Športový kočík po hlbokom Camarelo Sevilla - vyšší, s nafukovacími kolesami a do 150 eur

Zodpovedané
3. jan 2020

Dobrý deň,

vedeli by ste mi poradiť športový kočík? Hlboký som mala Camarelo Sevilla - pre mňa top, spokojnosť. Športový by som chcela niečo tomu podobné výškovo, aby mal nafukovacie kolieska, nánožník a cenovo do cca 150€. Vhodný pre bábätko od 6 mesiacov.

Ďakujem

Ahoj,

neviem, či ťa poteším, ale nový a ešte aj dobrý - kvalitný športový kočík s otočným sedadlom veľmi nezoženieš.

Ak môžem odporučiť, kúsok si priplať a okolo 200 zoženieš Bebetto Nico. V tomto rozpočte a požiadavke, aby sa výškovo, vlastnosťami, kolesami podobal na tvoj Camarelo Sevilla.

Bebetto Nico

Camarelo Sevilla

Mimo toho viem poradiť len popremýšľať o bazárovom lepšom kúsku, ale naozaj odporúčam kuk na ten bebetto Nico. Je dostupný aj vo verziách Nico Estilo a Nico Shine.

Bebetto Nico Estilo Pro

Bebetto Nico Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli