GERBER Organic 100% rastlinný príkrm

GERBER Organic 100% rastlinný príkrm obsahuje iba rastlinné zložky a vhodný od ukončeného 8. mesiaca. Váš malý gurmán sa vďaka nemu zoznámi s pestrou kombináciou ingrediencií vo svojom jedálnom lístku. Pre malých jedákov je v tomto období dôležité objavovať a učiť sa nové chute a práve pestré zloženie bohaté na bielkoviny a vlákninu im v tom pomôže.​

Príkrm obsahuje kombináciu surovín pestovaných na certifikovaných organic farmách, kde je braný ohľad na prirodzený spôsob pestovania a dozrievania všetkých plodín.​

Každý pohár skrýva pestrú kombináciu ingrediencií s kvapkou olivového oleja, vďaka ktorej si malý gurmán užije novú životnú etapu objavovania chutí naplno. Budú uspokojené nielen jeho chuťové poháriky, ale aj jeho bruško. Každá porcia totiž skrýva bohaté zloženie strukovín, obilnín a zeleniny, teda je kvalitným zdrojom kompletných rastlinných bielkovín a vlákniny pre spokojné bruško vášho dieťatka.

GERBER Organic 100% rastlinný príkrm je dostupný v príchutiach:

🟢 GERBER Organic 100% rastlinný príkrm ratatouille s makarónmi
🟢 GERBER Organic 100% rastlinný príkrm lahodná tekvica s fazuľkami a paštrnákom
🟢 GERBER Organic 100% rastlinný príkrm cícer s paradajkovou omáčkou a mrkvou
🟢 GERBER Organic 100% rastlinný príkrm biele fazuľky s batátmi a quinoou

Vlastnosti:

• 100% rastlinná výživa pre našich najmenších​
  • Pestrá kombinácia ingrediencií na objavovanie nových chutí​
  • Naozajstná chuť starostlivo vybraných surovín​
  • Strukoviny bohaté na vlákninu a bielkoviny​
  • Receptúra prispôsobená veku bábätka​
  • Bez pridanej soli, aróm​
  • S kvapkou olivového oleja
Kde kúpim GGERBER Organic 100% rastlinný príkrm?

Hodnotenia a skúsenosti s GERBER Organic 100% rastlinným príkrmom

Máš skúsenosť s GERBER Organic 100% rastlinným príkrmom?
anuci10  21. nov 2022

Príkrm

Malej príkrm moc nechutil, asi kvôli tej quinooi. Ona je jedák a inak spapá všetko.
  • Na cestovanie super
  • Dcére nechutil
gumbelanik  20. nov 2022

Rastlinný príkrm

Tento príkrm malému vôbec nechutil, ochutnal pár lyžičiek a zbytok ostal. Myslím, že to bolo tou quinoou.
Vyskúšame iné.
  • Rýchla príprava
vive  20. nov 2022

Organic Gerber rastlinný príkrm

Zaujímavá kombinácia chutí. Chutilo nám všetkým, dcérka spapala bez problémov. 😊👍🍀
  • Bez pridaného cukru, látok
  • Zaujímavá kombinácia chutí biele fazuľky-batát-quinoa
  • S olivovým olejom
  • Ľahko stráviteľné jedlo
  • Obsah bielkovín
  • Obsah vlákniny 🍀👍😊
  • Super na cestovanie
terka224  20. nov 2022

Testovanie príkrmu

Super, určite budeme kupovať. Bola som príjemne prekvapená.
  • Nechutí umelo
martina2111  19. nov 2022

Biele fazuľky, bataty a quinoa

Mňam, mňam a ešte raz mňam. Samozrejme, že mamina ochutná, keď dáva niečo nové. No nechutilo iba mne,ale aj drobcovi. Behom pár minút bolo po jedle 😁. Skvelá chuť a vôňa.
  • Bez soli
  • Pestré kombinácie
karinsun  19. nov 2022

Zeleninový príkrm

Moja dcéra je obrovský jedák a zatiaľ sme nenašli nič, čo by jej nechutilo. A nebolo tomu inak ani v tomto prípade. Príkrm krásne voňal, bol jemnej konzistencie a skvele chutil. Za pár sekúnd prázdna miska. :)
  • Jemná konzistencia
  • Super chuť a vôňa
moncici352  19. nov 2022

100% rastlinný príkrm

Výborná kombinácia chutí. Príkrm mal dobrú konzistenciu a je to výborné balenie aj pri cestovaní. Dobrý a rýchly obed.
  • Bez soli
  • Balenie aj na cesty
miruska21  18. nov 2022

Odporúčame na základe testovania

Malej príkrm biele fazuľky s batatmi a quinou veľmi chutil. Spala ho úplne celý. Takže my môžeme určite odporučiť všetkým, aby ho určite skúsili.
tatianaskarbova  17. nov 2022

Rastlinný príkrm

K nám sa dostal príkrm s quinou, dcéra ochutnala prvý krát a musím teda povedať, že oproti mäsovému príkrmu jej nešmakovalo.
  • Na cesty
  • Nová nevyskúšaná chuť
zo_ja  16. nov 2022

Rastlinný príkrm s fazuľkou

Po otvorení fľaštičky ma okamžite zaujala úžasná vôňa o čo sa vo veľkej miere postaralo práve oregáno, ktorým je tento príkrm dochutený. Bola som veľmi zvedavá, či bude rovnako nadšená aj moja dcérka a veru bola...Celý príkrm spapala a ja som naozaj rada, že sme objavili jedlo, ktoré nás môže sprevádzať na cestách a výletoch. Nakoľko sú v zložení obsiahnuté aj strukoviny, mala som trošku obavy, či to nebude ťažšie na trávenie, ale absolútne žiadne ťažkosti som nezaznamenala, Takže opäť raz Gerber Organic nesklamal a dávame 5 hviezdičiek 🥰.
  • Rastlinný príkrm
  • Moja dcérka obľubuje kúsky a tento príkrm je kašovitý
bubik91  15. nov 2022

Rastlinný obedík

Tu by som sa opakovala ako pri mäsovom príkrme . Takisto chutil 😊. Taktiež som pridala cestoviny aby viac zasýtilo. Určite už viem, po akom príkrme siahnem keď nestihnem navariť 😊.
  • úžasná chuť
  • bez farbív a konzervantov
  • bez gluténu
  • bez pridanej soli
  • bez aróm a zahusťovadiel
vevulik18  15. nov 2022

Rastlinný príkrm

Našej malej stravníčke chutilo :)
V budúcnosti opäť určite kúpime :)!!
  • Dizajn produktu
  • Veľkosť balenia
jojka92  14. nov 2022

Skvelý detský príkrm

Gerber organic 100% rastlinný príkrm má hladkú konzistenciu, lahodnú chuť, suroviny pestované na certifikovaných organic farmách, bez pridanej soli. Kvalitný zdroj rastlinných bielkovín a vlákniny. Môjmu synčekovi veľmi chutil, objavili sme novú skvelú chuť 🙂.
  • Kvalitný zdroj rastlinných bielkovín a vlákniny
  • Hladká konzistencia
  • Suroviny pestované na certifikovaných organic farmách
konulka20  14. nov 2022

BIO zeleninový príkrm od 8.mes.

Tento druh má hustejšie zloženie, pravdaže som musela ochutnať čo dávam dieťaťu 😀. Najviac som cítila chuť batátu a rajčinového pyré, no chuťové poháriky zacítili aj chuť mrkvy ,fazule a quinoii🙂. Pre dcérku to bola nová zmiešaná chuť. Porciu zjedla, mali sme pohárik na 2x, ale všimla som si, že ťažšie trávila a mala v noci potiaže s bruškom - iste preto, že to bolo niečo nové .Určite sa však inšpirujem danou kombináciou a skúsim aj podobný domáci príkrm👍🏽. V prípade výletu alebo potreby rýchleho obeda je fajn výber príkrmov Gerber.
  • výrazná chuť
  • praktické balenie na cesty
  • výber bio zeleniny
tkmama  14. nov 2022

Biele fazuľky, batáty a quinoa

Nová, pre nás netradičná kombinácia chutí.
  • Vyvážený pomer živín (strukoviny, obilniny, zelenina)
  • Sladkastá chuť vďaka batátu
  • Sýty vďaka quinoe a fazuľkám
  • Jemná krémová chuť
  • Privítala by som väčšie kúsky quinoy, nemusela by byť celkom rozmixovaná.
henrieta2405  14. nov 2022

Odporúčam 👌👌

Nečakala som, že bude chuťovo tak dobrý 😊. Po pár minútach už z neho nezostalo nič 😊. Ani sa nečudujem, lebo kľudne by som si ho dala aj ja. Koštovali sme 2 príkrmy a za mňa obidva top 👌😊.
  • Super chuť

• Rýchla “príprava”
  • Zvláštna kombinácia
kantruska  13. nov 2022

Testovanie Gerber Organic s Modrým koníkom

Tento príkrm s bielymi fazuľkami, batatami a quinoou nám absolútne nechutil. V príkrme veľmi prevládalo oregano. Až veľmi tam vadilo.
Nás tento príkrm neoslovil, ale určite môže iným detičkám chutiť.
  • Konzistencia jemná
  • Zaujímavá chuť
  • Veľmi prevláda oregano
terka224  12. nov 2022

Testovanie príkrmy

Super, určite budeme kupovať. Bola som príjemne prekvapená.
  • Super chuť
  • Dobrá cena
  • Pekne pomixované
sajaluka  12. nov 2022

Gerber 100 % rastlinný príkrm s bielymi fazuľkami, batátmi a quinoou

Tento príkrm je čisto rastlinný, preto som naň bola zvedavá, akú má chuť. Mne tá chuť moc nechutila, niečo mi tam vadilo, ale dcérke chutil. Nemala problém, zjedla celú misku 😉. Tento príkrm má tiež takú jemnú konzistenciu.
  • organický príkrm
  • pomocník pri cestovaní
nektarik  9. nov 2022

Výborný

Moja dcérka je už v jedle vyberavá ale tento príkrm zjedla celý. Oceňujem aj kúsočky v príkrme a hlavne zloženie. Chutil skvele. Ja som cítila najviac batát a potom aj fazuľku. Určite na cesty siahnem po príkrme od tejto značky.
  • Skvelá chuť
  • Dobrá konzistencia
  • Malé balenie
krisstinkaa  9. nov 2022

Gerber rastlinný prikrm s bielymi fazuľkami, batátmi a quinoou

Zeleninový príkrm mal u nás trošku menší úspech, než mäsový. Bude to asi tým, ze dcérka má radšej mäso :) Za mňa mal aj tento výbornú chuť a úžasnú vôňu po oregane.
elly2009  9. nov 2022

Rastlinný príkrm

Môj synček má rád iba chutné príkrmy a keďže ho celý zjedol, tak mu chutil.
Keďže trošku bojujeme s kúskami v strave, toto mu neprekážalo. Úplne bez problémov kúsok požul.
  • Kúsky v príkrmoch
  • Ide o bezmäsitý príkrm
veranika1  8. nov 2022

Skúsenosť s rastlinným príkrmom

Chutilo nám a úplne nás dostalo zloženie a chuť. Nestihli sme ani odfotiť, tak rýchlo to synček stihol zjesť.
  • Veľkosť
natalia0902  1. nov 2022

Príkrmy má môj syn veľmi rád

Môj syn má veľmi rád príkrmy, ale tieto má jednoducho najradšej 👌♥️.
  • 100% rastlinný
  • Príjemná chuť