Kolieska na Britax B-Agile Plus - je možné ich vymeniť za nafukovačky z Britax B-Motion Plus?

Zodpovedané
14. jún 2019

Vedeli by ste mi poradiť, či sa hodia - pasujú (nafukovacie) kolesá z kočíka Britax B-Motion Plus na kočík Britax B-Agile Plus?

Chcela by som na svoj Agile nafukovacie kolesá a neviem také nikde zohnať, tak mi napadlo, či by som nemohla použiť kolesá z B-Motion - tie viem zohnať ľahšie. Prípadne máte nápad, kde by som zohnala nafukovacie, alebo gélové kolesá na B-Agile Plus?

Vopred vďaka.

Ahoj,

na Britax B-Agile Plus dokážeš pripojiť nafukovacie kolesá z Britax B-Motion.

Britax B-Agile 4 Plus

Britax B-Motion 4

Kvôli správnemu fungovaniu brzdy však treba spraviť jeden menší úkon. Predné kolesá totiž rovno naklikneš a budú ok ako sú. Zadným však musíš vymeniť osky. Tie vytiahneš z Agile-ových kolies a zameníš v kolesách Motion-u.

Takto kočík môžeš plnohodnotne používať aj s nafukovacími kolesami a fungujúcou brzdou.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli