Sprej na lepšie dýchanie PURESSENTIEL

1 skúsenosť

Aromaterapeutický sprej proti ťažkostiam s dýchaním PURESSENTIEL je produkt na báze aromaterapie. Obsahuje 18 botanicky a biochemicky jasne vymedzených esenciálnych olejov.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Používajte pri prvých náznakoch prechladnutia, proti nepríjemným dopadom zimy a pri sezónnej precitlivenosti.

Trojaké použitie:

• 4 až 7 strekov do okolia na atmosférickú disperziu,
  • 2 až 4 streky na vreckovku na inhaláciu,
  • 5 strekov do misy s horúcou vodou (ale nie vriacou) na uvoľnenie aromatických pár do okolia.

ZLOŽENIE:

• esenciálne oleje: aníz, tea tree, kajeput, drevo atlaského cédru, citrón, cyprus, eukalyptus, klinčekovec, levanduľa lekárska, levanduľa hybrida, mäta pieporná, niaouli, oregano, borovica (pinus silvestris), ravensara, rozmarín, šalvia, tymian s čistiacimi a upokojujúcimi účinkami.

PURESSENTIEL je 100% rodinné a nezávislé laboratórium, ktoré ponúka bezpečné a účinné aromaterapeutické produky:

• majú dohľadateľný pôvod,
  • obsahujú len 100% čisté esenciálne oleje, nemiešané s menej kvalitnými esenciálnymi olejmi alebo syntetickými zlúčeninami,
  • boli vytvárané s radom vedeckých odborníkov (500 klinických štúdií tolerancie),
  • nie sú návykové a je možné ich používať dlhodobo,
  • neobsahujú parabény, konzervanty, farbivá, syntetické arómy, glutény, podzemnicu, plyny, kortikoidy a minerálne oleje,
  • nie sú testované na zvieratách,
  • nie sú fotosenzitívne.
Kde kúpim sprej na lepšie dýchanie PURESSENTIEL?

Hodnotenia a skúsenosti so sprejom na lepšie dýchanie PURESSENTIEL

Máš skúsenosť so sprejom na lepšie dýchanie PURESSENTIEL?
konik_testuje  30. aug 2022

Naozaj sa mi pri inhalácií uľavilo aj od vážne nepriechodného nosa.

Sprej na lepšie dýchanie jednoducho nastriekate do vreckovky a inhalujete. A poviem vám, naozaj sa mi pri inhalácií uľavilo. Aj od vážne nepriechodného nosa. Keďže tú moju nepriechodnosť spôsobuje opuch slizníc kvôli alergii a nie vyslovene chorobný stav, môžem účinnosť v takomto prípade potvrdiť. V prípade Spreja na lepšie dýchanie je odporúčaná dolná veková hranica. Neodporúča sa jeho použitie do troch rokov. Staršie detičky už teda môžu sprej používať. Inhaláciu z vreckovky však štvor- a sedemročný tester odmietli. Vôňa bola na nich príliš intenzívna. Preto som ocenila možnosť nastriekať sprej do horúcej vody alebo rozptýliť do vzduchu a inhalovať tak aerosoly.
  • viaceré možnosti inhalácie,
  • jednoduchá aplikácia,
  • produkt na báze aromaterapie.