Yves Rocher Elixir Botanique

4 skúsenosti

Elixir Botanique: nádych oceánu a prísľub zdravej a žiarivej pokožky z pobrežia Bretónska.

Dvadsaťpäť rokov výskumu v botanike a biotechnológii viedlo k spojeniu extraktu
z kapucínky pestovanej podľa princípov agroekológie na poliach v La Gacilly, s extraktom z mikrorias Tetraselmis pestovaných v Bretónsku vo fotobioreaktoroch. Toto spojenie viedlo k vzniku unikátneho radu Elixir Botanique z laboratórií prémiovej francúzskej kozmetickej značky Yves Rocher.

Výťažok z kapucínky prostredníctvom svojich okysličovacích vlastností
podporuje okysličenie kožných buniek a tým ich oživuje.
Mikroriasa Tetraselmis, morská rastlina s detoxikačnými schopnosťami, bojuje proti negatívnym vplyvom životného prostredia spôsobeným znečistením, ktoré urýchľujú starnutie pokožky.

Vďaka spojeniu týchto dvoch rastlín vzniká 100% jedinečná patentovaná schopnosť stimulovať okysličenie pokožky pomocou toku kyslíka a jeho využitie bunkami. Aktiváciou konkrétnych mechanizmov nastáva detoxikácia buniek. Spojenie výťažku z kapucínky a mikrorias Tetraselmis umožňuje lepšie fungovanie buniek, spevnenie, posilnenie a okysličenie pleti.

Pleť je okamžite detoxikovaná a schopná dýchať, je chránená pred poškodením spôsobeným znečistením, ktoré je zodpovedné za predčasné starnutie.

Yves Rocher Elixir Botanique

Rad Elixir Botanique je určený pre:

• Normálnu až zmiešanú pleť
  • Boj s prvými vráskami
  • Pleť vystavenú stresu a aktívnemu spôsobu života
  • Pleť vystavenú smogu a nečistotám z ovzdušia
Kde kúpim výrobky Elixir Botanique od Yves Rocher?

Hodnotenia a skúsenosti s výrobkami Yves Rocher Elixir Botanique

Máš skúsenosť s výrobkami Yves Rocher Elixir Botanique?
seena  23. okt 2021

Predčil moje očakávania

Nový rad Elixir Botanique je vskutku výborný a môžem ho len odporučiť. Mala som možnosť testovať ho a bola som nadmieru spokojná. Moja pleť dostala životabudič, po použití krémikov je hydratovaná a omladená. Dokonca sa mi výrazne redukoval aj môj problém s výsypom na lícach. Pleť dostala luxusnú starostlivosť.
  • zloženie
  • vôňa
  • textúra
  • žiadne
trisha321  19. okt 2021

Testovanie Yves Rocher Elixir Botanique

Na začiatku som bola trocha skeptická, keďže veľakrát som sa v kozmetike sklamala, ale tentokrát som videla pozitívny výsledok už po pár dňoch.
Pleť mam čistejšiu, jemnejšiu a žiarivejšiu. Je nádherne hydratovaná a hebká. Konzistencia mi tiež vyhovovala a táto sada mi sadla hlavne kvôli tomu, že som mala pleť vysušenú a dehydratovanú. Som naozaj veľmi spokojná.❣️🙏
  • Konzistencia
katarina303  13. okt 2021

Dokonalosť v produktoch Yves Rocher

Kozmetiku Yves Rocher používam uz niekolko rokov, vyhovuje mi textúrou krémov, blahodarnými účinkami na moju pleť a rôznymi škálami vôní, ktoré ma dokonale zrelaxujú. Zároveň, nie sú testované na zvieratách a sú cenovo dostupné. Som nadmieru spokojná.
  • Cena, textúra, vône
aurra  23. sep 2021

Najlepšia skúsenosť

Kozmetiku Yves Rocher používam každodenne, najlepšie pôsobí na moju pleť aj vlasy. Aj s týmito výrobkami som nadmieru spokojná.