Náhradné madlo ku kočíku Adamex Galactic - kde zohnať?

Zodpovedané
23. jan 2019

Prosím vás, vie mi niekto poradiť, kde by som zohnala predné madlo/bariéru ku športovej časti kočíka Adamex Galactic?

Ahoj,

ak sa ti poškodilo madlo ku kočíku Adamex Galactic, tak v prvom rade by som porozmýšľala o oprave alebo napríklad ušitom poťahu. Ak sa jedná o vážne poškodenie, alebo sa ti napríklad stratilo, možností je niekoľko. Samostatné sa bežne kúpiť žiaľ nedá, takže prvá vec, ktorú by som urobila, je obrátila sa na distribútorov tejto značky na Slovensku.

Eshopy ako mimisk či Kočíky Luna by za teba mohli kontaktovať výrobcu Adamex a madlo ti objednať. Možnosťou je aj kontaktovať priamo výrobcu.

Ďalším krokom, ak prvý nebude úspešný, je pozrieť bazárové modely, či niekto tebou spomínaný nepredáva na diely, alebo za symbolickú cenu. Prípadne sa dá aj vyskúšať, či na tvoj kočík nesadne madlo z iného obdobného Adamex modelu.

Adamex Galactic

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli