Rama margaríny

Predstavenie produktu: RAMA Classic - 100 % Natural ingredients

Novú Ramu sme vyskúšali aj my!

Rama margaríny vo vaničkách sú zložené zo 100% prírodných ingrediencií. Sú ideálna voľba na každodennú prípravu chutnéto jedla bez konzervantov a umelých aróm, vhodná najmä na natieranie.
Rama margaríny

Rama margaríny obsahujú prírodné, jednoduché a známe prísady, ktoré sa dajú ľahko rozoznať.Za novou receptúrou sa skrýva snaha, v čo najväčšej miere obmedziť pridávanie chemických konzervantov, emulgátorov, farbív, či iných prídavných látok. Podiel tuku sa z doterajších 60% zvýšil na 75%, vďaka čomu majú ešte lepšiu, lahodnejšiu, vyváženejšiu a výraznejšiu chuť.

Rama margaríny Rama Classic Natural

Margaríny Rama po novom obsahujú aj repkový olej, ktorý je tiež cenným zdrojom vitamínov A a D.

Kde kúpim Rama margaríny?

Hodnotenia a skúsenosti s Rama margarínmi

Máš skúsenosť s Rama margarínmi?
kajkach  1. jún 2021

Nátierka môjho detstva

Keď som videla, že hľadajú mamičky na testovanie Ramy, hneď ma to zaujalo, lebo ako dieťa som na nej vyrastala. Každý deň začínal s Ramou. Vrátili sa mi spomienky, ako som behala s bosými nohami po letnej zarosenej tráve. Utekala si nazbierať pažítku na chlebík s touto nátierkou. Pri písani tohto článku som si spomenula na desiatu, na rožteky s Ramou a šunkou v desiatovej servítke. Vyrastala som v krásnych rokoch, kedy nám stačili jednoduché veci. Tiež bola prvou mojou voľbou pri zistení intolerancie na laktózu, keďže v tej dobe neboli dostupné bezlaktózové nátierky, ani sójové, no a klasický "šmalc" mi nechutil.

Pri testovaní som urobila pár pokusov. Prvý bol zameraný na chuť. Táto nová Rama je taká hustešia, chuť, zdá sa mi, od klasickej slanšia, no mne to nevadilo, keďže si rada dávam na to ešte soľ. Druhý pokus bol zameraný na roztierateľnosť a takzvané zmiešanie, pre mňa dosť podstatné, lebo moje deti obľubujú našu "Tigriu nátierku". Áno dobre čítate Tigriu, jedná sa len o názov, žiadne tigre do nej nejdú, názov vznikol tak, že deti, keď sa povie ryba, nechcú ani cítiť, no tiger, to je niečo zaujímavé. Spomenula som si, ako nám ju robievala naša mamina, a tak som ju začala robiť našim deťom. S jedným rozdielom, že naša mamka tam dávala sardinky, my tam dávame tuniaka. Postup jednoduchý: Veľkú lyžicu tuniaka, kečup a Ramu zmiešate dokopy. Na miešanie používam vidličku, aby bola jemná. Presne pri tomto pokuse mi vyšlo, že je hustejšia. Tretí bol, či bude chutiť rodine, či si všimnú zmenu. Deti, tie ju zjedli, len ostali prázdne tanieriky a muž, ten poznamenal, že je iná no nenamietal.

Skúsili sme ju aj zmiešanú s postrúhanou mrkvičkou, či len tak reďkvičky navrchu, alebo so šunkou, či so salámou. Zjedla sa, len taký fukot. Ak máte radi Ramu, tak je naozaj dobrá.
  • Jemná slaná chuť
  • Chutí všetkým
  • Dobre sa natiera
rybkaa  1. jún 2021

Nás týždeň s Ramou

Bežne konzumujeme doma prevažne klasické maslo, preto týždeň s Ramou bol niečím iný. Ramu síce kupujeme, ale len na nátierky, a jedine slanú, takže Rama Natural bola u nás novinka. A teda, prekvapila v pozitívnom slova zmysle. Jej chuť je mierne slaná, nepôsobí príliš tukovo a konzistencia je pevná, nešmýka sa z noža, rozpúšťa sa rýchlo a pri miešaní do krému pevne drží tvar. Vyskúšali sme ju využiť pri rôznych príležitostiach v kuchyni a výsledok stál ozaj za to 🙂
  • Príjemná chuť
  • Pevná konzistencia
  • Prírodné zloženie
  • Rôznorodé využitie na slano i na sladko
  • Bez konzervantov a umelých aróm
  • Obsahuje palmový olej (aj keď z udržateľných zdrojov)
sailes  31. máj 2021

Rama naša každodenná

Ramu používam pri každodennom varení a pečení. Mám s ňou bohaté skúsenosti, nakoľko varím vyše 30 rokov. Mám ju rada, kedže sa dobre rozotiera a vyčaruje lahodnú a jemnú chuť .
  • výborne sa rozotiera
  • mega dávka v kelímku
  • široké využitie
  • lahodná chuť
  • obsah vitamínov
  • nenašla som
zabka1611  31. máj 2021

Rama nám robí rána

S Ramou začíname každé ráno. Je súčasťou nášho života už dlhšiu dobu a preto ju využívame pri všetkom. Je teda vhodná do varenia aj pečenia. S Ramou vyčarujete perfektne pomazánky, kľudne ju pridajte do kaše či omáčky a nesklame ani pri pečení a grilovaní mäska. Taktiež je vhodná do sladkých pokrmov. Využitie má naozaj veľké. 👍
  • Jemná a lahodná chuť,
  • S obsahom vitamínov A a D,
  • Vhodná do varenia aj pečenia,
  • Veľké praktické balenie,
  • Malé a natlačené písmo na spodu balenia, je problém si prečítať výživové hodnoty.
sugarbird  31. máj 2021

U nás doma s Ramou

Testovaniu som sa potešila, aj keď Ramu u nás doma bežne v chladničke nájdeme, pamätám si ju este z detstva .
Veľké plus má u mňa, že je vhodná aj pri alergií na laktózu.
Výborná na raňajky a večeru, ale aj pri varení.
Vynikajúce nátierky, tousty, alebo len tak natrieť na chlebík.
  • - 100 % prírodná
  • - ľahko sa rozotiera
  • - výborná chuť
  • - vhodná nielen na raňajky a večeru, ale aj pri varení
  • - vhodná aj pre alergikov na laktózu, lepok
  • - vitamíny A, D
  • - žiadne som nenašla
elhome  31. máj 2021

Rama u nás doma

Rama je u nás doma už niekoľko rokov a určite by som ju nemenila. Najradšej z nej robím rôzne nátierky, lebo sú ľahko rozotierateľné a chuťovo výborné. Je skvelá len tak na čerstvé voňavé pečivo aj džemom. Veľká mňamka.
  • Ľahko rozotieratelna
  • 100 % prírodná
  • Chuťovo výborná
  • Veľké balenie
  • Niekoľko využití
  • Malé písmenká na krabičke, ktoré miestami treba lúštiť
spajky  31. máj 2021

Rama vždy po ruke!!!!

Mala som možnosť testovať tento produkt, ale popravde, Ramu testujeme ako rodina roky a fakt, že u nás nikdy nesmie chýbať svedčí o tom, že sme s ňou spokojní.
  • ľahko sa roztiera
  • veľké mmožnosti využitia v kuchyni
  • výborná chuť
  • vhodná aj pre ľudí čo netolerujú laktózu
  • Nie je to maslo
ludka140281  31. máj 2021

Rama u nás doma

S Ramou mám len dobré skúsenosti. Pri dojčení som ju používala na popraskané bradavky, ako prírodný liek, či na grilovačke ako balzam na pery. Všestranné využitie.
  • praktické balenie
  • roztierateľnosť
  • 100 % prírodná
  • lahodná chuť
  • všestranné využitie
  • Na kelímku je zloženie napísané malými písmenami a v kope a nevedela som to rozlúštiť.
drobcek221  30. máj 2021

Na raňajky ako stvorená ;)

Len tak na chlieb či rožtek, pridať šunku, zeleninku alebo z džemom ako stvorená. Nadýchaná nátierka vždy vznikne. :)
  • Ľahko roztierateľná
  • Na sladko aj slano sa dá použiť
  • Vhodná na nátierky
  • Určite malé písmo na obale
akireaa  26. máj 2021

Rýchle raňajky alebo večere

S Ramou sa kamarátim už nejaký ten piatok, vlastne, odkedy som sa stala mamičkou. Mám ju vždy v chladničke ako tajné eso, keď treba pripraviť rýchle občerstvenie, raňajky alebo večeru. Máme ju radi len tak na čerstvé pečivo so zeleninkou, ale aj do nátierok.
  • Naozaj maslová chuť
  • Dostatočne hustá
  • Prírodné zloženie
  • Nečitateľné písmenká v zložení výrobku na obale