GERBER Organic chrumky

GERBER Organic chrumky sú krehké a nadýchané chrumky pre deti vhodné od ukončeného 8. mesiaca. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám vašich ratolestí, skvele padnú do ich rúčok a nabádajú aj tie najmenšie k samostatnosti pri jedle.

Chrumky sú pečené, nie vyprážané. Vďaka tomu majú krehkú textúru, ktorá sa ľahko rozplýva v ústach. Sú skvelým riešením aj ako chutná desiata pre prvé zúbky.​

Chrumky sú balené v znovu-uzatvárateľnom obale, takže budú praktickou voľbou pre každodenné využitie vhodné nielen na cesty, ale kedykoľvek počas dňa ako chutná desiata.​

Každá chrumka obsahuje kombináciu obilnín a ovocia pestovaných na certifikovaných organic farmách, kde je braný ohľad na prirodzený spôsob pestovania a dozrievania všetkých plodín.

GERBER Organic chrumky sú dostupné v príchutiach:

🟢 GERBER Organic chrumky s malinami a banánom
🟢 GERBER Organic chrumky banánové
🟢 GERBER Organic chrumky s mangom a banánom
🟢 GERBER Organic chrumky s mrkvou a pomarančom
🟢 GERBER Organic chrumky arašidové

Vlastnosti:

• 0 % pridaného cukru *​
  • Grain&Grow prináša to najlepšie z výživy do každej ručičky​
  • Baby Led Friendly nabáda aj tie najmenšie k samostatnosti pri jedle​
  • Starostlivo vybrané obilniny s chuťou ovocia v lahodných chrumkách​
  • Tvar skvele padnúci do malých rúčok vedie k rozvoju jemnej motoriky​
  • Jednoducho delikátne bez farbív, konzervačných látok**
Kde kúpim GERBER Organic chrumky?

*Obsahuje prírodné cukry

**V zhode s požiadavkami príslušnej legislatívy

Hodnotenia a skúsenosti s GERBER Organic chrumkami

Máš skúsenosť s GERBER Organic chrumkami?
veranika1  21. nov 2022

Najlepšie chrumky

Naše najobľúbenejšie chrumky. Malý keď ich vidí, je to čistá závislosť. Vhodné pre malé rúčky a rýchlo sa rozpúšťajú v ústach.
  • Rôzne tvary a rôzne príchute
vive  20. nov 2022

Top produkt chrumky malina-banán

Najobľúbenejší produkt z rady od Gerber Organic for baby. Chrumky v tvare hviezdičiek ihneď zaujali svojim tvarom, farbou a najmä skvelou príchuťou. Obal je tiež top a dá sa potom použiť aj na iné účely. Je super, veľký úspech mal tento produkt u detí a aj u nás rodičov. Jemne zasýti, ale aj zabaví malé detičky 💖😊👍🍀.
  • Top produkt tvarom, príchuťou, farbou
  • Zaujímavý obal
  • Vhodné aj pre najmenšie baby ručičky
  • Super príchuť malina - banán
  • Zabaví aj popri hre
  • Super pomôcka aj na učenie formou Montessori 😊👍
  • Bez pridaného cukru
terka224  20. nov 2022

Testovanie chrumiek

Wau. Bola som fakt príjemne prekvapená. Videla som ich v obchode mnoho krát, ale nikdy som ich nekúpila, pretože som mala v hlave zafixované, že sú to malé kúsky, ktoré môžu malému ľahko zabehnúť. Ale opak je pravdou, sú úžasne a hneď ako nabehnem do DMky kupujem do zásoby.
Sú akurát do detských prstíkov a ľahko rozpustné. Objavila som fakt produkt, ktorý je odteraz náš obľúbený ❤️.
  • Dieťa trénuje jemnú motoriku
  • Rozpustné v ústach
martina2111  19. nov 2022

Maliny a banán

Chrumky sú vážne skvelé. Najprv mu vadil ten poprašok, ale trvalo to iba chvíľu. Majú lahodnú chuť a dobre sa rozpúšťajú v ústach. Super do malých detských ručičiek. Ideálne na cesty, keďže dóza sa zatvára a zároveň je z toho skvelá hračka na hrkanie. Keďže veľmi chutili, tak sme kúpili už aj banánové a tie sú skvelé tiež.
  • Krásny tvar hviezdičiek
  • Super do malých ručičiek
  • Lahodná chuť
  • Na cesty
karinsun  19. nov 2022

Chrumky

Naše najobľúbenejšie chrumky. Tvarom a veľkosťou dieťa môže trénovať jemnú motoriku. Ľahko sa rozpúšťajú v ústach. Skvelá chuť.
  • Rozpúšťajú sa v ústach
  • Bez farbív a zbytočného cukru
  • Praktické balenie
  • Tvar hviezdičiek
moncici352  19. nov 2022

Chrumky

Najlepšie chrumky aké sme zatiaľ skúšali. Veľmi som sa na ne tešila a majú veľký úspech. Úžasný tvar na motoriku a samostatné jedenie. Oceňujem, že sú bez cukru, bez farbív a bez konzervačných látok.
  • Výborný tvar na motoriku
  • Výborná chuť
  • Bez farbív
  • Bez konzervačných látok
zo_ja  18. nov 2022

Křupky

Toto je jednoducho úplne top produkt od Gerber Organic. Keby sme mohli, dáme aj 10 hviezdičiek 😁.
Odkedy sme chrumkavé hviezdičky otestovali, kúpili sme už ďalšie 3 balenia, nakoľko si ich obľúbila aj staršia 3 ročná dcérka. Sprevádzajú nás stále na prechádzkach a ja som rada, že sme objavili dobrotu, ktorá deťom veľmi chutí a zároveň som aj ja spokojná, že im dávam niečo, čo má dobré zloženie 🥰. Křupky nás zaujali veľkosťou, tvarom, ale predovšetkým úžasnou chuťou. Budeme ich kupovať pravidelne a každému odporúčame 🤗🤗🤗...
  • Tvar hviezdičiek - deťom sa to páči
  • Malinké do malej rúčky aj pre detičky, čo ešte nezvládajú veľké kúsky
  • Úžasná chuť malín a banánu
  • Chrumkavé, no zároveň jemné
  • Čisté zloženie
tatianaskarbova  17. nov 2022

Top produkt od Gerber

Najlepšie chrumky na trhu, kupujeme ich uz dlhšie. Dcéra ich doslova zbožňuje. Nemala by problém zjesť aj celý balík. Nemôžem nikde zohnať tie mangové, ostatné sme všetky vyskúšali.
  • Znovuuzatváratelný obal
  • Tvar
kantruska  16. nov 2022

Testovanie Gerber Organic s Modrým koníkom

Gerber Organic chrumky sú úžasné!
Keď som ich dávala prvýkrát dcérke, tak som sa bála, či ich svojimi 2 zúbkami prehryzne a spapá. Ale tým, že je naučená aj na tuhšiu stravu, tak ich bez problémov schrúmala. Ľahko sa v pusinke rozpustia. Vďaka svojmu tvaru ich hneď moja dcérka chytila do ručičky a chcela sama papať. Chuť je skvelá, výborná.
Odporúčam všetkými desiatimi 😉
  • Skvelá chuť
  • Žiadna umelina a žiadny zbytočný cukor
  • Krásny tvar, ktorý láka chytiť chrumky do ručičky
  • Jemné a ľahko sa rozpúšťajú v pusinke
anuci10  16. nov 2022

Mňam, mňam

Táto mňamka všade s nami cestuje, super vec. Balenie parádne, neotvoria sa v taške a chuť je parádna.V aute nás vždy zachránia, lebo tam je nuda. Aspoň môže jesť. keď už nie behať😅.
henrieta2405  16. nov 2022

Chrumče

Tieto chrumky idú fakt s nami všade. Výborné balenie, aj keď sa otvoria, tak sa obal nepoškodí ako pri sáčkoch.
Keby ich malej nechám, tak ich asi zje na posedenie.
Za mňa topka.👌🙏🙏.
  • Malý tvar
bubik91  15. nov 2022

Veľká šmakocinka

Och, tak na tieto chrumky som sa tešila aj ja 😊. Skúšali sme príchuť malina a banán. Sú jemné a chutné, cítiť banán a malinu a už na pohľad sú na zjedenie 😊. Mali sme ich v kočíku na potulkách mestom a keď som niečo potrebovala vybaviť, zamestnali dcérku 😊. Super dóza, ktorá sa dá viackrát využiť. Keď som ich dcérke zobrala, bol strašný plač 😂. Jediné, čo mi trochu vadilo je, že ostával jemný ružový prášok na oblečení, inak za nás top.
  • jemné a chutné
  • tvar hviezdičiek
  • bez cukru
  • praktické balenie
  • viac krát využitelné balenie
  • bez farbív a konzervačných látok
  • zanechávajú jemný ružový prášok
konulka20  15. nov 2022

Chrumka malina-banán

Oóó, tak tieto mini chrumky majú veľký úspech u nás😁. Už s neotvoreným obalom sa naša testerka zahrala, lebo hrkal🙂. Sú skvelé - okamžite sa rozpúšťajú v ústach, malinu aj banán jemne cítiť. A čo je super - malá si rozvíja motoriku 👍🏽.Na dóze je napísané, že po otvorení spotrebovať do 2 týždňov🙈, no už do týždňa neboli😂. Slúžia ako SOS v “náročných situáciach”😁. Odporúčame👌👍🏽, nemajú chybu.
  • prísun obilnín nenútenou formou
  • jemná chuť
  • rýchle sa rozpúšťajú
  • rozvoj detskej motoriky
  • zaujali pohľadom i tvarom
  • praktické balenie
  • rôzne príchute
  • rýchlo sa zjedia😁😁
jojka92  14. nov 2022

Chrumky

Vyskúšali sme malinovú chuť - synček, dcérka aj ja. Sú malinké a je tam cítiť maliny. Chutili, sú skvelé na cesty aj dóza nám zostala na ďalšie použitie 🙂. Určite vyskúšame aj ďalšie príchute.
  • Dóza na cesty
  • Bio
  • Pekný tvar hviezdičky
gumbelanik  14. nov 2022

Super mlsanie pre drobčekov

Chrumky maličkému veľmi chutili, dokonca aj 6r bratovi.
Sú jemnejšie ako od iného výrobcu, takže za mňa určite tieto.
Chuťovo fajn aj pre dospelého.
Určite budeme kupovať👌.
  • Bez cukru
  • Vhodné aj pre menšie detičky
  • Super snack a náhrada za sladkosť
  • Dózička sa dá používať opakovane👌
tkmama  14. nov 2022

Chrumkavé hviezdičky

Tento produkt u nás zabodoval najviac, tvarom, chuťou, obalom. Topka!
  • Atraktívny vzhľad hviezdičiek
  • Veľkosť akurát do ručičky, netreba odhryznúť ani nalámať
  • Jemná chuť
  • Obal zaručujúci zachovanie chrumkavosti
vevulik18  14. nov 2022

Chrumky malina banán

Naša Emka miluje tieto chrumky. Za mňa krásne, super spracované balenie. Tieto chrumky beriem hlavne na cesty, keďže sú v dóze. Kupujeme opakovane .
  • Balenie
  • Veľkosť
  • Dostupnosť
  • Trošku vyššia cena
terka224  12. nov 2022

Testovanie chrumiek

Wau. Bola som fakt príjemne prekvapená. Videla som ich v obchode mnoho krát ale nikdy som ich nekúpila, pretože som mala v hlave zafixované, že sú to malé kúsky, ktoré môžu malému ľahko zabehnúť. Ale opak je pravdou, sú úžasne a hneď ako nabehnem do DMky kupujem do zásoby.
Sú akurát do detských prstíkov a ľahko rozpustné. Vďaka za toto testovanie, objavila som fakt produkt, ktorý je odteraz náš obľúbený ❤️
  • Ľahko rozpustné
  • Super do malej ručičky, dieťa si trénuje jemnú motoriku
  • Sú aj chutné, miluje aj naša trojročná
zabka4  11. nov 2022

Malina s banánom

Chrumky sú naozaj chutné. Vyskúšala som aj ja, aj ďalšie dcérky. Maliny dodávajú málinko kyslastú chuť, ale veľmi príjemnú a banán dopĺňa cukor. Veľkosť akurát do malej rúčky. Po otvorení mizli rýchlosťou svetla 😁.
  • Malé
  • Chutné
  • Bio
  • Skvelá kombinácia
sajaluka  10. nov 2022

Chrumky malina a banán

Na chrumky sme sa veľmi tešili a nesklamali. Malej chutili. Majú pekný farebný obal, ktorý sa dá znova zavrieť, čo je veľmi praktické. Chrumky majú príjemnú chuť a "chrumkajú" . Majú dobrý tvar pre malé pršteky a rozpustia sa v ústach 😉.
  • uzatvárateľný obal
  • bez cukru
  • dobrý tvar na motoriku pre detičky
  • nechávajú na rukách malé čiastočky
nektarik  9. nov 2022

Chrumky Gerber

Chrumky mojej 15 mesačnej Natálke veľmi chutili a taktiež aj jej 5 ročnej sestre. Obal udrží aj malá detská ručička. Chutili ako kašička. Neboli sladké ako iné chrumky a napriek tomu zožali veľký úspech.
  • Pečené
  • Sladene len ovocím
  • Uzatvárateľný obal
  • Malá gramáž
krisstinkaa  9. nov 2022

Gerber chrumky

Tieto chrumky zožali u nás doma obrovský úspech. Chutili aj mladšej aj staršej a dokonca aj mne. Sú úžasné v tom, že sa rozpúšťaju v ústach, tvary a veľkosť sú prispôsobené detským rúčkam.
elly2009  4. nov 2022

Chrumkavé chrumky

U nás sú chrumky pomerne nakupovaný produkt, ale prekvapilo ma, ako môjmu synovi veľmi chutili.
Vždy keď ma videl s krabičkou, už otváral ústa.
Bavilo ma sledovať ho, ako chrumká 😀.
  • Je vhodný do malej ručičky
  • Neobsahuje cukor
  • Vynikajúca a znovupoužiteľná plechovka
  • Nie je všade okolo ako iné chrumky z ktorých odkusuje
  • Vhodné na cesty
  • Možno väčšie balenie
miruska21  3. nov 2022

Chrumky = závislosť ❤️

Chrumky su úžasné a mojej dcérke, ktorá má 21 mesiacov veľmi chutili a samozrejme aj jej staršiemu bratovi, ktorý z nich odjedal 😁. Sú krehké a ľahko sa rozpustia v ústach. A samozrejme majú výbornú chuť. Za nás úplná topka👍👍👍💯. Určite si ich kúpime a kupovať budeme ❤️.
  • Krehké
natalia0902  1. nov 2022

Chrumky sú super

Hneď, ako som dala chrumky synovi, obľúbil si ich. Zaujal ho tvar chrumkiek ⭐, takže sa hneď zvedavo pustil do ochutnania a veľmi mu chutili. Chrumky s príchuťou malina a banán sú od teraz jeho obľúbené 👌♥️.
  • Zdravé
  • Chutné
  • Zaujímavý tvar v podobe ⭐ ktorý deti zaujme
mesiacik6  25. okt 2022

Chrumky za nás super

Veľmi chutia mojej 21 m dcerke
veronika385  24. okt 2022

Super chrumky

Moja mala 9 mesačná laska ich miluje. Rozpúšťajú jej v ústach, super chuť má. Ja som spokojná.
  • Rozpúšťajú sa v ústach
veronder  20. okt 2022

Čistá závislosť

Na obale týchto chrumiek by malo byť varovanie, že na nich vzniká vážna závislosť 😃 je to najlepšia odmena pre naše dieťa 👍🏻
vierkaaa85  19. okt 2022

Spokojnosť

Objavili sme náhodne v DM, mňa zaujal krásny vizuál balenia a zloženie. A testom teda prešli u staršieho 6r aj drobca 1r..dokonca ten ich poctivo daval aj našmu psovi takže prešili testom 😃
  • Super tvar
  • Chrumkavosť
  • Jemná chuť
lucinkasama  19. okt 2022

Chuť a tvar na jednotku

Dcérke ich kupujem pravidelne, vyskúšala už všetky druhy najradšej má Malinove, banánové, mrkvove. Sú ideálne nielen na cesty, maličké do rúčky akurát, príjemná chuť aj vôňa určite odporúčam.
  • Veľkosť akurát pre decke ručičky
  • chuť
bela89  19. okt 2022

Jednoducho mňam...

Dcérke tieto chrumky veľmi chutia. Sú ľahko uchopiteľné medzi malé prštíky,rozpúšťajú sa v pusinke a ešte aj pekne voňajú....no skrátka nebíčko v papuľke. Zdravá a šikovná maškrta pre naše ratolesti.
  • príjemná vôňa
  • výborná chuť po ovocí
  • pekný tvar pre motorický vývoj v ručičkách