GERBER Organic nemliečna kaša

GERBER Organic nemliečna kaša je príkrm určený pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa. Kaše kombinujú vysoké nároky malých gurmánov na prirodzene sladkastú chuť, ktorá vzniká vďaka špeciálnemu procesu spracovania obilnín. Rodičia ocenia jednoduchú a rýchlu prípravu v ktorejkoľvek časti dňa, či už chystajú raňajky alebo večeru.

Každá lyžička obsahuje kombináciu obilnín pestovaných na certifikovaných organic farmách, kde je braný ohľad na prirodzený spôsob pestovania a dozrievania všetkých plodín.

Cereálne kaše sú vhodnou súčasťou detského jedálneho lístku v období zavádzania prvých príkrmov. V každej porcii nájdete vybrané celozrnné obilniny, vitamín C a 58% odporúčanej dennej dávky železa, ktoré prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.​

GERBER Organic nemliečna kaša je dostupná v príchutiach:

🟢 GERBER Organic nemliečna kaša s príchuťou vanilky
🟢 GERBER Organic nemliečna kaša s príchuťou sušienky

Vlastnosti:

• 0 % pridaného cukru *​
  • Grain&Grow prináša to najlepšie z výživy do každej lyžičky​
  • Iba vybrané obilniny od BIO certifikovaných farmárov, ktorí rešpektujú prirodzený poriadok prírody​
  • Vitamín C v každej porcii​
  • 58 % dennej odporúčanej dávky ŽELEZA v každej porcii prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí​
Kde kúpim GERBER Organic nemliečnu kašu?

*Obsahuje prírodné cukry

Hodnotenia a skúsenosti s GERBER Organic nemliečnou kašou

Máš skúsenosť s GERBER Organic nemliečnou kašou?
vevulik18  22. nov 2022

Super kaša

Boli sme milo prekvapení
  • Dostupnosť
  • Vyššia cena
anuci10  21. nov 2022

Nemliečna kaša

Našej malej chutila a to je hlavné. Kašicka sa u nás vždy zje. Vždy máme v nej aj nejaké ovocie.
  • Vitamin C
zabka4  21. nov 2022

S príchuťou sušienky

Kaša je bez mlieka a je to cítiť. Skúšala ju aj 1 aj 3 ročná dcérka a tej mladšej chutila viac. Staršia povedala, že je tam voda. Keďže práve papala mliečnu kašu od Gerber, tak cítila rozdiel. Čiže je vhodná pre deti, ktoré majú laktózovú intoleranciu. Ale chuť sušienky naozaj má a aj vôňu.
  • Veľmi jemná
  • Bez mlieka
  • Bez pridaného cukru
  • Skvelá chuť a vôňa sušienok
  • Pri porovnaní s mliečnou je cítiť, že tam mlieko nie je
vive  20. nov 2022

Obľúbená večera - nemliečna kaša Gerber

Skvelá kaša, chutila obom deťom aj nám rodičom 😊👍.
  • Bez pridaného cukru
  • Skvelý tip na raňajky či večeru
gumbelanik  20. nov 2022

Keksíková kaša

Chuťovo veľmi dobrá kaša, aj keď neobsahuje cukor, chutí “sladko”. Veľmi chutí aj 6r bratovi.
Rýchla príprava👍 odporúčam.
  • Rychla príprava
  • Bio zložky
  • Dobrá chuť
vive  20. nov 2022

Bio Organic nemliečna kašička

Chutila celej rodine 😊👍🍀. Má jemnú chuť, jednoduchú prípravu, top.
  • Obsah vitamínu C a železa
martina2111  20. nov 2022

Keksíková kaša

Chuťovo a vôňou sú to keksíky 🙂. Lahodná chuť a príjemná konzistencia. Oceňujem, že sú bez cukru 🙂.
  • Konzistencia
  • S obsahom železa
terka224  20. nov 2022

Testovanie kaše

My ich milujeme. Všetky kaše od Gerber Organic sú top, iné ani nekupujeme.
  • Chutná
  • Pekná konzistencia
  • Malý ich miluje
  • Vyskúšali sme aj iné a žiadna sa týmto nevyrovná
kantruska  20. nov 2022

Testovanie Gerber Organic s Modrým koníkom

Nemliečnu kašu sme ešte predtým neskúšali, takže to bola pre nás skvelá skúsenosť. Môžeme povedať, že táto Nemliečna kaša Gerber Organic je perfektná.
Mojej dcérke veľmi chutila a samozrejme len tak fukom zmastila každú porciu. Jednoduchá príprava, žiadne hrudky a skvelá chuť. Zasýtila a hlavne chutila.
Odporúčame, je to dobrotka.
  • Žiadne hrudky
tatianaskarbova  20. nov 2022

Nemliečna kaša

Moja dcéra nemliečne kaše miluje a táto teda bola top zo všetkých ktoré okoštolovala. Podľa foto chutila nielen kaša, ale aj obal 🤣.
henrieta2405  20. nov 2022

Kaša

Kaša je veľmi super na večeru. Veľmi nás zasýtila a ďalšie plus je, že je bez cukru. Čiže nám na večeru úplne vyhovuje.
karinsun  19. nov 2022

Nemliečna keksíková kaša

Dcéra je obrovská milovníčka kašičiek, takže u nás minimálne raz denne musí byť. Táto nielen skvele chutí, ale aj super vonia. Zarábala som ju iba s vodou a aj tak patrí medzi veľmi obľúbené u nás doma!
  • Vonia po keksíkoch
  • Super chuť
  • Vitamin C
  • Bio
moncici352  19. nov 2022

Nemliečna kaša príchuť sušienka

Kašu som urobila do večerného mliečka. Oceňujem jemnú chuť a že je bez cukru. Dobrá konzistencia a výborne zasýtila.
  • Vitamín C
jojka92  19. nov 2022

Nemliečna kaša

Synček si pochutil aj na nemliečnej kaše od Gerber organic. Chutila aj u babiny na návšteve, vyskúšame aj ďalšie príchute 🙂.
  • Vitamín C
  • 58% železa odporúčaná denná dávka
  • Prírodné cukry
zo_ja  18. nov 2022

Keksíková kašička

Úplne najlepšia kašička, akú sme doma kedy vyskúšali! 🥰 Doslova návyková 🤩. Nakoľko dcérku stále dojčím, rozrábala som s vodou, alebo s ryžovým mliekom, ale zakaždým veľmi chutilo a zmizla celá plná miska 😁.
Aj napriek tomu, že kašička neobsahuje cukor, je príjemne nasladlá a tá vôňa keksíkov je prosto mňam 😊. Už máme kúpenú druhú krabicu a teda za nás jednoznačne odporúčame vyskúšať ❤.
  • Vôňa keksíkov
  • Prírodné zloženie bez pridaného cukru
  • Dobre sa rozrába - bez hrudiek
  • Príjemne nasladlá chuť
miruska21  18. nov 2022

Testovanie keksikovej kaše

Dcérke táto keksíková kaša veľmi chutila. A určite si ju ešte kúpime aj keď je nemliečna a treba do nej pridať mlieko, ale tá chuť je skvelá.
  • Dobrá konzistencia
  • Sladká aj bez pridania cukru
bubik91  15. nov 2022

Keksík v kaši

Moje deti kaše milujú, je to super vec, či už na raňajky alebo večeru alebo kedykolvek počas dňa. Táto kaša sa robí do mlieka, ale ja som ju robila do vody a chutila super aj tak a dokonca aj 4,5 ročnému. Ja som dala do kaše aj čučoriedky a pridala som aj chrumky hviezdičky 😊. Ale chutila aj čistá.
  • Hustejšia konzistencia
  • Chuť po keksíku
  • Sladká aj bez pridaného cukru
  • Vitamín C v každej porcii
  • Neviem, či je to tým, že som to zarábala do vody, ale v kaši ostali hrudky
konulka20  14. nov 2022

Nemliečna obilninová kaša

Príprava s mliekom. Dojčím, no na kašu toľko mlieka nemám a tak sme skúsili zarobiť i s vodou. Malá ju v pohode spapala, chuť keksíka bolo aj tak cítiť. Dávame i s UM - vtedy samozrejme chutí sladšie 🙂. Takisto ako malinová sa zarába dobre, je sypká a bez hrudiek.
  • chuť- aj keď je s príchuťou keksu nie je presladená
  • obilniny
  • ľahká príprava
  • príprava s mliekom
nektarik  14. nov 2022

Sušienková kašička

Výborná konzistencia a skvelá chuť. Zloženiu taktiež nemám čo vytknúť. U mojej dcérky však nemala veľký úspech, asi kvôli sladšej chuti. Ale celkovo je táto kaša naozaj fajn :)
  • Super zloženie
  • Bio
  • Zaujímava chuť
tkmama  14. nov 2022

Kaša s príchuťou sušienok

Naša obľúbená, nechcel ju dať z ruky🙂.
  • Zloženie priaznivé k citlivému detskému brušku
  • Atraktívna keksíková príchuť
  • Rýchla príprava
  • Obsah železa
gumbelanik  13. nov 2022

Keksíková kaša

Chuťovo veľmi dobrá kaša, aj keď neobsahuje cukor, chutí “sladko”. Rýchla príprava👍 odporúčam.
  • Rýchla príprava
  • Bio zložky
  • Dobrá chuť
terka224  12. nov 2022

Testovanie kaše

My ich milujeme. Všetky kaše od Gerber Organic sú top, iné ani nekupujeme.
  • Chutná
  • Pekná konzistencia
  • Malý ich miluje
  • Vyskúšali sme aj iné a žiadna sa týmto nevyrovná
sajaluka  12. nov 2022

Gerber nemliečna kaša príchuť sušienky

Kaša má veľmi dobrú chuť. Malej aj mne veľmi chutila 😆. Je ľahká a rýchla na prípravu a má dobrú konzistenciu. Dcérka je čisto dojčená, kašu som zarábala do UM a nemala problém.
krisstinkaa  11. nov 2022

Gerber nemliečna kaša

Kaša dcérke veľmi chutí, ma príjemnú sladkú chuť, jemnú konzistenciu.
veranika1  4. nov 2022

Zaujímavá príchuť

Syn má kaše veľmi rád. Ja síce vždy vyberám ovocné, ale tak zmena je život a skúsili sme príchuť so sušienkami. Chuť je zaujímavá, bez pridaného cukru. Malý testovač ju zjedol do poslednej lyžičky 😎😉.
  • Zaujímavá príchuť
  • Neznáma značka
elly2009  4. nov 2022

Keksíková kaša

Keďže kaše sú u nás ďalší obľúbený produkt, tešila som sa, ako môj syn zareaguje na tento typ a túto chuť.
Keďže mu do kaší pridávame vymixované ovocie, tentokrát sme ho nepridali a kaša sa stretla s obrovským úspechom.
Zjedol ju na 3x a vždy plnú misku.
Čiže za nás určite odporúčame.
  • Konzistencia
natalia0902  1. nov 2022

Perfektná kašička

Môj syn veľmi kaše nepapal, ale pri tejto sa to zmenilo veľmi rýchlo ♥️.
  • Dobrá konzistencia
viiki16  27. okt 2022

Výborná

Od prvej lyžičky, malá si pýtala ďalšiu a ďalšiu lyžičku 🤭 takže fakt super :) úplná spokojnosť, aj mamke chuti 😁😁🙈
  • Lepšia konzistencia ako iné kaše
  • Chuťovo lepšia
  • Málo známa značka
lala24  20. okt 2022

Milo prekvapilo

V obchode som natrafila na nemliečnu kašu s príchuťou keksíka. Nepoznala som značku, kaša bez cukru že vyskúšam a malý sa nevedel dojsť, naozaj výborná chuť, narozdiel od iných nemliečnych kaší.
  • Nedôverihodnosť - nepoznala som značku