Hodnotenia a skúsenosti s produktami a prípravkami pre zdravie

Máš skúsenosť s produktami a prípravkami pre zdravie?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia

miskafilipkovab  22. nov 2022

Uzivala som asi 4skatule po sebe

Mne to pomohlo a ked vidim ze niektorým ludom to nechuti a nevonia, 100 ľudí 100chuti.
Mne to chutilo a urcite jednoduchšie vypiť 2krat za den mamahelp ako prehltan konské tabletky senovku a Benedikt...

Betadine dezinfekčný roztok

helena1982  21. nov 2022

Odporucam Betadine

Konecne dezinfekcia, ktora sa mi paci, nestipe, nestoji majland. proste fakt je dobra, odporucam.

motylikova  14. nov 2022

Podpora, ktorá funguje

Nápoj na podporu laktácie som dostala na testovanie, aby pomohol mne a trojmesačnej plne dojčenej dcérke. O mlieko sme bojovali od začiatku, keďže šlo o tretiu sekciu v 38. tt. Laktácia nastúpila oneskorene a s problémami. Napriek nutnému dokrmovaniu v nemocnici je v súčasnosti plne dojčená, ale s jej zvyšujúcimi sa nárokmi sa moje telo nie vždy rýchlo vyrovná. Všimli sme si, že večer býva plačlivá, dojčí sa veľa, ale javí sa hladná.
Nápoj som užívala raz za deň. Pozitívne hodnotím, že som cítila opäť naliate prsia a dcérka je spokojnejšia.
Oproti rôznym granulovaným čajom je dochutený nízkotučným kakaom a stéviou, čo mi vyhovuje, keďže ešte chudnem tehotenské kilá a stravu, najmä zbytočné cukry, si strážim. Chuť a konzistencia mi pripomína práškové proteíny. Kto je na ne zvyknutý, nebude mať žiadny problém. Manželovi, ktorý testoval len chuť, nápoj pripomenul vianočné perníky. Mne skôr rozmiešaný práškový puding alebo spomínaný proteín:) Už som si kúpila ďalšie balenie, určite odporúčam napriek vyššej cene.

cecilia29  14. nov 2022

Prvá pomoc v podobe MamaHelp

Testovanie produktu MamaHelp ma oslovilo predovšetkým pre zloženie, ktoré posilňuje imunitu. Verím, že toto je benefitom nielen pre mamičku, ale aj pre dojčené bábätko a mliečko je vďaka tomu obohatené o ďalšie prospešné látky. Kedže som mama 3mesačej princezničky a posledné obdobie bojujem s každou chorobou, ktorá okolo mňa preletí, tak oceňujem, že je tu pre mňa komplexná pomoc v podobe chutného čokoládového nápoja. Pravdou je, že nedostatkom mliečka som netrpela, ale počas testovania som pocítila zvýšenie tvorby mliečka. Zároveň počas choroby mi tvorba aspoň výrazne neklesla (pri predošlej viróze som dočasne pocítila nedostatok mlieka). Som rada, že môžem dojčit a moje dievčatko sa aj vďaka tomu nenakazilo.

ankasem  14. nov 2022

Mama help

Prvý krát som mala možnosť skúsiť tento produkt. Prvé 3 dni sa pije jeden sáčok denne, tak som zmenila na každý druhý deň 2 sáčky. Rozdiel bol citeľný, aj malinká bola spokojnejšia. No chuť tohto prášku mi nelahodila. Skôr by som bola za formu tabliet, prípadne skúsiť ovocnú príchuť 🤷 . No účel bol splnený.

dada318  9. nov 2022

Bojujeme o mliečko

Tento produkt som skúsila ako tretí druh podpory tvorby mlieka. Môžem povedať, že mlieka som mala dosť (narozdiel od byliniek), až mi samo kvapkalo. Dcérku nebolelo bruško, všetko v poriadku. Prvé dve deti som nedojčila, lebo mliečko nebolo, tentokrát podporujem dojčenie ako sa len dá a tento produkt naozaj pomohol.
Avšak problém bol v chuti, akosi nepripomínal čokoládu, odporúčam skúsiť skôr niečo neutrálnejšie ako vanilka alebo ovocie 💛. Taktiež prášková forma nebola úplne pre mňa - musela som to rozrábať s vodou, pri otváraní sáčku prášok urobí puf a je aj na linke. Mne osobne viac vyhovuje tabletová forma, ale ak niekto preferuje nápoj - moje odporúčanie je rozrábať to v šejkri ako na proteín, inak sú hrudky.

dagi12  7. nov 2022

Mamka to dala ..

❤️❤️Mamina ❤️❤️ sa pustila do testovania a išlo jej to. A ja mám už aj ❄️zamrazené ❄️mliečko vďaka mamaHelp 👍. Po piatich dňoch sa zvýšilo množstvo mliečka, ale nebolo to také ľahké. Problém bola chuť. Maminka s ňou mala 🙈 veľký problém 🙈, ale robila to pre mňa. Pomohlo. Produkcia sa zvýšila a moje bruško bolo plné. Najlepšie sa jej zarábal nápoj v šejkri🍼.
Mamahelp splnilo účel. Viem už, že pomôže a pila som ho tak, že som si držala nos, aby som necítila chuť. Stačil mi 1 sáčok za deň a na 5. deň bol viditeľný rozdiel. Sáčky sa dobre otvárali, žiadna starsť s dávkovaním.

ankasem  7. nov 2022

elvirar  17. okt 2022

Negatívna skúsenosť - príspevok na zuby

Sľubujú poskytnutie príspevku na zuby, ale...
Poistila som tam dcéru (15r.) a dostala som info, že ak nikto z rodičov nie je poistený v Union, nemá nárok...
tak posúďte sami... je poistencom, a nárok NEMÁ

Betadine dezinfekčný roztok

dagmara17  11. okt 2022

Jedine Betadine

Už dlhší čas kupujem jedine Betadine, ten nám veľmi pasuje a dobre sa osvedčil. Hlavne preto, že neštípe a to že je taký tmavý, tak Klaudi zakaždým pozerá, že či som jej dala všade, aby sa všetko poriadne vydezinfikovalo. Takže vôbec nejak ani nevníma, že ošetrujem poranenie.

slavka234  11. okt 2022

Mama help

Prášok som mala možnosť vyskúšať pri synčekovi.
Bol vynikajúcim partakom ♥️môžem odporúčať ďalej 👍

simonamichal  10. okt 2022

Super

Mama help som mala možnosť vyskúšať pri prvom synovi. Oceňujem veľmi dobrú chuť, nič odporne ako iné výrobky. U nás skutočne zabral a rozbehlo sa mi mliecko tak som ho nakoniec vysadila ale teraz pri druhom bábätku ho budem mat do zásoby určite doma 😊

GraviFit Predpôrodný kurz

kristina938  16. sep 2022

Veľmi dobry kurz najmä pre prvorodicky

Kurz som absolvovala pred narodením svojej prvej dcéry. Trval pár hodín počas oboch dni víkendu, pričom jeden deň bol bez partnerov a druhý deň bol s partnermi. Bolo to veľmi obohacujúce, vsetko som si zapisovala a verte či nie, v deň pôrodu som po poznámkach siahla. Dostali sme vzorky spolu s informačnými letakmi týkajúce sa výrobkov nevyhnutných k pôrodu a k obdobiu po ňom. Vysvetľované nám to bolo s veľmi milou inštruktorkou. Kurz by som odporučila všetkým budúcim mamičkám, ktoré možno úplne presne nevedia, do čoho idu, čo ich čaká.

janka211278  10. sep 2022

Benefit na zuby

V unione sme tri roky, áno pre platia benefit ale teraz keď nemáte spravenú preventívnu u obvodneho vám ju neuhradía. A peniaze prichádzajú po vyše mesiaci , dentálna trvala dokonca dva mesiace pokým uhradili peniaze na účet.

celtic  5. sep 2022

Za mňa dobrá vec

Zubný bonus som využil minulý rok

miska0016  5. sep 2022

Ja som s Unionon veľmi spokojná, preto sme tam celá rodina. Využívame množstvo benefitov.

Zubný benefit, elektrická kefka oral-b zadarmo a príspevok na okuliare

dietatko  4. sep 2022

Príspevok na oluliarový rám

Príspevok som využila prvý krát tento rok. Jednalo sa o sumu 70 eur. Peniaze som mala do týždňa na účte z čoho som bola veľmi príjemne prekvapená.

skupkavrabelova  4. sep 2022

Benefit na zuby

Využívame a sme veľmi spokojný

lionelka  3. sep 2022

Benefin na dentálnu hygienu

Spokojná s prístupom a vybavením

mapa  3. sep 2022

Zubný benefit

Využívam od začiatku aj pri ošetrení zubov aj na dentálnu hygienu.