Aké sú prednosti kočíka Carrello Bravo Plus?

Zodpovedané
13. sep 2023

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Zaujal ma Carrello Bravo Plus 2023.

Je lepší oproti Britax Smile 4 a Britax Smile 5Z?

Ďakujem

Ahoj,

chceš zaujímavé porovnanie. Neudávaš ani jedno kritérium a ani iné vlastnosti. Na základe čoho Ti mám vlastne kočíky porovnať?

Takto porovnanie kočíkov nefunguje!

V prvom rade Carrello Bravo Plus je čisto športový typ kočíka, ktorý má neotočné sedadlo. Sedadlo je určené pre staršie sediace deti.

A modely Britax Smile 4 a Britax Smile 5Z sú zase kočíky, ktoré majú otočné sedadlá a zakupujú sa najčastejšie v dvojkombinácií. Majú možnosť na konštrukciu nasadiť autosedačku – tzv. vajíčko. Radia sa do kategórie kočíkov použiteľných od narodenia až do konca kočíkovacieho obdobia.

Prosím pre budúcnosť, ak chceš porovnať kočíky, tak zadaj aspoň základné kritériá. Vôbec totiž netuším, čo vlastne chceš. A čo má byť výsledkom porovnania? Je iné porovnať dva kočíky toho istého typu, ako dva typovo úplne rozdielne kočíky.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally