Aký golfový kočík pre 2r., 12kg slečnu - Elodie Details Stockholm Stroller alebo Cybex Eezy S+?

Zodpovedané
5. máj 2020

Dobry den,

chcem sa spytat, ktory golfac je lepsi pre dvojrocnu, 12kg slecnu na prilezitostne vozenie, spanie. Taky kocik v pripade nudze - na vylete, dlhej prechadzke... Elodie Details SS alebo Cybex Eezy S+? Dakujem pekne

Ahoj,

pre väčšie dieťatko by som ja osobne vyberala v prvom rade kočík, s ktorým sa mi bude dobre jazdiť (a pre mňa osobne je tlačenie jednou rukou určite komfortnejšia možnosť, ako dve oddelené rukoväte). Ďalej by som pozerala aj na čo najdlhšiu chrbtovú opierku (ak má v kočíku aj spinkať).

Preto asi skôr poradím Cybex Eezy S+. Príde mi praktickejší na tebou spomínané používanie (než krásny no po zložení dlhý, plus horšie manipulovateľný Elodie Details Stockholm Stroller). ED mi príde skôr ako štýlovka, a aj keď ok, tak z praktického hľadiska sú za mňa skladné športiaky lepšie ako golfáče.

Cybex Eezy S+

Elodie Details Stockholm Stroller 3.0

Ani u jedného by som nerátala s brutálne veľa miestom a neviem akým komfortom jazdy v zlom teréne, ale na príležitostné používanie a prechádzky aké popisuješ je takýto typ kočíka ozaj vhodný.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli