Prečo mi rastie brucho, aj keď nie som tehotná?

Zodpovedané
30. nov 2022

Dobrý deň,

mám taký menší problém. Strašne mi rastie brucho, no tehotenský test je každý negatívny. Nejem veľa, no mám väčšie brucho a ako keby sa mi naťahoval aj pupok. Každý sa ma pýta, či som tehotná. Menštruácia mi mešká cca vždy 3 - 5 dní, ale vždy príde. Všetky preventívne prehliadky boli vždy v poriadku.

Neviete, čo by to mohlo byť?

Za odpoveď ďakujem.

Dobrý deň,

ak nie ste nafúknutá a všetky gynekologické vyšetrenia sú v poriadku, je potrebné pátrať po príčine inde. Vyhľadajte obvodného lekára a ten Vám na základe vyšetrenia doporučí ďalší postup.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník