Môžem mať silný menzes, aj keby som bola tehotná?

Zodpovedané
22. dec 2022

Dobrý deň,

pár dní som sa cítila zvláštne, často chodila na wc a menzes mi meškal niekoľko dní. Spravila som si tehotenský test, ktorý vyšiel pozitívne s viditeľným duchom. O pár hodín na to som dostala menzes.

Je možné, že som tehotná a mám normálny silný menzes (počula som dávnejšie, že je to možné)?

Obávam sa, či sa nejedná o biochemické tehotenstvo a rada by som vedela názor na moju otázku. Po menzese si chcem spraviť ďalší test a ísť k lekárke.

Ďakujem.

Dobrý deň,

ak sa jedná o menzes obvyklej intenzity, prípadne silnejšej, najskôr pôjde o spontánny abort. Určite absolvujte kontrolné vyšetrenie po odkrvácaní.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník