Môžem byť tehotná, keď mám menzes?

sabina001
22. jún 2015

Ahoj zienky mam taký mensi problém ze tehotensky test mi vyšiel 3 krát pozitivne pred menzesom dostala som skorej o dva dni ako som mala slabý menzes ako som mavala úplne silný ten to je slabý bolia ma strašne prsia sú bolestivé na dotyk mam ich naliate byva mi strašne zle posledný dni môžem byt aj tak tehotna keď mam menzes nechapem tomu 7.7 idem na preventivnu

missy1989
22. jún 2015

Samozrejme môžeš veľa žien má ešte raz možno aj viac krát menzes urob si po skončení ešte jeden test a uvidis ale s týmto ti lekár viac pomôže ako my :/ veľa štastia 🙂

katka.gzd
22. jún 2015

@sabina001 jasne, moja babka krvacala pri vsetkych 3 dcerach prve tri mesiace... 🙂 a mozno to ani nebol menzes ale krvna podliatina od uhniezdovania napriklad...ked mas pozitivny test tak budes v tom...ved si sprav dalsi teraz a budes na istom...

sabina001
autor
22. jún 2015

@missy1989 dakujem ved 7.7 idem lem mi bolo divne ze mam napiste prsia a bolia ma preto mi to bolo divne ved uvidím dakujem

bonaqa2013
22. jún 2015

@sabina001 tiež som mala pri 1 a 3 tehu. Tak isto ako opisuješ....

sabina001
autor
22. jún 2015

@bonaqa2013 a bolo ti niečo vidno na sone ? Idem na gyndu 7.7

missy1989
22. jún 2015

@sabina001 ja si myslím že si ale poznám to sklamanie ak niesi preto vyčkaj ešte 🙂 pridaj foto testu nech ti zhodnotíme 🙂

sabina001
autor
22. jún 2015

@missy1989 už som ho vyhodila neskladujem ich 😃

missy1989
22. jún 2015

@sabina001 mne keby vyšiel pozitívny zaramujem si ho 😁😄

sabina001
autor
22. jún 2015

@missy1989 😃 vies keď som dostala tak som zmetena stoho

missy1989
22. jún 2015

@sabina001 to ti verím :( a ešte do toho 7.7 čakať strašne podľa mna sa môžeš na tých 80% radovať urob si zajtra opäť test 🙂

sabina001
autor
22. jún 2015

@missy1989 no skusim alebo koncom tyzdna neviem kedy pôjdem do lekárne 😃 , no som zvedava len otazne je ci som nepotratila

biama
22. jún 2015

Ja som mala ms , ale slabsiu ako mavam a bola som tehu..

sabina001
autor
22. jún 2015

@biama a nemohla som potratit ? Mam slabšiu ako mavam koľko dni si ju mavala

biama
22. jún 2015

Ja myslim, ze keby si potratila tak by si silno krvacala.. No mne to trvalo tak tyzden, mozno aj viac a potom to prestalo a este aj na dalsi mesiac tak isto.. a teraz tu mam dcerku 🙂

sabina001
autor
22. jún 2015

@biama aha no uvidí teda s manzelom sme zvedavý som zvedava co mi povie doktor keď tam pôjdem na preventivnu . 🙂

biama
22. jún 2015

@sabina001 drzim palce aby vam to vyslo 🙂

leeenka26
22. jún 2015

@sabina001 ak druha ciarka na teste bude silniet tak to je dobre znamenie ak nie tak mohlo ist o biochemicke tehotenstvo. Ja som dostala ms a potom o par dni som zacala spinit. Kazdy den trocha. Spravila som si test a vysiel pozitivny. Ale neskor slabol az zmizol. Aj v krvi som mala hcg nizke len 50. A potom som dostala silnejsiu ms.

marina24
22. jún 2015

moja mama mala dvakrát ešte riadny menzes,a to už dva mesiace bola tehotná,čiže samozrejme,že môžeš,nič neobvyklé vraj 🙂

h2
23. jún 2015

@sabina001 Ahoj, ja osobne som mala slabšie krvácanie v čase menzesu prvé 2 mesiace tehotenstva (čiže ešte 2x ako tehotná). Takže áno, môžeš. 🙂

ajka103
27. jún 2015

Ahojte baby 2.6 som mala nechránený sex a 12-19.6 som mala menštruáciu ktorá bola slabšia ako inokedy prvý deň len hnedý výtok ,druhý deň bola silná a potom som mala hnedý výtok ale aj krv lenže menej , cyklus mám 30 dní . Robila som si už 5 testov ale všetky boli negatívne . Teraz mňa začali bolieť prsia a pichá má v podbrušku .. Myslíte že som tehotná alebo je to ovu ? 🙂 .. Asi skôr ovu že ?

sibalka21
27. jún 2015

@ajka103 Kedze mas po MS a vsetky testy su negativne tak to bude skor ovu, kedze je teraz taky cas ze by ti mohla teoreticky zacat.. A ked ste mali sex 2.6 testy by ti uz ukazali aspon dusika si myslim... Vela stastia

ajka103
27. jún 2015

Ďakujem , budeme sa snažiť ďaľej , aj tebe želám veľa šťastia. Vidím že si v očakávaní 🙂 .Tak hlavne veľa zdravia 🙂

ajka103
27. jún 2015

Asi nič žee ? . Viem že to nieje dobre vidno , ale asi by tam bolo niečo vidieť 😒

sibalka21
27. jún 2015

@ajka103 to sú všetky tehu? No treba o by trosku ostrejšie foto

ajka103
29. jún 2015

Ja už neviem čo mám robiť , už 7 testov mám negatívnych . A teraz od piatku mňa strašne bolí krčok , ked som mala sex tak to neskutočne bolelo . A veľmi mňa pichá v podbrušku , tak viac vľavo .Bolí to pri nejakom pohybe , alebo keď sedím , a občas mi tam tak neskutočne pichne. Taktiež keď si to miesto potlačím tak to bolí . Mám aj taký biely hustejší výtok .Gynekolog má dovolenku takže netuším či som tehotná alebo je to skôr nejaký zápal ? Nemáte niektorá skúsenosť ? 😒

bajana
29. jún 2015

@ajka103 tehotenstvo to nebude (negatívne testy), skôr iný problém...kŕčok ani styk v tehotenstve nebolia, bolesť je ako pri MS, nie bodavá a na dotyk sa nemení...zasla by som za iným lekárom

ajka103
29. jún 2015

Ja si tiež myslím že tehotenstvo to asi nebude , lebo 12 - 19.6 som mala aj menzes .Síce viem že aj v tehotenstve môže byť ms, ale ešte aj tie testy keď sú negatívne. A teraz mňa začali aj prsia bolieť , čo u mňa znamená že príde ďalšia ms. Len sa bojím či to nie je mimomaternicové , alebo nejaký zápal 😒 .Zajtra zavolám inému či by som nemohla prísť .Toto nieje taká bolesť ako pred ms, ale také hrozné pichanie . A krčok mám úpne citlivý , na dotyk velmi bolestivý.

sibalka21
29. jún 2015

@ajka103 Ale ved si mala MS takze to nebude tehotenstvo... Pichanie v podbrusku a vytok, bolave prsia su priznaky aj pri ovulacii... A aj tie negativne testy, zbytocne vyhodene peniaze... Radsej sa snazte dalej a pokial bude meskat MS tak potom rob testy... Vela stastia 🙂

ajka103
29. jún 2015

@sibalka21 lenže problém je v tom že som mala výtok ako pri ovu v piatok a sobotu , ale teraz mám už taký biely hustý . ☹

missy1989
29. jún 2015

@ajka103 ty kokos ja mám presne to iste už cez týžden ma boli v podbrušku aj prsia aj výtok a to mám ešte 10 dni do menštruácie preto nerozumiem a 4 testy negatívne ja som si včera už aj kyselinu listovú kúpila už som psychopat z toho stále som aj unavená a odpor k cigaretám mám už tiež :/
Dlho sa snažíte ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre