku ktorému otvoru patrí. Ale napríklad poslúžili aj ako nákupný košík a potraviny v obchode ;) jednoducho pri detskej fantázii je ich využite na dlhé obdobie
bebekat  25. máj 2022

Hracku odporucam 👌

Maly sa s nou rad hra. Vklada kocky do kyblika, vyklada, hadze, skuma, zistuje... Casom pride aj na vkladanie a spoznavanie tvarov a farieb. Velmi skladna aj na cestovanie. Farebna. Starsi mu ju berie a hra sa s kockami na kolaciky, cize vyuziju aj starsie deti
  • Rozvija vnimanie farieb a pracu s rukou (a prstekmi)
  • Vhodna na cestovanie
  • Primerana velkost
  • Vhodna aj pre najmensie deti, s ktorymi vie "rast"
  • Do vnutra kocky by sa hodilo pripadne okrem vzorov, co na nich su, nieco konkretnejsie. Zvieratko, vozidla, napriklad..
  • Spravit kocky tak, aby sa dali davat, alebo vkladat) na seba (teda pridat akysi zarez)
kvoli  25. máj 2022

Odporúčam

Veľkosť dielikov je presne pre drobné rúčky. S vkladačkou sa vyhrajú aj malé ale aj väčšie detičky.
  • Kvalita plastu
lwi  25. máj 2022

Odporucam

Odporúčam, s hračkou sa zahrali obe moje deti. Skvelá na rozvoj koordinácie oko- ruka,jemnú motoriku, trpezlivosť a naučili sa neskôr aj farby 🙃
  • Pekne farebne prevedenie
  • Jednoduché vkladanie
  • Vhodné tvary
  • Akuratna veľkosť
  • Ziadne
bana1  25. máj 2022

Super hracka pre najmensich

Hracka nauci deti uchopu, rozvija ich logiku, naucia sa farby a tvary. Mame ju uz dlho a stale je u deti popularna. Prevedenie je kvalitne. Moznost zahrat sa aj vo vode.
  • Vodeodolne
  • Kvalitne prevedenie
katusik596  25. máj 2022

Super

Len a len odporucam, dietatko rozvija motoriku. Krasne tvary a farby
  • Krasne farby.
  • Bezpecny material.
  • Edukativne.
  • Ziadne
matija83  25. máj 2022

Vynikajúca zábava :)

Táto hračka je naozaj skvelá pre malé detičky, môj synček sa s ňou hral denno-denne a teraz v tom pokračuje moje malé krstniatko. Je to úžasná pomôcka na rozvíjanie motoriky dieťatka. A tá radosť, keď sa podarí vložiť kocku dnu, je neopísateľná. :)
ekafajn  25. máj 2022

Skvelá hračka na dlhý čas

Táto hračka vyzerá síce jednoducho, ale má široké a dlhodobé využitie. Je nielen na hranie, ale súčasne rozvíja jemnú motoriku dieťaťa. Moji chlapci sa s ňou hrávali radi. Najskôr bez vrchnáka vkladali a vykladali "kocky", potom vrchnák používali ako tanierik, na ktorom mi nosili uvarené a upečené rôzne dobroty rôznych tvarov, neskôr sa snažili rozoznávať tvary a skúšali vkladať ich do správnych otvorov a nakoniec sa na nich učili pomenovať farby a tvary. Takže odporúčam, oplatí sa zainvestovať.
  • nielen hra, ale aj rozvoj motoriky
  • na dlhšie obdobie, variabilita využitia
  • dobrá kvalita
  • pekné sýte farby
  • nenašla som :)
sim_icek  22. apr 2022

Zábava na celý deň

Toto vedierko syna neskutočne baví. Kocky sú všade. Veľmi rád ich dáva do/z vedierka. Rád ich aj rozhadzuje a zbiera. Vždy má nejakú v ruke :)