Športový kočík Espiro Art - aké sú podobné typy a modely?

Zodpovedané
15. dec 2020

Ahoj.

Podobný typ kočíka, ako je Art?

Ahoj,

kočíkov ako je Espiro Art je aktuálne fakt dosť. Podobný typ - myslíš to dizajnovo? Alebo cenovo? Lebo vymenovať všetky asi v jednej otázke nevymenujem. Skúsim dať pár predstaviteľov a ty si zasa skús pozrieť, inšpirovať sa a premyslieť si viac parametrov.

Espiro Art

Ďalej napríklad Kinderkraft Indy je určite jedným z cenovo podobných modelov (a teda
samozrejme aj funkčne).

Kinderkraft Indy

Petite&Mars Up je u nás obľúbeným cestovným, cenovo dostupným modelom.

Petite&Mars Up.

Spomeniem aj Joie Pact.

Joie Pact

A v neposlednom rade aj Espiro Axel (čo je model rovnakej značky, ako tvoj pôvodný).

Espiro Axel

Lepšie kolesá u lacnejšieho modelu nájdeš zasa u CBX Etu Plus.

CBX Etu Plus

Z lepších, drahších modelov (obvykle sú aj priestrannejšie, odolnejšie a trochu praktickejšie na tlačenie/používanie) jednoznačne uvediem Cybex Eezy S+2, Baby Jogger City Tour 2, Ergobaby Metro, Anex Air-X.

Cybex Eezy S+²

Baby Jogger City Tour 2

Ergobaby Metro

Anex Air-X

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli