Športový kočík pre deväťmesačnú-priestranný, aj do snehu, plne nastaviteľný a s predĺženou strieškou

Zodpovedané
4. sep 2019

Dobry den,

chcem sa poradit ohladom vyberu sportoveho kocika. Mam 9mesacnu dceru a budeme kupovat kocik, no neviem, aky si vybrat. Chcela by som priestranny, aby sa tam zmestila aj v zime - teda s fusakom. Dalej aby sa dal polohovat, mal nastavitelnu rucku, aby kolieska boli lahko ovladatelne aj v zime, ked je sneh, aby bol na dlhsie obdobie - teda aby bol pouzitelny, aj ked bude mat 2roky, a aby sa popripade dal aj v smere aj v proti smere, pripadne s predlzenou strieskou.

Je nejaky taky kocik vobec v ponuke?
Dakujem za radu.

Ahoj,

ak má byť priestranný, zároveň aj otočný a terénny, treba určite rátať aj s vyššou váhou kočíka, prípadne aj menšou skladnosťou. Pretože väčšie kolesá, odpruženie pridajú na veľkosti a takisto aj väčšie sedadlo = viac zabratého miesta.

Ak neriešiš peniažky - môže sa jednať aj o kočík drahší. V takomto prípade by som riešila kočík Britax Go Big, prípadne Emmaljunga NXT60 F (tu sa strieška dá celkom slušne preklopiť). Kvalitné, terénne, dobre manipulovateľné modely čo vydržia rôzne povrchy a i pre viac detí.

Britax Go Big2

Emmaljunga NXT60 Flat

Ak, naopak, potrebuješ kočík lacnejší, obzerala by som obľúbené Bebetto Nico či Bomimi Bastien Air (u Bomimi je však to sedadlo menšie, takže Bebetto by som v tomto prípade uprednostnila).

Bebetto Nico

Bomimi Bastien Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli