HiPP 3 Junior Combiotik®

Aj po prvých narodeninách majú deti špeciálne výživové požiadavky

Aj medzi prvým a tretím rokom sa deti veľmi rýchlo vyvíjajú. Rastú im zúbky, vlásky a kosti. Vyvíja sa imunitný systém a mozog. Preto vyžadujú dostatočný príjem dôležitých vitamínov a živín. Kvalitné batoľacie mlieko, ako je HiPP 3 Junior Combiotik®, im poskytuje dôležité živiny kľúčové pre toto špecifické vekové obdobie.

HiPP 3 Junior Combiotik® 500g

Na rozdiel od iných batoľacích mliek či kravského mlieka im každodenne doplní PROBIOTIK® a PRAEBIOTIK® a kyselinu listovú v naštiepenej forme². Oproti kravskému mlieku má tiež redukované množstvo bielkovín zodpovedajúce veku dieťaťa¹, takže nezaťažuje zbytočne detské obličky. Dôležité vitamíny a minerály sú samozrejmosťou. Pravidelná konzumácia batoľacieho mlieka obohateného o jód, železo a vitamín D prispieva k správnemu vývoju prvých zúbkov a k silným kostiam⁴. Na kvalite batoľacieho mlieka záleží.

HiPP 3 Junior Combiotik® okrem iného obsahuje:

• PROBIOTIK®: Mliečne kultúry L. fermentum, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry – v individuálnej variabilite a množstve.
  • PRAEBIOTIK®: Galaktooligosacharidy GOS z laktózy. Laktóza je hlavným sacharidom materského mlieka. Zložky GOS sú tak prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku.
  • Metafolin®²: Zdroj kyseliny listovej v naštiepenej forme inšpirovaný materským mliekom.
  • *Vápnik a vitamín D: malé deti potrebujú až 3x viac vápnika a 7x viac vitamínu D v porovnaní s dospelými³. Vápnik: prispieva k normálnemu vývoju kostí, vitamín D: prispieva k normálnemu vývoju kostí a zubov.
  • Jód: prispieva k rozvoju poznávacích schopností a k normálnej funkcii štítnej žľazy
  • Vitamín C: podporuje správnu funkciu imunitného systému a vstrebávanie železa

Ako podávať HiPP 3 Junior Combiotik®?

HiPP 3 Junior Combiotik®
Pravidelne, každý deň, ideálne ako nápoj ráno či večer pred spaním. Môže byť podávané samostatne v hrnčeku, poprípade možno pripraviť s rannými cereáliami.

Tip: Každé batoľa sa rado hrá na kuchára. Nechajte ho, nech si pripraví cereálie s batoľacím mliekom na raňajky samo. Bude na seba pyšné a raňajky budú zábavnejšie pre vás oboch.

Do akého veku podávať HiPP 3 Junior Combiotik?

Až do 2 rokov. Ideálne je potom plynule pokračovať s HiPP 4 Junior Combiotik®.

Rozhodne sa neodporúča uponáhľať prechod na kravské mlieko, ktoré je omnoho chudobnejšie na živiny a vitamíny a obsahuje príliš vysoké množstvo bielkovín¹, takže zbytočne zaťažuje obličky batoliat. Nehovoriac o zvýšenom riziku obezity.

Batoľacie mlieko HiPP 3 Junior Combiotik® je rovnako ako ostatné výrobky HiPP vyrobené v harmónii s prírodou.

Rešpekt k prírode a trvalá udržateľnosť sú poslaním spoločnosti HiPP. Preto sa snažia robiť veci tak, aby dopad na prírodu bol čo najmenší. Preto HiPP batoľacie mlieko napríklad balia do plne recyklovateľnej papierovej krabice. Tlačiarenské farby, ktoré používajú, sú na prírodnom základe. Mlieka sú vyrábané v CO2 neutrálnom závode. Pôvod a kvalitu surovín ocenila i spoločnosť Greenpeace.

V HiPP sa riadia heslom: To najlepšie z prírody, to najlepšie pre prírodu.

Tip: Pokiaľ túžite po praktickom skladovacom obale, je možnosť si u vybraných partnerov zaobstarať plastovú HiPP dózu. Zatiaľ čo pravidelnými nákupmi papierovej krabice sa aj vy zapájate do ochrany prírody a podporujete trvalú udržateľnosť.

Kde kúpim HiPP 3 Junior Combiotik® 500g?

Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepšie. Výživu konzultujte s lekárom, ďalšie info na obaloch a combiotik.cz.

¹ HiPP 3 JUNIOR Combiotik® – 1,0 g/100 ml, kravské mlieko – 3,3 g/100 ml

² Metafolin® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko. HiPP je jediné následné mlieko s bioaktívnym folátom Metafolin®.

³ Malé deti (12 kg) potrebujú viac živín na kg hmotnosti než dospelí (80 kg), EFSA 2013, WHO Growth standards.

#test_hipp_junior

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

Hodnotenia a skúsenosti s HiPP 3 Junior Combiotik®

Máš skúsenosť s HiPP 3 Junior Combiotik®?
katkapetko  2. nov 2023

Mňamka do bruška

HIPP 3 Junior Combiotik je veľmi dobrým pokračovacím mliečkom pre nášho veľkáča. Dobre sa rozpúšťa a malému chutí. Oceňujem praktickú nádobu, v ktorej je možné mliečko skladovať. Žiadna bolesť bruška, žiadne iné nepríjemnosti po konzumácií nenastali. My sme si našli mliečko, ktoré budeme používať aj naďalej aj vďaka jeho dobrej cene.
  • cena
  • rozpustnosť
  • chuť
  • praktická nádoba
livka_  2. okt 2023 Overená recenzia

Mliečna výživa HiPP 3 - Testovanie

Radi pridávame pozitívnu recenziu na mlieko HiPP Junior 3 Combiotik, ktoré sme vyskúšali.
Desať bodov z desiatich udeľujem boxu HiPP. Sáčok s produktom som presýpala do dózy a mliečny prášok pokaždé uchovávala len v ňom. Má pekný dizajn, veko bolo a je funkčné. Hlavná téma je ale testovanie dvoch krabíc Junior 3 Combiotiku mojim synom.
Do hodnotenia sa premietlo viac faktorov. Rýchlosť rozpustenia, penivosť, chuť a spracovanie detským tráviacim ústrojenstvom. Mliečko sa rozpustilo primerane rýchlo, nezvyknem fľašku pretrepávať iba miešať lyžičkou. (Nikam sa neponáhľam, dieťatko je už väčšie). Žiadne napenenie ani po hodení fľaše na zem mojim synom som nezaznamenala. Drobcovi veľmi chutilo, dopíjal svoju dávku, dá sa povedať, že skoro vždy bez zbytkov. Tráviace problémy, grganie, grckanie môžem hneď vynechať, plynatosť bola po ňom primeraná. Obsah plienočky bol nezmenený po nasadení HiPP mliečka od prvej výmeny. Rada by som teda odporúčala nerozhodnutým rodičom vyskúšať aj iné mliečka, a teda skúsiť aj HiPP. Popri jeho výživových benefitoch je jeho cena pre mňa osobne zaujímavá. Spotreba: mliečko sme testovali dva krát denne po obsahu 180ml. Malý zvládol prechod na HiPP na 1* .
  • Výživový obsah
  • Spracovanie do tekutej formy
  • Doplňujúca dóza
terka224  2. okt 2023 Overená recenzia

Testovanie mlieka HiPP 3

My sme boli veľmi spokojní, malému mliečko chutilo a zasýtilo.
  • Mliečko je dobre rozpustné
  • Netvorí penu

Testovanie mliečka Hipp 3

Náš malý jedák Jakubko je čo sa týka mlieka veľmi vyberavý. Od narodenia papal iné mlieko kvôli problémom s bruškom. Ale nakoľko je mlieko dosť drahé a Jakubko už starší som sa rozhodla že mu mliečko skúsim zmeniť. Nepochodilo u nás ani jedno ani jedna značka. Vrátil mi flašku s tým že mu mám dať druhé že to je bleee 😃 Keď nám mliečko Hipp prišlo hneď som mu ho zarobila pred spánkom a zázračne mi flašku nepodal so slovami mama neee bleee daj druhé 😂 takže u nás malo mliečko úspech. Trošku som mala obavy či ho nebude bolieť bruško ale moje obavy boli zbytočné. Pekne spinkal a vypýtal si mliečko ešte 2x v noci.
Za nás môžem povedať že mliečko Hipp odporúčame. Jedine čo ma zarazilo je dávkovanie ale to je asi len o zvyku.
  • - príjemná vôňa
  • - lahodná chuť
  • - nerobia sa hrudky
  • - nepení
  • - nezanecháva povlak
  • - zloženie
  • - kvalita
  • - cena
  • - okrem dávkovania žiadne ale to je asi len o zvyku
zuzkys  1. okt 2023 Overená recenzia

Testovanie mliečka HIPP3

Dcérka do 1 roka pila len AR mliečko a zároveň bola dojčená. Nakoľko bola zvyknutá na hustejšiu formulu mliečka, takmer žiadne vyskúšané mliečko jej nechutilo a vsetky odmietala. Až napokon sme vyskúšali Hipp, ktoré jej sadlo hneď od začiatku a od vtedy uz žiadne iné mliečko nepije. Je to veľmi kvalitné mliečko a po ukončení dojčenia v 1. roku dcérky, to bola aj pre mňa voľba číslo jeden. Mliečko má všetky potrebné vitamíny ako v materskom mlieku, veľmi ľahko sa rozpúšťa, nerobí vôbec hrudky a chuťovo je sladšie, čo dcérke veľmi vyhovuje. Jediná nevýhoda tohto mliečka je krabicové balenie, kde sa mliečko vysypáva počas naberania a nie je miesto na uloženie odmerky. My máme k tomu ale nádhernú originál HIPP nádobku, kde mliečko jednoducho presypem. Nádobka obsahuje aj úchytku na odmerku a zarovnávač. Za nás mliečko odporúčame všetkými desiatimi, skvelý pomer ceny a kvality, jedno z najlepších mliek na trhu. Zostávame mu naďalej s láskou verní.☺️
  • Vynikajúca rozpustnosť
  • Kvalitné zloženie
  • Krabicové balenie

Testovanie mlieka HiPP 3.

Testovanie tohto mliečka dopadlo aj napriek mojim obavám výborne. Mlieko HiPP, ako som uviedla už v komentároch, sa u nás ťažšie zháňa. Mala som tiež obavy, pretože syn nemá veľmi v obľube mlieko, veľmi ťažko ho pije. Ale toto mlieko prekvapivo vypil raz-dva. Chutilo mu, je sladšie, takže sa mu páčilo. Ako nevýhodu by som zmienila, že mliečko sa ťažko naberá s dávkovačom z krabice, ale aj z dózy HiPP, ktorá bola súčasťou balenia. Rýchlo sa rozpúšťa a nie sú hrudky a chuťovo bolo veľmi dobré.
  • Rozpustnosť
  • Balenie
  • Dostupnosť
ivanita07  30. sep 2023 Overená recenzia

Naše testovanie🙂

Ahojte, no tak naše testovanie dopadlo ako som čakala. S Hippom sme veľmi spokojní, náš Riško je od bábätka na ňom aj preto, lebo mal reflux, čiže sme mali aj Hipp AR. Keďže už sme veľkí, máme Hipp 3 a môžem povedať, že prechádzanie naň sme vôbec nepocítili. Ani si nevšimol, že je to iné mliečko. Hlavne môžem povedať, že bruško z neho nebolí a to je super. A môžem dodať, že pribalená nádoba na mliečko je krásna. Pre mliečko Hipp by som sa rozhodla aj pri ďalšom dieťati, určite môžem odporučiť.
  • Nebolí bruško
  • Ľahko sa rozpúšťa
  • Obal je nepraktický ak nemáte nádobku
aaalenkak  30. sep 2023 Overená recenzia

Do-ko-na-lé balenie a rozpustnosť

Testovali sme aktívne 2x denne - ráno a večer.
Asi najviac ma ohúrilo balenie, jednoznačne vytvorené na uľahčenie života matkám v zhone. Skúšali sme už asi všetko, ale takto prepracované balenie som ešte v rukách nemala.
Konkurenčné mlieka v plechovkách sa môžu schovať, FAKT!
Rozpustnosť je výborná, žiadne hrudky.
Naši chalani ľúbia do mlieka trošku kakaa na raňajky - bez problému.
Chuť zamaskuje aj obsah rybieho oleja, čo je u nás veľký problém, ak ho je cítiť.
Čo ma ale prekvapilo, je iné dávkovanie - 45ml na odmerku, takže som musela prepočítavať. Možno by bolo fajn uviesť tabuľku na jednotlivé množstvá vody pre deti.
Nemám čo vytknúť, pomer cena a kvalita je oproti mnohej konkurencii v nepomere a prevyšuje kvalita.
Toto mlieko je hodné každého eura ❤️ a bude patriť medzi našich dvoch favoritov, ktoré striedame.
  • - Balenie je 🔝
  • - Rozpustnosť 🍼
  • - Cena 💶💰
  • - Skvelá chuť aj napriek rybiemu oleju - necítiť ho vôbec
  • - rozpis dávkovania chýba na jednotlivé množstvá vody.

Stále verná “Hippku”

Už pred pôrodom som nedokázala Hipp značke odolať. Preto, keď sa mi narodil môj syn a keď som nemala dostatok svojho mliečka na pokrytie jeho potreby, siahala som bez váhania po mlieku Hipp. Od 1 po 3 nám každé jedno sadlo. Bez bolesti bruška, s bezproblémovou stolicou a hlavne obaja spokojní sme spolu už 1 rok a 2 mesiace 🫶🏻 Nám sa opäť raz osvedčilo ako zložením, tak aj chuťou.
  • Rozpustnosť
  • Obal

Naša malá princezná a hipp 3

Naša malá láska má rada všetky mlieka. Ale minulý rok jej zistili abkm, takže musela piť iba predpísané mlieko, pretože iné jej nerobili vôbec dobre. Bolelo ju bruško, alebo mala hnačku.
Ako sme vyskúšali toto mlieko, tak nemala vôbec problém. Ani hnačky, ani bolesti bruška. Za nás veľmi super.
  • Super vôňa
  • Skvelá chuť
  • Rýchlo sa rozpustilo
  • Odporúčaná dávka bola veľmi malá pre nás, keďže ešte stále je taký mliečkový typ
dddede  28. sep 2023 Overená recenzia

Testovanie HiPP 3 Junior Combiotik® s malou “preberačkou”.

Karolínka 1,2r je síce dojčená, ale je zvyknutá piť každý večer ešte mliečko z fľašky. Ostalo nám to po tom, ako sme bojovali o dojčenie. Problém nastal pri prechádzaní na mliečko č.3., začala protestovať. Odvtedy skúšame rôzne značky. Boli mliečka, ktoré odmietla úplne a mliečka ktoré tolerovala. Mliečko od HiPP patrí do skupiny “toleruje”, ale stále to nie je to pravé chuťovo pre ňu. Pokračujeme v pátraní. Čo ja musím veľmi pochváliť je, že mliečko nesmrdí, parádne sa rozpúšťa, zloženie je veľmi dobré a za mňa aj balenie je super. Dóza k mliečku je úplna paráda. Ja osobne mliečko odporúčam ak dieťatku bude chutiť.
  • • výborné zloženie
  • • rozpúšťanie
  • • nesmrdí
  • • balenie
16oriesok  28. sep 2023 Overená recenzia

Mliečko Hipp 3

Mliečko od Hipp sme používali skoro od narodenia, poradili mi ho v nemocnici, tak som sa rozhodla pre túto značku a som s ním nesmierne spokojná. Ak ho kúpite cez net tak vás vyjde úplne super, takže plne odporúčam.
  • Kvalita
  • Znášanlivosť
koteska83  28. sep 2023 Overená recenzia

Testovanie mlieka Hipp

Testoval 13 mesačný synček zvyknutý na MM, tak na začiatok mu mliečko moc nechutilo. Dávali sme ráno po zobudení a večer pred spaním. Nakoniec sme ostali len pri raňajšej dávke. Zaskočilo ma dávkovanie, pretože pri prvých deťoch som bola zvyknutá na iné ml pri jednej odmerke. Keď som chcela spraviť menej mliečka, dosť zle sa to odmeriavalo. Nakoniec sme mliečko miešali s kašou alebo s hotovým mliekom čokoládovým. Takto mu chutilo najviac, ale pridávam stále menej čokoládového, aby sa naučil piť ho samotne. Super bola priložená krabička na mlieko a odmerka. Veľmi dobre sa zarábalo, keď bola odmerka pekne na vrchnáku a nebola zapadnutá v mlieku. A plus je aj to, že sa dá na kraji zarovnať odmerka a netreba k tomu nožík.
  • Krabica na mlieko
  • Odmerka pripevniteľná na vrchnák
  • Zarovnávatko na krabici
  • Vôňa mliečka
  • Chuť mliečka
  • Množstvo vody na 1 odmerku
hopkovka  28. sep 2023 Overená recenzia

Chutné mliečko

Som veľmi spokojná, dcérke mliečko chutí.
Skúšali sme ho aj s müsli a veľmi chutilo.
ninike27  28. sep 2023 Overená recenzia

Naozaj dokonalé mlieko

Syn Mathias je veľmi vyberavý jedák. Ostala som ale v šoku, keď som mu ponúkla mlieko Hipp. Vypil zázračne celú fľašku 🤭😱. Toto sa nám za 1,5 roka ešte nestalo 😅. Mlieko má krásnu farbu, vynikajúcu vôňu a je aj o trošku hustejšie, také krémové by som povedala. Drobca zasýtilo celú noc a tým pádom spinkal 🙏🩵. Odporúčam všetkými desiatimi.
  • Veľa vitamínov
  • Probiotika
zimik  27. sep 2023 Overená recenzia

Mliečko HIPP 3 Junior Combiotik sa nám skutočne osvedčilo

Produkty HiPP sú síce súčasťou jedálnička nášho dobčeka, no mliečko sme mali poprvý krát. Testovali sme dve mliečka a praktickú dózu určenú na skladovanie. Prekvapil ma pomer 45ml k 1 odmerke, nakoľko mlieko, ktoré bežne pijeme, má pomer vody menší. To však znamená, že HiPP mliečko je oveľa ekonomickejšie a vydrží nám dlhšie. 14mesačný synček ho pije na dobrú noc a raz vnoci. Nášmu hladošovi sme museli dávať o odmerku viac, pretože je zvyknutý na objemnejšiu dávku. Jeho bruško však bolo spokojné a tým pádom bol aj spánok celej rodiny pokojný 😍. Oceňujem zaujímavé zloženie, najmä obsah mliečnych kultúr a vitamínov, ktoré deti skutočne potrebujú pre ich rast. Dózička je velmi dobré riešenie ako uchovávať mliečko bezpečne na tmavom a suchom mieste za akýchkoľvek podmienok ☺️. A vďaka spoľahlivému vrchnáku sa do nej len tak ľahko nedostane ani náš malý výskumník 😉. Takže za nás super, určite mliečko ešte kúpime 💙
  • zloženie
  • ekonomické dávkovanie
  • praktické balenie
  • odporúčaná dávka je pre nás malá
adinaty  25. sep 2023 Overená recenzia

Rýchlotestovanie mliečka HiPP

Naša malá hviezdička dobre toleruje všetky mliečka, nemá problém so žiadnym (chvalabohu). Inak tomu nebolo ani pri tomto, ba dokonca mám pocit, že jej chutilo ešte viac. Pekne po ňom spinkala, bruško spokojné, mama spokojná. Dokonca mám pocit, že sa viac rozrozprávala. Takže? Smelo do toho.
  • príjemná vôňa
  • rýchlo sa rozpustilo
  • šikovná dóza
17alexis  25. sep 2023 Overená recenzia

Naša skúsenosť s HiPP 3 Junior Combiotik

Na HiPPe sa mi páči odmerka, ktorá je omnoho lepšia ako na UM, ktoré dcérka používa a tiež oceňujem veľmi praktickú dózičku. Na jej vrch sa dá pripevniť zarovnávatko, alebo ako to správne nazvať, čím je dávkovanie omnoho jednoduchšie. Na začiatku sa mi zdalo, že sa trošku horšie rozpúšťalo, no s vyššou teplotou sa tento problém vytratil. HiPP-ko má výborné zloženie, no nie som stotožnená s palmovým tukom, hoci pochádza z certifikovaného udržateľného hospodárstva. Na dávkovanie som si musela trochu zvyknúť, nakoľko tam ide iný pomer vody, oproti mlieku, ktoré dcérka bežne pije. Chuťovo ju určite zaujalo, mne však nechutilo, ani veľmi nevoňalo.
  • Praktické balenie
  • Možnosť prichytenia odmerky na viečko dózy
  • Chuť za mňa nič moc, ale dcérke chutilo a to je hlavné. :)
martina_11  25. sep 2023 Overená recenzia

Testujeme HiPP 3 Junior Combiotik

Mlieko testoval môj 16 mesačný syn, zvykol si okamžite, mlieko pije 2-3 x denne po 150 ml. Prášok má jemnú konzistenciu, vo fľaši sa dobre rozpúšťa, nezanecháva povlak na fľaši, pri vsypávani do obilnej kaše sa trošku tvorili hrudky, takže som musela lepšie premiešať.
Oceňujem kvalitné zloženie s probiotikami a vitaminom D. Batolacie mlieko naďalej uprednostňujem pred obyčajným kravským mliekom v tetrapakoch, najmä kvôli jeho obohatenému zloženiu.
  • Kvalitné zloženie
  • Dobrá rozpustnosť
  • Príjemná chuť
lulu1812  18. sep 2023 Overená recenzia

Naše pokračovanie s Hipp-kom

Po našom krátkom dojčení sme hľadali mliečko, ktoré sadne nášmu malému hladošovi. Vyskúšali sme okrem Hipp ešte dve mliečka, ale toto bolo už prvý deň šmakocina😊😊, malému zachutilo už po prvých dávkach. Najskôr sme mali Hipp AR, neskôr sme prešli už na klasické Hipp combiotic 1. Postupne sme začali pridávať prvý príkrm, ale mliečko ráno, poobede, na večer a v noci nám ostávalo. Aktuálne má mladý pán 12 mesiacov, takže skúšobné balenie pokračovacieho Hipp combiotic 3 máme za sebou 😊. Z pôrodnej váhy 3390g sa vypapkal na 11500g. Mliečko momentálne pije večer pred spánkom a pri väčšom šťastí vydrží až do rána. Niekedy si ale pýta ešte jednu fľašku.
Odkedy pije toto mliečko, nemá problém s trávením, čo bol prvý mesiac veľký problém. Za nás je Hipp čo sa týka mliek, ale aj príkrmov voľba číslo 1...
  • Chutné
  • Praktický obal
  • Žiadny veľký plastový odpad
  • Uvítala by som veľké 1kg balenie(500g nám vychádzalo na cca 4dni)