Huggies Elite Soft 1

2 skúsenosti

Sú hypoalergénne a bez akejkoľvek parfumácie, takže sú ideálnou voľbou pre pokožku vášho dieťatka. Unikátna vrstva Soft Absorb rýchlo vstrebáva tekutiny. Na to, aby bola pokožka stále v suchu, slúžia mäkké vankúšiky, ktoré vytvárajú jemnú bariéru medzi detskou pokožkou a tekutou stolicou. Plienky sú vyrobené z materiálu, ktorý umožňuje pokožke dýchať, takže sa znižuje riziko zaparenín. Ochrana pred pretečením v oblasti chrbta je vyriešená špeciálnym vnútorným vreckom. Vďaka mäkkému, vysokopružnému pásu a lepiacim uškám, ktoré možno upevniť kdekoľvek a prispôsobiť potrebám bábätka, plienky skvele sedia. Ako bonus je k dispozícii indikátor vlhkosti, ktorý zmení farbu vždy, keď je k dispozícii nová nádielka vášho anjelika.

• Pohodlný elastický pás
  • Elastická látka okolo stehien
  • Vnútorné vrecko proti pretečeniu
  • Unikátna absorpčná vrstva
  • Praktický indikátor vlhkosti
  • Pre bábätká s hmotnosťou 3 – 5 kg

Hodnotenia a skúsenosti s plienkami Huggies Elite Soft 1

Máš skúsenosť s plienkami Huggies Elite Soft 1?
lenkadenisa  6. feb 2023

Skvelé plienky

Plienky ma zaujali dizajnom obalu, kúpila som ich zo zvedavosti. Synovi boli prvé 3 týždne veľké, používala som teda iné, ale hneď keď podrástol som sa vrátila k týmto. Sú skvelé - mäkké, nepretečú. Určite ich budem kupovať aj naďalej.
  • Mäkké
  • Vzadu záhyb proti prekakaniu
  • Lem v páse sa pekne naťahuje
  • Nepretečú
  • Pekný dizajn
  • Bez vône
  • Vyššia cena
natalka81  28. dec 2021

Naozaj elitné plienočky

Začala som s týmito plienkami vo veľkosti 4 pre moju 1 ročnú dcéru, našla som ich v Tescu a zaujali ma "elite" verziou. Používala som Pampers premium care a Babylove, takže som vedela porovnať.
Huggies ma skutočne veľmi príjemne prekvapili. Sú jemné, majú hodvábny povrch, sú tenučké, najviac mi vyhovovalo že majú gumičku na chrbátiku. To ich robí veľmi pružné. Je to oveľa lepšie, ako pri plienkach kde sú pružné len lepiace pásiky.
Sú naozaj savé, okolo nožičiek ideálne fixujú, ale netlačia. Spoľahlivé na noc, aj na dlhšie prechádzky či na návštevu.
Indikačný pásik je bonus navyše.
Cenovo sú z kategórie drahších, kde pri veľkosti 4 stojí jedna plienka od 0,28 do 0,50 eur za kus. Často majú v akcii v Tesco, alebo na Mall vo veľkom balení, kde vedia byť aj za 0,18 eur za kus, čo už je porovnateľná cena s Babylove.
Zaparenie zadočka neviem porovnať, pretože dcéra má červenú pokožku často a je úplne jedno aká drahá a kvalitná je plienka.
Ak máte radi Pampers premium care, tieto Huggies sú rovnako dobré, ak nie lepšie :)
  • savé
  • hodvábny povrch
  • tenké
  • pásik
  • elastický pás na chrbátiku
  • priedušné
  • drahé