Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Pôrodnica a doktori

Už len pri pomyslení na pôrod sa vám robí mierne nevoľno a potia sa vám ruky? Nie ste v tom sama, strach z pôrodu je úplne prirodzený.

Mamičky, ktoré už majú pôrod za sebou sa zhodujú na tom, že ich zážitok z pôrodu veľmi ovplyvnilo to, kde a s kým rodili. Výber pôrodnice7 teda určite nepodceňujte. Ak nemáte predstavu, čo od pôrodnice očakávať, určite pohľadajte na koníku, nájdete tu zoznam pôrodníc a skúsenosti mamičiek s nimi. Tie pôrodnice, ktoré vám budú pripadať vhodné, potom určite navštívte.

Osobná návšteva vám umožní zistiť, ako sa tam cítite a prípadne sa môžete opýtať na čokoľvek, čo vám v súvislosti s pôrodom napadne. Niektoré pôrodnice sú žiadanejšie než iné a kvôli kapacite požadujú, aby sa nastávajúca mamička k pôrodu u nich registrovala.

Okrem toho, kde rodíte, je samozrejme dôležité aj s kým. V poslednej dobe je bežné, že si so sebou mamičky berú vlastnú pôrodnú asistentku. Ak to tiež zvažujete, určite si vyberiete zo zoznamu pôrodných asistentiek tú, ktorá vám bude vyhovovať a možno je aj priamo z vášho mesta.

<< Späť do sekcie Rodím

Súvisiace články

Pomohol ti tento článok?
 / Nie