Pre zdravie

Zdravie máme iba jedno, preto si ho vážme a chráňme. Ak sa chcete starať o svoje zdravie, nielen to fyzické, ale i duševné, ste na správnom mieste. Vitamíny či doplnky stravy vám pomôžu na ceste k lepšej pohode a zdravotnícke pomôcky vám uľahčia starostlivosť o seba či svojich blízkych. Urobte niečo pre svoje zdravie už dnes. Aj malý krok môže byť veľkou zmenou k lepšiemu a kvalitnejšiemu životu.

Hodnotenia a skúsenosti s produktami a prípravkami pre zdravie

Máš skúsenosť s produktami a prípravkami pre zdravie?

evanka_j  22. júl 2024 Overená recenzia

Pikovit na viac spôsobov sa osvedčil

Hľadala som nejaké vitamíny na podporu imunity mojej dcérky, ktorá často trpela na nádchy a podobne. Väčšina doplnkov stravy je však od 3 rokov, tak som rada, že sa nám naskytla možnosť vyskúšať Pikovit, ktorý má za tú cenu super zloženie. Hlavne sa nám osvedčila chuť. Dcérke chutí, takže si rada dá sirup len tak na lyžičke, vo väčších horúčavách riedim sirup ako limonádu, ktorú tiež s chuťou vypije. Teraz dcérke ešte rastú zúbky a brala antibiotiká, takže nám Pikovit presne padol do náročnejšieho obdobia. Užívame ho vyše mesiaca a zatiaľ dcérka nemala nádchu, tak dúfam, že to bolo aj vplyvom Pikovitu :-)

Synovi chutí

Synovi som doteraz žiadne doplnky stravy nedávala, pretože zjedol skutočne asi všetko, no v poslednom období mal dlhodobejšie mierne nechutenstvo a slabú imunitu (nalepí sa na neho hádam všetko). Pediater nám odporučil nejaké to preventívne posilnenie imunity. Pikovit nám poradila naša sestrička u pediatra a taktiež aj v lekárni. Dala som teda na odporúčania skúsenejších, no skutočne ma v dobrom prekvapil. Synovi veľmi chutí a sám si ho pýta, čo je super, lebo práve to bol u nás v prípade jedla a aj liekov, dosť veľký problém. Zlepšila sa mu imunita (odkedy užíva Pikovit, tak nebol chorý ✌️) a aj chuť do jedla sa vracia. 😁 Synátor ho už užíva cca mesiac a veľká spokojnosť.

ketrin  21. júl 2024 Overená recenzia

Malej veľmi chutil

Dcérke som doteraz žiadne doplnky stravy nedávala, lebo mi zje asi naozaj všetko (klop klop), no v poslednom období mala dlhodobo zvýšenú teplotu, tak nám pediatrička pre istotu odporučila nejaké posilnenie imunity. Pikovit ma v dobrom prekvapil, malej veľmi chutí a sama si ho na lyžičke dáva do úst. To je super, pretože práve toho, ako to do nej dostaneme (s tekutinami problém má), som sa najviac bála… Užíva ho cca mesiac a spokojnosť. Dokonca aj teploty prestali 😊.
PS na fotke sa už zlostí, že rýchlo daj, čo ti to toľko trvá 😂

Brufen 400

grankosko  16. júl 2024

Vyhovuje

Vyhovuje mi úplne vo všetkom, navyše ako jediný mi zaberá na teplotu a bolesť zubov, skúšala som samozrejme aj iné lieky, ale taký úspech nemali:)

elhome  11. júl 2024 Overená recenzia

Mivolis Immun Komplex kapsuly

Vitamín D, C, B6, B12, meď, železo, folát je v každej jednej kapsuli, čo mne vyhovuje úplne super. Keďže na vitamíny zabúdam a mala by som ich brať, tak tieto mi vyhovujú úplne. Aj keď sú veľké, prehĺtajú sa super.

elhome  7. júl 2024 Overená recenzia

Mivolis roll-on na bolesti hlavy

Mivolis roll-on na bolesti hlavy, veľmi na bolesti hlavy teda neúčinkuje 😁, teda aspoň na moju nie. Nemala som ani silné bolesti hlavy a vyskúšala som, či sa mi uľaví po natretí na šiju a čelo. Ale bol to len taký príjemný chladivý pocit. Od bolesti neuľavilo. Skôr by som to zaradila medzi produkty na schladenie pokožky.

Elixir Mint MALINNAᵒ

Niečo pre moju vitalitu

Nedávno som sa rozhodla vyskúšať Elixir Mint od značky MALINNAᵒ, tekutý výživový doplnok na báze bylinných výluhov, organických olejov, esenciálnych olejov a morskej soli. Elixir Mint ma zaujal svojím zložením a jedinečnou formulou spracovania olejov, ktorá sľubuje uvoľnenie antioxidačného potenciálu a podporu kvality buniek. Vďaka tomu tento doplnok sľubuje posilnenie prirodzeného mikrobiómu a zvýšenie vitality.

Balenie elixíru je praktické, obsahuje kvapkadlo, ktoré umožňuje jednoduché dávkovanie a používanie. Stačí pridať malú lyžičku elixíru do vody, čím vznikne osviežujúci nápoj s jemným mentolovým podtónom. Elixír Mint sa stal súčasťou mojej dennej rutiny. V období zvýšenej chorobnosti som ho dávala aj svojim dcéram. Je skvelé, že je vhodný aj pre deti.

Už po krátkej dobe používania som si všimla, že sa cítim energickejšia a moje trávenie je o niečo lepšie. Pravdepodobne to bude vďaka obsahu vitamínov a minerálov, ktoré elixír obsahuje. Oceňujem aj jeho prirodzené zložky, ako sú bylinné výluhy a esenciálne oleje, ktoré sú bohaté na nutričné prvky.

Jedinečná formula spracovania olejov v tomto elixíre mi dodáva pocit, že pre svoje telo robím niečo prospešné. Cítim sa celkovo v lepšej forme, čo som od tohto produktu očakávala. Zatiaľ som s výsledkami veľmi spokojná.

Elixir Mint MALINNAᵒ určite stojí za vyskúšanie, pre mňa sa stal príjemným doplnkom každodennej starostlivosti o moje vnútorné prostredie.

paralela  1. júl 2024 Overená recenzia

Skvelý refresh

Je to super pomocník, naozaj dodá mojej hlave taký refresh, keď mám mierny diskomfort. Pri silných bolestiach nezaberá, samozrejme, na to sú lieky. Ale aj deti si ho obľúbili.

paralela  1. júl 2024 Overená recenzia

Lacné a dobré zloženie

Tento výživový doplnok má fajn zloženie, prijateľnú cenu a je podľa mňa vhodný pre dopĺňanie dôležitých látok predovšetkým v náročnom období, či zdravotnom alebo psychickom. Ja napríklad pod tlakom stresu, ak mám náročnejšie obdobie, vždy ochoriem. Teraz som koniec školského roka zvládla, možno aj vďaka týmto kapsulám.

misinka0611  30. jún 2024 Overená recenzia

Mesačné balenie vitamínových a minerálnych kapsúl, ktoré telo potrebuje.

Myslím si, že ani pre jedného človeka nie je na škodu mať doma takéto kapsuly, ktoré obsahujú niekoľko minerálov a vitamínov v jednej kapsule a prispievajú tak k správnemu fungovaniu organizmu.

V každej jednej kapsule je vitamín D, C, B6, B12, meď, železo, folát.

Jedno balenie obsahuje 32 kapsúl, takže vydrží celý mesiac. Kapsule som dobre tolerovala a mám dobrý pocit, že som niečo pre svoje telo robila. S užívaním neprestávam a určite ich odporúčam :)

123andrea  29. jún 2024 Overená recenzia

Roll on na bolesť hlavy

Malý pomocník pri bolesti hlavy. Príjemne vonia a sviežo chladí. Zmestí sa do každej kabelky. Dá sa použiť kdekoľvek. Netreba hneď siahnuť po tabletke od bolesti. Veľmi som s ním bola spokojná a zabalila som ho aj dcére do tábora. Tá ho používala aj na osvieženie, nie len pri bolesti hlavy.

123andrea  29. jún 2024 Overená recenzia

Immun komplex

32 kapsúl v balení. Viac vitamínov v jednej kapsule, čo mne veľmi vyhovuje. Obsahuje vitamín A, B6, C,D, zinok. Kapsule sa ľahko prehĺtajú. Užívala som pred dovolenkou v Tunisku a všetko prebehlo v poriadku.

julik104  28. jún 2024 Overená recenzia

Všetko v jednom

Veľmi praktické vitamíny, užíval ich so mnou aj manžel a pred dovolenkou sme neochoreli, ani nemali nijaké problémy v Turecku.

Absolútne posúdiť by som to však vedela až o cca mesiac, či zabrali na imunitu plnohodnotne. Mám však aj s C-čkom z DM veľmi dobrú skúsenosť, takže nepochybujem.

julik104  28. jún 2024 Overená recenzia

Skvelá prvá pomoc

Keď som pocítila, že ma už začína bolieť hlava, použila som roll-on a bolesť prešla. Aj bez tabletky. Skvelo účinné, príjemné, nie veľmi chladivé. Super vychytávka do kabelky, aj na dovolenku a do lietadla.

Brufen 400

janikk54  27. jún 2024

Super, uzivam uz len ten.

Pri bolestiach krizov,zubov, menstruacnych krcov si dam brufen a zakazdym zaberie rychlo, nemusim cakat dlho, co je super. pri inych liekoch to tak kratko netrva, ak vobec zaberu.

janasofi  27. jún 2024 Overená recenzia

Malý pomocník Mivolis roll-on na bolesť hlavy

Chladivý efekt spríjemnil horúce dni na dovolenke. Keď sa objavila prvá mierna bolesť hlavy, hneď som siahla po roll-on. Po aplikácii na spánky a šiju odoznela do pár minút. Takže u mňa funguje naozaj skvelo. Obsah mentolu je primeraný, nepáli, iba príjemne chladí. Plusom je jemná vôňa levandule ktorá upokojuje. Mám kúpené ďalšie balenie 👍.

ada510  26. jún 2024 Overená recenzia

Roll-on Mivolis na bolesť hlavy

Prvý krát som skúšala niečo takéto a som príjemne prekvapená. Je vhodný do kabelky a hlavne v lete aj dobre ochladí, preberie k životu 😁. Veľká pomoc pri migréne, teple, menzese či nízkom tlaku. Som spokojná a odporúčam skúsiť 👌💕.

alantroj  26. jún 2024 Overená recenzia

Komplex vitamínov na imunitu

Vitamíny a doplnky stravy kupujem v DM pravidelne sebe, deťom a naučila som tam chodiť aj kolegov. Totiž moja skúsenosť je taká, že za málo peňazí, veľa muziky. Tieto tobolky som skúšala po tom, ako som od detí chytila niekoľko exkluzívnych chorôb. Či sa mi zvýšila imunita zatiaľ neviem povedať. Ale nemala som problém prehltnúť tobolku a ani tobolka nemala nejakú nepríjemnú chuť.

Bloom Robbins výživové doplnky na vlasy

ghost_mimi  26. jún 2024

Gumiky na vlasy

Po porode mi prestali rast vlasy a ani po ostrihani sa nic nezmenilo. Potom som spravila jeden zufaly cin a nechala si nadpojit. Pri kazdom prepajani som sledovala ako mi rednu vlasy. Nakoniec som sa rozhodla ich dat nadobro dole a zacala jest gumikov. Uz po dvoch davkach som videla ako mi zacali rasit nove vlasy, stare rastli a v zivote som nemala take pevne nechty. Takze za mna ano

alantroj  26. jún 2024 Overená recenzia

Mentolová prvá pomoc

Požívam ho keď ma pobolieva hlava zo zmeny počasia, nedostatku spánku, návalu práce pred odchodom na dovolenku.. Roll-on som použila na spánky, je to príjemný chladivý mentolový pocit, ktorý pretrváva.