Telové mlieko pre bábätká už od narodenia Jack N´Jill

Kombinácia prémiových prírodných zložiek telového mlieka Jack N´Jill zaručí jemnú hydratáciu a ochranu aj tej najcitlivejšej pokožke už od narodenia.
Je navrhnuté tak, aby vďaka prírodným výťažkom a organickým olejom hĺbkovo hydratovalo a vyživovalo pokožku. Je prirodzene neparfumované, hypoalergénne a bezpečné pre celú rodinu. Preventívne pôsobí proti suchej pokožke vďaka obsiahnutým dôležitým minerálom ako vápnik, železo a fosfor. Poskytuje elasticitu vďaka vysokému obsahu vitamínu B2.

Telové mlieko Jack N´Jill pre bábätká už od narodenia

Vlastnosti

• hypoalergénne,
  • dermatologicky testované,
  • vhodné pre najcitlivejšiu pokožku,
  • vegan,
  • obal z recyklovaných materiálov,
  • bez parabénov, sulfátov, palmového oleja, syntetických vôní a farbív.
Kde kúpim telové mlieko Jack N´Jill pre bábätká už od narodenia?

Hodnotenia a skúsenosti s telovým mliekom pre bábätká už od narodenia Jack N´Jill

Máš skúsenosť s telovým mliekom pre bábätká už od narodenia Jack N´Jill?
nikola510  23. máj 2023 Overená recenzia

Telové mlieko

Telové mlieko má super konzistenciu a dobre sa rozotiera. Vôňa je taká trošku zvláštnejšia, ale po chvíli sa vytratila z telíčka a ostala len tá krásna vôňa bábätka.
  • Konzistencia
  • Nedráždi pokožku
  • Rýchlo sa vstrebe do pokožky
  • Voňa
Veľmi pekne Vám ďakujeme za reakciu na naše telové mliečko BABY LOTION. V našom mliečku nepoužívame vonné zložky, aby sa zachovala prirodzená vôňa bábätka a teší nás, že ste práve túto jeho vlastnosť vyzdvihli. Budeme veľmi radi, ak vyskúšate aj naše ďalšie produkty Jack N´Jill na starostlivosť o zúbky Vášho bábätka.
terezka_ms  23. máj 2023 Overená recenzia

Neurazí ani nenadchne

Celkom príjemný krémik, skôr pre suchokožcov :)
Odrádza ma trochu taká zvláštna vôňa, ale určite využijeme do poslednej kvapky.
  • Hutný krém, super pre suchú pokožku
  • Prírodná, ekologická značka
  • Rozkošné balenie
  • Zvláštna vôňa
Veľmi pekne Vám ďakujeme za reakciu na naše telové mliečko BABY LOTION. Vnímanie vôní máme rôzne a každému vonia niečo iné. Práve v tomto mliečku nepoužívame vonné zložky, aby sa zachovala prirodzená vôňa bábätka. Mliečko sme navrhli tak, aby vďaka prírodným výťažkom a organickým olejom hĺbkovo hydratovalo a vyživovalo pokožku. Sme veľmi radi, že mliečko využijete do poslednej kvapky :-). Vyskúšajte aj naše ďalšie produkty Jack N´Jill na starostlivosť o zúbky.
pipojohan  20. máj 2023 Overená recenzia

Telové mlieko

Moja dcérka miluje od narodenia všetky krémiky. Takže hneď, ako sme tento otvorili, natierala si ho všade. Aj mňa nakrémovala. Takže s krémikom sme boli úplne spokojní. Nie je mastný, vonia super, nemáme žiadne výhrady, len pozitíva. Aj na mojej mladšej dcére sme ho vyskúšali a pomasirovali záhyby a vôbec sa nevyhádzala, aj keď má citlivejšiu pleť.
  • Dobrá roztierateľnosť
  • Nie je mastný
  • Vôňa príjemná
Veľmi pekne Vám ďakujeme za reakciu na naše telové mliečko BABY LOTION. Teší nás, že ste spokojní a pomáha aj mladšej dcérke pri veľmi citlivej pokožke. Mliečko sme navrhli tak, aby vďaka prírodným výťažkom a organickým olejom hĺbkovo hydratovalo a vyživovalo pokožku. Užívajte si spoločné chvíle pri krémovaní aj naďalej :-). Budeme veľmi radi, ak vyskúšate aj naše ďalšie produkty Jack N´Jill na starostlivosť o zúbky.
mro  19. máj 2023 Overená recenzia

Telové mlieko

Po natretí zostane pokožka hydratovaná, no bez zbytočného zamastenia. Telové mlieko má ľahké zloženie, nevieme sa prestať natierať. Dcérka si to na mne trénuje, baví ju tá aplikácia a mňa si teraz tiež niekto hýčka 🙂😍.
  • Nemastné ale hydratuje
  • Hravý obal
Veľmi pekne Vám ďakujeme za reakciu na naše telové mliečko BABY LOTION. Teší nás, že sa ho s dcérkou neviete nabažiť :-))). Prajeme čo najviac chvíľ pri spoločnom hýčkaní. Budeme veľmi radi, ak vyskúšate aj naše ďalšie produkty Jack N´Jill na starostlivosť o zúbky Vašej dcérky.
barborkabibi  17. máj 2023 Overená recenzia

Telové mlieko pre bábätká

Telové mlieko pre bábätka odporúčam všetkým, ktorí majú bábätka s citlivou aj normálnou pokožkou. Môjmu 5 mesačnému Jurkovi sadol od prvého použitia, dokonca som ho použila aj na podráždené miesta pod plienkou. Natrela som na noc a do rána bola pokožka zahojená. Ja trpím od malička na ekzém na rukách, tak som po nakrémovani malého skúsila aj ja. Do malej chvíle som mala upokojenie od svrbenia a zmizlo aj začervenanie. Jediné mínus za nás je, že je ťažšie roztierateľný.
  • Jemný k pokožke
  • Liečivé účinky
  • Ťažšie roztierateľný
Veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Tešíme sa, že Jurkovi kombinácia prémiových zložiek nášho telového mliečka Jack N´Jill napomohla zregenerovať podráždené miesta jeho citlivej pokožky. BABY LOTION sme vytvorili práve pre detičky s citlivou pokožkou na upokojenie a hydratáciu a sme veľmi radi, že vám sadol od prvého použitia. Čo sa týka jeho roztierateľnosti, stačí ho naniesť na pokožku iba v malom množstve, kedy sa rozotrie veľmi jemne, jednoducho a ihneď ho pokožka absorbuje. Budeme veľmi radi, ak vyskúšate aj naše ďalšie produkty Jack N´Jill na starostlivosť o zúbky Vášho Jurka.
zuzulienkasv  16. máj 2023 Overená recenzia

Telové mlieko

Pri používaní telového mlieka sa dcérke pokožka upokojila, keďže po narodení mala problémy so začervenaním.
  • Konzistencia
  • Textúra
  • Dobre sa nanáša
  • Nezanecháva mastný film na pokožke
Veľmi pekne Vám ďakujeme za reakciu na naše telové mliečko BABY LOTION. Teší nás, že dcérke pomáha pri začervenaní citlivej pokožky. Naše telové mliečko sme navrhli tak, aby vďaka prírodným výťažkom a organickým olejom hĺbkovo hydratovalo a vyživovalo pokožku. Budeme veľmi radi, ak vyskúšate aj naše ďalšie produkty Jack N´Jill na starostlivosť o zúbky Vašej dcérky.
biankinka  15. máj 2023 Overená recenzia

Baby krém

Kremík nám žiaľ nesadol. Niekoľko minút po nanesení na tváričku synček začal byť nepokojný a plačlivý. Tvárička mu začala červenieť, mal ju posiatu červenými fľakmi. Hneď som mu krém zmyla a do chvíľky červeň zmizla a aj syn sa upokojil. Ďalej sme už kremík neskúšali.
  • oceňujem recyklovateľný obal
  • vegánsky produkt
  • alergická reakcia/podráždenie
  • zvláštna plastová vôňa
Dobrý deň, úprimne nás mrzí, že vám krémik nesadol. Vždy odporúčame vykonať kožný test pred prvým použitím a otestovať produkt na zápästí svojho bábätka. Veríme, že jedna skúsenosť Vás neodradí pri používaní našich ďalších produktov Jack N´Jill. Vnímanie vôní máme rôzne a každému vonia niečo iné. Práve v tomto mliečku nepoužívame vonné zložky, aby sa zachovala prirodzená vôňa bábätka.
ivka55555  15. máj 2023 Overená recenzia

Perfektné telové mlieko v každom smere

Úžasný produkt, po nakrémovaní dcérka nebola vôbec mastná, ale pritom pokožka bola hydratovaná a jemná. Aj moje ruky boli jemné, perfektné zloženie a textúra telového mlieka 👍🏻
  • Textúra
  • Ľahko a rýchlo sa vstrebáva
  • Hypoalergénny
  • Dizajn balenia a recyklovateľný obal
Veľmi pekne Vám ďakujeme za reakciu na naše telové mlieko BABY LOTION. Navrhli sme ho tak, aby vďaka prírodným výťažkom a organickým olejom hĺbkovo hydratovalo a vyživovalo pokožku. Budeme veľmi radi, ak vyskúšate aj naše ďalšie produkty Jack N´Jill na starostlivosť o zúbky Vašej dcérky :-)
petulka51  15. máj 2023 Overená recenzia

Telové mlieko

Telové mliečko, ktoré je vhodné už od narodenia. Ľahko sa aplikuje a rýchlo sa vstrebáva, čo je za mňa veľké plus. Nezanecháva mastné fľaky na pyžamkách ako olejčeky pre deti. Mlieko nám pomohlo aj na suché miesta za uškami, ktoré dcérka mala. Je to naozaj zázrak v malom prevedení ❤️😍. Určite odporúčam všetkým mamičkám ako základnú výbavu pre bábätko už do pôrodnice.
  • Ľahko sa aplikuje
  • Rýchlo sa vstrebáva
  • Vhodný od narodenia
  • Prijala by som väčšie balenie
Veľmi pekne Vám ďakujeme. Tešíme sa, že dcérke naše telové mliečko BABY LOTION pomáha svojimi účinkami na citlivú pokožku za uškami. Teší nás tiež Vaše krásne odporúčanie pre základnú výbavičku do pôrodnice. Skvelá správa je, že v Žilinskej pôrodnici každé jedno bábätko, ktoré príde na svet je okúpané a natreté našimi BABY produktami BABY LOTION a BABY WASH. Čoskoro aj v ďalších pôrodniciach 🙂. 100 ml balenie sme vytvorili, aby bolo skladné do tašky na kočík, či do kabelky a pri cestovaní. Môžete ho mať stále po ruke kdekoľvek ho budete potrebovať. Pri používaní postačí naozaj malé množstvo, preto vám vydrží dlhšiu dobu. Budeme veľmi radi, ak vyskúšate aj naše ďalšie produkty Jack N´Jill na starostlivosť o zúbky Vašej dcérky.
mims_28  14. máj 2023 Overená recenzia

Krémik

Krémik je veľmi príjemný, bez parfumov a nie je veľmi hustý. Je super roztierateľný. A je super, keďže naša dcérka sa vyhádže z čohokoľvek a pri tomto krémiku som to nespozorovala.
  • -dobre roztierateľný
  • -nie je príliš mastný
  • -recyklovateľný obal, čo je super
Veľmi pekne Vám ďakujeme za reakciu na naše telové mlieko BABY LOTION. Navrhli sme ho tak, aby vďaka prírodným výťažkom a organickým olejom hĺbkovo hydratovalo a vyživovalo pokožku. Teší nás Vaša pozitívna skúsenosť s citlivou pokožkou Vašej dcérky. Budeme veľmi radi, ak vyskúšate aj naše ďalšie produkty Jack N´Jill na starostlivosť o zúbky.