Maclaren - aký ľahko skladný, odpružený model golfového kočíka tejto značky vybrať?

Zodpovedané
20. dec 2019

Dobry den,

chcem kupit golfac, a uz viem, ze by to mal byt Maclaren. Ale viete mi poradiť, ktory konkretne? Chcem lahkoskladatelny, ak by bol aj odpruzeny bolo by super.

Ahoj,

ak ti ide ľahké skladanie, tam nie je veľa rozdielov - nie je to úplne jednosekundové, ale teda celkovo sa jedná o dosť jednoduché skladanie. Skôr by som sa sústredila na to odpruženie, čo spomínaš. To je citeľnejšie pri väčších kolesách.

Ja osobne, ak nevadí dĺžka po zložení, by som skôr vybrala najväčší Maclaren Techno XLR, resp. jeho novšiu verziu so spojenou rúčkou ak ti to rozpočet dovolí. Je to jazdne, aj čo sa odpruženia týka, najvymakanejší model s najväčšími kolesami a najviac priestorom v sedadle.

Maclaren Techno XLR

Maclaren Techno XLR 2018

Okrem neho by som potom pozrela aj na modely o jednu triedu nižšie - Techno XT či novší Techno Arc so spojenou rukoväťou, alebo potom strednú no aj kompaktnejšiu triedu so spojenou rúčkou Maclaren Quest.

Maclaren Techno XT

Maclaren Techno Arc

Maclaren Quest

Na základe ceny a ponuky, hoc i bazárovej by som potom vyberala niektorý z týchto. Samozrejme berúc do úvahy tvoje vlastné potreby - či radšej väčšie kolesá, alebo kompaktnejšie, či radšej lacnejší, alebo novší so spojenou rukoväťou atď.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli