GERBER Organic detský príkrm

GERBER Organic detský príkrm je mäsovo-zeleninový príkrm od ukončeného 6. mesiaca. Hladká konzistencia bola prispôsobená potrebám a zručnostiam malých detí. Táto kombinácia zeleniny, olivového oleja a mäsa zároveň podporuje pestrosť detského jedálneho lístka a pomáha malým jedákom v tomto období objavovať a učiť sa nové chute. ​

Príkrm obsahuje kombináciu surovín pestovaných na certifikovaných organic farmách, kde je braný ohľad na prirodzený spôsob pestovania a dozrievania všetkých plodín.​

Objavte širokú ponuku detských príkrmov svetovej jednotky GERBER a ich skutočnú chuť v každej porcii.

GERBER Organic detský príkrm

GERBER Organic detský príkrm je dostupný v príchutiach:

🟢 GERBER Organic detský príkrm zelenina s teľacím mäsom
🟢 GERBER Organic detský príkrm mrkva a rajčiny s morčacím mäsom
🟢 GERBER Organic detský príkrm brokolica s hráškom a morčacím mäsom
🟢 GERBER Organic detský príkrm hrášok so zemiakmi a kuracím mäsom

Vlastnosti:

• Kvalitné suroviny z ekologického poľnohospodárstva špeciálne vypestované pre detské príkrmy ​​
  • Naozajstná chuť starostlivo vybraných surovín​
  • Receptúra prispôsobená veku bábätka​
  • Bez konzervačných látok a farbív*​​
  • Bez aróm a zahusťovadiel ​​
  • Bezgluténový výrobok​​
  • Bez pridanej soli ​​
  • S kvapkou olivového oleja
Kde kúpim GERBER Organic detský príkrm?

*v súlade s požiadavkami legislatívy

Hodnotenia a skúsenosti s GERBER Organic detským príkrmom

Máš skúsenosť s GERBER Organic detským príkrmom?
veranika1  21. nov 2022

Mňam

Chutný, voňavý príkrm. Keď nebudem mať čas variť, určite sa k nemu opäť vrátime.
  • Bio suroviny
  • Zjedená do poslednej lyžičky
zabka4  21. nov 2022

Zemiak s mrkvou, rajčinou a teľacím mäsom

Príkrm vonia po kvalitných zložkách. Kombinácia rajčín, mrkvy a teľaciny mi pripomína boloňskú omáčku. Je super, že je bez soli, deti si lepšie zvykajú na prirodzenú chuť týchto potravín. Jemnučko rozmixované, takže vhodné aj pre deti, ktoré ešte nemajú zúbky.
  • Prirodzená vôňa a chuť
  • Skvelá chuť
vive  20. nov 2022

Organic baby príkrm Zemiaky-mrkva, rajčina a teľacie mäso

Veľmi chutný príkrm pre detičky, vhodné od ukončeného 6.mesiaca. Je jemnej chuti, ľahko stráviteľné bez problémov.
  • Super kombinácia prísad
  • Extra panenský olivový olej
  • Bez pridania soli
  • Kvalitný produkt
gumbelanik  20. nov 2022

Výborný príkrm

Mali sme príkrm s teľacím mäsom, chuťovo aj vôňou výborný, zjedla by som ho aj ja😀. My sme ho mali ako omáčku na cestoviny a mal veľký úspech.
  • Chuťovo výborný
  • Rýchla príprava, hlavne na dovolenky, výlety
  • Super zloženie
moncici352  20. nov 2022

Príkrm

Výborný, praktický a rýchly obed. Všetky maminky dobre poznajú dni keď sa nič nestíha 😁. Práve v taký deň nám tento príkrm padol vhod. Naozaj lahodná chuť, určite kúpime do zásoby.
  • Bez soli
  • Receptúra
  • Lahodná chuť
martina2111  19. nov 2022

Teľaci prikrm

Skvelý prikrm. Má výbornú vôňu a chuť. Konzistencia je jemná, čiže pre drobcov akurát. My už papáme normálne kúsky, no malý papkáč nepohrdne ani mixovaným. Oceňujem zloženie a hlavne chuť.
  • Bez farbív
karinsun  19. nov 2022

Mäsový príkrm

Výborný mäsovo - zeleninový príkrm. Naozaj skvele vonia a chuť je naozaj skvelá. Dcéra ho zjedla behom pár minút. Má trochu sladkastú chuť a velmi oceňujem, že je bez umelých farbív, konzervačných látok a soli. Má hladkú konzistenciu, čo ocenia hlavne deti, ktoré majú problém jesť kúsky. Za nás by až taká hladká konzistencia nemusela byť, lebo jesť kúsky pre dcéru nie je žiadny problém.
  • Príjemná chuť a vôňa
  • Nechutia umelo
tatianaskarbova  17. nov 2022

Výborný a kvalitný produkt

Veľmi chutný a kvalitný príkrm, ktorý si dcéra veľmi obľúbila. Od teraz je našim spoločníkom na cestách.
  • Konzistncia
  • Kvalita
  • Pekný obal
zo_ja  16. nov 2022

Výborný mäskový príkrm

Tento mäskový príkrm je jednoducho úžasný. Zaujal vôňou, konzistenciou a predovšetkým lahodnou chuťou. Oceňujem aj zloženie, ktoré je adekvátne vyskladané, aby to malé detičky zasýtilo a zároveň dodalo všetky potrebné živiny👌. Mojej malej hladoške veľmi chutil, veď stačí pozrieť na fotografie a posúďte sami 🥰😊.
  • Konzistencia
  • Chuť (je to jediný príkrm zo sklenej fľaštičky, ktorý mi doposiaľ dcérka zjedla a to s obrovskou chuťou)
  • Výrazný a prehľadný obal
bubik91  15. nov 2022

Mäskový obedík

Dcére som od malička robila jedlá doma v parnom hrnci. Občas na cestách alebo keď som nestihla navariť, musela som kúpiť príkrm v obchode. Skúsili sme ich viac a nie všetky chutili a išli do koša 🙈. Tento príkrm chutil. Ja som pridala cestovinku aby ju viac zasítilo, kedže má už 1.5roka. Chutil veľmi a ja som ochutnala tiež a musím povedať, že chutil dobre, presne ako od mamičky 😊.
  • skvelá chuť
  • bez aróm a zahusťovadiel
  • bez pridanej soli
  • kvalitné suroviny
konulka20  15. nov 2022

Zemiak s mrkvou, paradajkou a teľacím mäsom

Výborný mäsovo-zeleninový príkrm, ktorý potešil moju testerku. S kúskami v strave sa veľmi ešte nechce “kamarátiť” a tak jej takáto konzistencia vyhovuje. Chuť mrkvy, paradajky či mäska bolo cítiť, je pomerovo dobre skombinovaná. Zjedenie pokrmu nebol problém🙂, hádam ešte rýchlejšie ho spapala ako môj🙈.
  • vyvážená chuť
  • jemná konzistencia
  • veľkost pohárika dostačujúca
  • BIO
  • ok zloženie
jojka92  14. nov 2022

Skvelý detský príkrm

Gerber organic detský príkrm je sladkastej chuti, čo veľmi ocenil môj synček. Celý ho spapal na jeden raz, je vyrobený bez umelých látok a farbív, má hladkú konzistenciu. Je bez lepku a pridanej soli. Suroviny pestované na certifikovaných organic farmách. Objavili sme novú skvelú chuť 🙂
  • Sladkastú chuť
  • Bez soli
  • Hladká konzistencia
  • Bez umelých farbív a látok
  • Suroviny pestované na certifikovaných organic farmách
nektarik  14. nov 2022

Príkrm s teľacím mäskom

Dcérke chutil. Konzistencia primeraná pre 6 mesačné dieťa. Celkovo hodnotím tento príkrm veľmi dobre. Určite si príkrm na cesty od tejto značky ešte kúpime, hlavne kvôli zloženiu, ktoré je vyvážené.
  • Bez pridanej soli
  • Chutný
tkmama  14. nov 2022

Príkrm s teľacím mäsom

Potešilo nás naše obľúbené teľacie v kombinácii s rajčinou.
  • Voňavé, chutné hlavné jedlo
  • Veľká pomoc, keď mamka nestíha variť🙂
  • Príjemná chuť, hladká textúra
vevulik18  14. nov 2022

Príkrm

Malej chutilo.
Oceňujem kombináciu použitých surovín a dizajn balenia.
  • Voľba surovín
  • Pekné balenie
  • Bez pridanej soli
kantruska  13. nov 2022

Testovanie Gerber Organic s Modrým koníkom

Detský prikrm Gerber Organic s teľacím mäskom bol výborný. Mojej dcérke veľmi chutil. Neprevládala tam nijaká príchuť, ktorá by vadila. Je veľmi chutný a jemný.
Určite ho odporúčam, či už na cestovanie, tak aj na domáce mlsnutie našim detičkám.
  • Jemný a lahodný
  • Neprevládala tam nijaká chuť, vyvážené chute
  • Mohol by tam byť väčší podiel teľacieho mäska
terka224  12. nov 2022

Testovanie zeleninových príkrmov

Zeleninové príkrmy sú pre nás rýchle riešenie keď nestíham. Vždy ich musíme mať doma, ale používam ich naozaj minimálne, napríklad po plávaní, keď nie je čas navariť. Každopádne tieto príkrmy sú super a určite ich budem kupovať.
  • Chutné, malý zjedol celé
  • Pekne rozmixované
  • Nechutia umelo
sajaluka  10. nov 2022

Organický príkrm

Dcérke chutil, spapala hneď všetko. Ja vždy ochutnávam jedlo, ktoré jej dávam 😉. Príkrm má jemnú konzistenciu ( kedže je určený od 6.mesiacov) a príjemnú chuť. Super pomocník pri cestovaní.
  • lahodná chuť a jemná konzistencia
  • organický príkrm
  • super na cesty
henrieta2405  9. nov 2022

Odporúčam 👌

My sme maximálne spokojní, hlavne malá Viki, čo je asi aj vidieť na fotke. Nečakali sme, že to bude tak perfektne dochutené 👌. Naozaj sa oplatí kúpiť a vyskúšať. My sme príkrm zmiešali s cestovinami a bol z toho perfektný obed.
Vyskúšajte....neobanujete 😊
krisstinkaa  9. nov 2022

Gerber detský príkrm s teľacím mäsom

Dcérke prikm veľmi chutil, zjedla všetko, do poslednej lyžičky. Ochutnala som aj ja a teda musím povedať, že chuť mal naozaj výbornú.
gumbelanik  9. nov 2022

Výborný príkrm

• Chuťovo výborný
  • Rýchla príprava, takže hlavne na cesty
  • Super zloženie
elly2009  4. nov 2022

Detský príkrm

Mali sme dva druhy - od 6 mesiacov a od 8 mesiacov.
Oba mali veľký úspech a môj syn otváral ústa pri každej lyžičke absolútne bez problémov.
Chuťovo boli oba veľmi dobré, vôňa taktiež pripomínala spomínané jedlo. Keďže musíme stále (13 mesiacov) mixovať na kašu každé jedlo, konzistencia vyhovovala našim požiadavkám.
Za nás určite kúpime opäť. 👍
  • Obal
miruska21  3. nov 2022

Vyskúšali sme niečo nové

Mojej dcérke tento príkrm veľmi chutil a zjedla ho úplne celý na počkanie. 😁 Táto značka nás veľmi milo prekvapila. Určite si do budúcna kúpime aj ďalšie príkrmy od Gerber Organic. .
  • Dobrá konzistencia