Paradajkový kečup dmBio

dmBio paradajkový kečup (480 g) je tvorený 38 % zahustenou paradajkovou dreňou. Paradajková dreň sa vyrába z na slnku dozretých voňavých talianskych paradajok. Doplnením jemnými koreninami ako napríklad muškátový oriešok, zázvor, paprika, škorica, cibuľa či klinčeky sa tak získava kečup intenzívnej chuti. Je vyrobený z kvalitných bio surovín a je ideálny ako dip k hotovým pokrmom a na dochutenie polievok a omáčok.

Kde kúpim paradajkový kečup dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s paradajkovým kečupom dmBio

Máš skúsenosť s paradajkovým kečupom dmBio?
menoruze  8. máj 2022

Chutný a bez cukru

Pre našich chalanov to bol jeden z mála kečupov, ktorý zjedli, a ktorý nebol ani príliš ostrý, ani presladený. Je úplne bez cukru, zo zrelých paradajok s 38 % drene, s jablčným octom, ktorého chuť na rozdiel od iných kečupov mi neprekáža.
  • bez cukru
  • hustota
  • bio kvalita
  • sklenená fľaša
ro_manka  6. máj 2022

Jeden z lepších

Toto bola najťažšia úloha. Kečup doma jeme veľmi málo. Občas k toustom, ešte občasnejšie k párkom. Tento je z tých lepších. Chuť poteší. Je z tých hustejších a výrazne paradajkových, takže sa nemusíte báť použiť ho aj do pečenia, ja som to skúsila 2 krát. Vďaka hustote nikam nevytiekol a chuť ostala pekne výrazná. Trochu ma mrzí škrob v zložení, ktorý by podľa mňa byť v kečup nemusel.
  • Výrazná paradajková chuť
  • Mierne korenistý
  • Hustý
  • Sladený jablkovou šťavou
  • Zahustený kukuričným škrobom
balintovaveronika  6. máj 2022

Moja skúsenosť s dmbio kečupom:)

DmBio paradajkový kečup hneď ako sme ho spoločne s deťmi ochutnali,tak nás zaujal. Má výraznú farbu, vôňu a chuť . Je cítiť dozreté paradajky aj jemné koreniny, ktoré obsahuje. Odporúčam ho na špagety, hranolky alebo aj do polievok omáčok na dochutenie . Nám veľmi chutil a určite budeme vyhľadávať už len tento :)
  • - farba a konzistencia kečupu
  • - skvelá chuť
  • - vhodný na teplú aj studenú kuchyňu
  • - trošku hustejší
jennyska  4. máj 2022

Úžasná chuť!!!

Kečup jsme zkoušeli jako klasickou přílohu k volským okům, zapékaným toustům, ale i jako "školkovou" klasiku na styl špagety s kečupem a ve všech pokrmech byl skvělý. Jeho odlišná a vyvážená chuť nám všem prostě zachutnala! A dokonce se servíroval i na dětské oslavě, kterou dcerka měla... všechny děti ho snědly do poslední kapky.
  • Výborné složení - víte, že jíte kečup, ne směs éček a dochucovadel.
  • Velmi dobrá chuť.
  • Skvělá konzistence.
  • Hůře se dostává z lahvičky.
haidi  3. máj 2022

Kečup

Kečup milo prekvapil. Kupujeme dlhé roky jednu značku, no určite sme kečup Dm nemali posledný krát, nakoľko nám veľmi chutil. Má zaujímavú chuť a ja som hneď v zložení zacítila muškátový oriešok a klinčeky ☺️.
Takže je jemne aromatický a to nemusí vyhovovať každému.
Oceňujem hlavne zloženie a výraznú chuť čerstvých paradajok.
  • Balenie
  • Je hustejší
adula3334  1. máj 2022

Výborný

Kečup u nás ide na litre ku všetkému, k čomu sa dá jesť. Máme svoju obľúbenú značku, ale popri nákupe v DM prihodím aj tento. Vynorili sa spomienky na domáci kečup od mojej starkej ❤️. Výborná chuť, cítiť chutné paradajky dozreté na slniečku.
Uvítala by som aj väčšie balenie.
sebona  29. apr 2022

Kečup s vôňou škorice

Tento kečup je hustý, má nepresladenú, vyváženú chuť. Na naše prekvapenie je z neho cítiť škorica, na čo síce nie sme u kečupu zvyknutí, ale je to zaujímavé spestrenie jedálnička.
  • Hustá konzistencia
  • Nepresladená chuť
  • Vďaka použitým koreninám jemne ochutený ako zaujímavý dip/omáčka
  • Ťažšie ide von z fľaše
  • Na moje pomery je z neho príliš cítiť škoricu
lllinda  28. apr 2022

Veľké pozitívne prekvapenie

Osobne nie som zástanca kečupov, musím ale uznať ze tento je naozaj výborný, vôbec nechutí presladene alebo kyslo a umelo. Konzistencia je hustejšia čo ja osobne veľmi oceňujem. Môj manžel je nadšený a to je naozaj veľký skeptik keď ide o novú značku kečupov.
  • Hustý, výborná chuť, dobre zloženie
1mimka18  22. apr 2022

Kečup je top!!

Najlepsi kecup co som kedy jedla, husty cisto paradajkova chut ziadne umeliny.
  • Chut
  • Konzistencia
  • Voňa
  • Zlozenie
  • Tachsie ide von z flase inak nic