Prstová masážna zubná kefka s púzdrom Dr. Brown’s

Keď už sú vonku prvé zúbky je na čase zlepšiť starostlivosť o ústnu dutinu. Extra jemná prstová detská zubná kefka Dr. Brown’s zo 100% silikónu má dve strany, ktoré spoločne vykonávajú jemné čistenie rastúcich zúbkov a masírovanie ďasien dieťatka.

Prstová masážna zubná kefka s púzdrom Dr. Brown’s

Pri použití jednoducho nasuniete kefku na prst a štetinkami jemne očistite miesta okolo každého zubu. Masážnou stranou vyčistite zvyšok úst dieťaťa a priestory všade tam, kde stále chýbajú zuby. Aj keď sa zub práve dostal nad povrch ďasna, môžete ho vyčistiť štetinkovou stranou kefky.

Kde kúpim prstovú masážnu zubnú kefku Dr. Brown’s?

Hodnotenia a skúsenosti s prstovou masážnou zubnou kefkou s púzdrom Dr. Brown’

Máš skúsenosť s prstovou masážnou zubnou kefkou s púzdrom Dr. Brown’?
jessica45  30. máj 2023 Overená recenzia

Kefka silikónová

Táto kefka je skvelý vynález pri prerezávaní zúbkov ako masážna kefka. Skvelé je, že sa dá nasadiť na palec. Kto je ešte nemá, určite odporúčam kúpu.
  • Možnosť nasadiť na palec
  • Mäkké silikónové
  • Príjemné
paralela  30. máj 2023 Overená recenzia

Masírovali sme s ňou ďasná

Myslím si, že zuby by si deti mali umývať skutočnou kefkou od útleho detstva. Táto kefka je fajn na dočistenie ďasienok od mliečka, no akonáhle budeme mať "poriadne" zuby, prejdeme na normálnu kefku. Malá sa s ňou skôr hrala. A ja som jej masírovala ďasno, keď jej rástol zubok. Mala som pocit, že to zmierňuje bolesti.

Masíruje aj čistí

Starostlivosť o detský chrup je potrebné nezanedbať doslova od prvého prerezaného zúbku. Kým si detičky zvyknú na normálnu kefku, predovšetkým, kým sú ešte malinké, je táto kefka výborný pomocník. My sme ju začali využívať práve v období prerezávania zúbku a tak sa osvedčila aj na masírovanie ubolených ďašienok. Jej použitie je veľmi jednoduché. Stačí nasunúť kefku na prst a jemnými štetinkami očistiť zúbky a ďasienka a odstrániť tak zvyšky mliečka v pusinke. Masáž navretého ďasienka pôsobila na dieťatko upokojujúco.
  • ľahké pužitie
  • čistí zúbky
  • masíruje ďasienka
evanka_j  29. máj 2023 Overená recenzia

Skvělá hračka i pomocník

Naše půlroční dcerka sice ještě nemá zoubky, ale už několik měsíců ji trápí dásně a hledá cokoliv na cumlání. Tenhle kartáček ji to svědění dásní zmírňuje, baví ji ho cumlat a nechá si s ním přejíždět po dásních. Starší dcera, která už zoubky má, tak si s ním nechá vyčistit zoubky s jahodovou pastou 😁 Kartáček je z pevnějšího plastu, což mi vyhovuje. Prst se mi do kartáčku vejde akorát, ale asi bych brala větší velikost.
  • Pevnější materiál
  • Příjemný do dětské pusinky
  • Velikost na prst by mohla být větší
ketrin  29. máj 2023 Overená recenzia

Veľmi šikovná vec

Naša ročná drobcuľa sa neustále trápi tým, že jej ide viac zubov naraz, čo ju dosť bolí a svrbí. Táto kefka je super vec na premasírovanie ďasien, čo jej veľmi uľaví. Zároveň dobre vyčistí zuby, ktoré už má.

Oceňujem tiež ochranný obal, aby sa kefka nepovaľovala, kde nemá a nenachytala baktérie. Taktiež je to super na cestovanie.

Taktiež skvele vyčistí jazyk bábätka. Za nás must have.
  • Príjemný materiál (neškriabe)
  • Dobre vyčistí zuby aj jazyk
  • Premasíruje ďasná
  • Ľahko sa čistí
  • Má ochranný praktický obal
  • Maminkám s hrubšími prstami nemusí sadnúť
katjas8  28. máj 2023 Overená recenzia

Prvá zubná kefka

Veľmi praktická kefka z mäkkého silikónu, dobre sedí na prste a ľahko sa s ňou manipuluje.
Je určená skôr pre väčšie deti, môjmu dieťaťu sa ešte nezmestila do úst. Neskôr určite využijeme.
  • Mäkký materiál
  • Dobre drží na prste
  • Šetrná
  • Umývateľná
linaa  28. máj 2023 Overená recenzia

Super na prvé zúbky

Môj maličký má 3 mesiace a už dva týždne sa trápime s tým, že nám idú zúbky. Táto kefka je super vecička nielen na prvé zúbky, ale aj na zúbky, ktoré sa ešte len snažia ísť von. Maličký si ešte nedokáže sám držať hryzadlo, tak mu musím trošku pomôcť 🙂. Práve táto kefka je super. Je veľmi jemná a veľmi príjemná na masáž ďasien a jemné prekrvenie a uvoľnenie od bolesti. Kefka sa nasadí na prst a je pripravená na použitie a pri použití s gelikom, či olejčekom je super. A bábätko je kľudné a spokojné. Kefka má na jednej strane jemné štetinky a na druhej malé výbežky. Kefku môžem iba odporučiť, určite neoľutujete.
  • Jemný silikon
  • Prekrvenie a zároveň čistenie ďasien
  • Vhodné nielen na prvé zúbky, ale aj na zúbky, ktoré sa práve tlačia von.
biankaaa2292  28. máj 2023 Overená recenzia

Prstová zubná kefka

Môj synček ešte zatiaľ zúbky nemá, ale keď má dobrú náladu tak sa mu veľmi páči masáž s kefkou. Na prste pekne sedí, nepadá. Vďaka púzdru vieme zobrať stále čistú kefku so sebou. Myslím si, že ked mu zúbky vyjdú, budeme ešte viac spokojní. Všetko pre krásny úsmev, odporúčame 🤩. Mladý pán nesúhlasil s inou fotkou.
  • Pekne drží na prste
  • Nepadá
  • Očividne príjemná masáž
  • Plní svoj účel
mriamqa  27. máj 2023 Overená recenzia

Masážna zubná kefka

Dcérka síce ešte nemá zúbky, ale používali sme na masírovanie ďasien. Kefka je mäkučká, jemná, dcérke sa to veľmi páči. Super drží na prste, aj keď mám tenké prsty, nezošmykla sa. Výhodou je, že má ochranné púzdro a môžme ju nosiť so sebou.
  • Mäkučká
  • Masírovanie ďasien
  • Ochranný obal

Super masážna kefka

Akurát keď nám prišlo testovať túto masážnu kefku maminka zistila, že nám ide tretí zúbok(horný v ľavo)😁. Bolo to najlepšie, čo doma máme. Maličký umývanie zúbkov miluje. Máme doma aj kefku, ale kefkou začínajúci zúbok nečistím lebo sa bojím, že by som mu ublížila. Toto je úplne super, pretože bábätká veľmi ďasienka svrbkajú keď im idú zúbky a toto je rovno 2v1. Budeme používať pri každom jednom zúbku, hlavne na masírovanie. Super vecička ☺️.
  • Masírovanie zúbkov
  • Umývanie zúbkov
  • Môžem vziať hocikde keďže má aj púzdro ☺️
  • Zábava pre môjho miláčika ❤️
weronitae  27. máj 2023 Overená recenzia

Pomocník aj zábavka

Vyskúšali sme prstovú masážnu zubnú kefku. Najprv som sa obávala, že malá si nedá do úst aplikovať niečo také, to som ale zabudla, že vlastne ona všetko rada dáva do pusy a tento náprstok nebol výnimkou. Nechala si pekne masírovať ďasienka a brala to ako hračku. Výborná vec na učenie detí k budúcej hygiene zúbkov a zároveň zábava a robenie toho, to čo má bábo v tomto období najradšej - spoznávať svet ústami :).
  • Príprava na rutinu k zubnej hygiene
  • Praktický obal
  • Dobrý materiál - primeraná tuhosť
michaachim  26. máj 2023 Overená recenzia

Zubná kefka

Tak toto je záchrana. Drobec síce ešte nemá zúbky, ale kefku využívame na masáž ďasien. Kefka sa jednoducho nasunie na prst a môže sa hneď použiť. Materiál z ktorého je kefka vyrobená je príjemný. Kefka sa z prsta nešmýka a dobre sa s ňou manipuluje. Oceňujem, že je ku kefke aj puzdro.
  • Funkčnosť
  • Manipulácia
  • Masáž ďasien
  • Puzdro na kefku
katymt  26. máj 2023 Overená recenzia

Čistenie od 1. zúbku

Dcéra má 9 mesiacov a už 7 zúbkov, takže máme čo čistiť. Na kefke mi najviac vyhovuje, že má obal a že nemá štetiny, ktoré sa hryzením zničia. Dcérke sa čistenie páčilo, niekedy som dala na kefku aj gél na prerezávanie zúbkov.
  • Balenie obsahuje aj púzdro

Dobrý pomocník, ochranca palcov

Malý už má 4 zúbky a pri masírovaní gélikom na ukľudnenie ma vždy pohrýzol, s touto kefkou sa to nestalo, som spokojná. Malému sa to tiež páčilo, skoro mi zjedol prst 😆.
  • Jednoduché použitie
  • Dobré balenie -púzdro
barborkabibi  24. máj 2023 Overená recenzia

Masážna zubná kefka

Môj 6 mesačný syn ešte síce nemá zúbky na čistenie, ale keďže sa prerezávaju , tak mu to slúži na masírovanie zúbkov a zároveň si tým čistí ústnu dutinu. Keď mu zúbky vyjdú budeme používať na čistenie .
  • Vhodné aj na masáž ďasien pri prerezávani zúbkov
  • Čistenie ústnej dutiny
  • Príjemné aj pre deti do ručičky
  • V praktickom púzdre, môžete nosiť všade so sebou
tats32  23. máj 2023 Overená recenzia

Skvelý pomocník

Skvelý pomocník pri prerezávaní zúbkov a pri formovaní návyku na čistene zúbkov. Zaviedli sme ju do dennej rutiny a nemáme jej čo vytknúť.
  • Pomáha pri prerezávaní zúbkov
  • Formovanie návyku na čistenie zúbkov
nikita151  23. máj 2023 Overená recenzia

Zubná kefka s púzdrom

My ešte zúbky nemáme, tak sme ju vyskúšali len na masírovanie ďasienok. Malej sa to moc páčilo. Výhodou je obal na kefku a že sa len jednoducho nastokne na prst a môžu sa masírovať ďasienka. Až tak sa jej to páčilo, že to chce skúšať aj sama, bez mojej pomoci 🙈.
  • Mäkkosť
  • Hygienické
  • Obal
  • Nemám
mims_28  23. máj 2023 Overená recenzia

:-)

Keďže zúbky ešte nemá, tak sme to vyskúšali len raz na pomasírovanie ďasienok. Malá sa pri tom zabávala. Výhodou je aj obal na kefku a že sa len jednoducho nastokne na prst a môže sa čistiť.
  • +puzdro
  • +Mäkučká
kika1181  23. máj 2023 Overená recenzia

Prstová masážna zubná kefka

Skvelý nápad. Veľmi jednoducho sa navlečie na prst a takisto aj vyvlečie. Sedí skvele na prste a syn je šťastný, keď mu masírujem ďasná, keďže zúbky ešte nemáme. Nešťastný je len vtedy, keď masírovať prestanem 😁.
Keď chcete ukľudniť dieťa, určite použite túto zubnú kefku. Dieťaťu sa to páči a ešte mu tým aj pomáhate ukľudniť jeho boľavé ďasná.
  • - výborný dizajn
  • - púzdro, takže je to hygienické
  • - ukľudňuje
nikol1316  23. máj 2023 Overená recenzia

Skvelý pomocník pri prerezávaní zúbkov

Malinký je spokojný pri čistení zúbkov, toto sme vyskúšali prvý krát. Keby som predtým vedela, aký super produkt to je, kúpila by som ho aj pri prvej dcérke. Určite odporúčam.
  • puzdro
  • mäkké
monicatko20  21. máj 2023 Overená recenzia

Testovali sme zubnú kefku

Kefka ma veľmi milo prekvapila. Ako prvorodička som si nevedela predstaviť, ako môže vyzerať a fungovať gumená kefka pre také malé detičky. Malinký má síce len málo zúbkov, ale čistenie touto kefkou mu absolútne nevadí. A to sme v období keď všetko chytá a skúša sám. Určite budeme využívať aj naďalej 🥰
  • Jemučký
  • Ľahko sa navlieka