Parfum na pranie Puella

Parfum na pranie Puella predstavuje revolučný krok v starostlivosti o bielizeň, prinášajúc voňavú alternatívu k bežným avivážam, ktoré nemusia vyhovovať všetkým tkaninám. Táto inovácia je založená na vonných olejoch a bola vytvorená s myšlienkou poskytnúť optimálnu starostlivosť pre každý druh bielizne.

Oleje do prania značky Puella sú zárukou silnej a dlhotrvajúcej vône, ktorá prenikne do každého vlákna vášho oblečenia. Bez obáv môžete použiť tieto parfumy aj na oblečenie určené do sušičky. Výsledkom je bielizeň, ktorá aj po vysušení a dlhom nosení uchováva svoju nádhernú a sviežu arómu. S Puella parfumom na pranie nielenže osviežite váš šatník, ale naplníte svoj príbytok príjemnou vôňou.

Parfumy na pranie Puella sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu účinnosť. Vďaka nízkemu dávkovaniu bude vaše oblečenie voňať sviežo a intenzívne. Tento produkt teda nielen poskytuje nezabudnuteľnú vôňu, ale je tiež šetrný k vašej práčke a navyše ekonomicky výhodný.

Puella parfum na pranie

Vlastnosti:

• Najvyššia kvalita a normy - Produkty Puella sa riadia najvyššími štandardmi kvality a sú v súlade s prísnymi normami EÚ predpisov.
  • Vegánske zloženie - v spoločnosti Puella sa zaviazali k dodržiavaniu etických praktík. Ich výrobky sú výlučne vegánske a nikdy nie sú testované na zvieratách.
  • Šetrnosť - v porovnaní s tradičnými avivážami stačí iba 5 ml parfumu Puella na jedno pranie. Táto malá dávka dokáže poskytnúť výnimočnú vôňu, čím ušetríte nielen peniaze, ale aj životné prostredie. Menšie dávkovanie taktiež nezanáša spotrebič a predlžuje tak jeho životnosť
  • Jedinečnosť - parfumy Puella vytvárajú dlhotrvajúce vône, ktoré obklopia bielizeň podmanivou aurou. Vaše oblečenie bude voňať úchvatne a dlhodobo.
  • Univerzálnosť - vône Puella sú vhodné pre všetky typy textílií, vrátane športových a funkčných odevov pre nadšencov pohybu. Bez ohľadu na typ oblečenia si môžete byť istí, že vôňa zostane intenzívna a príjemná.
  • Kompaktné balenie - malé a praktické balenie nezaberá veľa miesta vo vašej skrini. Ľahko ho môžete uschovať a využiť vždy, keď potrebujete osviežiť svoje oblečenie.
  • Dermatologicky testované¹ - Spoločnosť Puella podrobila svoje parfumy určené na pranie dermatologickému testovaniu, určenému pre kozmetické produkty. Treba však poznamenať, že tieto parfumy na pranie nie sú určené na priamu aplikáciu na pokožku, a ich použitie sa líši od tradičných kozmetických výrobkov. Napriek tomu sa testovanie PUELLA parfumov stretlo s úspechom, ktorý potvrdil, že sú vhodné pre ich zamýšľané použitie, a to za podmienok, že je dodržané správne dávkovanie a náležitá manipulácia.

Puella parfum na pranie

Varianty vôní:

🟢 Double Y - Intenzívna sviežosť kvetu Ylang Ylang pre vašu bielizeň

Zažite osviežujúci zážitok s vôňou Double Y - kombináciou sviežej esencie kvetu Ylang Ylang s jemnými tónmi bylín, šťavnatého jablka, jemného pomarančového kvetu a dotykom vanilky.

🔵 EmiJa - ovocno-korenisté tóny pre vašu bielizeň

Vyskúšajte jedinečnú vôňu EmiJa, kde sa spájajú tóny čiernych ríbezlí, okúzlujúcich kvetov pomaranča, jemného ružového korenia, neskutočného jazmínu, lákavej čokolády a hrejivej vanilky.

🟣 First Dream - sladká vanilkovo-levanduľová symfónia pre vašu bielizeň

Zažite neodolateľnú intenzitu vône s parfumom na pranie First Dream. Tento luxusný parfem do prania od značky Puella vám prináša sladkú a osviežujúcu vôňu. Kombinácia vanilky a levandule poteší vaše zmysly pri každom praní.

⚫ Frayo - sladko-svieža aróma pre vašu bielizeň

Táto kompozícia je zladením jemných tónov mandarínky, energickej čiernej ríbezle, romantických nôt ruže, zmyselného jazmínu a osviežujúcej malinovej vône, všetko zavŕšené dotykom pižma. Táto sladko-svieža vôňa vám dodá energiu a sviežosť, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň.

🟡 JaLu - neodolateľná sviežosť pre vašu bielizeň

Jedinečná kombinácia mandarínky, osviežujúceho eukalyptu, jemnej ruže, zmyselného Ylang Ylang, sladkého pomarančového kvetu a hrejivého santalu. Neodolateľná svieža vôňa sa vám ihneď dostane pod kožu.

🔴 Queenka - zmyselná sladká vôňa pre vašu bielizeň

Vstúpte do sveta sladkých vôní s najsladšou Puella vôňou na pranie – Queenka! Ak milujete sladké arómy, potom je Queenka tou správnou voľbou. Prinesie vám radostné a zmyselné pocity pri každom praní.

Kde kúpim parfum na pranie Puella?

¹Dermatologický test PUELLA parfumov na pranie pre PUELLAvone s.r.o. vykonala spoločnosť: CENTRUM estetické dermatologie, léčby akné a obličejových dermatóz syncare plus, s.r.o. , 27.09.2023.

Hodnotenia a skúsenosti s parfumom na pranie Puella

Máš skúsenosť s parfumom na pranie Puella?
miriammiroslava  6. nov 2023

Dlhodobá vôňa

Konečne som našla vôňu, ktorá vydrží a rozvonia hlavne uteráky.
Vôňa je intenzívna, môžem ju používať aj do sušičky a oceňujem aj možnosť zakúpenia vzoriek, aby sme si mohli vybrať tú svoju.
Za mňa sú topky zelená a červená. Bála som sa, že práve červená bude veľmi sladká, ale nakoniec je veľmi príjemná.
Osobne mi najmenej vyhovuje sivá.
  • Intenzívna vôňa
  • Možnosť objednania vzoriek
  • Výdrž vône
  • Vhodné do sušičky
Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujeme. Sme radi, že sa Vám páčia naše voňavé produkty. Inšpirujte sa návštevou nášho e-shopu www.puellavone.sk, v ktorom nájdete naše ďalšie voňavé produkty. Poteší nás, ak si na stránke prečítate aj náš príbeh alebo blog, prípadne zanecháte recenziu. Prajeme krásny a voňavý deň.

Neodporúčam

Vytieklo mi na vrch sušičky a takto ju rozožralo a tak isto nádobku na práčke.
Keby môžem dám aj 0 hviezdičiek.
  • Pekná vôňa ktorá vydrží
  • Smrad z práčky
  • Rozožerie plasty, povrchy keď si hneď nevšimnúť ze z fľašky niečo vytieklo, kvaplo
Dobrý deň, vzniknutá situácia nás mrzí. Chceme zdôrazniť, že naše parfumy na pranie, ktoré slúžia ako náhrada bežnej aviváže, sú koncentrované, preto majú intenzívnu vôňu a mnoho ďalších vlastností. Zloženie produktu a zostavenie pokynov na jeho použitie bolo starostlivo navrhnuté tak, aby bolo možné docieliť len želané výsledky. Podľa pokynov na etikete produktu smie jeho obsah prísť do styku len s vlhkou bielizňou a s preňho určenou priehradkou na aviváž, nie s inými povrchmi. Ak sa tak stane, je potrebné dodržať pokyny na etikete výrobku a ihneď daný povrch opláchnuť vodou a utrieť handrou. Dodržiavaním týchto pokynov a správnym zaobchádzaním s produktom dosiahnete želané výsledky a predídete akémukoľvek riziku nežiaducich účinkov. Radi by sme Vás tiež upozornili, že výrobcovia pračiek používajú na povrchovú úpravu spotrebičov rôzne typy plastov. Pri nedodržaní pokynov dávkovania, správneho zaobchádzania a náležitej manipulácie, môžu niektoré z týchto plastov v styku s čistiacimi a hygienickými prostriedkami reagovať nežiaducim spôsobom. Interiér pračky je však vyrobený z kvalitných a odolných plastov navrhnutých tak, aby odolávali náročným podmienkam spojeným s praním a čistením. Preto Vám pre dosiahnutie dokonalých výsledkov pri praní odporúčame dodržiavať pokyny uvedené na samotnom produkte a tiež na: https://www.puellavone.sk/davkovanie/ Veríme, že s našimi odporúčaniami dosiahnete iba želané výsledky a predídete akémukoľvek riziku pri používaní produktov.
ivulienkamichal  1. nov 2023

Príliš intenzívna vôňa

Zo svojho pohľadu môžem povedať, že Puella parfumy som chcela skúsiť už dlhšie skrz samých pozitívnych recenzií, ktoré som našla na internete. Po vyskúšaní ale musím zhodnotiť, že našej rodine, bohužiaľ, nevyhovovala. Rozvoňala prádlo a vôňa prežila aj sušenie v sušičke, no tie oleje sú tak intenzívne, že nás z nich po týždni prania všetkých len bolela hlava a vetrali sme dokorán otvorenými oknami. A to podotýkam, že som 5ml použila na 8kg prádla, nie iba 4, ako je odporúčané! Mne sa navyše pri dotyku oleja s kožou okamžite objavila žihľavka, takže malej som sa v tom neodvážila veci prať vôbec... Pozitívne je, že majú v ponuke vzorky vôní, ktoré sa oplatí vyskúšať, aby ste zistili, či je to niečo pre vás, alebo nie. Vône sú síce pekné a ťažko si je vybrať, ale pre nás to bolo príliš a radšej sme sa vrátili ku klasickej aviváži.
  • Zaujímavá vôňa
  • Prádlo vydrží voňavé aj po sušení v sušičke
  • Stačí malé množstvo oleja na pomerne veľké množstvo prádla
  • Príliš intenzívna vôňa
  • Kožná reakcia pri manipulácii so vzorkou
Dobrý deň, ďakujeme Vám za názor a spätnú väzbu. Vnímanie vône je individuálne a závisí od osobných preferencií každého z nás. Dávkovanie našich parfumov na pranie si môžete prispôsobiť podľa potreby. Ak je pre Vás vôňa príliš intenzívna, môžete dávkovanie znížiť až o polovicu. Naše produkty používajú aj alergici a ekzematici. Sú označené ako vegánske, neboli testované na zvieratách a neobsahujú ťažké kovy.

Vonia na 300%

Mám doma práčku s automatickým dávkovaním aviváže a tak trochu tuším, že s týmto druhom práčok na nepočítalo. Vôňa je naozaj intenzívna a odhadnúť správne množstvo oleja bude asi na dlho. Ovocné vône sú príjemné, avšak je naozaj treba presne vystihnúť množstvo, pretože aj z príjemnej vône sa môže zatočiť hlava. Každopádne, Puella splnila, čo sľúbila. Bielizeň vonia. Dlho a intenzívne. 👌
  • Naozaj prevonia bielizeň na dlho
  • Možnosť objednať vzorky a zistiť, ktorá vôňa vám sadne
  • Vegánsky výrobok
  • Nie úplne ideálne sedí do práčky s automatickým dávkovaním.
Dobrý deň, pokiaľ ide o prevádzkovanie alebo funkcie konkrétneho typu práčky, nevieme Vám, žiaľ, poradiť. Môže sa stať, že aj napriek správnemu postupu podľa pokynov pre dávkovanie produktu práčka nedokáže správne dávkovať produkt do pracieho cyklu a je potrebné vykonať dodatočné nastavenie dávkovania. V tomto prípade Vám odporúčame obrátiť sa priamo na výrobcu konkrétneho modelu práčky. Pre dosiahnutie dokonalého výsledku prania Vám preto posielame detailný návod na odporúčané dávkovanie produktov a na zabezpečenie starostlivosti o Vašu práčku: www.PUELLAvone.sk/davkovanie/. Tento návod nájdete aj na samotnom produkte.
jaond19  28. okt 2023

Konecne mi pradlo vonia

Kupujem uz pravidelne Puellu vo vzorkach, nakolko sa neviem ani po niekolkych mesiacoch rozhodnut ktora sa mi najviac paci. Písu ze sa ma davat 5ml na jedno pranie, ja vsak mam 1 vzorku (5ml) na 3x, pretoze je dost intenzivna a pomerne dlho aj vydrzi pradlo vonat.
  • Intenzivna a dlhotrvacna vona
  • Roznorode vone
  • Pre niekoho to moze byt az prilis silna vona (treba zmensit davkovanie)
  • Vyssia cena (ale zas dlhsie vydrzí pri mensom davkovani ako písu)
Dobrý deň, dávkovanie našich parfumov na pranie si môžete prispôsobiť podľa potreby. Ak je pre Vás vôňa príliš intenzívna, môžete dávkovanie znížiť až o polovicu. Prajeme Vám krásny a voňavý deň.

Milujem vôňu čerstvo vypranej bielizne, keď sa jej aróma šíri z kúpeľne po celom byte. Nedokázala som si predstaviť pranie bez aviváže. Stále som hľadala kvalitnejšie a koncentrovanejšie, ktoré sľubovali dlhotrvajúcu vôňu. Avšak nezáležalo na tom, po akej som siahla, časom sa vôňa z bielizne vytratila a zostal po nej len nepatrný náznak. Po zakúpení sušičky som sa s touto mojou vášňou pre voňavú bielizeň musela rozlúčiť. Servisný technik mi povedal, že aviváž zanáša filtre, zle pôsobí na tesnenia a celkovo znižuje jej životnosť. Používala som ju len počas pekných dní, kedy som dala sušiť bielizeň von, na čerstvý vzduch.

Parfumy na pranie Puella ma oslovili predovšetkým tým, že ich môžem, na rozdiel od aviváže, používať vždy. Sú šetrné k práčke aj k sušičke a sú vhodné na všetky druhy textílií. Páči sa mi, že sľubujú pri malom dávkovaní veľké výsledky. Našla som si nový produkt, ktorý dokonale uspokojuje moju „posadnutosť“ voňavou bielizňou.

Parfumu Puella sa do práčky pridáva málo. Stačí 5 ml a výsledkom je intenzívna, dlhotrvajúca vôňa, ktorú z oblečenia skutočne cítite ešte dlho po tom, ako ho uložíte do skrine. Predstavte si, že si obliekate tričko, ktoré ste práve vybrali zo skrine a cítite rovnako krásnu vôňu, ako keď ste ho vyberali pred niekoľkými týždňami zo sušičky. Tú nevtieravú, ale prítomnú vôňu, ktorá vás sprevádza celý deň.

Zo širokej ponuky vôní si vyberie každý, či už preferuje svieže, sladké alebo korenisté vône. Páči sa mi možnosť zakúpiť si vzorky a tak nájsť tie vône, ktoré človeku sedia a vyhovujú. Mňa oslovili najviac svieže vône, alebo sviežo sladkasté - Double Y, First Dream a JaLu. Super je, že môžem striedať rôzne vône parfumov Puella podľa nálady. Pre svoje kompaktné balenie nezaberajú veľa miesta.
  • Široký výber vôní
  • Bielizeň vonia aj dlho po vypraní
  • Cenovo výhodné – pri malom dávkovaní vydržia veľmi dlho
  • Praktické balenie, ktoré zaberá minimum miesta
  • Vhodné na všetky druhy textílií
  • Šetrné k spotrebičom
  • Dermatologicky testované
  • Vegánske
  • Neboli testované na zvieratách
Dobrý deň, Vážime si Vaše pozitívne slová. Nechajte sa naďalej inšpirovať ponukou nášho e-shopu www.puellavone.sk, v ktorej nájdete oveľa viac našich voňavých produktov. Prajeme Vám krásny deň.