Roll-on proti bolesti hlavy PURESSENTIEL

1 skúsenosť

Roll-on proti bolesti hlavy PURESSENTIEL obsahuje 9 esenciálnych olejov. Má 100 % čisté a prírodné zloženie. Zmierňuje napätie v oblasti hlavy, krku a ramien, znižuje stres a nervozitu.

Roll-on proti bolesti hlavy PURESSENTIEL nie je fototoxický (test in vitro), obsahuje botanicky a biochemicky jasne vymedzené esenciálne oleje a aktívne prísady zo 100% prírodných zdrojov.

Zloženie

• 9 esenciálnych olejov: bazalka, ruman rímsky, eukalyptus, levanduľa, mäta prieporná, myrta, oregano, ravensara a rozmarín s ukľudňujúcim, utišujúcim a uvoľňujúcim účinkom a s efektom redukcie napätia. Prináša mysli rovnováhu a harmóniu, tonizáciu a stimuláciu.

Použitie:

Pred použitím dôkladne pretrepte. Nanášajte pomocou akupresúry na tlakové body: spánky, stred čela a nad obočím. Sledujte líniu vlasov od uší až k zátylku. Dokončite lichobežníkovým svalom.

Roll-on proti bolesti hlavy PURESSENTIEL

PURESSENTIEL je 100% rodinné a nezávislé laboratórium, ktoré ponúka bezpečné a účinné aromaterapeutické produky:

• majú dohľadateľný pôvod,
  • obsahujú len 100% čisté esenciálne oleje, nemiešané s menej kvalitnými esenciálnymi olejmi alebo syntetickými zlúčeninami,
  • boli vytvárané s radom vedeckých odborníkov (500 klinických štúdií tolerancie),
  • nie sú návykové a je možné ich používať dlhodobo,
  • neobsahujú parabény, konzervanty, farbivá, syntetické arómy, glutény, podzemnicu, plyny, kortikoidy a minerálne oleje,
  • nie sú testované na zvieratách,
  • nie sú fotosenzitívne.
Kde kúpim Roll-on proti bolesti hlavy PURESSENTIEL?

Hodnotenia a skúsenosti s Roll-onom proti bolesti hlavy PURESSENTIEL

Máš skúsenosť s Roll-onom proti bolesti hlavy PURESSENTIEL?
konik_testuje  30. aug 2022

Bola som skeptická, no na pár hodín naozaj zabral!

Kto trpí bolesťami hlavy, mi určite potvrdí, že takmer všetci hľadáme možné i nemožné spôsoby, ako bolesti predchádzať, či ju efektívne riešiť, len aby sme nemuseli zobať povestné ružové tabletky (alebo aj inofarebné). Preto som bola veľmi zvedavá na Roll-on proti bolesti hlavy, ktorý má značka Puressentiel v ponuke. „Zmierňuje napätie v oblasti hlavy, krku a ramien, znižuje stres a nervozitu,” sľubovali. Nečakala som zázraky. Už rozbehnutú migrénu len ťažko niečo zastaví. Avšak začínajúci tlak, napätie a pobolievanie by pokoriť Roll-on mohol. Mala som, nanešťastie, hneď niekoľko príležitostí vyskúšať účinnosť tohto 5ml zázraku. A hoci som bola skeptická, musím konštatovať, že síce nastupujúcu bolesť hlavy len oddialil, na pár hodín naozaj zabral. Hlavne počas pracovných dní, kedy sedím pri počítači a preťažujem svaly na krku, chladivý efekt príjemne uvolnil krk a tiež po aplikácii podľa odporúčaní ustúpila bolesť hlavy v oblasti čela i spánkov. Minimálne na čas, kedy človek potrebuje fungovať bez analgetík, ktoré znižujú okrem bolesti aj schopnosť sústrediť sa.
  • chladivý efekt,
  • bolesť hlavy ustúpila v oblasti čela i spánkov,
  • chladivý efekt príjemne uvolnil krk.
2 ľudia považujú za užitočné