Fisher-Price Tablet

Interaktívna hračka Smart Stages Tablet, to je revolučný funkčný tablet pre najmenšie deti. Doprajte svojmu dieťaťu praktickú učebnú pomôcku zodpovedajúcu súčasnej modernej dobe. Dieťa si osvojuje základné návyky práce s médiom, a pritom sa prirodzenou cestou učí poznať písmená, slová, zvieratká, pesničky, učí sa tancovať podľa rytmu a mnoho ďalšieho. Technológia Smart Stages vie meniť fázy učenia až v troch úrovniach podľa toho, ako deti rastú. Deti samy si vyberajú z aplikácií, aké im vyhovujú. Venujte svojim deťom darček, ktorý ich veľa naučí, otvorte im cestu k poznaniu!

Hodnotenia a skúsenosti s tabletom Fisher-Price

Máš skúsenosť s tabletom Fisher-Price?
veronikalubko  19. dec 2022

Úžasný produkt

Nikdy nebudem ľutovať túto kúpu, úžasný darček pre nášho synčeka.
Zahrá sa, naučí sa nové slová, má 3 úrovne učenia takže za mňa jednotka na trhu pre maličké detičky a len odporúčam!
  • 3 úrovne učenia
  • Naučí prvé slová
  • Naučí nové zvuky zvieratiek a rôzne iné
  • Zábava na dlhšiu dobu
  • Veľkosť ako tablet
  • Nastavenie hlasitosti
barbara24  18. dec 2022

Využival 2 roky syn, teraz sme posunuli synovcovi
Vedel sa s ním zabaviť, zaujalo ho to
  • Rôzne úrovne, vie využiť viac rokov
  • Veselé prevedenie
vera1223  18. dec 2022

U nás veľká spokojnosť s hračkami Fisher-Price a Barbie

Ako dieťa som milovala Barbie a teraz ich miluje moja dcérka. Stále dokupujeme nové Barbie. Z Fisher-Price hračiek u nás vyhráva jednoznačne hrací vláčik s postavičkami (psík, mačka, opička). Úspech má aj detský tablet od Fisher-Price.
  • Odporúčame
vera1223  18. dec 2022

Fisher - Price Tablet je super

Tento tablet má u nás stále úspech už druhý rok. Deti si pri ňom spievajú. Napodobňujú melódie, aj zvuky zvierat. Odporúčam ♥️😊
  • 👍 odporúčame
riskoh  31. okt 2022

Edukatívne tablet

Veľmi zaujímavá hračka pre deti, výborná hračka do auta,deti sa môžu naučiť abecedu,rôzne zvuky zvierat,sú tam aj melódie....
  • Abeceda
  • Zvuky zvierat
  • Melodie
miaella  20. okt 2022

Výborné

Mali sme tablet , mobil aj hodinky, za nas super, mala sa s tym vyhrala, pustala si pesnicky, a stlacala vsetky tlacitka, velmi sa jej to pacilo , a s mobilom vyvolavala babkam a kazdemu :-)
  • vela tlacitiek, da sa prepnut uroven, hra aj melodie
stonozka  20. okt 2022

Detský tablet

Mala ho naša krpatá ako babatko, spokojnosť, krásne nahraté, rôzne úrovne...
dada252  7. sep 2022

Výborná motivačná pomôcka

Syn ho používal často, páčilo sa mu opakovanie aj spievanie.
  • Zvuková motivácia
  • žiadne
arriana29  26. júl 2022

Tablet

Super naučená pomôcka a hra pre deti, zábavné , spievajúce.
  • Náučna,
  • Spievajúca
  • Rýchlo neomrzí
1_dominika_1  26. júl 2022

Zábavné a náučné

Super hračka, dieťa sa zahrá a popritom sa aj učí.
  • Zábavné
  • Náučné
angu14  26. júl 2022

Náučný, praktická hračka aj na cesty

Kupovali sme s manželom pre dcéru na Vianoce veľmi náučné už sa naučila skoro celú abecedu a k tomu aj mladšiemu synovi sa páči. Praktická hračka aj do auta.
cherry25  17. jún 2022

Super tablet

Cca 3-4 roky dozadu som kupovala synovcovy, za mna top aj pre starsie deticky, velmi zaujala abeceda
  • Viac urovni
agentka017  7. jún 2022

Pre vsetky vekove skupiny

Tablet dostala naša prvá dcerka ako 2 ročná (teraz skoro 5)od Ježiška a patrí medzi oblubene hračky
momentalne ho pouzivaju aj mladsia dcerka ktora ma teraz 2,5 roka a najmladsi syn 6mesiacov
kazdy z nich ma na nom rad niečo iné
najstaršiu už zaujimaju pismena tak si ich opakuje
mladsiu dcerku bavia pesnicky a rada ich vyspevuje
a najmladsieho zaujali farby ktore meni ked bliká a hrá zároveň
  • -kazda vekova skupina si najde aktivitu s nim
  • -ma 2 urovne zvuku (deti sa nerusia ak maju viacere zvukove hracky)
  • -nenasla som ziaden
zu25  27. máj 2022

Super na cesty

Super hračka na cesty - máme ju stále v aute, je teda deťom vzácnejšia a vďaka 3 úrovniam majú zábavu na dlhší čas.
  • veľa tlačidiel
  • zvieratká
  • pesničky
  • písmená
  • neviem
renata_b  26. máj 2022

Interaktívna hračka na dlhšie obdobie

Pre maličkých je zaujímavý, lebo hrá a spieva. Starší sa aj niečo naučia. U nás je už 3 roky a stále je zaujímavý
luuccy  25. máj 2022

Fisher price tablet je vydarená zábavná aj náučná hračka

Tablet je super na učenie zvukov, písmen, všetky 3 deti sa s ním veľmi zabavili. Podľa mňa celkom vydarená hračka.
mima0  25. máj 2022

Super

Dcerka dostala ako darček, teraz na nom fičí synator 😁Super zábava pre deti, pekne pesničky. Za nas 5*
dada0902  25. máj 2022

Skvelý

Mame doma už cca 3 roky syn sa s ním hral chodil s nim aj do tmy lebo sa mu páčilo ako svieti teraz HK bude mať sestrička
  • Super na učenie jednoduchých slov
  • Ľahký
  • Svieti co určite zaujme
  • Mohlo by tam byt viac pesniciek
lolinko  25. máj 2022

Super

Dcéra ho dostala pred 2 rokmi na vianoce a stále sa s ním hra, podľa neho sa aj učila. Som rada ze sú takéto hračky. Za mňa super
salsa82  25. máj 2022

Tablet - skvelá hračka

Zahrali sa s ním väčšie deti a teraz mu dáva zabrať aj malý synovec. Rada odporúčam.
  • Kreatívna hračka
  • Pevná
janinka147  25. máj 2022

Tablet - super hracka

S tabletom sa vie zabavit 3 rocny syncek a aj 10 mesacny drobec, tak u nas ma urcite vyuzitie. Moznost prepnutia do 3 roznych urovni a tiez tichsi alebo hlasnejsi chod. U nas velmi oblubena hracka.
  • 3 rozne urovne zvukov
  • Zvuky su zaujimave
  • Dieta sa uci abecedu
  • Moznost pustit pesnicky
  • Pekne farebne podsvietenie
  • Ziadne
kika1603  25. máj 2022

Super učenie s tabletom

Máme ho už tretí rok, malý ho zbožňuje a veľa sa z neho naučil. 👌👍🏼
  • Zaujímavé zvuky
  • Voliteľná hlasitosť
germa  25. máj 2022

Výborný pre väčšie aj menšie deti

Máme ho doma skoro 3 roky, hrá sa s ním 3 ročný aj ročná. Vydržal už kadečo pri dvoch deťoch. Ale ak náhodou ukončí svoju púť, kupujem ďalší 😀👍🏻
  • Výdrž
  • Funkcie
  • Prevedenie
zuzikaa29  25. máj 2022

'menšie zlo' 😁

Nepatrim velmi k milovnikom kriciacich hraciek, ale detom sa mnohe, samozrejme, pacia. Tento tablet ich tiez zaujal a pohrali sa s nim od najmensieho po najvacsie vsetky. Vyhodou je, ze je vcelku spratny a daju sa na nom nastavit dve urovne hlasitosti 👍
Evidentne je aj dost odolny, lebo ho este stale mame a dokonca je plne funkcny 😁
janduska  25. máj 2022

Spokojnosť :)

Dcérkin obľúbený tabletík, rada sa s ním hrá a vracia sa k nemu, keďže má rada interaktívne a zvukové hračky. Odporúčam kľudne aj pre menšie detičky, keďže ide o zvukovú hračku :)
  • Veľmi dobrá hračka, aj na motoriku, aj na učenie, aj na spoznávanie abecedy.
  • Príjemný hlas.
  • Vyššia cena.
pssssst007  25. máj 2022

Super vec

Máme veľa hračiek ale toto ju už drží druhý rok super 👌
abby11  25. máj 2022

TOP hračka

U nás z hračiek je topka "Fisher Price - Tablet" už niekoľko rokov.
jaaanka21  25. máj 2022

Fisher Price

Mame doma skoro všetky hracky od Fisher Price, či už je to mobil, tablet, hovoriaci psík, hovoriaca lopta a podobne... So všetkým sa moje deti hrávali, aj hrávajú. Sú to úžasné hracky, veselé, farebné, jednoducho čarovné. Určite každému odporúčam značku Fisher Price.
Momentálne najviac teraz ide tablet. Veľmi sa s ním hráme a učíme podľa neho prvé slovíčka. 😊
Maximálna spokojnosť.
radka1403  25. máj 2022

Spokojnosť

S detským tabletom som veľmi spokojná, obe moje deti sa s ním veľmi prehrali, pesničky a poučné pomenovania, zvuky sú prínosom.
patka27101999  25. máj 2022

Spokojnosť

Prežil prvého syna, ktorému spríjemňoval dlhé chvíle 2r, a teraz čaká na druhého. Nezničiteľne, cenovo dostupné, batérie dlho vydržia, syn sa prehral aj polhodinu.
  • Kvalita
  • Dlhá výdrž batérie
  • Moc hlučná hudba
luciamiklova  25. máj 2022

Super!!!

Vďaka tabletu sa dcérka veľa naučila keď mala okolo 2r, teraz je už staršia tak využíva na telefonovanie alebo ako pokladňu a predáva veci čo su na obrázkoch :) naozaj u nas nasiel všestranne vyuzitie a používa sa denne! 👌☺️
leopard2211  30. apr 2022

Ja som spoko🙂

Veľmi rozumná hračka. Cenovo dostupná. Pádov prežil neúrekom.. Neviem už presne od akého veku je tablet určený, mame ho dosť dlho.. Teraz majú deti 4 a 5 rokov a akoby zažil znovuzrodenie. Začali sme pracovať na začiatočnych písmenách slov a je veľký pomocník.. Fisher Price sú dobré hračky a keď aj idem gratulovať alebo obdarovať iné dietky kupujem len tie a bodka🙂
  • Kvalita
  • Vaha
  • Hudobný
  • 2 možnosti hlasitosti
  • Nenapadá ma nič.
jossey321  22. apr 2022

Tablet

Mame ho uz asi 3 roky stale je funkcny. Je to dobry spolocnik na cesty auto. . A uz sa s nim hrava aj rocna dcerka.
chudadka  22. apr 2022

Spokojnosť

Dostala som ako darček od kolegýň pre malého. Už ho máme viac ako 3 roky a stále funguje. Malý sa s ním rád hral a brávali sme ho aj do auta na dlhšie trasy. Teraz teší aj mladšiu sestričku. My sme spokojní.
zuzkamatuskova  22. apr 2022

Paráda

Tablet zaujal môjho 3 ročného sila. Páčia sa mi rôzne melódie a tiež zrozumiteľná výslovnosť abecedy a slov. Túto hračku odporúčam aj ako pomôcku pri učení nových slov.
  • Melódie
  • Tvar
  • Rôzne úrovne
  • Regulácia hlasitosti
tinusicka  22. apr 2022

Krstný syn miluje

Bol to darček prvýkrát pre krstného syna, nooo a musim povedať že bol to super nápad. Vždy sa s tým vedel pohrať a pravdaže aj my dospeli 🤣
  • Prevedenie
marlenka222  22. apr 2022

U dcérky boduje

Syna vôbec neocaroval, za to mladšia dcérka ho nepustí z ruky. Funguje aj po výmene batérií,čo v dnešnej dobe nie je až tak samozrejme. Dcérku privádza k spevu, k pohybu. Za mňa áno.
littleslovak  22. apr 2022

Rozne urovne a pekna slovencina

S tabletom som spokojna, dieta to bavi aj si prepina urovne a bavi ho to. Co ocenujem je ze slovencina a rec je jeasna spisovna a zrozumitelna co zial u inych hraciech toto typu nebyva pravidlom.
V neposlednom rade je celkom odolny a dost toho vydržal uz 😊
  • Rozmery a hmotnost
  • Pekna slovencina
  • Odolnost hracky
  • Za mna len prilis opakujuce sa piesne ale to sa da prerusit stlacenim tlacidla
lenka398  22. apr 2022

Pozitívna

Sme spokojní tablet máme asi tri roky stále funguje a deti sa pohraju dokonca aj 5 ročný syn ešte stále sa hrá 😃 upútalo deti aj opakujú aj pesničky sú tam. Takže za nás top
tarany13  21. apr 2022

Hračky pre malých aj väčších

Dostali sme ju na vianoce keď mal malý asi 8mesiacov, páčilo sa mu že vydáva zvuky aj farebne svieti, možno nastaviť 3 úrovne ,podľa toho hovorí buď len písmena,alebo aj zvuky aj celé slová na dané písmenko, zaujala aj staršieho syna ktorý si ho občas vezme a púšťa si pesničky
  • možno nastaviť hlasitosť prípadne vypnút uplne zvuk
  • 3 rôzne úrovne rozprávania
  • pesničky
  • cena
  • ťažšie sa stláčajú tlačidlá - dieťa musí silnejšie a presne zatlačiť na dané písmenko
luuinka  21. apr 2022

Nadcasova hracka

Tato hracka je novodoba a predstavuje zoznamovanie sa so skutocnym tabletom, ktory je neodmyslitelny na tuto dobu.
  • moderny design
  • ubera cas
vero_29  20. apr 2022

Odporúčam

Najprv som nebola nadšená keď svokra kúpila mojim krpcom túto hracku, hovorím si že zasa s toho ohluchnem a po chvíľke mi tie zvuky budú liezť na nervy, ale omyl zvuky su jemné a aj keď to ide dokolecka tak mi to vôbec nevadí a hlapcov to pekne zabaví 😉
  • Ľahký
  • Zvuky nie su až tak nahlas, čiže dá sa to vydržať aj keď to ide non-stop
  • Decká ho majú veľmi radi
  • Zatiaľ neviem
  • Možno jedno, že je to plast, čiže náchylnejšie na zlomenie/poškodenie.
stanuska67  20. apr 2022

Detský tablet

Určite odporúčam, výborne pre malých
  • Zábavné ucenie
dayinka  20. apr 2022

Odporucam :)

Mame take doma a je to velmi prijemne na ucenie malych deticiek :)
minnie7  20. apr 2022

Super

Synček dostal keď mal rok a veľmi ho tablet zaujal....už ma skoro 3r a stále si rád púšťa 🙂dokonca aj 9r dcérka si občas potajomky vezme a púšťa 😄
madanna  20. apr 2022

Zaujímavý viac rokov

Túto hračku máme pár rokov a stále je zaujímavá. Určite ju neskôr posunieme mladším deťom, ale aj vo veku 5 - 6 rokov ešte vie zaujať.
anjelik44  13. mar 2022

Tablet ako darček na prvé narodeniny

Tablet dostala dcérka na prvé narodeniny.
Nezaujalo ju to hneď , najprv vnímala blikajúce svetlá neskôr pesničky a pomaly má 2 roky teraz každý deň sa hrá s tabletom.Stláča gombíky, počúva zvuky a začina aj napodobňovať.3 úrovne pre rôzne vekové kategórie ponúkajú učenie písmen, prvých slov, názvov zvieratiek a pesničky na tancovanie.Náučný obsah tak môžete meniť ako dieťa rastie.Pestrofarebné svetlá ich tiež zaujme.
  • Príjemný hlas
  • Veĺa pesničiek
  • 3 úrovne pre rôzne vekové kategórie
  • Blikajúce svetlá farebné
  • Tlačítka ktoré dieťa dokáže samo stlačiť
  • Kvalitná hračka