Nátierka z bobuľového ovocia dmBio

Nátierka z bobuľového ovocia od dmBio má vynikajúcu ovocnú, mierne sladkú chuť. Vegánska nátierka je ideálna na chlieb alebo sladké pokrmy ako dezerty, múčniky, do jogurtov, koktailov. Bio nátierka je starostlivo vyrobená z 55 % lesného ovocia dozretého na slnku. Vyskúšajte, ako to chutí s dmBio!

Kde kúpim Nátierku z bobuľového ovocia dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s nátierkou z bobuľového ovocia dmBio

Máš skúsenosť s nátierkou z bobuľového ovocia dmBio?
paralela  11. dec 2023 Overená recenzia

Výborná na linecké

Ovocná nátierka má vyváženú, chuť, dobre sa rozotiera a je lahodná. Použili sme na zlepovanie lineckých koláčikov, ktoré sú svieže. Deti nemajú radi ríbezľový džem, ktorým zvyčajne linecké spájam, toto je vďaka svoje sladkokyslej chuti výborná alternatíva. Kúsky ovocia neprekážajú, naopak sú pre mňa plusom.
  • vidieť, že je z ovocia, kúsky sú v štruktúre priznané
  • výborná chuť
  • dobre sa rozotiera
  • pekne vonia
  • biokvalita
ivka_kurky  10. dec 2023 Overená recenzia

Chuť plná ovocia

Skúsili sme tento džem (nátierku) natrieť na pečivo, ktoré sme upiekli. A bolo to vynikajúce. Plná, lahodná chuť ovocia, príjemne kyslá, aby vyzdvihla chuť celého pečiva.
  • Príjemne sladkokyslá chuť
  • Ľahké rozotieranie
  • Dobrá konzistencia
  • Skvelá na chlebík aj upečené koláčiky
lenkaajko  9. dec 2023 Overená recenzia

Plná záhradná chuť❤️

Túto pomazánku milujem🥰, je dokonalá chuťou a plnosťou. Skvelá na chlebík, na lyžičku, na varešku deťom, aj do koláčikov. Oceňujem kúsky ovociaa aj to, že nie je precedená a má priznané jadierka. Mám pocit, akoby som práve ozbierala kríky a baštila na záhrade. Určite odporúčam. Nie je kyslá, ani veľmi sladká, zato vôňavá je za všetkých 10😘
  • Zrnká
  • Roztierateľnosť

Na pečivo aj len tak s lyžičkou

Osobne nie som fanúšik ovocných nátierok či džemov, no tento ma dostal. Veľmi dobre chutí, má kúsky ovocia čo neskutočne oceňujem, pretože viem, že niektoré džemy či nátierky nemajú ani zrniečka. Ľahko sa natiera na akékoľvek pečivo, dokonca sa s ním dobre aj pečie. Tak moc mi chutí, že ho chodím tajne vyjedať len tak s lyžičkou 🙈. Našiel si v našej kuchyni miesto, aj deti si ho obľúbili, za čo som rada. Aspoň nejaké ovocie do nich dostanem 😅
  • BIO kvalita
  • Príjemná chuť
  • Ľahko natierateľné

Mňamózný lekvár

Milujem bobuľové ovocie a kyslastú chuť, čo sa perfektne snúbi v tomto lekvári od DM Bio.
Nie je príliš sladký, ale zároveň ani príliš kyslý.
Má naozaj vyváženú chuť aj konzistenciu. Sú tam kúsky ovocia, čiže na potieranie koláčov, kam ide na vrch aj čokoláda, asi nebude ideálny. Ale ak využijete na potieranie bez čokolády, tak je perfektný. Určite sa hodí aj na chlebík, či do náplní knedličiek, pirohov a pod.
  • Vyvážená chuť sladkosti a kyslosti
  • Konzistencia
  • Nevhodné, ak chcete potierať na vrch čokoládou (teda zavisí od preferencie ako to má vyzerať)
anka2015  7. dec 2023 Overená recenzia

Nie je nátierka ako nátierka...

A zase začnem s priznaním, že ma tento produkt na prvý pohľad neoslovil - a to práve názvom. Ako dievča z dediny (aj keď to už bolo dáááávno) som vyrastala v tom, že nátierka nie je lekvár - teda nie je to to pravé orechové. Ale čuduj sa svete, je a možno aj lepšia. Teda, stačí si prečítať etiketu pozornejšie a hlavne, treba otvoriť pohárik a ochutnať!
DmBio nátierka z bobuľového ovocia totiž obsahuje 55% bobuľového ovocia (maliny, černice, čučoriedky, jahody a plody bazy) a potom už len cukor a citrónovú šťavu a želírovaciu látku. A najlepšie je, že všetko (teda okrem pektínu) je z ekologického poľnohospodárstva.
Ako prvé ma napadli, asi ako každého - linecké koláčiky. Prvá várka sa zjedla skôr ako som ju stihla odfotiť. Druhá už to vydržala a zmizla až po "fotošútingu". A keďže nátierka všetkým zachutila, rozhodla som sa ju vyskúšať aj na domácich žemliach (tu som si na testovania prizvala aj dmBio pšeničnú múku T550 - hoci túto používame už dlhšiu dobu, takže to ani tak nebolo testovanie ako stávka na istotu).
Takže za nás (mňa a môj testovací tím ochutnávačov) nátierku odporúčame všetkými 10 prstami (zababranými od lekváru).
Nátierka má dobrú konzistenciu a skvelú vyváženú chuť (aj napriek obsahu cca 45% cukru).
Jediné mierne mínus má u nás za obsah zrniečok.
  • - BIO
  • - vyvážená chuť
  • - dobrá konzistencia
  • - dobrá kombinácia ovocia
  • - obsahuje zrniečka

Nátierka, ktorá zázračne mizne 😋

Nátierky jednoducho milujeme. Vždy máme v zásobe viacero a sú v jedálničku prakticky denne. A zmes ovocia, ako bolo v tomto prípade Bio nátierky DM, je tá TOP 🙂. Uz pár minút po príchode k nám domov sa objavila záhadne na pečive nášho dieťaťa, večer jej neodolal manžel a na druhý deň maminka neodolala pokusu využiť nátierku v croissantoch pri skúške nového receptu. A keďže obsah pohára takto zázračne, systematicky mizol, musela nastúpiť logistika ženy v domácnosti a zvyšok nátierky je uskladnený na vianočné pečenie na vysoko tajnom mieste, inak by tej chvíle určite nedožila 😀.
  • - príjemná a vyvážená chuť
  • - príjemný obal
  • - nižší obsah cukru
  • - bio kvalita
  • - hustá konzistencia
  • - vyšší počet zrniečok
tradaaa  4. dec 2023 Overená recenzia

Výborná ovocná nátierka - lepšia ako domáca

Nátierka ma príjemne prekvapila svojou vôňou, farbou, konzistenciu aj chuťou. Naplánovala som si plniť ňou parené buchty, ale kým mi vykyslo cesto, ochutnávali sme ju na domácom chlebíku s maslom (tiež super kombinácia - odporúčam) a polovičku sme zjedli🤭
V buchtách bola famózna. Určite zostávam jej stálym fanúšikom, isto bude ideálna aj na lievance a linecké koláčiky.
  • Chuť ovocia
  • Farba
  • Konzistencia, hustota taká akurát

Vynikajúca sladká nátierka

Pri tomto produkte som v momente vedela, že to budú linecké koláčiky, ktoré si pripravím. A ľudia, táto nátierka je niečo fantastické! A určite si ju ešte zakúpim. Ja nie som fanúšik bobuľového ovocia - toto kombo je pre mňa niečo kyslé, ale táto nátierka, och! Ja neviem, či chcem ešte skúsiť iné linecké koláčiky, s touto nátierkou sú jak nebíčko v papulke. Vyskúšali sme už aj s vianočkou, naozaj vrelo odporúčam. Čo môže byť pre niekoho výhoda, pre niekoho nevýhoda - sú aj kúsky ovocia, ale je ich naozaj len máličko, nerobilo mi to v lineckých žiadny problém.
  • výborná cena
  • vynikajúca sladko-kyslá chuť
  • BIO
  • dobre nám po ňom zmäkli linecké koláčiky
  • Pravdepodobne semienka z malín sa nedali rozhrýzť a tak sme občas vypľuli malé čierne bodky :)
  • Po otvorení rýchlo spotrebovať

Skúsenosť

Nátierku sme skúsili na chlieb, palacinky, aj na linecké pečivo. Má príjemnú, kyslastú chuť, kúsky ovocia. Mne trošku vadia drobné "kostičky"z černíc.Aj keď obsahuje menej cukru, chuťovo je výborná. Určite ju ešte kúpim.
  • Menej cukru
  • Hustá
  • Kostičky z černíc
ja_bb  20. nov 2023

Kyslasta vyborna natierka

Ako muž zistil,ze obsahuju menej cukru, kupujeme dzemy tam.ci to technicky,logicky a neviem ako dzem nie je,my to tak volame. Mame aj domáce dzemy,no toto je hneď prva volba za nimi.jedine mi na tejto konkretne vadia zrniecka,takže do kolaca používam domáce prepasirovany.Urcite odporúčam,má skvelu chut a menej cukru,čo je vyborna kombinacia.
  • Chut
  • Konzistencia
  • Nizky obsah cukru
  • Zrniecka
martinuccia  20. nov 2023

Výborná

Nátierku používame odkedy som bola na materskej dovolenke, deťom chutí a nám dospelým tiež. Obsahuje aj celé kusy ovocia.
  • Dobrá chuť