Učíme sa riekanky Fisher-Price

Otvorte svojmu dieťatku svet zábavy a učenia s touto hudobnou knižkou. Jednoduchým otočením stránky spustíte obľúbené detské pesničky a zároveň si môžete prezerať farebné obrázky psíka a jeho sestričky.

Hračka hovorí slovensky. Stránky sa deťom ľahko otáčajú, pomôžu deťom rozvíjať jemnú motoriku. Deti si pri hre s hudobnou knižkou užijú nielen veľa zábavy, ale zároveň sa učia písmenká, počítanie, prvé slovíčka, čísla, tvary a ďalšie dôležité veci.
Vďaka praktickej rukoväti je možné knižku zobrať všade so sebou.
Funguje na batérie.

Vhodné pre deti 6 do 36 mesiacov.

Kde kúpim knižku Učíme sa riekanky?

Hodnotenia a skúsenosti s knižkou Učíme sa riekanky Fisher-Price

Máš skúsenosť s knižkou Učíme sa riekanky Fisher-Price?
lozarpemo  18. dec 2022

Zaujímavá podnetná hračka

Knižka dcérku veľmi zaujala, rada si ju prezerá. Oceňujem "nezničieľné" tvrdé strany, milý hlas, veselé piesne. Odporúčam.
akki6  19. okt 2022

Pekná naučná hračka

Mala pekné pesničky a detom sa páčila.
ivkasnv  19. okt 2022

Super pesnicky

Chytlave pesnicky, dcere sa knizka velmi pacila, obkukala si ju od nas aj mala sesternicka, ktorej sa tiez velmi pacila.:slight_smile:
  • Slovenské pesnicky
  • Chytlava melodia
  • Precvic si jazycek
jane1987  27. júl 2022

Veľmi vďačná hračka

Syn ju dostal ako darček k narodeniu a doteraz je s nami. Cvičil pršteky a rúčky pretáčaním stránok, riekanku ho upokojovali, krásne obrázky
  • Dve možnosti hlasitosti
  • Hračka na cesty i do postieľky
  • Pekne ilustrovaná
  • Jednoduché riekanky
  • Svetielka zaujmú
1elizabeth1  26. júl 2022

Odporúčam

Skvela kniha ...moju dceru zaujala .... kazdy den musi nej listovat :) krasne krasne piesne,ktore vam este dlhk budu zniet.
  • Pekne piesne
  • Rychlo sa naucis
  • Lahke listovanie
malicka1986  26. júl 2022

Same pozitivum

Kniha riekaniek,krasne riekanky,ktore ovlada uz cela rodina,uci deticky pocet coho kolko je,farby v knihe.Za nas ozaj vyborna hracka,ktoru odporucam kazdemu :)
  • Naucna kniha riekaniek
barborakl  26. júl 2022

Knižka Fisher price

Malý má knižku veľmi rád. Je pekná, farebná a riekanky sú chytľavé, avšak mohla by mať viac strán.
  • Zaujímavá pre dieťa
  • Pekne riekanky
  • Mala príbehov
katuska1985  26. máj 2022

Knižka

Obľúbená knižka , spievame si spolu každý deň
lenka1989  26. máj 2022

Knižka riekaniek

Fisher Price- mame knižku riekaniek, zo začiatku sme ju skrývali slebo maly syn si stále púšťal pesničku bola babka mala capka cupy lupy a on chudáčik myslel že jeho babku zaslapal capko a to bolo placu a nareku že babi babi ♥️ Potom neskôr pochopil že jeho babička je v poriadku a to v knižke je len pesnička o capkovi 🌹
  • Veľmi krásne knižka ktorá zaujme dieťatko
  • Nedostatky nemá žiadne
antonka  26. máj 2022

Knižka riekaniek

Antonka
Fisher Price- mali sme knižku riekaniek, prežila prvého syna druhého a aj krstný syn sa s ňou hrá, je skvelá a tie pesničky sú mega chytľavé 😅doteraz ich mám v hlave hoci sú chlapci už veľki, teraz behajú po dvore a chytajú pavúky a stále si spievajú "malinký pavučik liezol odkvapom..." :D
  • Skvelý dizajn
  • Pekné farby
  • Prijateľná cena
ivusa156  26. máj 2022

Super knižka

Tato knižka ma u nas velky úspech u nas.. Maly sa s nou vie super zabaviť
suanee  26. máj 2022

Zábava na pokračovanie

Veľmi pekná a praktická hračka. Bavila starsiu ale aj mladší sa s ňou rad zábava. Dá sa zbaliť a vziať na cesty, k bankám a pod. Akurát pesničky už viem naspamäť :-D ale to k tomu patrí všakže...
  • Svietiaca
  • Vydava zvuky
  • Nemusím často meniť batérie
dominika0503  26. máj 2022

Dobrá

Krátke pekne riekanky, zaujímavé farebne obrázky, ktoré zaujímajú deti 🙂
julka1995  25. máj 2022

Zaujímavá pekná detská knižka som veľmi spokojná.

Veľmi pekná farebná knižka, či už ilustráciou alebo pesničkami. Dcérka ju zbožňuje.
  • Strany sa nedajú potrhať
  • Na knižke sa dá stlmiť hlas
  • Pesničky hrajú aj pri otvorení strany netreba len stláčať tlačidlá
  • Je pekná farebná
maxi2  25. máj 2022

Fisher-Price kniha

Super knižka už aj pre drobca , ktorý sa s ňou hra asi od 9 mesiacov. Super na Tom je ,že neroztrhá strany
  • Nedajú sa potrhať strany lebo sú plastové 🙃
  • Neviem
tani777  25. máj 2022

Skvela kniha

Vyborna kniha s peknymi rytmickymi pesnickami,mame aj starsiu verziu,obe su super :) starsia 4 rocna sa s nou stale casto hra,uz od cca 10m,mladsia zacala este skor
  • Pekne rytmicke pesnicky
  • Jednoduche ovladanie
  • Pesnicky sa daju pustit aj otocenim strany aj stlacenim tlacidla
  • Tlacidla svietia farebne pocas hrania
  • Zvuk sa da aj stlmit
zuzanka419  25. máj 2022

Pekná zvuková kniha

Dcérka túto knižku miluje, pekne naspievané riekanky a k tomu jednoduché počítanie, učenie sa tvarov a písmeniek. Veľmi pekná a kniha, odporúčam.
  • Tvrdý obal, takže dieťa knihu nezničí.
cyntia03  25. máj 2022

Najobľúbenejšia hračka

Knižku dcérku miluje, dostala ju na prvé narodeniny ❤️ Hrá sa sňou každý deň, tancuje na pesničky ❤️ Veľmi si ju obľúbila. Piesne sú krátke, tak akurát. Páči sa mi aj náučný charakter knižky ❤️
tina877  25. máj 2022

ODPORUCAM

Je samozrejme ze deti priahuje vsetko co svieti blika a hra. Prave pre toto nasu Lenku nielenze zaujala tato knizka ale je jej najoblubenejsia hracka. Pekne hra, uci sa riekanky, sama si postlaca gombiky. Za mna cena kvalita a vyuzitie super!
  • Uchop do ruky
  • Melodia
  • Kvalita
  • Malo riekaniek
zuzana0310  25. máj 2022

Recenzia knihy - Ucime sa riekanky

Dcerka (2r.) knihu dostala ako darcek. Casto a rad si ju poziciava aj syncek (6r.). Texty du lahke a rytmicke. Deti si casto pospevuju. Knihu odporucame...🙂
  • Dobry uchop do rucky
  • Ovladanie hlasitosti
  • Pekne ilustracie
  • Velkost knihy, zabera vela miesta v batohu
lenkavalova  23. apr 2022

• Regulovanie hlasitosti
  • Svetielka
ek1205  22. apr 2022

Výborná knižka

Výborná náučná farebná. Rodičom by mali k tomu dodať slúchadlá 😂 dokola a znovu a znovu
  • Rôzne pesničky
  • Krásna farba obrázky
petulienka163  22. apr 2022

Odporúčam

Určite odporúčam hračky Fisher Price.Máme ich doma veľké množstvo,či už to je Hovoriaci psík,knižka Učíme sa riekanky alebo vkladací Hrniec s rôznymi tvarmi.Moje deti si ich všetky veľmi obľúbili a veľmi veľa vecí sme sa s nimi naučili...spievali sme pesničky ,naučili sa počítať,rozoznávať tvary,farby...za mňa jednotka na trhu s hračkami😊
paula_markova  22. apr 2022

Skvela knizka pre rozne vekove kategorie

Knizka ma nahratych vela peknych pesniciek, bavi nasho dvojrocneho, aj stvorrocnu a je teda vhodna aj od este mladsieho veku.
luckaamisko  22. apr 2022

Vhodná do auta

Knižka je plastová, čo je super pre deti. Pesničky chytľavé aj pre dospelých 🤪
  • Pekne pesničky
  • Praktický úchyt pre malé ruky
  • Mohla by mať viac strán 🤷🏻‍♀️
dominikatn  22. apr 2022

Spieva celá rodina

Chytľavá hračka, ktorá dieťatko naučí základy - tvary, farby, objekty. Zabaví aspoň na pár minút.
  • nie príliš hrubá
  • pekne oddelené skupiny tlačítok - objekt, tvar, farba
lucinka0607  22. apr 2022

Super

Knizku mala prva dcerka v starsom vydani a teraz mladsia dcerka ma tuto verziu.je to velmi mila hracka,pekne kratke pesnicky,nauci tvary,cisla.jedina nevyhoda,ze sa neda prepnut pesnicka z dalsej strany.
ingus_ka  22. apr 2022

Recenzia ku knihe riekaniek

Našou top hračkou od spoločnosti fisherprice jr jednoznačne knihabl riekaniek, keďže moja dcérka Zoe veľmi rada a často spieva (kniha ju k tomu aj podnecuje 🙂) tak nesmie chýbať a musí byť vždy s nami na cestách 😁 kniha obsahuje krásne ľudové (detské) pesničky a ona ich vie už naspamäť 😄🥰
lenajacob  21. apr 2022

Smiech

Úžasná knižka, ktorú sme dostali na narodeniny pre syna a veľmi spokojný je a najmä zabaví a učí
  • Môcť regulovať hlasitost
karolina610  21. apr 2022

Jedna z obľúbených hraciek

Dcérka vždy spozornie keď jej vytiahnem túto knihu. Má ju veľmi rada a dá sa z nej aj niečo naučiť. Máme ju veľmi radi🥰
  • Ilustrácia
  • Slovenský jazyk
  • Náučné
fkata  21. apr 2022

Nenáročná kniha na cesty

Knihu riekaniek dostal syn, využívali sme ju naozaj denne. Mnoho cestujeme, bola naším spoločníkom, dokázal sa s ňou prehrať aj sám. Je malá, zmestí sa aj do kabelky, do detskej rúčky je tiež vhodná.
  • Príjemné melódie
  • Pekná ilustrácia
  • Prvá vlastná kniha
tericen  21. apr 2022

Odporúčam

Zatiaľ sme ju my ešte nevyužili, ale iž teraz sa tešíme ako nás zaujme keď budeme väčší
  • Riekanky po slovensky

• Pekne melodie
  • Pekne ilustracie
jancanca  21. apr 2022

Kniha riekaniek

U nás táto kniha išla denne. Pekne riekanky chytľavé melódie za nás super. Synovi sa veľmi páčila. Urcite sa bude páčiť aj druhému synovi. Čoskoro ju zase vytiahneme. Dúfam ze o ňu nebude bitka 😄
matuskka222  21. apr 2022

Pre nás najlepšie čo sme mali od fisher price

Krásna knižka s riekankami ktorá zaujala obe moje dcérky
  • Riekanky po slovensky
  • možno cena
monicka976  20. apr 2022

Kniha riekaniek

Knihu sme kupili syncekovi aby sa viac rozrozpraval, knizka sa mu paci je farebna, zaujimava, za mna pekne zrozumitelna, sme velmi spokojni
  • Farebnost
  • Putave a kvalitne prevedenie
  • Pekne riekanky
  • Zaujme dieta
katka34311  20. apr 2022

Skúšali sme ju u lekárky

Na túto hračku sme natrafili u lekárky keď sme s dcérkou čakali na vyšetrenie. Naozaj dcéru zaujala a mňa ako rodiča taktiež, pretože sa deti naučia krásne riekanky formou hry.
  • Dá sa zobrať všade so sebou
  • Skladnost
  • Tvrdý obal
zdenkastanka  31. mar 2022

Hravé učenie

Túto spievajúcu knižku dostal synček keď mal 8 mesiacov.Hned na prvý pohľad ho veľmi zaujala. Veľmi rád sa s ňou hrava doteraz (2,5r) . Veselé pesničky, počítanie, určovanie farieb a tvarov, pekné farebne prevedenie.
Určite odporúčame, deti si ňou precvičujú aj motoriku, otáčanie strán, stláčanie tlačidiel.
  • Učenie tvarov , farieb a počítanie hravou formou
  • Pekné detské pesničky
  • Pekné farby
  • Možnosť regulovať hlasitosť hračky
  • Jednoduché ovládanie
  • Nič
slaviivals  27. mar 2022

Pre rocne dieta nic moc

Dcerka ju dostala k roku, teraz ma rok a pol. Pacia sa jej svetielka a to je asi tak vsetko. Mame ine zvukove, interaktivne knizky, ktore su ovela vacsim prinosom. Hracka ani nie je spratna, neda sa pekne ulozit medzi knihy a huci pri otvoreni kazdej strany, bez moznosti regulacie, neda sa skratka zastavit. Ilustracie su tiez take, ze neviem, ci su to mysi alebo opice 😬 Mozno starsim detom 🤷🏼‍♀️
  • Neznicitelne strany (plast)
  • Regulacia hlasitosti
tjt2013  24. mar 2022

Veselá aj poučná

Knižku môžem len odporučiť; je krásna farebná, veselá ale aj poučná. Dcéry ju milujú a bijú sa o ňu😃 viem, že zakaždým, keď ju vytiahnem zo skrine, obe dćerky zaujmem na dlhší čas, mladšia miluje pesničky a tancuje len čo knihu zbadá, staršia sa s jej pomocou učí 👍
  • Veselá a poučná hračka
  • Vhodná pre široké vekové spektrum (my sme využívali odkedy dcérky začali vnímať okolie, staršia bude mať 4 a stále ju baví)
tibma  23. mar 2022

Učíme sa hravo

Dcérka dostala túto knižku riekaniek ako 3-ročná a hneď sa jej veľmi zapáčila, behom mesiaca vie všety riekanky a pesničky naspamäť. Krásne spracovaná knižka , určite odporučam :)
  • - jednoduché riekanky
  • - krásne ilustrácie
  • - pre menšie dieťa je trošku ťažšia
anna134  17. mar 2022

U nás všetko hracie malo uspech

Všetko sme poznali naspamäť. Deťom sa to paci. Samozrejme sme posunuli ďalej aby aj druhé deti mali radosť
Najnovšie sme kupovali vankúšik pod bruško a negatívnu recenziu nemám...
luciamiklova  15. mar 2022

Obľúbená hračka

Dcérka miluje túto knihu od mala, doteraz sa s ňou hra a to má už 3roky, máme napr. aj FP hrniec ale táto kniha vyhráva na olnej čiare :)
  • Pekné pesničky a obrázky
  • Moznosť zvoliť hlasitosť
laurika173  15. mar 2022

Kniha riekaniek

Syn ju dostal k 1. narodeninám, on veľmi rád ,číta' 🤪 takže aj táto knižka patrí medzi jeho obľúbené. Pesničky už poznáme naspamäť celá rodina 😉 za mňa pekná,
farebná knižka, ktorá aj niečo deti naučí 👌
  • pekne ilustrovaná knižka
  • deti zaujme
  • naučí
  • žiadne
lexie3  15. mar 2022

Veselá knižka

Knižka rastie a deťmi. Je taká všestranná a dá sa z nej veľa naučiť čiže je aj náučná. Napríklad také farby,pomenovať tvary, ukázať kde je čo na obrázku. Je veselá, farebná a hlavne sa s ňou dá zaspievať a zatancovať. Naše deti ju majú radi :)
  • -pestrosť
  • -náučná
  • -regulovanie hlasitosti
zu25  14. mar 2022

Super knižka

Deti pri nej tancujú, tlieskajú, tešia sa, pesničky sú veľmi návykové, spievate si ich spolu s deťmi celý deň :)
  • pekné ilustrácie
  • návykové pesničky
  • jednoduchosť
maty1  13. mar 2022

Určite jednaz našich najobľúbenejších kniziek) len a len odporučam
  • Interaktívna a dcérka sa z nej uci
anna284  13. mar 2022

Kniha

Dcérka ju dostala k 1 narodeninám
Zo začiatku ju nezaujala ale neskôr sa stala obľúbená hračka
ljudika  12. mar 2022

Obľúbená "hovoriaca" knižka

Patrí k našim TOPkám.
Vesluj, vesluj svoj čln jemne dolu prúdom...
Veľmi obľúbená ako u 1,5 ročného syna, tak ešte stále aj u štvorročného
  • - dá sa regulovať hlasitosť
  • - nedá sa prepínať riekanka medzi ľavou a pravou stranou
ljudika  12. mar 2022

Kniha riekaniek

Vesluj, vesluj svoj čln jemne dolu prúdom....
Najobľúbenejšia "hovoriaca" knižka našich synov
  • - oceňujem, že sa dá regulovať hlasitosť
  • - musím vždy počkať kým dohrá pieseň z lavej strany aby začala hrať tá z pravej
zizka1133  28. feb 2022

Kniha riekanky

Syn dostal k 1 roku. Knižky ho zaujímajú a aj tato zaujala. Pekne si prevracia strany a popri nich aj tancuje.
  • Hra
  • Pekne pesničky
  • Ľahké otáčanie strán
  • Viac strán s pesničkami 🙂
  • Možnosť prepnúť hneď na druhú pesničku na dvojstránke chýba
lucyivo  28. feb 2022

Kniha ako darček

Knihu sme kúpili krstnemu synovi ako darček k 1.narodeninam. Zaujala veľmi aj moje dcérky. Pekne riekanky a aj pevné a a zároveň bezpečné prevedenie pre maličké dieťatko. My sme s výrobkami Fisher price velmi spokojní.
diannas  14. feb 2022

Zaujala ihneď

Knižka synčeka zaujala hneď od prvého momentu. Kúpili sme mu ju na 6m. Knižka ho vie natoľko zaujať ,že aj zabudne že chcel plakať. A ešte je to aj náučné.
  • Mnoho riekaniek
  • Žiadny
makrame  14. feb 2022

Super spolocnik

Máme túto knižku už asi od 1,5 roka, dcerka ju má stále veľmi rada a to má už skoro tri roky. Je to super spoločník do auta, pesničky si rada spieva a už ich vie aj naspamät :) pesničky sú milé, nahovorené príjemným hladom, kniha je krásna farebná dieťa upúta.
maca_k  4. feb 2022

Veľmi pekne spracovaná kniha

Knihu sme kúpili keď mal malý 6 mesiacov a dnes má 3 roky a stále je top hračka
  • Bliká
  • Hrá piesne
  • Vtiahne dieťa do hry
  • Farebná
  • Odolná (už nám tolko krát spadla aj ju malý prisadol poskákál aj obúchál)
  • Keby má viac strán 😀
evka1247  29. jan 2022

Staronová

Knižka ktorá poteší zabavi. Mali sme staršiu verziu pri straršej dcére a teraz sme kúpili menšej novú.Má 2 úrovne hlasitosti, čiže ak funguje nonstop ako fungovala u nás, dá sa stíšiť .
  • pesničky sú chytľavé
  • 6 riekaniek 2 úrovne hlasitosti
  • krásna farebná knižka
  • trošku ťažšia pre menšie deti